At Nalı Büyüsü Nedir? At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü nedir? At nalı büyüsü ne işe yarar? At nalı büyüsü nasıl yapılır? At nalı büyüsü kimler tarafından yapılabilir?

At nalı büyüsü yapılması ile ilgili bütün detaylı bilgileri yazımızda her şeyi bulabilirsiniz. At nalı büyüsü yapmak etkili olduğu kadar kolay bir yöntem olduğu için tercih edilir. At nalı büyüsü yapıldıktan sonra sevgililer arasında ateş gibi bağlılık ortaya çıkar. At nalı büyüsü yapılan kişilerin ayrılması mümkün değildir. Büyüyü uygulamak için öncelikle at nalı kullanılması gerekir. Büyü genellikle sevgilileri bağlama amaçlı gerçekleştirilir. Büyü erkekler üzerinde etkili olduğu kadar kadınlar üzerinde de büyük bir etki göstermektedir. Bugüne kadar gerçekleştirilen at nalı büyülerinden büyük bir başarı sağlanmıştır. Özellikle evli kişiler arasında sevgilisinden ayrılma durumu gerçekleşen kişiler arasında bu yöntem uygulanmaktadır.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsünün yapılması için nal bulunması gerekir. Bulunan nalın büyüye özel olması önemlidir. Daha önceden kullanılmış veya hurda durumundaki nal büyü için yeterli materyal oluşturmamaktadır. Ayrıca büyü yapılırken safran mürekkebi kullanılmış olmalıdır. At nalı büyüsü yapmak özen isteyen, dikkat gerektiren bir husustur. Bu sebepten dolayı doğru medyum hocalara danışmak çok önemlidir. Tecrübesi ve deneyimleri yeterli seviye oluşturmayan medyum hocaların yapmış olduğu büyülerin tutma olasılığı çok düşüktür. Safran mürekkebi veya bununla birlikte İbranice faaliyetler kullanılması gerekir. Büyü gerçekleştirilirken kimin için büyü gerçekleştiriliyor ise o kişinin fotoğrafını çekmek çok önemlidir. Daha sonra duaların yazılı olduğu belge üzerine fotoğraf yerleştirilir. 7 gün boyunca bu belge parçasına bakılarak dualar tekrar tekrar okunması gerekir.

Üzerimde büyü var mı, büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Konusunda yazımızda birçok cevabı bulabilirsiniz.

At Nalı Büyüsü Neden Yapılır?

At nalı büyüsünün yapılma nedenleri sıralanacak olursa;

 • Sevgi duyulan kişi ile birden bire kavga konusu oluşuyorsa,
 • Söylenen sözlere birlikte olduğunuz kişi inanmıyorsa,
 • Kişi bulunduğu ortamı evi beğenmiyorsa,
 • Karşınızdaki kişi mutluluğu başka ortamlarda arıyorsa,
 • Kısa süre zarfında sevilen kişiyi eş veya sevgili üzerinde büyük değişimler meydana gelmiş ise,
 • Seven kişilerin birbirini farklı yaratık şeklinde görmesi üzerine konuşma sırasında söylenen her sözün karşılıklı kişilere batar derecede rahatsızlık vermesi durumunda at nalı büyüsü yapılması uygun düşmektedir.

At nalı büyüsü yapılmasının ardından ters bir etki ortaya çıktığını hissettiğinizde önlem almak gerekmektedir. At nalı büyüsü bozma işlemi medyum hocalar tarafından anında yapabilmektedir. Büyünün bozulma etkisinin ortaya çıkabilmesi için büyünün fazla sürmemiş olması önemlidir.

At Nalı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder? 

At nalı büyüsünün etki etmesi için sabretmek gerekmektedir. Herkes için at nalı büyüsünün etkisi farklı olmaktadır. Çoğu kişi 2 hafta içerisinde at nalı büyüsünün etkisini hissederken, çoğu kişi 40 güne kadar etkinin ortaya çıkmadığını görecektir. Büyünün kısa süre içerisinde etkisini gösterebilmesi için uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması önemlidir. En etkili at nalı büyüsü yapıldığı düşünülse bile işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılmamışsa onun etkisi fazla sürmeyecektir.

Etkili bir at nalı büyüsü 3 gün içerisinde etkisini gösterecektir. Bu süre zarfında büyü yaptıran kişinin büyü yaptırdığı kişi ile iletişime geçmesi gerekir. Büyünün etkisini göstermesi zaten karşı tarafın iletişim kurmasına neden olacaktır. Büyünün yapılmasını istediğiniz kişiyle kesinlikle göz göze gelmemelisiniz. Büyünün etkisi ortaya çıkmadan hiçbir şey gerçekleştirilmemelidir. Büyünün etkili bir şekilde ortaya çıkması için büyü sonrası gerçekleştirilmesi gereken bütün faaliyetler uygun bir şekilde yapılmalıdır.

At Nalı Büyüsü Yaptıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

At nalı büyüsü yapan kişilerin büyü sonrası yapması gerekenler özen gösterilerek gerçekleştirilmiş olmalıdır. Gerçek yapılması gereken olaylar zamanında gerçekleştirilmezse büyünün etki etme süresi uzayacaktır. Hızlı tutan at nalı büyüsü gerçekleştirilmiş olsa dahi büyük faydasını uzun süre içerisinde göreceksiniz. Büyü gerçekleştirildikten sonra mutlaka sadaka verilmesi gerekir. Belirli bir bedel üzerinden şart  koşulmayan sadakanın büyü yaptıran kişi tarafından verilmesi önemlidir.

Burada önemli olan sadaka verilen kişinin gerçekten ihtiyacı olması gerekir. İhtiyacı olmayan birisine laf olsun diye verilen sadaka büyünün tutmamasına neden olacaktır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin sadaka niyetine gerçekleştirmiş olduğu faaliyet maddiyata dayalı olmayabilir. Bir kişinin eğitim masraflarına yardımcı olmak, aç karnını doyurmak, düşen bir kişiyi kaldırmak sadaka yerine geçecektir. Bunun yanında vakıflara yardım ederek sadaka işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

At Nalı Büyüsü Yaparken Dua Nasıl Okunmalıdır?

At nalı büyüsü yapımında dua okunması büyü yapmanın en önemli basamaklarındandır. At nalı büyüsünde dualar önemli bir yer tutmaktadır. Büyü yapan kişinin okuduğu dua ile kesinlikle inanmış olması çok önemlidir. Öylesine okunmuş dualar büyülere etki etmeyecektir. Aşağıda sayılan hususlara dikkat ettiğinizde, duaları okumada özen gösterdiğinizde hızlı ve etkili bir büyü gerçekleştirebilirsiniz.

 • Büyü yapmak için dua okumanın ilk kuralı niyet etmektir.
 • Eğer eşinizi kendinize döndürmek için büyü için dua okuyorsanız eski eşimin bana dönmesini istiyorum diyerek niyet edebilirsiniz.
 • Büyü yapmak için okuduğunuz duanın anlamını bilmelisiniz.
 • Rastgele okunacak dualar büyürler için herhangi bir etki ortaya çıkarmayacaktır.
 • Bu konuda medyum hocalara danışarak gerekli duaları öğrenebilirsiniz.
 • Dua okuyan kişinin etraftan etkilenmemesi için loş ve sakin bir ortam seçilmelidir.
 • Dua okunması sırasında herhangi bir etki ile dikkat dağılırsa duaya kalındığı yerden değil en başından başlanmalıdır.
 • Dua okunması sırasında günlük meşguliyet tamamen unutulmalı sadece okunan duaya odaklanmış olması önemlidir.
 • At nalı büyüsü yapmak için okunan duaların zamanı çok önemlidir.
 • Bu nedenle bir gün önce gerçekleştirilen dua okuma saati bir gün sonra da aynı saatte uygulanmalıdır.
 • Sabah namazı ve yatsı namazı sırasında yapılan büyülerin ve okunan duaların daha etkili olduğu bilinmektedir.

Dualar okunduktan sonra at nalı büyüsü belirtilerinin gerçekleşip gerçekleşmediği kontrol edilebilir.

Kırmızı Kurşun Kalem Kullanarak At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı kurşun kalem kullanarak at nalı büyüsü yapmak bunun en kolay yöntemlerindendir. Bu yöntemi kullanan kişilerin sevdiği kişiyi terk etmesinin üzerine acı çekmesi bu duayı yapmasını gerektirir. Kırmızı kurşun kalem ile yapılan büyüler de kalemin yeni olması çok önemlidir. Etrafınızda bulduğunuz herhangi bir kırmızı Kurşun kalem ile büyüğünün yapılması herhangi bir anlam ifade etmemektedir. Kalem yeni alındıktan sonra ucu besmele çekilerek açılmalıdır. Burada kullanılacak kalem tıraşın da yeni alınmış olması önemlidir. Ucu açılan kalem ile yazılan yazılar, çizilen çizgiler büyü için çok önemlidir.

At nalı büyüsü nasıl yapılır Konusunda oluşan meraklıların giderilmesi için A4 kağıdı üzerinde çalışmalar başlatılabilir. Bunun ardından kâğıt üzerine kırmızı kurşun kalem ile büyü yapılacak kişinin adı 10 kez tekrarlanarak yazılır. İsim yazılırken sesli bir şekilde kişinin ismi tekrarlanır. İsimler kağıdın üzerine döküldükten sonra sembol çizimi işlemlerine başlanır. Burada kağıt üzerine büyü yapılacak kişinin benzerinin çizilmesi önemlidir. Çizilen resim üzerine büyü yapılan kişinin gerçek fotoğrafı yapıştırılır. Bunun için sıvı yapıştırıcı yerine bant kullanmak daha uygundur.

Tılsımlar, dualar, çizim işlemleri gerçekleştirdikten sonra bütün materyaller büyü yapan kişinin yatağın altında saklanmalıdır. 3 gün boyunca yatak altında yapılan tılsım bekletilir. 3 gün geçtikten sonra büyü yapılacak kişinin yaşadığı ortama gidilir. Büyü yapılacak kişinin evinin eşiğine yapılan dua saklanır. Saklanan büyü 7 gün sonrasında yerinden alınır ve büyünün etkisini göstermesi beklenir.

At Nalı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

At nalı büyüsü etkisi çok fazladır. At nalı büyüsü tutar mı Diye akıllarda oluşan soruları aydınlığa kavuşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • At nalı büyüsü yapan kişinin işlerinin bir anda açıldığı görülecektir.
 • Kişi daha fazla maddiyat elde etmeye başlar. Terk edilen kişi terk eden kişi tarafından tekrar kabul edilir.
 • Kişiler arasında oluşan anlaşmazlıklar ortadan kalkar.
 • Arada yaşanan problemler unutularak çözümler ortaya çıkmaya başlar.
 • Büyü yapılan çiftler başkaları tarafından örnek alınacak çift durumuna gelirler.
 • At nalı büyüsü kişi üzerinde kara büyü varsa kara büyünün etkisini ortadan kaldıracaktır.

At nalı büyüsünün etkilerini görmek sabırlı olmaktan geçmektedir. Burada en önemli husus konusunda deneyimli at nalı büyüsü konusunda başarılar elde etmiş medyumların bu konuda büyü gerçekleştirilmiş olması önemlidir.
Ayrıca kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? konusunda yazımızda gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Tırnak İle At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak ile at nalı büyüsü yapmak çabuk etki etmesini yanında çok kolay bir yöntemdir. Büyü yapmak için tırnak beraberinde mutlaka at nalı celbi yazmak gerekmektedir. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin en az 2 adet tırnağını bulmuş olmalısınız. Bunun yanında kendi tırnaklarınızı keserek toplanan tırnaklar bez içerisinde saklanır. Bunun sonrasında bir parça kağıt alınarak kağıt üzerine semboller yazılı olarak büyü yapacak kişinin isminin baş harfleri ve soyadının baş harfleri İbranice olacak şekilde yazılır. Soyadının baş harfi diğerlerine göre daha kalın olmalıdır. Bu yazı oluşturulduktan sonra sayfanın yarısına kadar aynı işlem tekrar edilir. Yazı yazarken bir yandan da dualar tekrar edilir. Yazı yazıldıktan sonra tırnaklar yazı üzerine bırakılır. Tırnaklar yazı içerisinde olacak şekilde katlanır. Kapandıktan sonra büyü yaptıracağınız kişinin cebinin bir köşesine yapılan tılsım dikilir. Bu işlem zor olmasına rağmen yapıldığı takdirde güçlü bir büyü etkisi ortaya çıkacaktır. Bu nedenle saklanan büyü büyü yapılan kişi tarafından bulunmamalıdır. Bulunduğu takdirde büyünün etkisi ortadan kalkacaktır.

Toprak İle At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Toprak kullanarak at nalı büyüsü gerçekleştirebilirsiniz. Büyü yapmak için büyü gerçekleştirmek istediğiniz kişinin evine ziyarete gitmelisiniz. Bunun ardından kişinin bahçesinden bir poşet kum almalısınız. Kendi yaşadığınız ortamdan alacağınız bir poşet kum ile bir saksı içerisinde karışım oluşturmalısınız. Kumları birbirine karıştırdıktan sonra tesirli at nalı büyüsü gerçekleşebilmesi için kumu kendi kapınızın girişinde bekletmelisiniz. Bunun ardından bu kumun içerisine büyü yapmak istediğiniz kişinin bir eşyasını yerleştirmelisiniz.

Toprak İle At Nalı Büyüsü Tutar mı? 

Toprakla at nalı büyüsü çok etkili ve kesinlikle tutması mümkün olan bir büyü türüdür. Büyü çeşitleri sıralamasında en çok tesir eden kuvvetli büyülerden birisi olduğu bilinmektedir. At nalı büyüsü gerçekleştirmek isteyen fakat at nalı bulamayan kişiler toprak kullanarak bu büyüğü gerçekleştirmektedir. Büyünün gerçekleşmesi ve tesirinin ortaya çıkarması için alınan toprak miktarının yeterli olması gerekir. Medyum hocalar tarafından uygun görülen toprak miktarı öğrenildikten sonra uygun materyaller oluşturmaktadır. Ayrıca toprak içerisine konulacak büyü yaptığınız kişinin eşyası kişiye özel olması daha çok önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

At Nalı Büyüsü Nedir? At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

At nalı büyüsü yapmak için gerekli duaları, tılsımları medyum hocalardan öğrendikten sonra kişiler kendi imkanları ile bu büyüyü gerçekleştirebilir. Önemli olan kullanılmamış bir at nalı bulunması gerekmektedir.

At nalı büyüsü ayrılan çiftlere, evli olan eşlerin evi terk etmesi üzerine sevilen bir kişi ile bağ kurmak amacıyla terk eden sevgiliyi geri getirmek amacı ile gerçekleştirmektedir.

At nalı büyüsü yapmak için en önemli hususlardan birisi doğru duayı bilmektir. Bu duaları, tılsımları ve gerekli materyalleri uzman medyum hocalara danışarak öğrenebilirsiniz.

Kırmızı kurşun kalem ile yapılacak at nalı büyüsü için yeni bir kırmızı kurşun kalem alınmalı, ucunu açacağınız kalem tıraşın da yeni alınması gerekir. Rastgele bulunmuş bir kırmızı kurşun kalemle at nalı büyüsü yapmak mümkün değildir.

Toprak ile at nalı büyüsü yapmak için öncelikle büyü yapacağınız kişinin yaşadığı ortama giderek buradan uygun görülen toprak miktarını almalısınız. Sonrasında kendi yaşadığı alandan toprak alarak bir saksı içerisinde karıştırılmalı büyü yapacağınız kişiye özel eşya bu toprak içerisine gömülerek medyum hocalar uygun gördüğü şekilde büyü etkisi ortaya çıkarılacaktır.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 38334 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
7 Hayır

“At Nalı Büyüsü Nedir? At Nalı Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Başkası ile evlenmek zorunda kalan sevgilimi bu durumdan kurtarmak istiyordum. Yapabileceğim her yolu denedikten sonra medyumburak@gmail.com adresinden hocama da durumu anlattım. Ayırma büyüsü önerdi tabi ki ne söylediyse harfiyen yerine getirdim ve amacıma ulaştım.

 2. Babamın arkadaş çevresi annem ile olan ilişkilerini fazlasıyla bozmuştu. Böyle giderse sonu ayrılık olacaktı ama ben medyum Burak hocamız ile bu duruma dur dedim. Önce onu eve bağladık ve sonrasında âşık etme hamaylı ile anneme yeniden sevgi duymasın sağladık.

 3. Rahatça korkmadan ve güvendiğiniz bir isimle çalışmak istiyorsanız sizlere birlikte işlem yaptığım medyum Burak hocamı önerebilirim. Pişman olmayacağınız hocamız her derdinize deva olacaktır.

 4. İki aile arasında dedikodu yapan ve diğer aileye yakın olan fesat akrabamı cezalandırmak istiyordum. Ona ayırma büyüsü yaptırdım. Onlardan ayrılan, ortada kalan o fesat insandan böylelikle intikamımı aldım. Medyum Burak sağ olsun, var olsun.

 5. Medyum Burak’ın etkili işlemlerinden evvel bahtsız adamın tekiydim. Şans yüzüme gülmüyordu. Ne zaman ki hocamıza işlem yaptırdım o vakit yüzüm güldü. Celp veya hamaylı aşk büyüsü konusunda kendisi tam anlamıyla uzman biri 0553 371 89 94 ararsanız hocamızla tanışıp görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

 6. Medyum Burak gerçekten ilim sahibi Müslümanlığı dört dörtlük biri. Beni en çok bu yönüyle etkiledi. Koşulsuz güvendim ve hiç yanılmadım. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Kendisi birçok konuda her türlü büyü çeşidini uyguluyor. Aşk olsun bağlama ya da soğutma büyüsü olsun hepsine hakim.

 7. Sevgilimle aram bozuk gidiyordu. Sonunda korktuğum başıma geldi, ayrıldık. Medyum Burak’ın methini duymuştum. Aşk celbi için nasıl bir yol kat edeceğimizi sormak için 0 553 371 89 94 numaralı telefon numarası ile onu arama tercihinde bulundum. Aşk celbini tutma şansı en yüksek işlem olduğu için tercih etmiştim. Kısa zamanda sonuç görmeye başladım. Teşekkürler Medyum Burak.

 8. Kuzenimin partisinde tanımadığım birine vuruldum. Sonradan komşumuzun oğlu ile gördüğüm bu genci takip edip nerede çalıştığını ve adını öğrenebildim. Medyum Burak’tan yardım alan bir arkadaşım gibi ben de onu aradım ve aşık etme celbi için ricada bulundum. 2 haftadır görüşüyoruz. Her şey için teşekkürler.

 9. Babam kardeşim ile hiç iyi değil. Sürekli sorun yaşıyorlar. Birbirlerine düşkün olsalar da sorunları bitmiyor. Durum böyle olunca aralarına bağlılık büyüsü yaptırmaya karar verdim. Bağlılık celp işlemi için Medyum Burak ile görüştüm. Başlangıcından 2 ay sonrasında her şet etki göstermeye başladı. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Sevgilimin bazı huylarına katlanamıyorum. Her ne kadar sevsem de ayrılmamız gerektiğine inanıyorum. Bundan ötürü soğutma büyüsü için Medyum Burak ile görüşme niyetindeyim. medyumburak@gmail.com mailine durumu yazdım. Soğutma hamaylı işlemini başlattı bile. Her gün durum güncellemesi yapıyoruz. 2 hafta geçti. Her şey istediğim gibi gidiyor. Minnet besliyorum sana Medyum Burak.

 11. Ben aşk büyüsü konusunda gerçekten Burak Hoca üzerine tanımıyorum. Kendisinden çok destek aldım. Umutsuz bir aşkın içine düşmüştüm ve aşık etme celbi sayesinde hocam bana hem sevdiğimi hem de mutluluğu verdi diyebilirim. Gerçek hoca ile çalışmak isteyenler için Burak Hocayı tavsiye ederim.

 12. Medyum Burak Hoca ile hocanın 14 günde hazırladığı ve doksan gün süren soğutma celbi çalışması yaptık. Bu benim soğutma büyüsü desteği alma niyetimle tam olarak örtüştü. Ayrıca hocanın özelliklerinden ve yetkin olmasından gerçekten çok memnun kaldım. Bu nedenle yorumu yazıyorum. Tavsiye ederim.

 13. Değerli arkadaşlar, ben Burak Hoca ile soğutma celbi çalışması yaptım. 90 gün sürdü ve hocam hızlı şekilde, samimi olarak desteğini verdi. Siz de soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız bence oyalanmadan iletişim kurun. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 14. Eşimle birbirimizi severek evlendik ancak son zamanlarda benden uzaklaşmaya başlamıştı. Giderek eve geç geliyordu, eli sürekli telefonundaydı. Ben de buna son derece üzülüyordum. Yeniden bana bağlanması için bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum ki vasıtalarla medyum Burak Hoca ile çalıştım. Bağlama celbi ile onu yeniden kendime aşık ettim, bağladım.

 15. Medyum Burak Hoca ile ailemde huzuru yakaladım diyebilirim. Eltimle kaynamanın samimiyetinden son derece rahatsızdım. Birbirlerine olan samimiyetlerinden son derece rahatsızdım ve bu yakınlığı bozmak istiyordum. Ben de medyum Burak Hoca dan destek istedim. Kendisi bana ikisi için soğurma hamaylı işlemi hazırladı. Sonuçları da aldım artık araları inanılmaz bozuk.

 16. Kaybetme korkusu yaşadığım sevdiğim için bağlılık büyüsü arıyordum. Medyum Burak ile sevdiğine kavuşan arkadaşım aracılığıyla Medyum Burak’ı tercih ettim. Medyum Burak bağlılık büyüsü için celp işleminin etkisinden bahsedince hemen başlattım. Artık birbirimiz için yaşar hale geldik. İyi ki varsın Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası