Cinlere Etki Eden Ayetleri Tanımanın En Kolay Yolu

Yorumlar »

Hepimizin bildiği gibi cinler çok hilecidirler ve bazen tedavi edeni bile aciz bırakırlar. Onlara karşı aynı silahı kullanarak hileye başvurmak gerektiği düşüncesinde olan hata eder. En doğrusu, düzgün ve sağlam bir yol tutup bundan şaşmaksızın devam etmektir. Böyle yapıldığında birkaç hafta ya da birkaç ay sonra etkiler görülmeye başlar. Bu gerçekleştikten sonra ise artık başka bir delil aramaya gerek yoktur. Yola devam edilir ve Allah‟ın izniyle amaca ulaşılır. Aslında onların en azgınları bile olsa, cinler kolay etkilenirler. Yeter ki tedavi eden kişi kararlı olsun.
Kolay ve Faydalı Bir Yol
Başparmak hastanın avuç içine konulur ve istenilen rukye yahut sure okunur. Okuyan kişi bazı ayetlere geldiğinde nabzın hızlandığını hissedecektir. Bu olay ayak altından da kontrol edilebilir. Eğer sağ taraftan nabız hissedilmezse sol tarafa bakılır. Rukye yapan kişi bağırmalara çağırmalara değil, bu şekilde nabza itibar etmelidir.Okuyan kişi ayetleri birer kez değil üç ya da yedi gibi rakamlarla tekrar tekrarokumalıdır. Bu şekilde cinin nasıl etkilendiğini ve istemese bile ortaya çıktığını açıkça görecektir. Okumaya bu şekilde odaklanan kimse faydasını Allah‟ın izniyle
görecektir.

Yâ Sîn Suresinin Faydası Ve Cini Etkileyecek Ayetler
Yâ Sîn Suresi çoğu kimsenin bu alanda faydasını gördüğü çok önemli surelerdendir. Büyü, çarpma ve kanser gibi hastalıklardan bu sure yoluyla pek çok insan şifa bulmuştur. Şu var ki, ondan nasıl faydalanacağımızı bilmemiz gerekir.Hiçbir cin bu sureye direnemez. Düzenli olarak her gün üç kez okunacak olursa çok sonuçlar alınabilir.
Okuma yapılırken şu noktalara dikkat edilmelidir:
1- Duyulacak bir sesle okumak.
2- Hiçbir nedenden dolayı okumayı kesmemek.
3- Okuma esnasında hastanın vücudunun bir bölümünü özellikle de iki omuz adalelerini tutmak ya da okuyan kişinin işaret parmağını hastanın avuç ortasına ya da iki ayaktan birinin ortasına (alt kısmına) koymak.
4- Yağ üzerine veya başka ilaçların üzerine okumak. En etkili ilaçlar ise safran veya meyanköküdür. (Bunlar su ile kaynatılarak hazırlanır).
5- Öncesinde Fatiha suresinin okunması ve “iyyake na‟budu ve iyyake nesteîn” kısmının çok tekrar edilmesi.Yine Ayetelkursi‟nin okunması ve “ya‟lemu ma beyne eydihim ve ma halfehum”, “ve la yuhitune bişeyin min ılmihi”, “ve la yeuduhu hifzuhuma ve huve‟l-aliyyu‟l-azim” bölümlerinin tekrar edilmesi.Felak suresinin okunup “ve min şerri‟n-neffasati fi‟l-ukad” ile “ve min şerri hasidin izahased” kısımlarının tekrarı.Nas suresinden “ellezi yuvesvisu fi sudurinnas” kısmının tekrarı.

6- İlaçların üzerine okunurken ağzın kaba yaklaştırılması. Her surede ve önemli bir nedenle durulduğunda istiazenin tekrarlanması. Bunlar üflenerek 10-15 dakika okunduktan sonra Ya Sin suresine geçilir. Sure aşağıdaki altı çizilerek vurgulanmış ayetler daha fazla tekrarlanarak okunur:

Bir önceki yazımız olan Türkiyedeki En İyi Büyü Hocaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlara Kapalı Yazı İletişim Sayfasından Ulaşabilirsiniz..

hemen-sor-copy