Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır? Tesirli ve Kesin Çözüm

Aşık etme duası nasıl yapılır, En etkili aşık etme duaları hangileridir? En hızlı aşık etme duası tarifi, yapılışı ve püf noktalarını burada öğrenin.

Sevdiğini kendine aşık etme duası yapılışı en merak edilen konular arasındadır. Gerek kadınların gerekse erkeklerin ihtiyaç duyduğu bu dua etkili olduğu sürece yüz güldürebilmektedir. Sevdiğiniz kişiden yeterli ilgi göremiyorsanız ya da onun size olan aşkını yeterli bulamıyorsanız bu duaya ihtiyaç duymanız kaçınılmazdır. Büyük bir arzu ile bu duayı medyum desteği ile yaptırma tercihini gerçekleştirmeye gitmek istersiniz. İçinizde kopacak o fırtınalı değişim rüzgarları için bu duanın gücüyle hayat bulma tercihinizi bir an önce tamamlamak istersiniz. Aşık etme duası nasıl yapılır gerçeği ile yüz yüze kalmak isteyenler yazımızı okuyarak geniş bilgiye ulaşma imkanı yakalayabilirler.

Aşk insanı derinden etkileyen en gerçekçi duygudur. İnsanı keyiflendiren, mutlu eden ve tadına doyulmayan bu duygu nadiren de olsa bizi acılara boğabilir. Sevdiğimizden yeterli sevgiyi ve aşkı görmediğimiz ya da terk edilme hissiyle dolduğumuz anlarda acıya boğulmamız kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımıza çıkabilir. Aşk karşılık bulunduğunda güzeldir. Dillere destan aşk hikayeleri arasında çoğunluğun kavuşamayanlar üzerinde destanlaştığı gerçeği düşünüldüğü zaman acı yoksa gerçek aşk o zaman güzeldir gerçeğini hissetmemiz kaçınılmaz gerçektir. Bazen hiç bilinmeyen kişilere ya da bizi bilmeyenlere tutuluruz. Platonik bu durumlar da hayat üzerinde etkisini zamanla ortaya koyar. Acı çekmek işte tam da o noktada kişinin kaçınılmaz gerçeği olabilmektedir. Kişiler bazen öyle tutkunca aşıktırlardır ki karşı tarafında aynı bağlılıkla yanıt vermesi için başka yöntemlere başvurmayı tercih ederler. Aşık etme duaları işte tam da bu gerçeğe paralel çok eski zamanlardan şimdilere kadar değerini ve önemini korumuş gerçeklerdir. Kadın ya da erkek olmanızın önemi olmaksızın bu duaya başvurma tercihi ile aşık olduğunuz kişiyi kendinize yöneltmeniz mümkün olabilmektedir.

Aşık Etme duası Büyü Müdür?

Aşık sanız ve elde edemiyorsanız en çok merak ettiğiniz konu aşık etme duaları olur. Acaba okusam elde edebilir miyim ya da bu duayı nasıl okumalıyım ki sevdiğim bana kör kütük aşık olsun merakıyla içimizi kemiririz. Hal böyle olunca kişilerin genel merakı olan bu durum üzerinde ilerleme kaydedebilmek adına aşık etme duası büyü müdür merakına girip araştırma yapanlar dahi bulunmaktadır. Kişilerin bu araştırmasıyla gün yüzüne çıkarılabilecek tek gerçek İslami kaynaklarda bu duanın varlığından bahsedildiğidir. Kişilerde manevi bir uygulama olan bu duanın büyü şile ilgisi yoktur.

Tabi duanın büyü olmadığı gerçeği aşık etme büyüsü varlığını yok etmemektedir. Kısa araştırmalarınız neticesinde sosyal medyada ulaşabileceğiniz aşık etme konusundaki büyü varlığı kaçınılmaz gerçektir. Detaylı bilgilere sizi ulaştıran bu gerçek doğrultusunda aşk büyüleri ve yapım aşamaları ile ilgili çok detaylı bilgilerin varlığı hükmünü korumaktadır. Büyünün yasak ve günah oluşu İslam dininde alenen bir gerçektir. Tabii bu durumu göz ardı edecek kadar gönlünü birine kaptıranlar bu büyüye başvurmaktan kendilerini alıkoymazlar. Aşık etme duası anında etki gösteren uygulamaları medyum desteğiyle hayatınıza dahil edebilirsiniz. Bu gerçek ile çıkılacak yol eşliğinde sevdiğinize kavuşmak sandığınız kadar geç gerçekleşmeyecek gerçekler arasındadır.

Aşık Etme duası Nasıl Etki Eder

Aşık etme dualarını takip eden ve uygulamasını kendi hayatlarına dahil edip sonuç görenler sonuçların ne kadar memnun edici olduğunun farkındadırlar. Allah’ın gücü kainat üzerinde her şeye yetebilmektedir. Bu gerçeği hayatlarında etki ile görmeyi dileyenler sevdiklerinin kendilerine aynı ilgi ve duygularla bağlanmaları adına el açıp yakarışta bulunmaktan kaçınmazlar. Her türlü sıkıntımıza koşan duaların gücü ile bu istek bile yanıt bulabilmektedir. İnsanlar bu isteklerini kabul edecek tek ismin Allah olduğu bilincindedirler. Yakarışları ile sevdiklerini gönüllerine yerleştiren yaradanın onların gönüllerinde yer alma arzularına da yanıt vereceklerine dair inanışta bulunabilirler. Allah’ın izni ile karşıdaki kişinin kalbine nüfuz edecek aşkın bekleyişine geçip sabretmelisiniz. Allah’ın izni ile aşık etme duası büyü olmayan manevi yöntemler sayesinde aşık olduğunuzun sizi seveceği günü bekleme tercihinde bulunabilirsiniz. Sizin aşkınızın da onda canlanmasını dilemek en büyük mutluluğunuz olacaktır. Sevilenle çıkılacak her yola umut eden gözlerle bakarken aynı zamanda mutlu olma adına edilecek duayı etkili bir gönül aşkıyla okumayı kendinize görev bilmelisiniz. Hem duygularınıza yanıt bulmak hem de çok güzel duygularla dolu bir hayat yaşama arzunuzda daima duaların gücüne inananlardan olun. Kazanan olmak inançla mümkün dua etmeyle ve pes etmeden sabırla beklemeyle mümkün. Tüm bu gerçekçilik duygularıyla yoğrulmaya hazırım diyenlerdenseniz bir an önce içinizdeki maneviyatı harekete geçirmeye bakmalısınız.

Aşık Etme Duası Caiz Mi?

İnançlı kişiler isteklerini gerçekleştirme arzularında genel olarak İslami kaynaklı bilgilerin peşine düşerler. Aşk konusunda da bu durum geçerliliğini korumaktadır. Aşık etme duası caiz mi sorusu da bu merak konuları içinde kendini göstermektedir. Aşık etmek istenen kişi için yapılacak duanın kişi üzerindeki etkisini öğrenme düşüncesiyle derin bilgili insanlara danışmak asıl yapılması gerekendir. Aşk çok güzel bir duygudur. Bu duyguyu karşı tarafa hissettirme arayışına girmek konusunda da herhangi bir olumsuz durum söz konusu olmayacaktır. Allah’a karşı cinsin ya da partner hayalini kurduğunuz kişi üzerinde etkisini görmek istediğiniz duanın yapılması arzusunda herhangi bir sakınca görülmediği İslami pek çok kaynakta bulunabilecek gerçeklerdendir. Çabuk aşık etme duası ve benzeri dua kaynaklarına ulaşma fırsatı için arayışlarınızda herhangi bir sakıncaya yer vermeden dua edebileceğiniz gerçeğiyle gönül rahatlığıyla bütünleşebilirsiniz.

Aşık Etme Duaları Nelerdir?

İslam dini rahatlık dinidir. Dara düştüğümüz zaman sarılabileceğimiz pek çok dua alternatifi vardır. Kişiler her ne kadar dua gücü ile yakarışta bulunurlarsa bulunsun hayırlı olan olacaktır. Kara sevda durumları ya da çok fazla tutulmayla karşı konulmaz gönül derdine düşenler sevdikleri için aşık etme duası okumaktan kendilerini alıkoyamazlar. Niyetinizin ve inancınızın kuvveti ile yaptığınız duaların kabulü mümkündür. Maneviyatın güçlü kılacak dua yardımlarıyla gönülden bir sevgiyi elde edebilme fırsatı yakalamanız mümkün olabilmektedir.

Dini pek çok kaynak incelendiği zaman karşı cinsi aşık etme duası kapsamında duaları bulabilmeniz mümkündür. Bazı uygulamalar eşliğinde gerçekleştirilecek dualara ulaşarak kalbinizin en derin hissiyatları ile okumayı gerçekleştirerek gönül verdiğinize kavuşabileceğiniz gerçeğini unutmamalısınız. Gönlünüzden geçen kişinin el ulvi derinlik hissiyatları ile sizlerin isteklerinize yanıt verecek dualar eşliğinde karşınıza çıkıvermesi mümkünlüğünden ödün vermek istemeyebilirsiniz. İçtenliğinizi, samimiyetiniz ve duygu yoğunluklarınız ile aşık olduğunuz kişiyi karşınızda görme mutluluğunu edinmeniz uzun sürmeyecektir.

Cuma Günü Aşık Etme Duası

Cuma günleri duaların kabul olduğu gün olarak bilinmektedir. Bu gün yapılacak dualar ile birçok dilek ve kabul olamayabilir endişesine düştüğünüz duaların kabul olacağını bizzat deneyerek görebilirsiniz. Arapça asıllı aşağıdaki dua içinde aynı durum geçerlidir. İçine düştüğünüz aşk zincirinden sapasağlam çıkmak ve sizin sevmesini arzuladığınız kişide etki göstereceğine inandığınız duayı devam ettirmeniz sonuç verecektir. Cuma günlerinin bu fazileti ve kabul gücü ile hayatınıza baş tacı misali oturuvermesi şansını hayata geçirmeyi ihmal etmeyiniz. Sizlerde etkisini gösterecek o kadar çok dua arasından seçilen aşağıdaki versiyonu kalbi duygularınızdan emin bir şekilde basamakları uygun adımlarla takip ederek okumaya devam etmelisiniz. Hayatınızın değişime uğrayacağı aşık olunanın size dönmesinde gücü yüksek bu duayı asla göz ardı etmeyin. İslam dinini kolaylıklar zinciri ile sunduğu Cuma gününün etkisiyle sizde umut ışığı uyandıracak etkiyi asla es geçmeyin. İslam dininin sunduğu bu ışıkta sonuna kadar yürüme deneyimini yaşamayı kendinize görev bilin.

Cuma günleri mübarek vakitte okunması tavsiye dilen dualardan biri de şudur:

“ ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim. Ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar, ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filaneta ela mehebbete filan binti filanete minni veli tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel.”

Arapça usulü takiben okunacak bu dua 3 Cuma vakti boyunca 14 kere ardı ardına okunmalıdır. Bu okuma işlerinde niyet ve gönül arzunuzun en üst safhada oluşuyla kabul gerçekleşeceği durumunu unutmamanız gerekecektir. Gönülden istenen her duanın kabul gücü yüksektir. Bu gerçek düşünüldüğü zaman toplam 21 gün boyu sürecek olan bu dua gücü ile karşı tarafta da aşk duygusunun oluşmaya başladığını fark etmeniz gerçekleşebilecektir. İslam dini bu gerçek düşünüldüğü zaman insanlık alemi için oldukça kolaylıklar sunarak gerçekleşen durumları karşınıza çıkarmaktadır. Siz de gönlünüze düşen aşk ateşinde bu dua gücünden fayda görecek şekilde okuma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

En Etkili Aşık Etme Duası

Dua etmek ne kadar yüce bir gönüllük gerektiriyorsa dua kabulü de o kadar yüce duygularla gerçekleşir. Kişilerin duanın gücüne inanması ile isteklerine kavuşma arzularıyla dolup taşmaları duaya yönelimi daim kılar. Hal böyle olunca aşk konusunda sizin çabalarınız ile size gelecek olana sevda daha da bağlılıkla gerçekleşecektir. Çünkü nitekim gönül bağlılığı ile yapılan duanın etkisi o kadar yücedir ki o kişi size bağlanmayı tercih etmektedir. En etkili aşık etme duası ile aşık olduğunuz kişiye ulaşmanız mümkündür. Gönlünüzü vererek okuyacağınız dua tercihi ile sevdiğiniz size aşka düşüp güzel günleri yaşayacağınızın haberciliğini hissettirecektir. Her yatsı namazını takiben okuyacağınız 3’er defa tekrar edeceğiniz dua aşağıda mevcuttur. Arapça bu duayı devam ettirmeniz durumunda yaklaşık 1 hafta içinde sonuç almanız mümkün olmaktadır.

Arapça dua şu şekildedir:

“Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu zilzaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeka evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştat eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkane hazel mekani insarüfi hatta akdi haceti. Bismillahirrahmanirrahim. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.”

En hızlı tesir eden aşık etme duaları ve daha fazla bilgiye ulaşmak için sitemizdeki bilgi arşivinde gezinme tercihinde bulunabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 42876 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

36 Evet
23 Hayır

“Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır? Tesirli ve Kesin Çözüm” için 15 yorum var.

 1. Sevgilimle sohbetlerimiz de konu hiç evliliğe gitmiyordu onu istiyordum bana âşıktı ama korkuyor gibiydi. Medyum Burak hocamız yapımı daha kısa süren bağlama hamaylı yapmayı uygun gördü çok geçmeden evlilik teklifi aldım şuan düğün hazırlığındayız.

 2. Kayınvalidem bizde kalıyordu ama artık bu durumdan çok sıkılmıştım. Eşime bir şey söyleyemediğim için medyum Burak ile görüşmeye gittim. Onun için ayırma büyüsü yaptık bana sabırla beklememi söyledi ve söylediği de çıktı artık eşimle baş başa huzurlu yaşıyorum.

 3. Eşimin ailesi ile ilgili sorunlarımı aşabileceğim tek insanın medyum Burak olduğunu biliyordum. Bana en iyi yardımı yapacak olan hocamıza her şeyi dürüst bir şekilde anlattıktan sonra derdime çare olması az bir zamanını aldı.

 4. Beni terk eden nişanlım olmadan nefes bile alamıyordum. Ama ondan intikam almak daha çok istiyordum. Medyum Burak’a koştum. Bağlama büyüsü yaptı. Nişanlım bana bağlı, aşık halini geri aldı. Ama her şey için çok geçti. Ben intikamımı aldım ve sahalardan çekildim.

 5. Şimdiye dek birçok medyum ile görüştüm ancak hiçbiri medyum Burak kadar samimi değildi. İçinizi rahatlıkla açabiliyor, dertlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Ben çok memnun kaldım. Medyum arayışında olanlar için hocamızın numarasını paylaşmak istiyorum. 0553 371 89 94.

 6. Medyum Burak hocanın alanında başarılı bir ilim insanı olduğunu çok kişiden duymuştum doğal olarak ararken çok şüpheci yaklaşmadım. Ailem ve çevremde kendisiyle temas halinde olan birçok kişi adına bu yorumu paylaşıyorum. Aşk büyüsü kısa sürede sonuç veriyor ve etkisi hiç bitmiyor.

 7. Burak hoca aşık etme hamaylı işleminde çok etkili. İşlemi 10 günde yapıyor. Gümüş kaplı muska yaparak kolye gibi üstte taşınmasını istiyor. Ayrıca verdiği dua 10 gün boyunca okunuyor. Talimatlara uydum ve beklediğim sonucu aldım. Çok memnunum.

 8. Yan sınıftaki kıza aşık oldum. Fazla görüşemiyoruz onu etkilemenin bir yolu olmalı diye düşünürken arkadaşım 0553 371 89 94 numaralı telefonu elime tutuşturdu. Medyum Burak’ın bu konulardaki ustalığına güvenerek aradım. Aşık etme celbi ile kızı bana bağlayacağını duyunca seviçten delirecektim. Medyum Burak iyi ki var. Artık sevgiliyiz. 1 ayda hayatımda çok şey değişti.

 9. Eltimin dünürlerimize olan tavırlarına sinir oldum. Kıskançlık diz boyu. Bu sebeple Medyum Burak ününü duymamla onu 0553 371 89 94 iletişim numarası ile aradım. Kısa zamanda dönüş sağladı. Bağlılık büyüsü ile eltimin huzur bozucu davranışlarına dur diyeceğiz. Teşekkürler Medyum Burak. 1.5 ay geçti her şey düzene girmeye başladı.

 10. Dayı kızımın iş dünyasında bazı sıkıntıları var. Patronu tarafından sevilmeyen bir personel. Bu duruma çok takıyor. Onun için Medyum Burak ile görüşerek bağlılık büyüsü yaptırma niyetimi dile getirdim. Patronu ile arasına yapılan bağlılık hamaylı işleminde son derece başarılı yol kat edildi. Artık işe gitmek onun için mutluluk. Teşekkürler.

 11. Ben Almanya dan medyum Burak Hoca dan destek aldım. Eşim için bir başka kadına kapıldığından ayırma büyüsü için ayırma hamaylı çalışması yaptık. Gerçekten olumlu sonuçlarını aldım. Numarası 0 553 371 89 94 ve iletişim kurmakta zorlanmadım. Tüm işlemlerimizi online yaptık ve kargo ile malzemelerimi aldım.

 12. Kocamın hem maddi durumunun iyi olması, hem de yakışıklı olması kadınların ilgisinin olmasına neden oluyor. Ben de kendimi ve aşkımızı garantiye almak için bağlama büyüsü desteği almak istiyordum. Çok şükür ki medyum Burak Hoca doğru insanmış, bana bağlama hamaylı desteğinde bulundu. Çok memnun kaldım.

 13. Medyum Burak Hoca ile bağlama hamaylı çalışması yaparak, 60 günde kocamı kendime yeniden bağladım. Eski eşi yüzünden aramızda sürekli bir soğukluk oluyordu. Kendisinden gerçekten razıyım, ben bağlama büyüsü için danıştım, etkili ve kalıcı bir çalışma ile eşimi bana kazandırdı.

 14. Medyum Burak Hoca iyi ki tanıdığım dediğim bir insan ve kendisinden çok razıyım. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 bilgilerinden, ne bir engelleme, ne tersleme asla bir sorun yaşamadan ondan yardım isteyebilirsiniz. Bence siz de hamaylı ve celb işlemleri için, benim gibi aşk büyüsü için destek alabilirsiniz.

 15. Medyum Burak Hoca ile ayırma celbi çalışması yaptık, 90 günde amacım olan sevdiğimin şu andaki kız arkadaşından ayrılmasını sağladık. Artık tamamen bana odaklandı. Hoca iletişim bilgileri ise medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir