Büyü Nasıl Yapılır Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyücüler gerçek büyüleri nasıl yapar, büyü çeşitleri ve en çok uygulanan büyü tarifleri. Ünlü medyumlardan en çok tutan ve yapılan büyüler.

 

Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlerini hissetmek herkesin harcı değildir. Birçok konudan fedakârlık etmek durumunda kalacağınız bu tercih aşaması sizi derinden etkileyebilir. Büyülerin etkisi ve yapımı çok eski zamanlara dayanmaktadır. Kişilerin hayatlarını alt üst edebilecek kadar keskin kara büyüler olduğu gibi bazı işlerinizi rayına sokabilen beyaz ya da gri büyü alternatifleri de vardır. Ezoterik ilim alanının yansıması olan büyüleri ancak kaliteli medyumlar eşliğinde yaptırdığınızda etkili sonuçlara ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Usta ellerin yapacağı büyüler ile gelecek adına atacağınız adımlar ve evereceğiniz kararlarda net sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sizlerin beklediğiniz etkili sonuçları yakalayabileceğiniz fırsatlar için amacınızı da bilmek her şeyin önünde gelmektedir. Amaca göre hareket edilerek en doğru adımlarla ilerleme kaydetme ve sonuca ulaşma ayrıcalığı yakalama imkanı yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin aşkını kazanmak, evliliğinizin dağılmasını engellemek,  kısmet açmak, iş sahasını genişletmek, önünüze engel olduğunu düşündüğünüz kişide etkisizlik elde etmek, hastalıklardan kurtulmak ya da konumunu etkin bir şekilde yakalamak ya da  kendinize engel olan kişileri olaylar dışında tutmak gibi amaçlar uğruna bu yola başvurula bilinir.

Büyülerin yapım amacı kadar etki etme durumu da önemlidir. Herkes bu etkiyi yakalayamayabilir. Hal böyle olunca bilgili ve imanı kuvvetli isimlerin yardımıyla kısa zamanda dileğinize kavuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Büyü yapmak meşakkat ister. Bilgi ve imanı kuvvetli bir birey arar. Her yapanın büyüsü kabul olmadığı gibi herkesin büyü yapmayı denemesi de mümkün değildir. Basit tarif buldum diye bunu denemeye çalışmanız uğraşınızı boşa çıkaracaktır. Büyü yapmanın günah olduğu gerçeği de bilinmektedir. Ama buna rağmen birçok kişi çıkış yolunu büyü yaptırmak da bulabilmektedir. Bazen de tamamen zorunlulukların getirisi ile büyü yaptırmaya itiliriz. Bu zorunluluk genel anlamda bize yapılanın etkisinden kurtulma amacıyla aynı şekilde büyüyle korunma sağlamayı amaç edinme şekliyle bizi karşılar. Büyü yaptırmaya kararlı iseniz büyü nasıl yapılı ve çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi edinebileceğiniz bir arayışa girmeniz gerekecektir. İlimli kişilerin rehberliğinde yapılacak büyü işlemlerinde dinler arası büyülerin mukayesini yapabilme becerisine yatkınlık, havas ilmini bilme, iman sahibi olma ya da dirayetli olabilme kişilik özelliklerine sahip kişiler aranmaktadır. Büyülerin insanlar üzerindeki güçlü etkisinin bilincinde olunmalı ve bu sebepten kişileri etkileme durumu daima göz önüne alınmalıdır. Bu etkiyi düşünerek hareket etmek ve bilgili kişilerden faydalanma tercihinde bulunmak ilkeniz olmalıdır.

Büyüler Gerçekten Etkili Midir?

Büyüler kişiler ve olaylar üzerinde etki gücü ile bilinmektedir. Güçlü etkileri ile kimi zaman çok ağıt sonuçlarla karşı karşıya kalınmaktadır. Kısa sürede etki gösteren büyüler olarak bilinen anında tutan büyüler kişilerin hayatlarında derin izler bırakabilir. Günlük yaşantımızda kimi zaman akla bile gelmese de pek çok kişiyi derin etkileyen olayların altında büyü gerçeği çıkabilmektedir. Yakın çevremizde büyüye maruz kalarak hiç istemediği bir yaşamı yaşamak zorunda kalanlar olmaktadır. Büyülerin gerçekçi etkileri ile karşı karşıya kalanlar genel itibari ile sizlere etkileri ve sonuçları ile ilgili detaylı bilgi verebileceklerdir.

Büyülerin etkileri ne kadar göz korkutsa da onların etkisinden korunmak da bir o kadar mümkündür. Hayatının dengesini bozan büyülere maruz kalanların mecbur kaldığı karşı büyü yaptırma arayışları neticesinde yaptıracaklarınız üzerinizde etkili bir koruyuculuk hissettirecektir. Büyü yaptırmak her ne kadar etkili sonuç verip kişileri zora soksa da illa ki onlardan korunma yöntemleri de vardır. Ve insanoğlu bu korunma yöntemlerini deneme tercihinde bulunabilmektedirler.

Büyü Çeşitleri Nelerdir

Derin bilgi birikimiyle ve tecrübeyle sabitlenen büyü yapma eylemini gerçekleştiren kişiler pek çok farklı büyüyü yapabilmektedir. İnsanların hayatlarını etkileyen büyü çeşitleri oldukça çoktur. Seçenekleri fazla olan bu büyüler etkileri ile de değişimin hayatınıza oturuvermesini sağlamaktadır. Büyüler ve büyü çeşitlerine göre etkileri de değişim gösterir. Kırmızı büyü, kara büyü ya da ak büyü olarak bilinen çeşitlenmelerine göre sonuçları da hayatımızda izler bırakmaktadır. Tehlikeli ve son derece ölüm ile sonuç alınabilecek insan sağlığını tehdit eden pek çok büyü çeşidi mevcuttur.

Kaşık büyüsü, meni ile yapılan büyüler, voodoo büyüsü, domuz büyüsü, 41 büyüsü, kan büyüsü, sabun büyüsü, yumurta büyüsü, kilit büyüsü, karabiber büyüsü…… hepsi çeşitli olup giderek artan çeşitlilikleri ile hem kulağa hem de iç dünyamıza fazlasıyla zarar getirebilecek cinsten büyülerdir. Her büyü farklı malzeme kullanımını gerektirir ve duaları, tılsımları ile birbirine kenetlenen olaylar zinciriyle etkisini göstermeye başlar. Kişileri kişisel eşyaları ile etki altına alan bu büyüler oldukça kararlılık sonucu uygulamaya geçirilebilecek çeşitliliktedir. Bağlama büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlama büyüleri başlıklı yazılarımızı takip ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kara Büyü Nedir Etkileri Nelerdir

Kara büyü çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başarmış etkili büyü çeşitleri arasındadır. Bir insana zarar vermek amacı güdülerek yapılan büyü daha çok kötü niyetli kişilerin tercihi olan büyü çeşitleri arasındadır. İnsanlar üzerinde kötü işlere yöneltici, çıldırtıcı ve insanları birbirinden ayıcı gibi etkileri ile oldukça zarar verici boyutlarıyla karşımıza çıkabilmektedir. Farklı teknik kullanımları ve ihtiyaç değişimine paralel olarak etkisine ve amacına göre kişileri farklı duygulara yönelten bu büyü zararlarıyla iç ürpertmektedir. İnsanlara zarar verme boyutu düşünüldüğü zaman hem zarar verici tarafıyla hem de iyiliğin göz ardı edici oluşuyla büyüyü yaptıranların da iyi niyetli olmadığı gerçeğine ulaşılmaktadır. Sonuçları çoğu zaman geri dönülmez şekilde hayata zarar verici ve zedeleyici izler bırakması insanlığı yıpratabilmektedir. Birçok kötülüğün bir araya gelişi ile insanlığın hayatını çıkmaza sokan bu büyü hiç tavsiye edilmez.

Yapımının oldukça profesyonellik istediği bu büyü aynı zamanda derin psikolojik travmalara sebep olabilir. Bazı durumlarda ölüm bile gerçekleşebilir. Kan ve diğer pis ürün kullanımlarıyla muska yazılırsa, tılsımlarla yasak hayvanların kesilip gömülme işlemleri yapılırsa veya kirli kişisel eşyaların üzerine ayet, surelerin yazılma işlem uygulamaları tercih edilirse kara büyü yapılmış demektir.

Büyü Yaparken Hangi Malzemeler Kullanılır

Büyü çeşitleri ve yapılma amaçları malzeme kullanımını farklılaştırmaktadır. Tırnak, saç teli ya da kıyafet gibi eşya tercihleriyle yapılabildiği gibi bazen sadece kişisel bilgiler ile de çok büyük büyü etkileri yaratılabilir. Gerçek büyü tarifleri uygulamasını gerçekleştirecek olan medyumlar genel olarak fotoğraf, ayna, ip, tırnak, mum, meni, saç ya da vücut kılı, adet kanı, çeşitli hayvan yağları ya da kanı tercihlerinde bulunulur. Aynı zamanda medyum desteği ile büyü yaptırırken onun her malzemeyi sırası ve gerektiği ölçülerde kullanması gerekliliğinden de şaşmaması gerekecektir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Etrafınızda büyü yapıldığına dair kanıtlar bulmak canınızı sıkar. Büyü ile ilgili birtakım gerçeklerden emin iseniz onun etkisinden bir an önce kurtulmak istersiniz. Yapılan büyüler etki ve amaç gözetimi gerçekleştirilerek aynı derecede bozulma işlem uygulaması gerçekleştirilme tercihinde gidilmeyle planlı bir bozulmaya gidilir. Evimizde, iş yerimizde, çantamızda bulduğumuz muska tarzı büyüleri bozmak zahmetli değildir. Büyü bozmak işlemine geçilmesi için öncelikle gerçek bir büyünün varlığından emin olunmalıdır. Medyum , hangi büyünün hangi etki ve malzeme kullanımlarıyla gerçekleştirildiğini bilip emin olduğu müddetçe büyü bozma işleminde hızlı bir şekilde uygulama gerçekleştirebilecektir. Bu konuda bilgi almak istiyorsanız iletişim adresine yazacağınız bilgilendirici bir mail ile detayları öğrenebilirsiniz.

Uzaktan Büyü Yapılabilir Mi?

Büyü yaptırmak için illa ki büyü yaptırılacak kişinin medyumun karşısına çıkarılması gerekmez. Böyle bir zorunluluk yoktur. Kişisel eşyalar ya da vücuda ait bir parçanın elde edilmesiyle uzaktan işlem yapılması mümkündür. Büyüleri uzaktan yapılması durumunda etki süresi ve kişiler üzerinde canlandırıcı sonuçları zamanla fark edilir. Hemen hemen her büyüde göz önüne çıkan etkileri ve tesir gücünün hissedilmesi ile büyünün tutuğunu anlamak mümkün olmaktadır.

Büyü Yapmanın Tehlikeleri Nelerdir?

Büyü yaptıran kişi ve yapılan kişi büyünün anlamını ve ne gibi sonuçlar doğuracağını zamanla anlar. Çeşitli riskleri ile kişileri etkisi altına alan bu büyüler zaman zaman farklı sonuçlar doğurabilir. Yanlış tılsım ya da malzeme kullanımı ile çok daha farklı sonuçların ortaya çıkışı ve hayatı zedelemesi mümkün olabilmektedir. Uhrevi varlıklardan faydalanılarak gerçekleştirilen büyü yapım işlemleri yönlendirilmesi yanlış olursa yanlış kişilerin sağlıklarını tehdit edici boyuta gelebilir. Bu sebeple işini bilen medyum desteği ve doğru kişi doğru malzeme kullanımı ile sonuç edinimi yakalama fırsatında bulunulmalıdır. Büyü yapmak tehlikeli midir, büyü yaptırıldığı zaman kişi üzerinde ne gibi sonuçları olur gibi araştırmalarınız ile işin ciddiyetini kavramanız mümkün olacaktır. Büyü yaptırmadan önce sağlıklı bir şekilde araştırmanızı yapıp sonuçlarını tam anlamıyla benimseme durumunda bulunmayı tercih etmeniz gerekliliğini hissetmeniz gerekecektir. Hiçbir tehlikenin sizi ve başkalarını bulmaması adına bu derin bilgili iş adına gerçek medyum desteği alma tercihinde bulunmanız gerekecektir. Şimdiye kadar yaptıkları ile olumlu yorumlarla buluşan

Aşık etme duası nasıl yapılır, tesirli ve kesin çözüm başlıklı yazımıza göz atarak bu konudaki ihtiyacınız içinde bilgi edinme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 78400 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

53 Evet
110 Hayır

“Büyü Nasıl Yapılır Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri” için 18 yorum var.

 1. merhaba üzerime sürekli büyü yapılıyor ben bozdurdukça tekrarlıyorlar ne yapmalıyım yardım edin lütfen?

 2. Oğlumla sürekli atışıyor hayatını düzene sokması için elimden geleni yapıyordum. Onu akıllandırmanın yolu medyum Burak hocadan geçiyordu bundan emin olduğum için hemen bağlama hamaylı yaptırdım çok yardımcı olan her şeyi açıkça anlatan hocam sayesinde oğlum şuan melek gibi oldu.

 3. Eski eşinizin sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız medyum Burak hocamızdan soğutma hamaylı yaptırmalısınız. Ben bu adamdan kurtulmanın tek yolunun bu olduğunu anladığım da hayatımı değiştirdim ve şuan çok memnunum.

 4. Ailemin arasında soğuk rüzgârlar esmesini anneanneme bağlıyordum çünkü babamı hiç benimseyemiyordu. Soğutma büyüsü bu konuda bizim için en iyisi olacaktı medyum Burak hocamız da böyle düşünerek yaptı ve güzelce sonuçlar elde etmiş olduk.

 5. Medyum Burak’ı herkes çok överdi. Benim de en büyük eksiğim bu hayatta birinin bana bağlı ve aşık olmaması idi. Hemen medyuma ulaştım. Bağlama ve aşk büyüsü yaptı. Sonucunda aklımdaki kişi bana bağlı ve aşık bir hal aldı. Teşekkürler hocam.

 6. Ben erkek kardeşim için işlem yaptırdım. Evlenip yuva kurması için medyum Burak’ı arayıp şansımı denedim. İyi ki de aramışım. Hocamızın aşık etme hamaylı işlemi çok etkili oldu. Hazırladığı muskayı 60 gün kardeşim üzerinde taşıdı. Sonuç elbette ki olumlu siz de arayıp destek alabilirsiniz.

 7. Bazı medyumlar var parayı alıp direkt engelliyorlar. Ben bu tarz olumsuzlukları çok yaşadım. Bir medyuma güvenebilmek, inanmak ve koşulsuz hissedebilmek çok önemliymiş gerçekten. Bunu medyum Burak’ı tanıyınca daha iyi anladım. Hamaylı ve celp çalışmaları doğrultusunda yardımda bulunduğu çok kişiye de şahit oldum. Güvenerek arayabileceğim tek kişi medyum Burak’tır.

 8. Burak hoca kimseyi engellemiyor arkadaşlar. Aramalara her zaman cevap veriyor. Bana uyguladığı işlemlerin hiçbiri olumsuz sonuç vermedi. Bağlama ve aşk büyüsü yaptırdım. İlk günden itibaren etkisi hala sürüyor. 0553 371 89 94 irtibat numarası aylık rutin bakım için arıyorum.

 9. Kuzenimin sevgilisine aşık oldum. Her gün her saniye aklımda olan bu aşk nedeni ile delirme noktasındayım. Arkadaşımın verdiği Medyum Burak ile görüşme tavsiyesine karar kıldım. İnş sevdiğimle yollarım aşk hamaylı işlem sonrası birleşecek. Kuzenimi çok seviyorum ama bu aşk benim için çok değerli. Yapılan işlem sonrasında 4 hafta içinde nişan hazırlıklarına başlandı. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Arkadaşıma eşi despotça davranıyor. Bu gidişe bir dur demeli artık. Bundan dolayı ayrılmalarını istiyorum ve Medyum Burak’ın yardımcı olacağına inanıyorum. Bir zamanlar kendimde yardım aldığım için arkadaşıma da hayatı yük eden bu kişiden ayrılık büyüsü ile kurtulacağımızı düşünüyorum. 0553 371 89 94 telefon ile direk ayırma celbine başlamasını söyleyerek işlemi hızlandırdım. İyi ki varsın Medyum Burak.

 11. Ailemin bana olan evlilik baskısından sıkıldım. Bana olan bağlılıklarının yön değiştirip kardeşime yönelmelerini tercih ediyorum. Bundan dolayı arkadaşımın verdiği 0553 371 89 94 numaralı telefon numarası ile görüşme gerçekleştirip Medyum Burak’tan yardım istedim. Kardeşime karşı ailemin bağlılığı için bağlılık hamaylıya başlandı. Nihayet artık ben fazla göze batmamaya başladım. Her şey için minnet duyuyorum Medyum Burak.

 12. Medyum Burak Hoca 10 gün süren hamaylı işlemi ile yakın arkadaşım olan ancak çok sevdiğim şu andaki eşimi kazanmanı sağladı. Aşık etme hamaylı gümüş kaplı muska ve 60 gün bu muskayı taşıdım ve özel dualarını okudum. Hocamla sürekli olarak irtibatta kaldık, kendisinden ve desteğinden son derece razıyım.

 13. Sevdiğim kadın için medyum Burak Hoca dan aşık etme büyüsü desteği almak istedim. Benim için hocam özenle, 14 günde aşık etme celbi hazırladı. Bunu bana özel kargo ile yolladı ve neler yapmam gerektiğini medyumburak@gmail.com ile 0 553 371 89 94 numaralarından kolayca iletişim kurarak her zaman öğrendim. 90 günde süper sonuçlar aldım.

 14. Burak Hoca ile bir arkadaşımın kendisini ısrarla tavsiye etmesi ile tanıştım. Kendisi ile bağlama büyüsü desteği alma niyetim olduğundan, bağlama hamaylı çalışması yapmak şansım oldu. 60 gün gerçekten son derece başarılı ve etkili bir süreçle bunu yaptık. Sonuçları da olumlu şekilde aldım.

 15. Medyum Burak Hoca ya kesinlikle, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 bilgilerinden ulaşmanızı tavsiye ederim. Aşık etme celbi ile sevdiğim kızın kollarımda olmasında yardımcı oldu. Aşık etme büyüsü ya da diğer beklentilerinizde bence siz de memnun kalacaksınız.

 16. Medyum Burak Hoca ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü destekleri almak isteyenler için kesin çözüm. Ben ve arkadaşlarım çok kere aşık etme hamaylı ya da celblerinden yaptırdık. Hepimiz de çok memnun kaldık.

 17. İş arkadaşıma ilgi duyuyorum, o beni henüz fark edebilmiş değil. Aşık olduğumu dün gece fark ettim. Her anım onu düşünmekle geçiyor. Medyum Burak bir tavsiye ile 0553 371 89 94 telefon numarasından ulaştığım bir isim oldu. Kısa zamanda bize geri dönüş sağladı. Aşk celbi ile bu sorununu üzerinden gelebilme ihtimalini öğrenmek bizi tatmin etti. Her şey için minnet duyuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası