Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin İsimleri ve Yan Etkileri

Büyü çeşitleri nelerdir, faydaları ve zararları var mıdır? Büyüleri kimler yapabilir? Büyüler hakkında merak ettiğiniz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Büyülerin yapılma amaçlarına ve edilen niyete göre birçok çeşitleri bulunmaktadır. Büyüler, çok eski tarihlere dayanan manevi uygulamalardır. Herkes yapamayacağı gibi herkese de büyü yapılamaz. Büyüler hakkında birçok kural ve kriter vardır. Muhakkak ki büyülerin doğru ritüeller ve doğru adımlar ile yapılması için gerekli olan en büyük etken uzman bir medyumdur. Bu nedenle doğru bir büyü uygulaması için bu işte ustalaşan bir medyuma başvurmalısınız.

 

Çok fazla bir şekilde büyü çeşitliliği vardır. Bu büyüler arasında sizin ihtiyacınızı giderecek olan ve sizin isteklerinize hizmet edecek olan büyüğü bulmak ve o büyüyü layığı ile hayata geçirmek için iyi bir medyum ile çalışmamız öneririz. Aksi taktirde pek de hoşlanmayacak olduğunuz durumlar ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz yüksektir.

 

Sabun Büyüsü

 

Sabun büyüsü gerçek bir kara büyü olarak bilinir. Bu nedenle kesinlikle işinde usta bir tarafından yapılması şarttır. Sabun büyüsü kesinlikle karşı tarafa zarar vermek amacı ile hayata geçirilen bir büyü türüdür. Büyünün etkisinde olanlar kısa bir süre sonra istenilen hayat şekline bürünürler. Sabun büyüsünün kendine has yapılma aşamaları vardır. İşte sabun büyüsünün yapılma aşamaları:

 

 • Öncelikle yapılacak olan kişinin saçı gerekir.
 • Kullanılmamış bir sabun alınır ve bu sabunun etrafına kişinin saç teli sarılır.
 • Ardından sabuna beyaz renkte bir iğne batırılır.
 • Daha sonra bu sabahın kör bir kuyuya atılır.
 • Ardından istenilen niyet gerçekleşmeye başlar.

 

Uzman bir medyum tüm adımları doğru bir şekilde hayata geçirmemize sebep olur.

 

Büyü belirtilerini yazımız içerisinden de bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

 

Kaşık Büyüsü

 

Kaşık büyüsü çiftçileri özellikle de evlilik kişileri birbirinden ayırmak ve birbirlerinden sormaları adına yapılan bir büyü türüdür. Çok sık tercih edilen bu büyü türünün de kendine has yapım aşamaları şu şekildedir:

 

 • Öncelikle iki tane kaşık gerekir. İki tane kaşığa biri yapılacağı kişilerin adları doğru bir şekilde yapılmalıdır.
 • Daha sonra kaşıklar arka arkaya olacak şekilde bağlanır.
 • Ardından sarılı kaşıkların üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler söylenir.
 • Tüm bu aşamaların sonunda mutlu çiftlerin ayrıldığını ve beraberliklerini bitirme kararı aldıklarını görebilirsiniz.

 

Yukarıda anlatmış olduğunuz kaşık büyüsünün etkisi çok ama çok kuvvetlidir. Bu büyünün en önemli özelliği çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesidir.

 

 

Domuz Büyüsü

 

Domuz büyüsü de en kuvvetli kara büyüler arasındaki yerini alır. Bu büyünün de amacı kaşık büyüsünün tam aksine, ayrılan çiftleri birleştirmektir. Domuz yağı büyüsünün yapılmasında çok değişik teknikler ve de kriterler vardır. Kesinlikle çok hassas bir büyü türüdür. Bu nedenle bu büyüyü kesinlikle çok iyi bir medyum yapmalıdır. Bu büyü sayesinde ayırmak istediğiniz herkesi birbirinden ayırabilirsiniz. Aslında bu bir ayırma büyüsü değildir. Ama zaten eğer ki sevgilisi olan ya da evli birini istiyorsanız o kişiye bu büyüyü yaparsanız o kişi size aşık olur yanındakinden de otomatikman ayrılmak zorunda kalır. Evliliklerin bitmesinde büyük bir rol oynayan bu büyü sayesinde artık platonik bir aşk yaşamayacaksınız. Çünkü istediğiniz kişi bu büyü ile sizin yanınızda oluverecek.

 

Ölü Toprağı Büyüsü

 

Ölü toprağı büyüsü de kesinlikle kötü niyet ile yapılan bir kara büyü türüdür. Bu sayesinde birbirine en kuvvetli bağlarla bağlanan çiftleri bile birbirinden ayırmanız imkanıdır. Ölü

Toprağı büyüsünün yapılması için kesinlikle ihtiyacınız olan tek şey bu işte usta olan bir medyumdur. Bu çok tehlikeli bir büyü türüdür. Bu nedenle kesinlikle bilip bilmediğiniz bir medya ile çalışmamanız gerekir. Özellikle de kendi kendinize bir büyüyü yapmaya sakın uğraşmayın bile. Bırakın herkes işini yapsın.

 

Ölü toprağı büyüsünün yapılmasında kullanılan malzemeler çok çeşitli değildir. Bu noktada size kolaylık sağlanacaktır. İhtiyacınız olan ana malzeme mezardan alınan bir topraktır. Bu toprağın üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunur. Sonra da ayrılmasını istediğiniz çiftleri yataklarına bu toprağı serpmeniz gerekecektir.

 

Pamuk Büyüsü

 

Pamuk büyüsü isminden de anlaşılacağı üzere, tamamı ile iyi niyet ile yapılan bir büyüdür. Hatta tam bu sebeple bu büyüye ak büyüler arasındadır diyebiliriz. Genellikle evlenmek isteyen, kısmeti kapalı olan ama kısmetinin açılmasını ve mutluluğu bulmak isteyen genç kızlar tarafından yapılmaktadır. Büyünün ardından evlenebilen genç kızlarımız bu büyü sayesinde evlendikleri için çok mutlu olurlar. Pamuk büyüsünü hangi amaç ile yapılacağınız çok önemlidir. Yapılacak olan amaç büyünün malzemelerini de yapım adımlarını değiştirir. Bu nedenle neden bu büyük yapmak istediğinizi medyumunuza açık bir şekilde anlatmalısınız. O da size en doğru şekilde yardımcı olacaktır.

 

Kurşun Büyüsü

 

Kurşun büyüsü, ayrılan ve bir daha barışabilmeleri imkansız olan çiftler için nokta atışı bir büyüdür. Bu büyü klasik barıştırma ve geri getirme birbirlerinden farklıdır. Çünkü büyü sayesinde barışan çiftler bir daha asla ayrılmayacak kadar birbirine kenetlenirler. Bir büyüsünün yapılması için ilk önce levha kurşununa ihtiyacınız vardır. Bu levha kurşununun üzerine geri dönmesini istediğiniz o kişinin adını ve kişinin annesinin adını yazmanız gerekir. Daha sonra bu levha kurşununun üzerine Selaten Tunçina duası baş harfi yazılır. Bu kurşun büyüsü için önemli bir adımdır. Daha sonra kurşunun levha üzerinde erimesi beklenir ve kurşun eridikten sonra kısa bir süre sonra sizi terk eden sevgilinizin koşarak size geri döndüğünü görürsünüz.

 

Şeker büyüsü nedir? Yazımızda detaylı bir şekilde bilgileri görürsünüz.

 

At Nalı Büyüsü

 

At Nalı büyüsünün yapılmasındaki amaç sevdiğiniz kişinin size kör kütük bir şekilde bağlamasına sebep olur. Bu büyü, etkisi en kısa sürede etkisini gösteren başarılı bir büyü türüdür. Bu nedenle de çok fazla oranda tercih edilir. Çünkü herkes, giden sevgilinin en tez zamanda geri dönmesini ister. At nalı büyüsünün tamamen uygulama aşamaları hayata geçirilirse, bu büyü hemen etki gösterir. Bu noktada, çalışmakta olduğunuz medyumunuzun gerçekten iyi başarılı bir medyum olmasına dikkat etmeniz şarttır. Sonuç olarak dilediğiniz kişinin ve özellikle de sizi terk eden kişinin en kuvvetli bağlar ile size bağlanmasına vesile olursunuz.

 

Biber Büyüsü

 

Biber büyüsü imkansız aşıkları, kavuşmak isteyenleri birbirine bağlayan bir büyü türüdür. Bu büyünün de son derece maharetli eller tarafından hayata geçirilmesi gerekir. Uğraş gerektiren, özen istenen bu büyünün yapım aşaması şu şekildedir:

 

 • İlk önce biberin çekirdekleri içinden çıkarılır ve 41 tanesi içinden alınır.
 • Daha sonra bu 41 çekirdeğin her birine tek tek Yasin Suresi okunur ve ardından okunan çekirdekler yine biberin içine atılır.
 • Sonucunda da bu biber alınır ve ateşe atılır.
 • Bunun sonucunda, 4 gün içerisinde adeta yanan ateşin alevleri gibi, istediğiniz kişinin de size aşkı alevli bir hal alır.
 • Son aşamada artık büyü kendisini gösterir ve dilediğiniz kişiyle, dilediğiniz aşkı, dilediğiniz derecede yaşamaya başlarsınız.

Bakır Büyüsü

 

Bakır büyüsü aşk konu olduğu zaman en kuvvetli olan büyü türüdür. Bu büyü sayesinde aşık olduğunuz kişi size, sizden daha da yoğun duygular hisseder ve adeta sizin için ölecek kadar yoğun bir aşk içerisinde olur. Bakır büyüsünün nasıl yapıldığı aşağıda bildirilmektedir.

 

 • İlk olarak bakır bir levhaya sahip olmanız gerekir. Daha sonra bu bakır levhanın üzerine Allah’ın sıfatları tek tek yazılır.
 • Sonra bakır levha kimsenin erişemeyeceği kadar yüksek bir alana asılır.
 • Seher vaktinde levhaya bakmalısınız ve size bağlanmasını istediğiniz kişiyi içinizden sık sık geçirmelisiniz.
 • Çok kısa bir süre sonra tüm bu adımlar hayata geçecek ve istediğiniz kişi sizinle beraber olacaktır.

 

 

Nohut Büyüsü

 

Nohut büyüsü biten ilişkilerin toparlanması için en etkili büyülerdendir. Bu büyü sayesinde sadece sizi terk eden sevgilini size geri dönmeyecektir aynı zamanda ilişkiniz de güzelleşecektir. Sevgililerin tekrardan büyük bir kuvvet ile birbirlerine bağlanmaları için birebir olan bu büyü ile kendinizi ilişkinizi ve sevdiğiniz kişiyi garantiye alın. Bu çok etkili olan nohut büyüsünün yapım aşamaları aşağıdaki gibidir:

 

 • İlk olarak 41 adet İhlas Suresi okunur.
 • Sonra belirli miktarda ki nohutlar pişmesi için tencereye koyulur. Mahmutların pişme esnasında size bağlanmasını istediğiniz kişinin ya da harika bir şekil almasını istediğiniz ilişkinizin hayalini kurmalısınız.
 • Eğer ki Kutular çok iyi bir şekilde pişerse büyü etkisini hızlı bir şekilde göstermeye başlar ve dilediğiniz kişiyle dilediğiniz güzellikte bir ilişki yaşamaya başlarsınız.

 

Her büyünün kendine ait olan özellikleri vardır. Bu özellikleri en iyi bilen kişi ise çalıştığınız medyum olacaktır. İyi bir medyum ile çalışırsanız iyi sonuçlar alırsınız ve dilediğiniz hayat yaşarsınız. Her büyünün öznel olduğunu unutmayın ve medyumunuza danışmadan herhangi bir adım atmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Büyü Çeşitleri Nelerdir? Büyülerin İsimleri ve Yan Etkileri Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama amacı ile yapılan ak büyüler arasında yer alan Pamuk büyüsü, nohut büyüsü, bakır büyüsü gibi büyüler sizi terk eden eşinize hem size hem de evinize bağlamak için yeterli olacaktır. Başarılı bir medyuma ulaştığımız zaman sizin durumunuza ve ihtiyaçlarınızı doğru bilgi sağlayacak olan o medyum olacaktır ve sizin için uygun olan büyüyü yapacaktır.

Ölü toprağı büyüsü bugüne kadar yapılan en ayırıcı büyüler arasında yer alır. Zaten kara büyü kategorisinde yer alan bu ölü toprağı büyüsü sayesinde dilediğiniz Çifti birbirinden hızlı ve kesin bir şekilde ayırma imkanınız vardır. Tabii bu iyi bir medyumla çalıştığınız sürece mümkündür.

At Nalı büyüsü sayesinde sizi terk eden sevgiliniz geri dönebilir. Sadece geri dönmekle kalmaz size görünmez bağlar ile sonsuza kadar bağlanır. Bu sayede asla terk edilmeyen aksine çok sevilen bir birey haline gelirsiniz. Size bağlanmasını istediğiniz kişiye at nalı büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Pamuk büyüsü ak büyüler arasında yer alan tamamen iyi niyetli bir büyüdür. Sizin niyetiniz iyiyse bugünün de hayata geçmesi olanaklıdır. Yani eğer sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini ve mutlu bir beraberlik yaşamanızı istiyorsanız pamuk büyüsü bu noktada sizin için yararlı olacaktır.

Eğer size büyü konusunda yardımcı olacak olan medyum işinde profesyonel bir medyumsa, O zaman düğünlerin tümü hızlı bir şekilde hayata geçer. Sonuç olarak ortaya çıkan uygulama sizi istediğiniz hayata götürecektir. Niyetiniz iyiyse ve inancınız Tamsa bir de iyi bir medyum ile çalışıyorsanız yaptırdınız büyülerin kısa bir sürede hayata geçtiğini görmeniz mümkündür.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 8608 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
10 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası