Aşık Etme Büyüsü Nedir? Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü nedir? Aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Aşık etme büyüsü kimler yapabilir? Aşık etme büyüsünün etkileri nasıldır?

Aşık etme büyüleri ile alakalı bütün notlar bilgiler bu yazım içerisinde bulunmaktadır. Buradan bakabilirsiniz.

Aşık etme büyüsü aşkla bağlandığını hissettiğiniz kişinin duygularının size yönelik kuvvetlenmesini sağlamak amacıyla yapılır. Aşık etme büyüleri hem ev ortamında, hem de medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Aşık etme büyüleri ev ortamında veya medyum hocalar tarafından yapılma konusunda irade tamamen kişiye bağlıdır. Ev ortamın da yapılacak aşık etme büyülerin de çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bu nedenle medyum hocalara danışmak, onlardan yardım almak daha doğru bir seçim olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Neden Yapılır?

Aşık etme büyüsünün yapılma nedenleri sayı olarak çoktur. Genellikle aşık olduğunu hissettikleri kişiden karşılık alamayan kişiler bu büyü ile amaçlarına ulaşmayı hedeflemektedir. Aşk ile bağlandığını ve ona karşı hislerinin kuvvetli olduğunu hisseden kişiler aynı karşılığı alabilmek amacıyla aşık etme büyüsü yaptırırlar. Genellikle evliliklerde sevginin azalmış olduğunu hisseden eşler sadakati oluşturabilmek için aşık etme büyüsü yaptırırlar.

Bu sayede eşler arasında bağların kuvvetlendiği görülecektir. Aşık etme büyüsü yaptırmadan önce niyet aşamasının kuvvetli olması çok önemlidir. Niyet edilme şekli önemli olduğu için bu konuya özen gösterilmelidir. Bu konuda medyum hocaların uygulamış olduğu tılsımlar büyünün etkisini daha tutarlı bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? Bu konudaki açıklamaları yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

Aşık etme büyüsünün tarifi gerçekleştirilen büyü yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Aşık etme büyüsü olarak yapılan işlemlerin türlerinin fazla oluşu uygulama yöntemlerinin de farklılık göstermesine neden olmaktadır. Aşık etme büyüsünü kendi imkanları ile evde yapacak olanlar büyü kitaplarından yardım almalıdır. Burada asıl önemli olan medyum hocalardan yardım alınmalıdır. Uzman medyum hocalardan aşık etme büyüsü hakkında bilgi alarak fiziksel ruhsal durumlarla ilgili gerçekleşecek özel yöntemleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca medyum hocalara aşık etme büyüsü ile ilgili hazırlıklar yaptırabilirsiniz. Aşık etme büyüleri çeşitli materyallerle somut nesnelerle gerçekleştirilen doğaüstü varlıkların desteği ile ciddi bir şekilde uygulanan yöntemlerdir. Bu tür kararları alırken medyum hocalardan yardım almak profesyonel destek elde etmek çok önemlidir.

Evde Aşık Etme Büyüsü Yapmanın Aşamaları

Evde aşık etme büyüsünü yapmak kolay bir yöntemdir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken husus adımların titiz bir şekilde takip edilmesidir. Aşık etme büyülerinin tariflerini büyü kitaplarından araştırarak öğrenebilirsiniz. Gerçek bilgileri uzmanlaşmış medyum hocalardan öğrenebilir ve kendiniz uygulayabilirsiniz. Aşık etme büyüsü ile ilgili tarif detaylı bir şekilde verilmiştir.

Büyünün gerçekleştirilme yöntemleri için gerekli zaman en iyi şekilde uygulanmalıdır.

 • Aşık etme büyüsü yapılma zamanı cuma geceleri saat 12’yi geçtikten sonra karanlık ve sessiz bir ortam oluşturularak gerçekleştirilmelidir.
 • Zaman ve mekan oluşturulduktan sonra kişi vücudunu gül yağı ile komple temizlemiş olmalıdır.
 • Aşık etme büyüsü yapılacak oda loş bir ışık ile kaplanmalı pembe güllerle her taraf süslenmelidir.
 • Pembe mumlar yakılarak ışıklandırma oluşturulmalıdır.
 • Bulunan bakır halkanın içerisinden mum geçirilerek yakma işlemi gerçekleştirilir.
 • Mum yakma işlemi gerçekleştirmenin ardından özel tılsımlı sözler söyleyerek karşı taraf hakkında niyet aşaması gerçekleştirilir.
 • Niyet aşaması gerçekleştirildikten sonra bakır halka mum üzerinden çıkartılır.
 • Sol yüzük parmağına takılır.
 • Parmağa takılıp çıkarıldıktan sonra kimsenin ulaşamayacağı bir noktada bir hafta saklanır.

Bütün bu adımlar dikkatli bir şekilde gerçekleştirildiğinde kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin size bağlandığını tutkuyla aşkı yaşamaya başladığınızı göreceksiniz.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek Mümkün mü?

Sevdiğini kendine aşık etmek kesinlikle mümkün olabilecek bir kavramdır. Aşık olduğunuz kişi sizleri arkadaş olarak görüyorsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu durumu kendi menfaatinize çevirme şansınızın yüksek olduğunu bilmelisiniz. Sevdiğiniz veya aşık olduğunu hissettiğiniz kişiyi aşık etme büyüleri uygulayarak kendinize çok kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bu konuda uzman medyum hocalara gitmeniz ve doğru adımları gerçekleştirmeniz mümkündür. Medyum hocalar sayesinde aşık olduğunuz kişinin karakterine uygun gerçekleştirilecek tılsımlar ve dualar, oluşturulacak muska aşık etme yöntemini kolay bir şekilde gerçekleştirecektir. Elde etmiş olduğun muskayı evin bir köşesine gizleyerek büyünün etkisinin karşı tarafa geçtiğini hissedeceksiniz. Bunun sonucunda aşık olduğunuz kişinin sağlam bir bağlılık kavramı oluşturduğunu açık bir şekilde görebilirsiniz. Aşık etme büyüsünü yaptıracaklar büyüğünün etkisinin kuvvetli olmasından dolayı evde yalnız olduklarında büyü yapmayı denemeleri doğru bir seçenek değildir. Bunun yerine alanında uzmanlaşmış medyum hocaya müracaat ederek doğru ve kesin sonucu elde etme fırsatı yakalayacaklardır.

Aşık Etme Büyüsünün Etkisinde Olanlar Nasıl Davranır?

Aşık etme büyüsünün etkisinde olanların hareketlerinde 7 gün içinde değişimler oluştuğu görülecektir. Bu yazımızda aşık etme büyüsü yapılan kişi üzerinde gerçekleşecek etkilerinin neler olduğu detaylı bir şekilde açıklanmaktadır.

 • Aşık etme büyüsü yapılmasının ardından bir hafta sonrasında kişide dalgınlık ve düşünceli bir yapı ortaya çıkacaktır.
 • Büyü etkisinde olanlar uykuya dalmakta zorluk çekerler.
 • Aşık etme büyüsü yapılan kişi büyü yapan kişiyi sürekli rüyasında görür.
 • Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi sürekli özlem ve duygusal bağlılık içerisinde arama zorunluluğunda hisseder.
 • Büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi bir hafta içerisinde görmek için harekete geçer.
 • Bir hafta sonrasında büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı hislerini açıklayarak onunla beraber olmak düşüncesinde olduğunu gösterir.
 • Bu sayede amacımıza ulaşmış aşık olduğunuz kişiyi elde etmiş olursunuz.
 • Mutluluğu sonuna kadar yaşayabileceğiniz hayalleri gerçek bir şekilde yaşayabileceğiniz tutkuları yakalamış olursunuz.

Sayılan bütün bu belirtileri en hızlı şekilde görmek isteyenler profesyonel çalışmalar gerçekleştiren medyum hocaları ziyaret ederek büyü hakkında yardım alabilirler.

Aşık Etme Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapılmalı?

Aşık etme büyüsünü bozmak zor bir kavramdır. Büyü etkisini hisseden kişiler doğrudan medyum hocalara giderek bunun bozulması talebinde bulunurlar. Aşık etme büyüsünün ev ortamında veya kişilerin kendi tarafından bozulma imkanı yoktur. Büyünün bozulması için kesinlikle medyum hocaların hazırlayacağı tılsım, muska ve dualarla büyüğünün bozulması mümkün olacaktır. Yaklaşık 3 saat gibi bir sürede büyünün etkisinin kaybolmaya başlayacağını gösterecektir. Büyünün bozulmasının ardından aynı kişiye aşık etme büyüsü yapılamaz. Bu nedenle aşık etme büyüsünün bozulmasını talep edecek kişilerin doğru kararlar vermesi gerekmektedir.

Uzaktan Birini Aşık Etme 

Uzaktan birini aşık etme konusunda uygulanacak yöntemler çok farklıdır. Bu nedenle uzaktan birisini aşık etme yöntemini kesinlikle uzman medyum hocalara danışarak gerçekleştirmek gerekir. Medyum hocaların iletişime geçtiği hüddam denilen doğaüstü varlık kuvvetli bir etki yaratmaktadır. Güçlü bir aşık etme büyüsü gerçekleştiren medyum hocaların bağlantı kurduğu doğaüstü varlık kesin sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda önemli hususları göz ardı etmemeniz gerekir. Medyum hocaların aşık etme büyüsü gerçekleştireceği uzaktaki kişi ile ilgili bilgiler gereklidir. Bu bilgilerin en başında kişinin ana baba adı, doğum tarihi, net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı en önemli materyalleri oluşturmaktadır. Gerçek kişinin fotoğrafı olmadan büyüğünün yapılması imkansızdır. Malzemeler temin edildikten sonra medyum hocalar özel tılsımlar hazırlayarak büyünün yapılma aşamalarını başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Uzaktaki Birini Aşık Etmek İçin Gereken Zaman Nedir?

Uzaktaki birini aşık etme büyüsü gerçekleştirebilmek için en az 3 hafta gerekmektedir. Bu süre kişinin karakteristik yapısına göre de değişiklik göstermektedir. Yaklaşık olarak 3 hafta içerisinde büyüğünün etkili bir şekilde gerçekleşebilmesi için medyum hocaların istediği bütün materyaller zaman kavramı bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmiş olmalıdır. Hocaların istediği malzemeler tamamlandıktan sonra sabırlı olmanın önemi çok büyüktür.
Bu yazımızda evde aşk büyüsü yapma yollarına ulaşmanız mümkündür.

Resimle Aşık Etme Büyüsü Yapma

Resimle aşık etme büyüsünün kısa süre içerisinde etkisini göstermiş olması bu konuda ilginin artmasına neden olmaktadır. resimle aşık etme büyüsü gerçekleştirilebilmesi için medyum hocalara müracaat ettiğinizde kesinlikle aşık olduğunuz kişinin net bir fotoğrafı olması gerekmektedir. Bu fotoğrafta kişinin kafa yapısı kalp bölümü görülür biçimde olması önemlidir. Çünkü medyum hocalar gerçekleştirmiş oldukları duaları, tılsımları ve büyüleri kişinin kalbine ve kafasına yönelik gerçekleştirmektedir. Gerekli sözcükleri ve tılsımları söyleyen hocalar aşık olunan kişinin kalp ve düşünce yapısına etki etmektedir. Bu konuda gerekli resim, fotoğraf ve büyü tılsım işlemleri gerçekleştirdikten sonra medyum hocaların yapmış olduğu büyü sayesinde aşık olduğunuz kişi çok kısa bir süre içerisinde sizlerle iletişime geçecek ve aşkını sizlere itiraf edebilmek için çeşitli yollara başvuracaktır.

Evde Resimle Aşık Etme Büyüsünün Uygulanışı 

Evde resimle aşık etme büyüsünün yapılması konusunda kesinlikle uzman medyum hocalara danışılması doğru bir karardır. Medyum hocalardan alacağınız bilgiler, yöntemler ve gerekli hususlar uygulandıktan sonra resim kullanarak karşı tarafı kendinize aşık edebilirsiniz. Bu konu ile ilgili evde resimli aşık etme büyüsünün yapılması aşamaları ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır.

 • Bu konuda ilk yapılması gereken büyü yapacağınız kişinin net çekilmiş fotoğrafını bulmanız önemlidir.
 • Sessiz ve karanlık bir ortam hazırlanmalıdır.
 • Güneşin doğduğu yöne durarak hazırlık aşaması tamamlanır.
 • Ayrıca ayakta medyum hocanın vermiş olduğu tılsımlı sözler gözler kapalı şekilde 7 kez tekrarlanmaktadır.
 • Medyum hocaların vermiş olduğu tılsımlı sözler söylenirken kesinlikle aşık olacağınız kişiyi aklınızdan geçirmelisiniz.
 • Tılsımlı sözler söylenip niyet edildikten sonra dizlerinin üzerine çökebilirsiniz.
 • Resmi ön tarafınıza koyarak sağ elinizin işaret parmağı ile kafa kısmına sol elinizi işaret parmağı ile kişinin kalp kısmına dokunmalısınız.
 • Bu şekilde dururken tılsımlı sözler okunacaktır.
 • Bunun ardından büyü yapılan kişinin fotoğrafı yüzü iç tarafa gelecek şekilde resim katlanır.
 • Büyüde kullanılan resim evde kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklanır.
 • Gerçekleştirmiş olduğunuz resim bir hafta içerisinde etkisini gösterecek karşı tarafın düşünce yapısında ve görsel hafızasında sizlerin görüntüsü canlanacaktır.

Bütün bunlardan sonra büyüyü yaptığınız kişi sizlerle iletişime geçecek ve bağımlılık göstergeleri ortaya çıkaracaktır. Bütün adımları doğru gerçekleştirdiğinizde 7 gün sonrasında büyü etkisini gösterecek, karşı taraf size aşık olacak. Sağlam bir bağlılık etkisi ortaya çıkaracaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Aşık Etme Büyüsü Nedir? Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Medyum hocalardan yardım alarak evde aşık etme büyüsü yaptığınızda en kısa 7 gün içerisinde etkisini hissedebilirsiniz. Karşı tarafın size karşı hislerinin değiştiğini açık bir şekilde görebilirsiniz.

En etkili aşık etme büyüsü konusunda uzmanlaşmış medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Ayrıca evde aşık etme büyüsü yapabilmek için medyum hocalardan gerekli bilgileri, tılsımları ve duaları öğrenebilirsiniz.

Aşık etme büyüsü etkisi büyü bozulmadığı sürece devam edecektir. Çünkü kişiyi duygularını ve hislerini karşı tarafa aşk seviyesinde hissettirerek gerçek aşkı hissetmiş olacaktır.

Uzaktan aşık etme büyüsü gerçekleştirebilmek için uzman medyum hocalardan öğreneceğiniz tılsımlı sözler, büyüler, dualar yanında en önemli husus büyü yapacağız kişinin net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı olmaktadır.

Aşık etme büyüsü herkes tarafından yapılabilmesinin yanında aşık etme büyüsü bozulma işlemi tamamen medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Büyü yapan herkes aşık etme büyüsünü bozamaz.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 18146 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
7 Hayır

“Aşık Etme Büyüsü Nedir? Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Kızımı üzen ve mutsuz eden damadıma karşı çözüm yolu arayışım sevdiğim birinin bana medyum Burak hocamızı anlatması ile başladı. Soğutma celbi ile bunu yavaşça yapmak istiyordum yapım süresi 14 gün olup 90 gün celp kolyesini üzerinde taşıyacaktı kızımı da ikna edip yaptırdım ve şuan boşanma aşamasındalar.

 2. Arkadaşları ile kuvvetli bir bağı olan erkek arkadaşım beni hafta sonları çok boşluyordu. Evlenmek istediğim kişiyi değiştirmenin tek yolu medyum Burak hocamız ile ona soğutma celbi yapmaktı. O büyü etkisinden sonra artık dışarıda ki arkadaşlarıyla ilişki kesip bana yoğunlaşmış oldu.

 3. Medyum Burak ile tanışma serüvenim, yaptırmak istediğim aşk büyüsü sayesinde başladı. Kendisine anında güven duydum. Onunla çalışmak, ona güvenmek gerçekten doğru olanmış. Bana ve sevdiğim insana yaptığı aşk büyüsüyle mutluluğuma eriştim. Çok teşekkürler hocam.

 4. Aşk acısını çekmeyen bilemez. Acıların en büyüğü, en çaresizidir bu acı. Ama elden çoğu zaman bir şey gelmez. Tam bu noktada medyum Burak’a müracaat ettim. Kendisine 0553 371 89 94 numaralı telefondan ulaştım. Hemen aşk büyüsü ile beni aşkıma kavuşturdu. Kendisi beni hayata bağlayan isim oldu.

 5. Medyum Burak bu zamana kadar tanıdığım, konuştuğum en samimi en içten ve dürüst insan. Kendisine aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi farklı işlemler yaptırdım. Hepsinden olumlu geri dönüşler aldım. Gerçek bir medyum arıyorsanız tereddütsüz hocamızı seçebilirsiniz.

 6. Bir arkadaşım aracılığıyla medyum Burak’a ulaştım. 0553 371 89 94 hocamın numarasını ne zaman ihtiyaç duyarsam arıyorum. İletişimi çok güzel. İnsanı rahatlaran bir muhabbeti var. Aşk büyüsü ile beni arzu ettiğim sonuca ulaştırdı. Mutlu bir ilişkiye sahip oldum çok teşekkür ederim.

 7. Annemle kardeşim sürekli hır gür yaratıyorlar. Bu duruma çok üzülüyorum. Bağlama büyüsü arayışındayken arkadaşımın verdiği medyumburak@gmail.com mail adresine kısaca durumu aktardım. Bağlama büyüsü teklifiyle yaklaşan Medyum Burak’a kısa zamanda harekete geçmesini ilettim. İşlem süresi 10 gün olan hamaylı işlemi ile bir başlangıç gerçekleştirdik. Şimdilik her şey yolunda. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 8. Annemin arkadaş çevresinden birinin oğlu ile görüşüyoruz. Ama bu durumu kabullenmez korkusu benim içimde büyüdükçe büyüyor. Bağlılık büyüsü ile bu durumun önüne geçmek istiyorum. Bağlılık celbi ile durumun kolaylıkla üstesinden gelebileceğini ileten Medyum Burak’a güvendim. Artık rahatım. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 9. Arkadaşımın kötü alışkanlıkları var; ama benden bir türlü ayrılmıyor. İlişkimizi bitirmek istiyorum. Soğutma işleminde en etkili yol araştırmasına girdiğim bir sıra Medyum Burak ve işleri ile intte birçok yorum okudum. Ayırma işleminde onu tercih ettim. 3 ay boyunca taşınacak kolyeden ve işlemlerden bahsetti Medyum Burak. İşleme başlamayla 4 hafta içinde birçok yönden bağımız kopmaya başladı arkadaşımla. Sana minnet duyuyorum Medyum Burak.

 10. Eşimin babası tarafından beğenilmiyorum. Takdir edilmedikçe ona karşı soğumaya başladım. Haneme fazla karışmaması adına soğutma büyüsü istiyorum. Bir arkadaşım da benzer bir muzdarip durumunu Medyum Burak’la gidermişti. Bende ondan istediğim yardımla soğutma celbi başlattım. 1.5 ay sonra evimize fazla uğramaz oldu. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 11. Bağlama büyüsü desteği almayı uzun zamandır istiyordum. Eşim iyidir ama göz çapkınıdır ve gözü dışarıdadır. Bu huyundan vazgeçmesini ve bana bağlanmasını istiyordum. İnternette inceleme yaptım ve Burak Hoca hakkında olumlu yorumları gördüm. Bağlama celp işlemi sayesinde niyetlerimi hocam gerçek yaptı.

 12. Dolandırıcı hocalardan çok uzak bir şekilde, medyum Burak Hoca ile çalışmak, kendisinden destek almak gerçekten çok önemli bir ayrıcalık benim için. Siz de benim gibi bağlama hamaylı ya da diğer konularda destek alabilirsiniz. Bağlama büyüsü ya da farklı niyetleriniz olabilir, hocamı öneririm.

 13. Arkadaşlar, adım Hasret ve otuzlu yaşlarında bir bayanım. Ben uzun zamandır soğutma büyüsü için hoca arıyordum. En iyi çalışmayı bana medyum Burak Hoca yaptı. Gerçekten niyetlerim gerçek oldu ve size de tavsiye ederim. Bilgileri ise, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 14. Çok özel bir insan, zekası ve yeteneklerine, ayrıca insanlığına hayran kaldığım medyum Burak ile çalışmak nasip oldu. Kendisinin methini duymuştum ve soğutma büyüsü yaptırmak istediğimden kendisi ile çalışmaya karar verdim. Soğutma hamaylı ile 60 günde sular seller gibi işlemlerimizi yaptık.

 15. Medyum Burak Hoca ile benim gibi soğutma celbi ya da birçok konuda celb ya da hamaylı işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kendisinin iletişim bilgilerini ekliyorum dostlar, sizin de memnun kalacağınızı sanıyorum. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 mutlaka bir deneyim yaşayın.

 16. Babamı kaybettikten sonra annem hayattan koparcasına depresif belirtiler göstermeye başladı. Onu hayata bağlamak amacıyla bağlılık büyüsü şart olmuştu. Bir tanıdık 0553 371 89 94 numaralı teli bize verdi. Aradığımızda iletişime geçtiğimiz Medyum Burak etkili celp işlemini anlattı. 3 ay süresince okuduğu dualar çok güzel sonuç verdi. İyi ki varsın Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası