Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk vefki nasıl anlaşılır, vefk yapılan kişi ne hisseder sorularının yanıtlarını bulabileceğiniz yazımızda aşk nedir günah mıdır?

Bu gibi sorularında cevaplarını bulabilirsiniz. Aşk vefki yapıldığını anlamak için özel yeteneğe ihtiyaç olduğu söylense de herhangi bir özel yetenek sahibi olunması gerekli değildir. Aşk vefkinin hayata geçirilmesi işlemlerinde konunun ehli kişilerden destek alınarak tecrübelerinden yararlanılmış ise anlaşılması da kolaylıkla gerçekleşir. Aşk vefkinin gerçekleştiği aşamasında bunu yaptıran kişi anında değişimin farklına vararak vefkin etkisini hisseder.

Aşk vefki yapıldığının anlaşılması ile ilgili olan durum da vefkin yapıldığı kişi ya da etrafında olan kişiler vefkin yapılması işlemlerinden şüpheye düşmesi durumunda sade bakım hizmeti alarak gerekli deneyimden faydalanarak varlığı ya da yokluğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk vefkleri genel olarak öğretiler içinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Sevgililerin yanı sıra eşlerin yaptırdıkları uygulamada kişiler eşlerinin yuvayı terk etmemesi için aşk vefkinin yapılmasına yer vermek istemektedir.

Geçmiş yüzyıllarında günümüze kadar aşk ve sevgi ile ilgili olarak manevi birçok uygulamaya yer verildiği bilinmektedir. Yapılan bu çalışmalar genellikle sevenlerin birine bağlanması, yuvaların dağılmaması gibi birçok sebep ile gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilecek olan sevgi ve bağlılığı artıran çalışmalar arasında yüzyıllardan beri bozulmadan günümüz kadar ulaşan aşk vefkleri ise en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Süryanice, Arapça, İbranice ve daha birkaç farklı dilin yer aldığı dualar ile yapılan aşk vefki manevi anlamda isteğin gerçekleşmesi aşamasında sevenlerin bir araya gelmesi ve bağlılığın artması için yapılmaktadır. Uygulamanın yapılmasında ise konusunun ehli olan kişilerden destek alınması son derece önem taşımaktadır. Aksi durumda ise farklı etkiler ile karşılaşılabilir. Bu sebep ile mutlaka deneyimli ve uzman olan hoca ya da medyum desteğinin alınması gerekir.

Aşk Vefki Günah mıdır?

Aşk vefki günah mı sorusunun yanıtını arayan yüzlerce insan vardır. Bilindiği üzere İslam dini büyü ve benzeri kötü niyetli olan uygulamaları yasaklamış olup bu tür çalışmalara yer verilmesinin ise günah olduğunu bildirmektedir. Aşk vefki ile ilgili olarak internette araştırma yapanlar öncelikle etkisi ile ilgili soruları yönelmenin sonrasında etkisinin gücü ile beraber günah olup olmadığı ile ilgili soruları araştırmaya başlıyorlar. İslam dini içinde amellerin tamamen niyete göre belirlendiğini unutmamak gerekir. Niyeti kötü olan tüm uygulama ve çalışmaya yer vermek İslam dini açısından caiz değildir. Kişinin tamamen kendi hırsı ve kötü niyeti ile böyle bir çalışmaya yer vermesi sakıncalı olmak ile beraber dinimizce de hoş karşılanmaz. Fakat bu çalışmanın hazırlanması aşamasında kişilerin sevgi bağını iyi niyet ile kuvvetlendirmesi için Allah’ın isimleri ve ayetleri ile yapılan uygulamaya yer vermesinde ise herhangi bir sıkıntı yoktur. Aşk ve bağlama vefkleri hazırlanmasında İslami şartlara uygun olarak çalışmanın yapılmasında ise uzman kişilerden destek alınarak işlemin yaptırılması ise son derece önem taşımaktadır.

Aşk Vefki Tutar mı?

Aşk vefki tutar mı sorusu aşk vefki ile ilgili araştırma yaparak etkisinden emin olan kişiler tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sevgililerin birbirine olan bağlarının kuvvetlenmesi, eşlerin evlerine ve yuvalarına bağlanması için yapılan çalışmalara ise sıklıkla yer verilmektedir.

Aşk vefki uygulaması ile ilgili çalışma yaptığını söylemekte olan birçok farklı kişi bulunmaktadır. Kendilerinin medyum olarak ifade edine bu kişiler arasından çok az bir kısmı gerçek ve etkili olan aşk vefkini gerçekleştirebilmektedir. Aşk vefkinin yapılmasında bu konuda uzman ve deneyimli olan kişilerden destek alınmasının yanı sıra inanç ile gerçekleştirilecek olan dualar ise uygulamanın kısa sürede etki etmesine sebep olacaktır.

Aşk Vefki Belirtileri Nelerdir?

Aşk vefkinin yapıldığında yaşanacak olan belirtiler sadece bu uygulamaya yer açan kişi tarafından anlaşılır. Onun dışındaki kişiler ise gelişen olaylar sonrasında belki şüpheye düşebilir. Ya da aşk vefki yapılan kişide kendisine olan bu değişim sonrasında etrafındakilerin uyarıları ile kendine baktırarak aşk vefkinin varlığı ya da yokluğunu sorgulayabilir.

Aşk vefki yaptıranlar vefkin gerçekleştiğine dair belirtileri direk olarak görebilmekte olup diğer kişiler ise bunun vefk sebebi ile oluştuğunu anlayamazlar. Normal hayatın akışı içinde bağlılığın artması ve aşkın çoğalarak kişinin hanesine bağlılığının çoğalması olarak da görülebilmektedir. Dışarda olan kişiler ise sadece böyle bir vefkin varlığında şüphe duyabilirler.

Aşk Vefki Neden Tutmaz?

Aşk vefki neden tutmaz sorusunda aslında insanların çaresizlik içinde tercih ettikleri yanlış kişiler sebebi ile demek daha doğru olur. Kişiler yaşadıkları olumsuz ve hüzünlü olaylar sonrasında eşlerinin yuvaya dönmesi ve bağlılıklarının artmasını sağlamak için yaptıkları araştırma ile aşk vefkine yer verildiğini ve bu konuda uzman olduğunu belirten kişilere güvenebilmektedir. Konusunda uzman olamayan ve ilim ile ilgili bir deneyime sahip olmayan bu kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan çalışmalar sonrasında ise hüsran ile sonuçlanır. Kişilerin kötü durumlarından ve duygularından yararlanarak onlara bu konuda vaatte bulunan kişiler tarafından yapılacak olan aşk vefkleri istenen sonucun elde edilmesinden çok uzaktır. O sebep ile de aşk vefklerinin tutmaması ile ilgili yorumları da sıklıkla okumaktayız.

Bunun yanı sıra aşk vefkinin tutmamasında bir diğer etken ise havas ilmine uygun olan çalışmalara yer verilmemesi gelmektedir. Aşk vefkinin gerçekleştirilmesi ve uygulamanın tutması için havas ilimlerine uygun olan çalışmalara yer açılarak uygulamanın hayata geçirilmesi gerekir. Aynı zamanda vefkin gerçekleştirilmesinde doğru bilgiler oldukça önemlidir. Bu aşama da ise yaptırılan kişi ve yapan kişinin anne isimlerinin doğru kayıt edilmesi son derece önem taşımaktadır.

Aşk Vefki Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Aşk vefki yapılan kişilerde herhangi bir farklılık yoktur. Anormal bir durum ile karşı karşıya kalınmaz. Unutmayın ki aşk vefkleri İslam dini açısında yasaklanmış olan aşk büyüsü ya da kara büyü gibi uygulamalardan farklıdır. Bu yöntemlerdeki manevi uygulamalar İslam dinin de tamamen yasaklanmıştır. Bu sebep ile aşk büyülerinde büyü yapılan kişide yaşanan ruhsal anlamda görülen sıkıntılar, uyku bozuklukları, takip ediliyor hissi ya da buna benzer anormallikler aşk vefki yapılan kişi de yaşanmaz ve yaşanmamalıdır.

Aşk vefki etkileri içinde olan kişi de sadece normal bir bağlılık ve aşk yaşamı gözlemlenmeye başlar. Bu sebep ile yapılan kişi ya da etrafındaki kişilerinde de bunda vefk uygulamasının varlığından şüphe duyması bile son derece zordur. Sadece aşk vefkinin yapıldığı kişi değil ailesi de bu vefkin etkileri ile beraber herhangi bir kötü durum ya da ruhsal çöküntü gibi negatif durumlar ile karşı karşıya kalmaz. Sadece kişinin yalnız kaldığında yaşadığı duygu değişimi ile ilgili şüpheye düşmesi görülebilir. Bu sebep ile aşk vefkinin yapıldığı kişinin kolay kolay yalnız kalmaması sağlanmalıdır. Aşk vefkinin yapılması sonrasında sevgililerin bir an önce evlenmeleri de bu anlamda tavsiye edilir. Bunun yanı sıra eşlerin evlerine dönmesi ya da bağlılığın artması için yapılan aşk vefklerinde zaten eşler yaşadıkları pişmanlık ile beraber evlerinde huzurlu yaşamlarına geri dönerler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder? Sıkça Sorulan Sorular

Aşk vefki ile ilgili olarak en sık sorulan soru ise günah olup olmadığıdır. Havas ilimleri ile kişinin sadece sevgi bağını artırmak için yaptırması caiz olmak ile beraber kişisel hırsı için yapılan kötü niyetli uygulamaları ise yasaklanmıştır.

Aşk vefki ile aşk büyüsü sıklıkla karıştırılmaktadır. Aşk büyüsü kişide ani duygu değişimlerine sebep olmak ile beraber psikolojik olarak da sıkıntılar yaşamasına sebep olmaktadır. Fakat aşk vefkinde böyle bir duygu değişimi yaşanmaz.

Aşk vefkinin etkisini göstermesi uygulamayı yapan kişinin uzmanlık ve deneyimine göre değişim göstermek ile beraber kişinin manevi derecesine bağlı olarak da değişmektedir. Aynı zamanda uygulamada yapılan hatalarda etkisi ile ilgili hatta tesirli ile ilgili de bazı sorunların yaşanmasına neden olur. Bu sebep ile hem bilgilerin doğru olması hem de uygulamanın havas ilmine göre yapılması son derece önemlidir.

Aşk vefkinin yapıldığının anlaşılması kolaylıkla mümkün olmaz. Aşk büyüsü ya da kara büyüler gibi yapılan kişide anormal davranışlara neden olmadığı için aşk vefkinin yapıldığının anlaşılması ise son derece güçtür. Kişiler sadece yalnız kaldıkları duygu değişimleri ile ilgili olarak aydınlanma yaşarlar. Bu neden ile de yalnız bırakılmamaları önerilir.

Aşk vefkinin yapılmasında mutlaka havas ilimleri ile çalışmanın yapılması gerekir. Bu çalışmada kötü niyetli olarak yapılan uygulamalar ise dinimizce yasaklanmıştır. Aşk vefkinin yapılmasında kişilerin anne isimlerinin de doğru olması son derece önemlidir. Bu sebep ile net olarak ismin verilmesi doğru bir çalışmaya yer açılmasına destek olur.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 36705 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

36 Evet
32 Hayır

“Aşk Vefki Nasıl Anlaşılır? Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?” için 17 yorum var.

 1. Eltimin beni kayınvalidemlere kötülemesi olmayan şeyleri var gibi göstermesi sonucunda onun için medyum Burak hocamızdan bağlama celbi talep ettim. Benim haklı olduğumu düşünen hocamızın yardımlarıyla kısa zaman da muhteşem bir sonuç elde ettim.

 2. Arkadaşlar eğer bir sorununuz var ise bunu çözecek olan sadece medyum Burak hocamızdır. Ben kesin bir çözüm elde etmek istediğim için celp büyüsü yaptırdım yapımı biraz maliyetli olsa da istediğime kavuştu. Tutma şansı yüksek olsun diyorsanız siz de yaptırabilirsiniz.

 3. Kız arkadaşımın beni aldattığını duyduğumda dünyam başıma yıkıldı. Bunu asla hazmedemeyeceğimi fark ettim. Ondan intikam almak istiyordum. Medyum Burak’a koştum tabii hemen. Medyum ona soğutma büyüsü yaptı ardından da ayırma büyüsü yaparak işi garantiledi. Sonucunda istediğim oldu. Sağ olsun kendisi.

 4. Çok kısa süre önce medyum Burak ile tanıştım. Durumum vahimdi. Bana bir aşk büyüsü yapacağını ve bu sayede her şeyin hallolacağını söyledi. Başlarda pek inanasım gelmemişti. Ama sonralarda resmen bunun bir gerçek olduğunu anladım. Ben dileğime kavuştum, darısı herkesin başına.

 5. Selam arkadaşlar bende Burak hocaya işlem yaptıran sonuçtan memnun kalan kişilerden biriyim. Bizim sorunumuz sözlümle aramıza soğukluk girmesiydi. Burak hocamızın aşk büyüsü sayesinde aramızdaki soğukluk geçti şimdi çok mutluyuz Allah’ın izniyle haftaya nişan takacağız. Hocamızla görüşme yapmak isteyenler medyumburak@gmail.com adresinden iletişim kurabilirler.

 6. Arkadaşlar hazır gerçek bir medyum varken diğerlerine tonla harcamalar yapmayın benim şahsi görüşüm ve tecrübelerime dayanan düşüncelerim medyum Burak’ın gerçekçiliğidir. Ayırma büyüsü etkisini hemen gösterdi çok memnun kaldım öneririm.

 7. Annemin evlilik baskıları beni çok yıpratmaya başladı. Annem ile aramız açıldı. Bu konunun onun kafasından uzaklaşması adına ayırma büyüsü yaptırmak için arayışı içinde iken arkadaşım Medyum Burak’ı tavsiye etti. İyi ki böyle bir tavsiye almışım. Ayırma hamaylı işlemine başlayalı 2 hafta oldu. Annem kısmet konuşmaktan vazgeçti. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Anneannem ile aramız fena açıldı. Onu çok seviyorum, kalbini fazla kırdığımı düşünüyorum. Kısa zamanda düzelmek için Medyum Burak ile iletişime geçtim. 0553 371 89 94 numaralı telefonu veren arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bağlılık celbi ile bana yardımcı olabileceğinden bahsetti. 2 haftadır aramızdan su sızmıyor. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. İş ortağım beni terk edince toparlayamadım. Bir arada giden hem karar alma hem de maddi gelir ortaklığıyla çok daha iti bir müşteri potansiyelim vardı. Durumu düzeltmesi için Medyum Burak’a danıştım. Bağlılık büyüsü ile yeniden bir araya geleceğimizi iletti. İyi ki onu aramışım. Bağlılık hamaylı işlemi ile birliktelik için kısa sürede imzaları atmak üzereyiz. Teşekkürler.

 10. Oturduğum evde mutsuzum. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Ev sahibimle yaptığımız sözleşme gereği çıkamıyorum da. Ev sahibim ile aramıza ayırma büyüsü isteyecek boyuta geldim. Bizi kovsun istiyorum. Medyum Burak ile görüşüp ayırma hamaylı işlemi için talepte bulunduk. 2 hafta içinde ev sahibi çıkın dedi. Bizden mutlusu yok. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Burak Hoca ile hamaylı çalışması yaptık. Aşık etme hamaylı olarak yaptığımız bu işlem ile sevdiğimin aşk büyüsü etkisinde bana gelmesini sağladık. İşyerinden bir erkeğe aşıktım ve hocam sayesinde 60 günde, hamaylı etki süresi olarak gelişmeleri kendi gözlerimle gördüm. Çok memnun kaldım.

 12. Arkadaşlar, ismim Efsun. Burak Hoca dan bağlama celbi çalışması aldım ve gerçekten etkili olan bu işlem sayesinde eşimle ilk günlerimizdeki gibi olduk. 0 553 371 89 94 telefon numarasından siz de hocaya ulaşabilirsiniz.

 13. Arkadaşlar, size medyum Burak Hoca ile yaşadığım ve gerçekten memnun kaldığım deneyimi aktarmak isterim. Kendisi sizi de memnun eder mi bilemem ama ben kendisinden ve medyumluk yeteneklerinden çok memnun kaldım. Sevdiğimle aramın düzelmesi için ayırma celbi çalışması yaptık. Zaten ne zamandır bir ayırma büyüsü desteği almak istiyordum. Çok memnun etti beni kendisi.

 14. Medyum Burak Hoca ile ne zamandır niyetim olan sevdiğim insanla ilgili aşık etme büyüsü çalışması için aşık etme celbi almaktayım. Bu işlem için hocam on günde bir kolye hazırladı. 90 gün bu kolye kalacak, hocam da duaları okudu, bu şekilde harika sonuçlar elde ettik.

 15. Medyum Burak Hoca iletişim bilgileri olarak, 7 24 çekinmeden aradığım, mesaj attığım medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 mail ile telefonları olarak, sizler de bence kesinlikle zorlanmadan arayabilirsiniz, ya da iletişim kurabilirsiniz. Bağlanma celbi konusunda mükemmel destek oldu bana, sizlerin de destek almasını öneriyorum.

 16. Kardeşimin iş dünyasında sorunları var. Bazı iş arkadaşları ile yollarını ayırması gerekiyor; ama bir türlü denk gelmiyor fırsat. Onlara yardımcı olmak adına aralarına soğutma büyüsü yaptırma kararı aldık annemle. Bir tanıdığın yönlendirdiği Medyum Burak bu konuda çok iyi çıktı. Soğutma celbi işlemi ile 2 haftada bazı çatırdamalar kendini belli etti. Çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası