Büyü Bozma Duaları, Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma duaları, büyü nasıl bozulur, kimler büyü bozar ve büyü yapar?  Büyü bozmak hakkında Merak edilen soruların cevapları yazımızda.

Büyülerin ne kadar önemli ve ne kadar ciddi işlemler olduğunu bilen kişiler bu işlemlerin etkilerine girdikleri zaman kurtulabilmek için genellikle medyumlar ile iletişime geçerek büyü bozmada etkili dualar ve büyü bozma işlemleri hakkında sorular sorarlar. Bu işlemler insanların hayatlarını kısa zaman içinde allak bulak edip kendilerine çok ciddi zararlar verebilir. Özellikle sevmedikleri kişilerin hayatlarına ciddi sıkıntılar vermek ve onları mutsuz etmek isteyen kişiler büyüler ile bunu kısa zaman içinde yapabilirler. Genellikle kara büyü sınıfına giren işlemler ile bunu yapan medyumlar bu işlemleri yüzlerce yıldan bu yana yaparlar.

Hayatın insanlar için mutlu ve huzurlu bir şekilde geçmesini sağlamak varken bu işlemleri çok eski zamanlardan bu yana yapan insanlar maalesef etki altına aldıkları kişilere tahmin edilenden çok daha ciddi sıkıntılar yaşatırlar. Bu sebeple bu işlemler yapılmadan önce mutlaka çok iyi düşünmek ve işin uzmanlarından yardım almak gerekir. Kötü niyetle yapılan büyülerin etkilerine giren kişiler fiziki veya psikolojik anlamda çok ciddi sorunlar yaşarlar. Eğer bu durumun farkına varıp gerekli tedbirler alınmaz ise o zaman bu durum ilerleyen zamanlar da çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir.

Büyülerin etkilerini kısa zaman içinde yok edip insanların yeniden eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamak için mutlaka deneyimli medyumların yapabildikleri büyü bozma çalışmalarından yardım almak gerekir. Ancak bu işlemler hakkında araştırma yapılacağı zaman mutlaka büyü nasıl bozulur ve bu işlemler hakkında kimden yardım almak gerekir gibi soruların yanıtlarını bulmak gerekir. Bilindiği gibi islam dininde insanların farklı amaçlar ile okumaları önerilen çok önemli ve güçlü dualar vardır. Bu duaların okunmaları birçok konuda kısa zaman içinde istenen amaca ulaşılmasını kolaylaştırabilir.

İstenen sonucu alabilmek için bu duaların nefesler güçlü olan kişiler tarafından okunması veya doğru bir sistem ile okunması gerekebilir. Büyü bozma işlemlerinde de özel dualar kullanılır. Büyü bozma duaları adı ile bilinen bu duaların mutlaka doğru bir sistem ile okunması gerekir. Aksi takdirde büyülerin etkilerinin yok olması ve insanların eski huzurlarına ulaşmaları kesinlikle mümkün olmayacaktır. Ayrıca büyü yapıldığını nasıl anlarız veya büyü yapıldıysa ne yapmalı gibi konular hakkında mutlaka insanların gerekli bilgiere sahip olmaları gerekir.

 

Büyü Nedir, Gerçek midir?

İnsanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olduğu düşünülen büyü işlemleri insanların farklı amaçlara ulaşabilmek için manevi enerjilerden veya nurani varlıklardan yardım aldıkları özel uygulamalardır. Bu işlemleri ancak çok deneyimli ve çok özel yetenekleri olan kişiler yapabilir. Bazı işlemler de insanların cinler veya benzeri nurani varlıklar ile iletişime geçmeleri gerekebilir. Özellikle eski zamanlar da yaşamış olan bazı medyumların yaptıkları işlemler de şeytan ile iletişime geçecek kadar ciddi çalışmalar yaptıkları bilinmektedir.

Eski zamanlardan kalan kadim büyü kitapların da büyüler hakkında gerekli tüm bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler ışığında medyumların gerekli tüm bilgileri elde ettikleri ve bu işlemlerin nasıl yapılması gerektiğini öğrendikleri düşünülmektedir. Büyüler genel olarak ak ve kara büyüler olarak iki ayrı gruba ayrılırlar. Bazı işlemler insanların mutlu olmalarını amaçlarken bazıları da insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak için yapılır. Özellikle medyumların kullandıkları bazı teknikler gerçekten de korkutucu olabilir. Bazı medyumların kendilerine doğuştan verilen özellikleri kullanarak yaptıkları işlemler de cinler veya iblisler ile iletişime geçmeleri ve bu varlıkları göreve çağırmaları bu işlemlerin ne kadar özel olduklarını anlamak için yeterli olmaktadır. Bugüne kadar bu işlemleri yapabilen veya yapmaya cesaret edebilen kişilerin sayıları çok az olmuştur.

Özellikle medyum olabilmek için veya bu işlemleri yapabilmek için bir okul olmaması sebebi ile medyumların gerekli bilgileri elde edebilmek için çok uzun zaman emek vermeleri gerekir. Birçok kişi büyülerin gerçek olup olmadığı hakkında şüpheye düşerler. Ancak islam dininde büyülerin yasaklanması ve bu işlemler hoş bakılmaması hakkında birçok bilgi olması bu işlemlerin gerçekliğini anlamak için yeterli olacaktır. Özellikle bu işlemlerin etkilerine giren kişilerin kimi zaman çok ciddi sıkıntılar çekmeleri, hayatlarının her alanında olmaz denilen şeyleri yapmaları hatta kendilerini öldürmeye varacak kadar çılgınlıklar yapmaları da çok eski zamanlardan bu yana insanların büyü işlemlerinden uzak durmalarına neden olur. Ancak en etkili büyü bozma duaları veya benzeri konular hakkında araştırmalar yapan kişiler kısa zaman içinde bu işlemlerden nasıl kurtulabileceklerini öğrenebilirler.

Kimler Büyü Yapar veya Yaptırır?

Büyü yapmak veya yaptırmak isteyen kişilerin birçok farklı amacı olabilir. Bu kişiler kimi zaman kendi isteklerine kısa zaman içinde ulaşabilmek için bu işlemlerden yardım alabilirken kimi zaman ise hoşlanmadıkları bir kişinin ciddi sorunlar yaşamasını sağlamak içinde bu işlemleri deneyebilirler. Bir kişinin evliliğinin bozulması, fiziki rahatsızlıklar yaşaması, başarılı olan bir kişinin bir anda başarısız biri haline gelmesi veya kısmetlerinin kapanması gibi amaçları olan kişiler için büyü yaptırmak her zaman akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Bu işlemlerin güçlü manevi etkileri kısa zaman içinde bu tarz sonuçar almaya yeter.

Çok farklı teknikler ile yapılan bu işlemler de insanların fiziki emekler vermelerine gerek kalmaz. Tüm sonuçlar tamamen medyumların yaptıkları özel işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjilerin yardımı ile gerçekleşir. Aynı zamanda işlemleri yaptıran kişilerin isimleri de kesinlikle geçmez. Bu sebeple büyü yaptırmak isteyen kişiler tüm bu bilgileri elde ettikleri zaman kararlarını çok daha kolay verirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu özel ve gizemli işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler artık internet sayesinde aradıkları tüm bilgileri kısa zaman içinde bulabilirler.

Artık internet sitelerin de en gizemli ve hiç kimsenin bilmediği bilgileri dahi kısa zaman içinde bulmak mümkündür. Özellikle ulaşmak istedikleri işlemler hakkında en etkili büyü çeşitlerinin hangileri olduğunu merak eden kişiler araştırmaların da çok özel bilgilere ulaşarak bu işlemler hakkında kimlerden yardım almaları gerektiğini de öğrenebilirler.

Büyü Yapımında Medyumların Rolü Nedir?

Büyü yapmak için çok özel bilgilere ve aynı zamanda doğuştan verilmiş olan bazı önemli özelliklere sahip olmak gerekir. Sıradan bir kişinin bu işlemleri yapması kesinlikle olanaksızdır. Bu sebeple insanların bu tarz işlemleri kesinlikle tek başlarına veya kulaktan dolma bilgiler ile yapmamaları gerekir. Özellikle bazı işlemler de gerçekten de çok tehlikeli ve özel uygumalar vardır. Bu uygulamaların nasıl yapılması, okunacak olan büyülü ve tılsımlı sözlerin nasıl bir sistem ile okunması gerektiği veya harekete geçen enerjilerin nasıl kontrol altında olması gerektiğini bilmek çok önemlidir.

Eğer işlemleri yapan kişiler bu bilgilere tam olarak sahip değillerse o zaman sadece etki altına alacakları kişileri değil aynı zamanda kendilerini de çok ciddi bir şekilde risk altına atacaklarını bilmelidirler. Büyü işlemlerini yapacak olan medyumların mutlaka ilim irfan sahibi kişiler olmaları gerekir. Özellikle manevi ilimler olan ebced ilmi, havas ilmi veya benzeri alanlar da çok gelişmiş bilgilere sahip olmaları gerektiği gibi aynı zamanda nurani varlıklar ile nasıl iletişime geçileceğini de kesin olarak bilmeleri gerekir. Çünkü bu tarz işlemleri yapabilmek için her an bu çalışmaları yapabilecek yeterliliğe sahip olmak gerekir.

Aynı zamanda insanların sahte medyumlar sebebi ile çok ciddi bir güven kaybı yaşadıkları bu alana karşı olan ilginin artması ve insanların kendilerini güvende hissedebilmeleri de gerçek medyumların en önemli amaçları olmalıdır. Dolayısıyla bu özellikleri taşıyan medyumlar sadece büyüleri yapma değil aynı zamanda bozma konusunda da insanların ilk seçimleri olacaklardır. Sihir büyü bozma duaları hakkında kendilerini geliştiren ve bu konuda yeterli bilgi birikime sahip olan medyumlar her zaman için seçimler de ilk sıralar da yer almalıdırlar. Bu sayede bu riskli işlemlerin verdiği sıkıntılardan çok kısa zaman içinde kurtulabilmek mümkün olabilir.

Büyü Bozmada Etkili Dualar Hangileridir?

Kötü amaçla yapılan büyülerin etkileri insanlar için tahmin edilenden çok daha büyük sıkıntılara neden olabilir. Özellikle zamanında fark edilmediği ve büyü bozma çalışmaları yapılmadığı takdirde bu etkiler ilerleyen zamanlar da artarak devam edebilir. Bu sebeple mutlaka deneyimli medyum hocalardan bakım çalışmaları hakkında yardım almak ve duruma en kısa zaman içinde bir çare bulmak gerekir. Deneyimli medyum hocalar sahip oldukları yetenek ve bilgiler ile iyi niyetli nurani varlıklar ile iletişime geçerek insanların üzerinde herhangi bir büyü etkisi olup olmadığını kısa zaman içinde anlayabilirler.

Daha sonra ise yapacakları büyü bozma çalışmaları  insanların üzerinde olaşan bu kötü enerjilerin kolay bir şekilde yok olmasını sağlayabilir. Ancak bu işlemler de okunacak olan nazar ve büyü bozma duaların hangileri olduğu kadar nasıl bir sistem ile okunması gerektiği de çok önemlidir. Bu sebeple insanlar üzerimde büyü var mı, büyü olup olmadığını nasıl anlarım veya büyü varsa etkilerinden nasıl kurtulurum gibi soruların yanıtlarını aradıkları zaman mutlaka doğru kaynakları tercih ettiklerinden emin olmalıdırlar. Çünkü bu tarz işlemler de kesinlikle risk almamak ve işi şansa bırakmamak gerekir.

En Etkili Büyüden Korunma Duası?

Dinimizde büyü ve nazar etkilerinden korunmak için okunması önerilen çok güçlü dualar vardır. Bu duaların doğru bir sistem ile okunması ilgili kişilerin kısa zaman içinde bu etkilerden kurtulmasını sağlanabilir. Eğer kendinizin veya çevrenizde ki bir kişinin üzerinde büyü ve nazar etkisi olduğundan şüphe ediyorsanız mutlaka güvenilir bir meydum hocadan bakım çalışması hakkında yardım almalısınız. Büyü bozmak için etkili dua arayışında olan kişilerin şu duayı her gece yatsı namazından sonra 3’er defa okunması gerekir;

“Allahümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül –arşil azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil’aliyyil’azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma. Allahümme inni euzu bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha. İnne rabbi ala sıratın müştakım”

Aynı zamanda bazı medyum hocalar da bu duayı okuyan kişilerin türkçesini de 1’er defa tekrar etmelerini önermektedirler. Korunma duasının anlamı şu şekildedir;

“Allah’ım benim rabbim sensin. Senden başka bir ilah yoktur. Allah’ım sana inandım, sana dayandım ve sana güvendim. Sen bütün arş-ı alâ’nın sahibisin. Ancak senin dediğin olur, senin dilediğin olur. Sen dilemezsen hiçbirşey olmaz. Kötülüklerden, şerlerden, belalardan, görünen ve görünmeyenlerden korumak ancak senin iradenle olur. Allah herşeye kadirdir. Her şeyi kuşatmıştır. Allah’ım kendi nefsimin şerrinden ve her canlının şerrinden, belasından sana sığınırım. Beni muhafaz et, güvenli kıl.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 14733 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
24 Hayır

“Büyü Bozma Duaları, Büyü Nasıl Bozulur?” için 16 yorum var.

 1. Evimde tek başımıza kalamıyorduk eşimin ailesi sürekli geliyor bizi rahat bırakmıyordu. Onunla yalnız kalmak istediğim için bu durumu 0553 371 8994 numarasından ulaştığım medyum Burak hocamıza anlattım. Soğutma hamaylı ile kısa bir zaman içinde her şeyi yoluna koydu.

 2. Eşinizi kötü alışkanlıklarından kurtarmak istiyorsanız eğer medyum Burak hocanın yöntemlerini deneyebilirsiniz. Benim için yaptığı soğutma celbi ile eşim dışarı ortamından eve dönmeye başladı ve evliliğimiz kurtuldu.

 3. Sevgilimin cinsel konuda ki ısrarları ondan ayrılmama yol açıyor bunu bir türlü beceremiyordum sanki beni korkutmuş gibiydi. En iyi sonuç soğutma hamaylı olacaktı ki medyum Burak hocamız da uygun görerek bunu uyguladı. 60 gün sonunda artık hayatım da değildi.

 4. Eşimin gece hayatının son bulmasını çok istiyordum. Bunun için ona bağlama büyüsü yaptırdım. Artık evine ve de bana bağlı birisi olmasını çok istiyordum. Gerçekten de öyle oldu. Medyum Burak sayesinde eşim tam istediğim kıvama geldi. Herkese medyum Burak’ı öneririm.

 5. Büyülere inanmayan biriydim ancak çevremdeki birçok kişinin medyum Burak’tan memnun kalması sonucunda hocamızın gerçek bir medyum olduğuna, çalışmalarının sonuç verdiğine inandım. Aşk büyüsü veya ayırma büyüsü gibi birçok çalışmasından kendinize uygun olanını yaptırıp siz de birçok insan gibi olumlu sonuçlar alıp mutlu olabilirsiniz.

 6. Büyülerle ilgili biri olduğum için celp işlemini çok merak ediyordum. Medyum Burak’a bu nedenden ötürü danışıp aynı zamanda bilgisinden ve emeğinden yararlandım. 14 gün süre gelen bir zaman zarfı ve üzerinizde taşıyacağınız bir kolye hepsi bu. Gerisini zaten hocamız hallediyor. Danışmak, bilgi almak için 0553 371 89 94’ten hocaya ulaşabiliyorsunuz.

 7. Burak hocanın ismini kullanarak sağda solda dolandırıcılık yapanlara rastladım. 0553 371 89 94 Burak hoca bu numarayı kullanıyor ve medyumburak@gmail.com adresi kendisine ait. Bir süre önce ayırma büyüsü yaptırmıştım. Sonuç olumlu oldu. Umarım sizin için de böyle olur.

 8. Komşu kızını seviyorum. Akıma yanıt vermeyeceğini düşündüğümden aşık etme celbi yaptırmaya karar verdim. Kızın annesi kimseyle konuşturmuyor. Medyum Burak Aramıza sıcacık bir duvar örmek için başlangıç yaptı. Aşık etme celbi ile çıktığımız yolda kısa zamanda kızdan geri dönütler almaya başladım. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Kaynımın ev düzenimizdeki huzursuzluğu canıma tak etti. Hanemizden uzaklaşması için soğukluk yaptırmak istiyorum. Soğutma işleminde Medyum Burak ile görüşüp talep aktarımında bulundum. 2 ay içinde artık evimizde mutluluk var. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Kayınpederim ile eşim arası açık. Birlikte olsunlar aile sohbetlerimiz sıcak olsun arzusu taşıyorum. Bundan dolayı Medyum Burak’ı bir arkadaş aracılığıyla 0553 371 89 94 numaralı telden aradım. İyi ki aramışım. Kayınpederim ile eşim arasına yapmaya başladığı bağlılık hamaylı işleminde çok güzel gelişmeler oluyor. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Medyum Burak Hoca ile kısa süre önce ayırma celbi çalışmamızı tamamladık. Ayırma büyüsü olarak yağtığımız bu işlemle hiç sevmediğim üvey annemin babamdan ayrılmasını sağladık. Eğer gözlerimle görmeseydim Burak Hoca nın bu harika yeteneklerine inanmayabilirdim ancak gördüm.

 12. Medyum Burak ın hamaylı ve celp işlemlerinde çok başarılı olduğunu duymuştum. Ben de eşim bana bağlansın diye bağlama büyüsü yardımı almak istedim aklıma hoca geldi. 0 553 371 89 94 numaradan her zaman iletişim kurabildim. Bağlama hamaylı desteği ile gerçekten bana çok yardımcı oldu.

 13. Adım Burak ve 35 yaşındayım dostlar. Hem kısmetimin açılması, hem de genel olarak nazardan korunmak için annem Medyum Burak Hoca ya danışmak istedi. Ben önce ciddiye almadım ancak eski eşim için de ayırma celbi desteği alınca ve işe yarayınca gerçekten özel bir insan olduğumu anladım.

 14. Medyum Burak Hoca ile uzaktan bile olsa, gerçekten çok zor olan aşık etme celbi desteği aldım ve anladım ki bu adam gerçek bir medyum. Kendisinden çok memnun kaldım, aradığım aşk büyüsü neticelerini hocam bana celb işlemi ile sağladı. Mutlaka sizin de görüşmenizi önermekteyim.

 15. Medyum Burak Hoca ile 3 ay yani doksan gün süren bir aşık etme celbi çalışması yaptık.Kendisi gerçekten çok özel, medyum olarak adeta bir mücevher olan insan ve dürüstlüğünden de çok etkilendim. Resmi yasal olarak da medyumluk yapmakta. Zaten bu detaylara çok dikkat eden bir beyim. Eşimle aramın düzelmesi için celbi yaptı ve aşkımız pekişti.

 16. Mahallemizin güzel kızını isteten çok oluyor. Ama ben ona küçüklüğümden beri aşığım. Unutamıyorum da. Bu durumu çözmek adına kıza aşk büyüsü yaptırma arzusuyla doldum. 0553 371 89 94 numaralı teli aldığım arkadaşım sayesinde bu işleme başlangıç gerçekleştirebildim. Bunun için arkadaşıma minnet duyuyorum. Artık görüşmeye başladık. Her şey yolunda. İyi ki varsın Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası