Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nedir? Aşk büyüleri nasıl yapılır? Aşk büyüleri etki süresi ne kadardır?

Aşk büyüsü nedir? Aşk büyüleri nasıl yapılır? Aşk büyüleri etki süresi ne kadardır? Aşk büyüsü konusunda merak edilecek sorular burada.

Bütün soruların cevaplarını yazımızdan bakabilirsiniz. Aşk büyüsünün yapılmasında birçok nedenler bulunmaktadır. Bunların arasında en önemlisi aşık olunan kişinin hislerinin istediğiniz şekilde oluşmaması ve bunun olumlu yönde etkilenmesini istemiş olmanızdır. Bu konuda en önemli husus kişi kendi egolarına ve hırslarına yenik düşerek yanlış bir şeyler gerçekleştirebilir. Bu nedenle medyum hocalardan aşk büyülerinin yapılması konusunda yardım alınması gerekmektedir. Aşk büyüsü çok çeşitli büyü türü olmaktadır. Aşk büyüsünü kolay bir şekilde uygulamak mümkündür. Bunun yanında medyum hocalara gidilerek bu konuda gerekli ritüelleri öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Tanımı 

Aşk büyüsünün tanımı kişiye göre farklılık ortaya çıkaracaktır. Aşk büyüsünü yapma amacını tamamen bilmeniz ve bu konuda kesin kararlı olmanız çok önemlidir. Mutlu olmak ve tarafları mutluluğa sevk edebilmek için gerçekleştirilecek iyi niyetli aşk büyüsü gerçekten aşk büyüsü olarak değerlendirilecektir. Bunun dışında niyeti ne olduğu belli olmayan sadece sevdiğini zannettiği kişiyi kendine bağlamak isteyen kişilerin aşk büyüsü yaptırması uygun değildir. Hissettiğiniz duyguları aşk büyüsü sayesinde sağlamasını yapabilirsiniz. Karşı tarafı kendinize bağlayarak ondan intikam almak duygusu ile aşk büyüsü yaptırmak doğru değildir.
Evde aşk büyüsü nasıl yapılır? konusundaki bütün detayları yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün anlaşılması için gerekli belirtilerin bariz bir şekilde ortaya çıkması gerekmektedir. Bununla ilgili aşk büyüsünün tutmuş olup olmadığını anlamak alışık olduğunuz kişi ile aranızda oluşacak olayların değişimlerini detaylı bir şekilde anlamanız mümkün olacaktır. Bu konuda gerekli belirtiler aşağıda sıralanmıştır.

 • Aşk büyüsü etkisi olması gereken kişiler büyü tuttuğu takdirde aşk büyüsünü yapan kişi hakkında olumlu düşünceler beslemeye başlar.
 • Ona karşı özlem duyacaktır. Geceleri rüyasında aşk büyüsü yapan kişiyi görecek ve gözünün önüne getirecektir.
 • Dikkat dağınıklığı yaşayacak, konsantrasyon eksikliğini sürekli yaşadığını hissedecektir.
 • Aşk büyüsü etkisinde olan kişi sevdiği kişiye bağlanarak sosyal hayattan koparak değişik duygular yaşamaya başlayacaktır.
 • Genellikle büyünün etkisinde olanlar ağlama etkisini sürekli yaşamaktadırlar.
 • Duygusal bir moda girerek bu konuda değişik bir anlayış tarzı oluşturmaktadırlar.

Burada belirtilen olayların ortaya çıkması büyünün etkisini göstererek büyü yapılan kişinin körkütük aşk yaşamasına neden olacaktır. Aşk büyüsü yapılan kişi aşk büyüsü yapan kişiye karşı aşk hissedecek ve geri kalan hayatını onunla yaşamak istediğini açıkça belirtecektir.

Evde Aşk Büyüsü Yapmak Mümkün mü?

Evde aşk büyüsü yapmak kesinlikle mümkündür. Bu konuda gerekli araştırmalar yapılmalı, doğru bilgiler elde edilmelidir. Bunun yanında medyum hocalara giderek aşk büyüsü hakkında gerekli bilgiler, malzemeler ve kurallar net bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Evde yapılacak basit aşk büyüsü kaşık ile gerçekleştirilecek bir büyü türüdür. Büyünün kolay ve anlaşılır bir şekilde sonucunun etkisini hissedilebilir şekilde gerçekleştirebilmek için özel ihtimam gösterilmesi gerekir. Bunun için 2 adet tahta kaşık 1 adet küçük bez gerekmektedir. Bununla birlikte evde yapılan aşk büyülerinden bir diğeri de nohut ile yapılan büyü türüdür. Nohut büyüsü oldukça kolay bir yöntem olmaktadır. Bunların yanında biber ve kırmızı mumla aşk büyüsü ev ortamında yapılmaktadır. Önemli malzemelerin eksiksiz elde edilmesi aşk büyüsünü yaparken söylenecek tılsımlı sözlerin bilinmesi doğru adımların atılması aşamaların tek tek ve sabırlı bir şekilde gerçekleştirilmesi büyünün etkisini kuvvetlendirecektir. Burada en önemli husus iyi niyetin ortaya çıkarılmış olmasıdır.

En Güçlü Aşk Büyüleri 

En güçlü aşk büyülerinin yapılmasında kullanılan malzemeler oldukça önem arz etmektedir. Bunun yanında tılsımlı sözcüklerde önemli hususlardandır. En güçlü aşk büyüsünün yapılabilmesi için muhakkak medyum hocalardan bilgi alınması gerekmektedir. En kuvvetli aşk büyüleri içerisinde mumla gerçekleştirilen büyü önem arz etmektedir. Medyum hocalara gidilerek bu konuda istediğiniz kişiye aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Gereken vefkler hazırlanarak aşk büyüsü yapılmaktadır. Bu işlem sırasında hazırlanan büyükler kırmızı mum ateşinde yakılarak büyü gerçekleştirilir. Bu sayede yazılan ve vefkler sayesinde bir hafta içerisinde istediğiniz kişinin size bağlanması sağlanacaktır. Bu kişi büyü etkisine girdiği andan itibaren sürekli yanınızda olacak, size bağlılığını açıkça belli edecektir.

Aşk Büyüsünü Yok Etme

Aşk büyüsünün bozulması zor bir yöntemdir. Büyünün bozulması için kişilerin tek başına hareket etmesi doğru olmamaktadır. Büyünün etkisi kuvvetli olduğu kadar bozulması da zaman alacaktır. Bu nedenle büyü bozmak için şeytani varlıkların çağrılmasına gerek vardır. Bunun için de bu konuda uzman medyum hocalar kendi bildikleri yöntemlerle aşk büyüsünü yok etme çalışmalarında başarılar elde edecektir. Burada özel tılsımların, özel sözcüklerin kullanılması hazırlanan vefklerin büyünün bozulmasında etkili olması önemlidir. Büyü bozma işlemi sırasında olumlu şekilde sonuçlanacağı durumlarda kişi 3 saat zaman zarfında eski haline dönecektir. Size karşı duyduğu ilgi, alaka ve bağlılık ortadan kalkacak aşk büyüsünün bozulduğu anlaşılacaktır. Aynı kişi üzerinde aşk büyüsünün tekrar uygulanması mümkün değildir.

Aşk Büyüsü İşe Yarar mı?

Aşk büyüsü genel olarak kıyaslama yapıldığında aynı kategorideki gerçekleşen büyüklere göre en etkili yöntemlerdendir. Doğru ritüeller ve yöntemler kullanıldığı takdirde sonucu taraflar üzerinde çok çabuk görülmektedir. Aşk büyüsünün etkisi kullanılan malzemelerin durumuna göre değişmektedir. Medyum hocalar istedikleri malzemeleri tam olarak aldıklarında büyünün tutma süresi daha çok etkili olacaktır. Deneyimli, işinin ehli ve din hocalarınla muhatap olmak gerekmektedir. Bunun dışında uygunsuz malzemeler rastgele hocalarla muhatap olduğunuzda büyü etkisini görmeniz mümkün olmayacaktır. İstediğiniz kişiye aşk büyüsü yaparak aşık etme fırsatı elde edebilirsiniz. Ömür boyu mutlu olmak için, hayatınızı beraber devam ettirebilmek için aşk büyüsünü yapan kişilerle doğru bilgilerle doğru yöntemlerle karşılaşmış olmanız önemlidir. Aşk büyüsünü yaparken genellikle medyum hocalar ruhani varlıklarla iletişime geçmektedir. Bu nedenle aşk büyüsü kişiler tarafından yapılırken dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle hüddam garaminar adındaki ruhani varlıklarla iletişim kurulduğu takdirde aşk büyüsü etkisi daha çabuk ve daha olumlu şekilde ortaya çıkacaktır. Meydana gelen durum kişinin lehine dönüşecektir.

Aşk Büyüsü Ne İle Yapılır? 

Aşk büyüsünün gerçekleştirilmesi için gerekli malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler doğru şekilde temin edildiğinde medyum hocaların istediği şekilde bulunduğunda aşk büyüsü etkisi hemen görülmeye başlanacaktır. Medyum hocaların yaptığı aşk büyüsünde özellikle istediği malzemeler doğrultusunda yapılmakta ve doğru adımlar atılmaktadır. Bunun için siyah üzüm ve nohut ilk malzemelerdendir. Bu iki önemli malzemeyi bulduğunuzda aşk büyüsünün etkisi ömür boyu karşı taraf üzerinde kalıcı bir etki yaratacaktır. Hiçbir güç bu büyüyü bozamayacak ve medyum hocaları hazırladıkları özel tasarımlar ve sözcükler aşk büyüsünü daha sağlam hale getirmektedir. Kişi hakkında niyetinizi iyi şekilde medyum hocalara belirttiğiniz de aşk büyüsü hızlı şekilde tamamlanacaktır. Büyünün yapılması için muhakkak sabırlı olunmalı, ortamın karanlık ve sessiz olması önemlidir. Aşk büyüsü yaklaşık olarak 3 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Yapılan malzemeleri ve doğru adımların atılması çok önemlidir. Bu nedenle doğru kişilerle muhatap olduğunuzda doğru medyum hocayı seçtiğinizde aşk büyüsü hakkında doğru sonuca ulaşabilirsiniz.
Resimle yapılan aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? yazımızda inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Aşk büyüsünün uygulanmasında kuralların doğru bir şekilde yerine getirilmesi çok önemlidir. Aşk büyüsü etkisini çabuk ve daha etkili bir şekilde gösterebilmesi için gerçekleşecek adımlar önem arz etmektedir.

Doğru ritüellerle yapılabilecek kısa süreli istediğinizde kişi aşık edebilecek büyülerin gerçekleşebilmesi için profesyonel anlamda çalışan medyum hocaların bu konuda çalışmalar yapması gerekmektedir.

Aşk büyüsünün uygulanış yöntemleri ve atılacak adımlar detaylı bir şekilde sıralanmaktadır.

 • Bu konuda ilk olarak medyum hocaların belirttiği şekilde karanlık bir odada sessiz bir ortamda büyü yapılması gerekir.
 • Gerekli olan malzemeler nohut, siyah üzüm temin edilmelidir.
 • Bu malzemeler temin edildikten sonra nohut sol elinizin içerisine, üzüm sağ elinizin içerisine alınmalıdır.
 • Bu işlemler gerçekleştirilirken yönünüzü güneşe doğru dönmelisiniz.
 • Aynı zamanda ayakta ve gözleri kapalı vaziyette durmalısınız.
 • Bu duruş şeklini ve gerekli adımları gerçekleştirdikten sonra medyum hocanın vermiş olduğu tılsımı sözcükler 21 defa tekrarlanmalıdır.
 • Medyum hocaların belirttiği tılsımlı sözler 21 defa tekrar ederken aşk büyüsünü yapmak istediğiniz kişinin yüzünü gözünüzün önüne getirmelisiniz.
 • İsmini tekrarlamalı ve niyetinizin iyi olduğunu açık şekilde belirtmelisiniz.
 • Bütün bu adımları sağlam ve kontrollü bir şekilde ilerledikten sonra siyah üzümü yemelisiniz.
 • Diğer elinizde bulunan nohudu evin herhangi bir bölümüne saklamalısınız.
 • Bütün bu adımlar medyum hocaların belirttiği şekilde gerçekleştirildiğinde 7 gün içerisinde büyü etkisini açık şekilde gösterecektir.

Büyü etkisine giren kişi sizinle anında iletişime geçecek bağlılığını ve sevgisini açık bir şekilde belirtecektir. Bu sayede aşk büyüsünü tam anlamıyla yapmış olacak ve aşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlamış olacaksınız.

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Aşk büyüsü için temin ettiğiniz malzemelerin korunması büyünün etki etmesi için büyük bir önem arz etmektedir. Kullanılacak malzemelerin kimsenin eline geçmeyecek şekilde kimsenin görmeyeceği şekilde muhafaza edilmesi çok önemlidir. Özellikle aşk büyüsü için kullanılan nohut evin bahçesinde toprağın derin bir yerine gömülmelidir. Nohut gömülürken medyum hocanın belirttiği tılsımlı sözler söylenmemelidir. Dualar ve tılsımlar önemli sözcükler okunduktan sonra aşk büyüsü gerçekleşmiş olacaktır. Bu konuda en önemli olan husus aşk büyüsünün medyum hoca ile aranızda sır olarak kalmasıdır. Üçüncü kişilerin büyünün yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmaması gerekir. Bütün işlemler gerçekleştirilip büyü yapıldığında kimsenin erişemeyeceği bir yere koyulmalı veya kimsenin bilmediği bir noktaya gömülmelidir.

Aşk Büyüsünün Olumsuz Sonuçları 

Aşk büyüsünün olumsuz sonuçları olduğu bilinmektedir. Genellikle büyü yapmak için ruhani varlıklarla iletişime geçilir. Burada aşk büyüsü yapılırken de şeytani varlıklarla iletişime geçileceği için özellikle Hüddam Garaminar adlı varlık aşk büyüsü için medyum hocaların çağırdığı bir varlıktır. Bu nedenle Hüddam Garaminar çoğu durumda ruhsal açıdan bunalım yaratabilecek sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle büyülerin olumsuz etkilerinin de ortaya çıkabileceği bilinerek yapılacak en küçük hatanın kişi hayatında olumsuz sonuçlar ortaya çıkaracağı düşünülmelidir. Bu tür büyü çalışmalarında olumsuz etki yaratacak ruhani varlıkların sürekli karşımıza çıkacağı düşünce alt yapınıza yerleşerek sizleri rahatsız edeceği aklınızdan çıkarılmamalıdır. Aşık olan kişinin üzerine musallat olarak ters tepki yaratması da kötü bir sonuç doğmasına neden olacaktır. Bu nedenle aşk büyüsünü yapacak kişilerin Hüddam Garaminar isimli varlık ile iletişime geçtiklerinde çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Doğaüstü varlıklar olarak bilinen bu durumlarda medyum hocaların devreye girmesi çok önemlidir. Bu nedenle aşk büyüleri ve diğer büyü türleri gerçekleştirilirken kesinlikle kendi başınıza yapmamanız medyum hocaların desteğiyle bunu gerçekleştirmeniz önemlidir. Aşk büyüsü gerçekleştirmek isteyen kişilerin çok iyi düşünmüş olmalı ve kararı verirken bu tür hususları göz önünde bulundurmaları önemlidir. Ruhani varlık olarak değerlendirilen Hüddam Garaminar adındaki varlık kişilerle düşman olabilme durumuna girmektedir. Böyle durumlarda kişilerin tavırları değişmekte, hareketleri olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle büyü yapmak kişisel bir yetenekten çok dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Aşk büyüsü konusunda merak edilecek sorular burada.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Aşk büyüsü yapmak adından da anlaşılacağı gibi ilk bakışta kolay ve güzellik yaratabilecek bir husus olarak değerlendirilebilir. Fakat aşk büyüsü yapmak için doğaüstü varlıklar devreye gireceği için tehlikeli bir sonuç ortaya çıkma ihtimali yüksektir. Bu nedenle aşk büyüsü tehlikesini bilmeli ve uzman kişilerden yardım almalıdır.

Aşk büyüsü gerçekten sevdiğiniz ve sevgisini kazanabileceğiniz kişiler üzerinde yapılabilir. Fakat bu intikam almak amacıyla gerçekleştirilmemeli karşı tarafın rızası olmadığı takdirde büyü yapılmamalıdır. Böyle durumlarda büyünün etkisi geçtiğinde olumsuz sonuçlar ruhsal durum çöküntülerine neden olacaktır.

Aşk büyüsü için gerekli olan nohut ve siyah üzüm herhangi bir yerden alınarak kullanılacaktır. Sadece kullanacak malzemeleri saklama koşulları ve kullanım şartları medyum hocaların uygun gördüğü şekilde gerçekleştirilmelidir.

Aşk büyüsü kuvvetli etkili uzun süren bir büyü olduğu için bozma işlemi sadece medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu konuda yapılan çalışmaların rastgele dualarla, rastgele malzemelerle yapılmaması ters tepkilerin ortaya çıkacağı bilinmesi gerekir.

Aşk büyüsünü yapmadan önce bütün detaylar göz önünde bulundurulmalı aşk büyüsü yapılacak kişi üzerinde etkilerinin neler olabileceği düşünülmelidir. Aşık olduğunuz kişiyle veya bağlılık hissedebileceğiniz kişiyle ömür boyu yaşayabileceğiniz bir aşk ortamı gerçekleşmesi muhtemel olduğunda aşk büyüsü yaptırmalısınız.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 13718 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
22 Hayır

“Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Bir süredir takip ettiğim insana kendimi göstermediğim için üzülüyordum aşk büyüsü istediğim için 0553 371 8994 numarasından medyum Burak hocama ulaştım. Âşık etme hamaylı sadece yapım süresi 10 gündü bunun sonunda 60 gün kolye şeklinde muskayı da üzerimde taşıdım ve sonuç her şey tam istediğim gibi.

 2. Nişanlımı istemeden kırdıktan sonra bu durumu düzeltmek için çare aradım. Sonunda medyum Burak hocamızı duydum ve randevu aldım. Bizim için bağlama celbi yaptı uzun sürse bile etkisinin daha garanti olduğunu söyledi güvendim ve sonucunu gözlerimle görmüş oldum.

 3. Ailemle eşim arasında kalıyordum aslında kocamı seviyordum ama bunu aileme nasıl göstereceğimi bilmiyordum. Bağlama celbi etkisi yüksek olan bir büyü olduğundan parayı önemsemeden tercih ettim medyum Burak hocamız da çok geçmeden sonuca ulaştırmış oldu.

 4. Kaynanamdan ve kayınpederimden nefret ediyordum. Yaptıkları tek şey, benim ve de kocamın arasını bozmaktı. Ama buna artık izin vermeyecektim. Öneriler üzerine medyum Burak’ı aradım. Soğutma ve ayırma büyüsü ile onları bizden, evimizden uzaklaştırdı. Şimdi ise çok mutluyuz.

 5. Eşimle resmen birbirimize düşman olmuştuk. Aynı evi paylaşmak işkenceye dönüşmüştü. Allaha şükür ki medyum Burak’la görüştüm. Aşk büyüsü sayesinde eşimle çifte kumrulara dönüştük. Çekinmeden arayıp derdinize şifa bulabilirsiniz. Mail adresi medyumburak@gmail.com

 6. Medyum Burak hocam evimde ne kadar büyü varsa hepsini bulup bozdu. Ev halkı olarak çok rahatladık. Senelerce bir kabusun içinde yaşamışız. Enerjimiz düzeldi, stresimiz geçti. Allah razı olsun. Annemle babam birbirine soğuktu bağlama büyüsü ile onlar da düzeldiler. Biz ailece çok memnun kaldık.

 7. Anne ve babam yatakları ayıracak kadar soğumuşlardı birbirinden. Çocukları olarak içimiz parçalanıyordu hallerine. Yuvamız dağılın istemedik. İnternetten medyum arıyorduk Burak hocanın sitesiyle karşılaştık. Anne babama bakım yaptı. Akrabalarımız soğutma büyüsü yapmış büyüyü bozdu koruyu duaları ve bağlama işlemleriyle sorunu çözdü. Allah razı olsun.

 8. Sevdiğim bana bakmıyor. Bu kıza olan aşkım bitmeyecek. İşyerinde samimi olup yardım isteyeceğim kimsede yok. Bu sebeple Medyum Burak ile iletişime geçmeyi seçtim. İnternette bulduğum 0553 371 89 94 numaralı telefon ile durumu aktardım. Kızın bilgilerini öğrenmemle Medyum Burak’a ilettim. Aşık etme celbi için harekete geçen Medyum Burak hayatım adına çok önemli bir değişime imzasını attı. Teşekkürler Medyum Burak. Artık evleneceğiz.

 9. Beni sıkıldığı zaman arayan bir sevgilim vardı. Ben onu çok sevmeme rağmen bana işkence eder gibi canı istediğinde arayıp konuşur sonra sıkılınca kapatırdı. Benim ona bağımlılığım gibi beni düşünüp bağlanmasını istiyordum. Arkadaşımın verdiği medyumburak@gmail.com mailine yazarak ilettiğim duruma Medyum Burak bağlılık celbi yapabileceğini söyledi. Çok sevindim. İşleme başlayalı 1 ay oldu. Çok farklı bir boyuttayız. Her şey için teşekkürler.

 10. Mahalledeki kasapta çalışan eleman kardeşime sulanıyor. Artık onu yakınımızda gördükçe sinirim tepeme çıkıyor. Dayanamadım. Hanemizden uzaklaşması için ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. Medyum Burak ile görüştüm. Başladığı işlem ile on birinci günden sonra nihayet etrafımızda görünmüyor. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 11. Erkek arkadaşımın eski eşiyle sorunlarını çözememesi sürekli ilişkimizde sorun oluyordu. Ben de bundan üzülüyordum ve arkadaşım Burak Hoca dan destek almalısın dedi. Kendisini önerdi çünkü aşık etme celbi desteği almıştı. Ben de 0 553 371 89 94 numaradan kendisini aradım ve hemen yardımcı oldu, beni dinledi, sabırla dediklerini yaparak sevdiğimle sorunların çözülmesini sağladık.

 12. Doğru medyum hocaya ulaşmak için o kadar dolandırıldım ki dostlar, aşk büyüsü, bağlama büyüsü yaptırmak istediğimden bu konuda yanlış kişilerden de medet umdum diyebilirim. Çok şükür Burak Hoca bu deneyimlerimin sonunda bana beklentilerimin üzerinde destek verdi. Bağlama hamaylı ile niyetlerimin olmasını sağladı.

 13. Medyum Burak Hoca yı aşk büyüsü yaptırmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Ben kendisinden sevdiğim erkek için şu anda kendisi nişanlım olur, aşık etme celbi desteği aldım. Gerçekten zaman kaybetmeden kendisinden yardım almalısınız. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 14. Gerek yüzyüze gerekse uzaktan medyum Burak Hoca ile çalışmak bizlerin beklentilerinin karşılanmasını sağlayacak. Ben kendisinden ne zaman destek istesem, hem kendime, hem yakınlarıma son derece yardımcı oldu. Sizin için de iletişim bilgilerini atıyorum. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94. Özellikle ayırma celbi konusunda süper isim.

 15. Medyum Burak Hoca nın iletişim bilgilerini sizlere sunuyorum. Kendisinden kesinlikle yararlanmak lazım, iletişim bilgileri medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 ve asla işine gelince bakan, soru sorunca cevap yazmayan bir insan değil. Samimi bir insan ve sorularıma da kesintisiz şekilde yanıt aldım. Bence doğru insan, soğutma celbi işleminden memnunum.

 16. Annem sevdiğimle aramı açtı. Beni terk etti. Halbuki birbirimizi seviyoruz. Aslında o kabul etse gelecek. Bu nedenle onunla annem arasına bir şeyler yapmak istiyorum. Bağlılık işlemi için arkadaş önerisiyle medyumburak@gmail.com maile yazdım. Medyum Burak bağlılık hamaylı işlemine başladıktan 1 ay sonra yeniden bir aradayız. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir