Birini Kendime Aşık Etmek İçin Ne Yapmalıyım? Büyü, Zikir ve Dualar

Birini Kendine Aşık Etmek için okunacak dualar hangileri, zikir çekerek aşık etme, kendine bağlamak için aşk büyüsü hakkında bilgiler yazımızda.

İnsanlar her zaman sevdikleri kişiler ile mutlu olmak ve onların gönüllerinde ki tek isim olmak isterler. Bu hem erkekler için hem de bayanlar için geçerli olan bir durumdur. Özellikle çok sevmelerine rağmen sevdikleri kişilerden istedikleri gibi karşılık alamayan insanlar bunu sağlamak için çılgınca şeyler yapabilirler. Tarih boyunca bunun birçok farklı örneği yaşanmıştır. Ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü sevdikleri kişileri kendilerine aşık edemeyen veya bağlayamayan insanlar için en çok tercih edilen yollardan biri de manevi enerjilerin kullanıldığı işlemlerdir.

Özellikle medyumların yaptıkları büyüler, vefkler, muskalar veya benzeri işlemler her zaman için sevdikleri kişileri etki altına almak isteyen kişiler için ilk seçimler olmuştur. Ancak bu işlemleri yapmak sanıldığı kadar kolay değildir ve bu sebeple yardım almak için mutlaka işinin ehli olan gerçek ve güvenilir medyumların kapılarını çalmak gerekir. Özellikle birini kendime aşık etmek için ne yapmalıyım veya bu konuda kimden yardım almalıyım gibi soruların yanıtlarını her zaman için doğru kişilere sormak gerekir.

Çünkü insanlar bu konu hakkında çok fazla şey bilmedikleri gibi bu işlemleri tek başlarına yapmamaları gerektiğini de bilirler. Aşk büyüsü ismi ile yapılan işlemlerden sonra sevdikleri kişilerin düşüncelerini ve davranışlarını kendi istedikleri gibi değiştirebileceklerini bilen insanlar yüzlerce yıldan bu yana büyü işlemleri hakkında kendilerine yardımcı olabilecek olan kişilerin kapılarını çalarlar.

Bu tarz amaçları olan kişiler için büyüler kadar aynı zamanda zikir, dua veya benzeri uygulamalar da çok önemli çözüm yolu olabilir. Bu işlemleri hem partnerlerinin kendilerine olan ilgilerini arttırmak isteyen hem de platonik olarak aşık oldukları kişileri kendilerine deli gibi aşık etmek isteyen kişiler kullanabilirler. Önemli olan medyumlar hakkında gerekli araştırmaların yapılması ve aynı zamanda yapılan işlemlerin her zaman doğru teknikler ile hareket edilmesidir.

Kendime Aşık Etmek İçin Ne Yapmalıyım?

Hem bayanlar hem de erkekler sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgisizliğinden veya sevgi seviyesinden memnun kalmadıkları zaman genellikle kendime aşık etmek için ne yapmalıyım veya bu konuda hangi adımları atmalıyım gibi soruların yanıtlarını bumak isterler. Bu gibi konular da yapılacak bazı işlemler vardır ve bu işlemlerin sonuçları kalıcıdır. Yani insanlar doğru teknikleri uyguladıkları takdirde sevdikleri kişilerin kendilerine deli divane aşık olmalarını sağlayabilirler. Özellikle manevi enerjiler hakkında bilgileri olan kişiler buna benzer durumlar da en kısa zaman içinde deneyimli bir medyumun kapısını çalmak ve ondan aşk duygularının güçlenmesini sağayacak işlemler hakkında yardım almak isterler.

Medyumlar da çok eski zamanlardan bu yana bu tarz konular da uyguladıkları aşk büyüsü, aşk vefki veya muskası gibi işlemler ile insanlara yardımcı olurlar. Bu işlemlerden sonra harekete geçen enerjiler çok güçlüdür ve çok kısa zaman içinde insanların düşüncelerin de çok ciddi değişimlerin yaşanmasını sağlayabilirler. Hem zor hem de emek isteyen bu işlemler de amaç sadece insanların bilinçaltına müdahale edebilmektir. Bunu yapacaklarına inanmayan medyumların kesinlikle işlem yapmamaları ve risk almamaları gerekir. Bugüne kadar birçok kişi bu tarz işlemler ile sevdikleri kişilerin kendilerine deli gibi aşık olmalarını ve kendilerinden başka hiç kimseyi görmemelerini sağlamıştır. Manevi anlamda sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve onların düşüncelerini bağlamak isteyen kişiler için en çok kullanılan teknikler arasında şu uygulamalar yer alır;

 • Aşk ve bağlama büyüleri ile kendine aşık etmek
 • Zikir çekerek kendine aşık etmek
 • Aşk ve bağlama duaları ile kendine aşık etmek
 • Medyum hocaların hazırladığı aşk vefkleri ve tılsımları ile kendine aşık etmek

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmek

Aşk ve bağlama büyüleri hakkında internet sitelerin de araştırmalar yapan kişilerin en çok aradıkları bilgiler arasında özellikle bir erkeği kendime aşık etmek için ne yapmalıyım veya aşık etme duası nasıl yapılır tesirli ve kesin çözüm gibi benzeri konular yer almaktadır. Özellikle bayanların sevdikleri erkeklerin gönüllerini kazanma konusunda yaşadıkları sıkıntılar da yardım almak istedikleri manevi işlemler gerek etkileri gerekse kesin sonuçları ile bilinirler. Bu işlemler de niyet ve teknik çok önemlidir.

Amacın iyi olması ve mutlu olmak için yapılması çok eski zamanlardan bu yana medyumların bu işlemler hakkında sürekli olarak talepler almalarına neden olur. Kullanılan tekniklerin doğru uygulanması ve etki altına alınacak olan kişilerin bu işlemlerden kesinlikle zarar görmemeleri son derece önemlidir. Medyumların tüm aşamalar da çok dikkatli olmaları gerekir. İnsanların kendilerini seven kişilere aşık olmalarını sağlamak için o kişilerin düşüncelerine kalıcı müdahaleler de bulunmak gerekir.

Özellikle güçlü aşk büyüleri, aşk vefkleri, aşk muskaları, zikirler ve dualar erkeklerin kendilerine aşık olmalarını isteyen bayanlar için çok önemli işlemlerdir. Bu işlemlerin bazılarını insanlar tek başlarına da yapabilirler. Özellikle zikir ve dualar hakkında medyumlardan gerekli bilgileri alan bayanlar doğru uygulamaları yaptıkları takdirde kısa zaman içinde sevdikleri erkeklerin kendilerine karşı olan ilgilerini ve aşk duygularını istedikleri kadar arttırabilirler. Burada önemli olan tüm bu uygulamaların büyük bir inanç ile yapılması ve aynı zamanda tüm teknikleri doğru bir şekilde uygulanabilmesidir.

Kendine Aşık Etme Duaları

Bilindiği gibi insanların manevi anlamda etki altına alınabilmesi için çok eski zamanlardan bu yana birçok farklı teknik uygulanmış ve bunların bir çoğu da istenen sonucu vermiştir. Özellikle sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek ve onlarla her zaman mutlu olmak isteyen kişiler için kendine aşık etme duaları çok önemlidir. Sonuçları gerçekten de çok güçlü olan bu işlemler de dikkatli olmak ve duaları mutlaka doğru teknikler ile okumak gerekir.

İlim irfan sahibi medyumların okudukları dualardan çok daha kısa zaman içinde kesin sonuçlar alınabilir. Kimi zaman sevdikleri kişilerin kendilerine istedikleri gibi karşılık vermemesi kimi zaman ise tek taraflı sevdikleri kişilere açılamadıkları için onların kendilerine doğal yollardan aşık olmasını sağlamak isteyen kişiler bu dualar ile kısa zaman içinde sonuç alabilirler. Birini kendine aşık etme duası şu şekilde okunur ve doğru uygulandığı zaman çok ciddi sonuçların ortaya çıkmasını sağlar;

 • Dilediği kulunu çok seven, salih kullarını sevip onları rahmete ulaştıran tanrım sen yerin ve göğün sahibisin. Tanrım, gönülleri duyan ve gören yalnız sensin. Senin istemediğin veya emretmediğin hiçbirşey gerçekleşmez. Bizim hakkımızda hayırlı olan neyse nasip et. Ulu rabbim dilimizle söylediklerimizi de kalbimizde sakladığımızı da tek bilensin. Esirgeyen ve bağışlayan sensin. Geçmiş ve gelecek zamanların ve bütün yerlerin sahibi tek sensin. Yalnız ulu ve tek olan tanrı sensin ve sadece sana güveniriz sana inanırız. Gönüllerimizi birbirine yakınlaştır. Onu bana beni ona sevdir. Amin.”

 

Kendine Aşık Etme Duaları Nasıl Okunmalıdır?

Yukarıda bulunan en etkili aşık etme duanın mutlaka doğru bir şekilde uygulanması ve doğru teknikler ile okunması gerekir. Çünkü istenen sonucun ortaya çıkması ancak bu şekilde mümkün olabilir. Özellikle çok kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler bu duayı bir defa okuyarak hemen sonuç alacaklarını düşünmemelidirler.

Çünkü bu tarz işlemler de sabır herşeyden önemlidir. Dualar okunurken okuma zamanı, adedi ve aynı zamanda insanların bu işlemlere olan inançları son derece önemlidir. Sevdiğin birini kendine aşık etme duası okunurken insanların şu konuya çok dikkat etmeleri gerekir;

 • Aşık etme duası 8 defa art arda okunması gerekir
 • Bütün dua uygulamaların da olduğu gibi abdest alınarak okunması çok önemlidir
 • Bu duaların her gün okunmasına gerek yoktur
 • Sevdiğiniz kişinin sizi sevdiğinden emin olana kadar bu duayı okumaya devam etmelisiniz
 • Duanın samimi bir şekilde okunması kabul edilmesini sağlamak için son derece önemlidir
 • Doğru bir teknik ile okunduğu takdirde bu duaların sonuçları en fazla 14 gün içinde ortaya çıkmaya başlayacaktır
 • Bu duaları sabırlı bir şekilde uygulamaya devam eden kişiler zaman içinde sevdikleri kişilerin kendilerine karşı olan ilgilerinin ciddi bir şekilde değiştiğini görebilirler.

Sevdikleri kişileri ne olursa olsun elde etmek ve onların sevgilerini kazanmak isteyen kişiler için bu tarz uygulamalar tarih boyunca çok önemli olmuştur. Özellikle fiziki emeklerinden sonuç alamayan ve bunun üzüntüsünü yaşayan kişiler her zaman medyumların kapılarını çalarak kendilerinden yardım istemişlerdir. Burada önemli olan bu işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması ve aynı zamanda insanların istedikleri sonucu alacaklarına dair olan inançlarını kesinlikle son ana kadar koruyabilmeleridir.

Sevdiğin Kişinin Kalbine Tesir Etmek İçin Zikir Uygulaması

Zikir konusu özellikle belli konular da amaçları olan kişiler için çok önemlidir. Burada önemli olan insanların ulaşmak istedikleri amaçlar için en doğru zikirlerin neler olduğunu bilmeleri ve aynı zamanda bu uygulamaları doğru bir şekilde yapabilmeleridir. Zikir denince insanların akıllarına hemen dualar gelebilir. Ancak bu konuda genellikle insanların amaçlarına uygun olarak seçilmiş olan Esma’ları okumaları gerekir.

Özellikle sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak ve aşık etmek isteyen kişiler için doğru zikirlerin uygulanması çok önemli sonuçlar verebilir. Hem etki altına alınacak olan kişilerin zarar görmemeleri hem de bu durumun farkına varmamaları bu işlemlere olan ilginin artmasını sağlamıştır. En çokta kocamı kendime aşık etmek için ne yapmalıyım sorusuna yanıt arayan bayanların ilgi gösterdikleri işlemler de şu zikirler uygulandığı takdirde çok kısa zaman içinde sonuç alınabilir;

 • Pazartesi : Ya latif ( 129 kere)
 • Salı : Ya Kabz (903 kere)
 • Çarşamba : Ya Kafi (111 kere)
 • Perşembe : Ya Razzak (308 kere)
 • Cuma : Ya Nur (256 kere)
 • Cumartesi : Ya Ğani (1060 kere)
 • Pazar : Ya Fettah (489 kere)

Zikir işlemlerin de sayılar ve zamanlama çok önemlidir. Bu zikirde de tüm zikirler 7 güne 7 ayrı zikir olarak dağıtılmış olmasına dikkat edilmelidir. Eğer işlemler doğru bir şekilde uygulanır ve okuma sırasında yürekten inanılırsa o zaman insanların kalplerine direk olarak etki edilebilir. Bu zikir uygulamarın da 7nci günün sonunda istenen kişilerin düşüncelerin de çok ciddi ve kalıcı değişimler sağlanabilir.

Bugüne kadar birçok kez denenmiş ve istenen sonucu vermiş olan bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde aradıkları bilgileri bulabilirler. Özellikle deneyimli medyumlar insanların sorularına verdikleri yanıtlar ile kendilerini doğru bir şekilde yönlendirip sevdikleri kişiler ile mutlu bir hayat yaşamalarına yardımcı olabilirler. Harekete geçirdikleri manevi enerjiler ile insanların hayallerini kısa zaman içinde gerçek olmasını sağlamaları sebebi ile zikir uygulamaları her zaman olduğu gibi günümüzde de insanların ilgilerini çeker ve birçok amaç için sürekli olarak bu işlemler tekrar edilmeye devam edilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 23314 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
40 Hayır

“Birini Kendime Aşık Etmek İçin Ne Yapmalıyım? Büyü, Zikir ve Dualar” için 16 yorum var.

 1. Kendimi kasmadığım özelimi açabileceğim bir hoca bulduğum da başımdan geçen her şeyi anlattım. Medyum Burak herkese koşan yardım eden bir insandır bana da âşık etme celbi uyguladı. Tutma oranı yüksek olduğunu söylemişti ancak aynı hafta şimdilik eşimle tanıştım evliliğimiz de çok mutluyuz.

 2. Kardeşimle aynı odayı paylaştığımız için biraz yanında ne konuştuğuma dikkat etmem gerekiyordu. Onun aileme beni şikâyet etmemesi için medyum Burak hocamız ile birlikte bağlama büyüsü yaptırdım. Artık ne kadar sinirlenip kızsa da benim odada arkadaşlarımla konuşmalarımı dışarı taşımaz.

 3. Kız arkadaşım ile iyi anlaşıyordum ama kıskançlıkları canımı sıkıyordu onu kırmadan kurtulmanın bir yolu vardı bu da medyum Burak hocamız ile mümkündü. Soğutma celbi uyguladıktan 90 gün süre sonra artık beni çok fazla sevmediğini anladım her şey yolunda ilerledi ve istediğim oldu.

 4. Medyum Burak ile aşık etme hamaylı uygulamasını hayata geçirdik. Söylediği her şeyi harfiyen yerine getirdim. Sonucunda istediklerim tek tek oldu. Bunu gördüm ya ölsem de gam yemem artık. Kendisini gözüm kapalı şekilde öneririm ihtiyacı olan herkese.

 5. Yıllarca kısmetim kapalıydı ne aşk iş yönünden ne aşk yönünden yüzüm gülmedi. Medyum Burak’ı aramaya karar verdim. Aşık etme celbi çalışmasının çok etkili olduğunu duymuştum. Fiyat olarak yüksek olmasının nedeni olumlu yönden çok etkili bir işlem olması doğal olarak verdiğiniz paraya değecek.

 6. Hamaylı yapım süresini merak eden arkadaşlar sadece 10 gün sürüyor. Hocamız tarafınca yapılan kolyeyi 60 gün hiç çıkarmadan üzerinizde taşıyorsunuz. Okunma kısmı hocamıza ait. Kısıtlama, yasak gibi faktörler bulunmuyor. Aşık etme hamaylı konusunda ben hocamızdan çok memnun kaldım. medyumburak@gmail.com üzerinden sorularımı ilettim kısa sürede yanıt aldım.

 7. Evlenmeyi çok istiyordum evlilik işlemi için Burak hocayı 0553 371 89 94 numarasından aradım. Güzel bir konuşma oldu. Bakım yaptı. Aşk büyüsü uyguladı. Bir iki ay içerisinde talip çıktı güzel bir ilişkiye başladım. Sonuçtan memnunum hiçbir şikayetim yok.

 8. Eski sevgilimle aramız sürekli açılıyor. Sonuç kavga oluyor. Bıktım. Ayırma büyüsü ile bu ilişkiyi kökten bitirmeliyim inancım ile medyumburak@gmail.com adresine yazdım. Medyum Burak kısa zamanda dönüşte bulundu. Ayırma celbini yaptırma düşüncemle birlikte başladığımız günden beri 1.5 ay geçti. Artık eskisi kadar görüşmüyoruz. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Eltim ile anlaşamıyoruz. Bu durum ikimizi de yıpratıyor. Aile de bizim yüzümüzden hep diken üstünde. Eltim ile bağlılık büyüsü yaptırmak için bilgi amacıyla 0553 371 89 94 numaralı telefonu aradım. Medyum Burak ile girdiğim iletişim sonrasında her şey gayet güzel gidiyor. Artık bağlılık konusunda üstümüze diyecek yok. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Kuzenimin eltisi sürekli ara bozuyor. Herkesin arasını açmakta üzerine yok. Hanenin ondan soğumasını istemekten başka şey kalmıyor. Medyum Burak ile iletişimim medyumburak@gmail.com mail adresi ile oldu. Durumu aktarında soğutma büyüsü ile etrafındakilerin ona aldırmamasını sağlayabileceğini iletti. İyi ki Medyum Burak tercihinde bulunmuşum. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 11. Siz de benim gibi sahte hocalardan çok çektiyseniz, Medyum Burak Hoca ile doğru bir medyumdan destek almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ben eşim için bağlama büyüsü desteği almak istiyordum. Bağlama celbi ile hocam bana gerçekten çok yardımcı oldu.

 12. Burak Hoca ile yaşadığım bağlama hamaylı deneyiminden çok memnun kaldım. Kendisi ne dediyse onu yaptı ve oldu gerçekten, bu konulara son derece vakıf bir insan. Sevdiğimle aramın sıcak olması ve bana bağlanması için ne zamandır bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum. Hocamla niyetlerim aynen gerçekleşti.

 13. Selamlar, medyum arayanlar için önerim Medyum Burak Hoca ile tanışmaları ve kendisinden destek almalarıdır. Kendisinden soğutma büyüsü talebimle soğutma hamaylı desteğini aldım. İletişim bilgileri medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 size de öneririm.

 14. Değerli insan medyum Burak Hoca ile ayırma hamaylı çalışması yaptık. Hocam bana birkaç günde özel bir gümüş kolye hazırladı ve 60 günde dualar ile sonuç aldık. Kendisinden memnun kaldım, ayırma büyüsü ya da diğer işlemlere niyetlenenler, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 bilgilerinden siz de ulaşabilirsiniz.

 15. Bağlama büyüsü ile kocamı kendime yeniden aşık etmeyi, onu bağlamayı çok istiyordum. Sahte hocaların ardından nihayet Medyum Burak Hoca ile çalışma şansını yakaladım. Kendisi ile aşık etme celbi yaptık ve inanılmaz sonuçları daha ilk aydan almaya başladım.

 16. Sevgilimle çok sorun yaşıyoruz. Uzun yılların hatırına geri çekilmeyi istemiyorum. Bağlılık büyüsü ile benden aykırı kararlar verme durumunu önüne geçmek istiyorum. Akrabamızın verdiği 0553 371 89 94 numaralı teli arayarak görüşme gerçekleştirdik. Bağlılık hamaylı işlemine başlangıç gerçekleştirdi. Teşekkürler Medyum Burak şu ara çok iyiyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası