Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

Eve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, başka birine büyü yapıldığını nasıl anlarım şeklinde sorular olabilir. Bu soruların yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Ailenin büyüden korunması, büyünün bertaraf edilmesi için yapılması gerekenleri detayları ile yazımızda bulabilirsiniz.

Kişinin üzerinde büyünün olduğunun anlaşılması, bazı belirtiler, izlerle anlaşılabilir ancak genel anlamda bunun uzmanlık gerektiren bir iş olduğunu unutmamak gerekir. Büyüler manevi dünyadan gelen, yüzyıllar boyunca yapılmış ve halen de yapılmaya devam eden, kişilerin hayatlarında gerçekten olumsuz etkiler veren veya verme riski olan birtakım manevi uygulamalardır. Havas ilimlerinde yetkin ve deneyimleri olan kişiler, ayrıca kadim büyü kitaplarına sahip olan üstatlar, öyle kalıcı ve etkili büyüleri yapabilirler ki bunların bozulması bir yana anlaşılması bile son derece zor olabilir. Hatta bunların anlaşılması, bozulması neredeyse imkansız olur. Bu etkili insanların dışında kişilerin yaptığı büyüler daha hafif olacağından, bunların tespiti ve bozulması daha kolaydır, tesiri de daha azdır. Bu nedenle, hem kendilerini, hem de ailelerini ya da çevresindekileri büyülerin etkisinden korumak isteyenler büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusuna her zaman cevap ararlar.

Büyünün yapıldığını ya da üzerinde büyü olup olmadığının anlaşılması noktasında, mutlaka dikkat edilmesi gereken birtakım noktalar söz konusudur.  Bu belirtilerin bir defa görülmesinde değil, sistematik şekilde devamlılık arz etmesi ile bir büyünün varlığından şüphe etmek yerinde olacaktır. Sıradan, bu konularda maneviyatı ya da bilgisi olmayan insanların yerinde, manevi anlamda gücü olan, havas ilimlerine deneyimi bulunan, medyum hocalardan destek almak son derece doğru olacaktır. Bu kişiler, ilimlerde bilgileri ve yetenekleri ile bir büyü olup olmadığını kolayca anlayabilirler.

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır

İnternet üzerinden birçok kişi ve gayet yoğun olarak, büyü yapıldığını nasıl anlarız belirtileri nelerdir diye aramalar yapmaktadır. Büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı belirtilerin olup olmadığına bakmak gerekir. Bu konu gerçekten önemlidir. Birazdan sıralanacak olan belirtilerin kişilerde ya da kişinin bizzat kendi üzerinde görülmesi direkt olarak büyünün varlığına işaret olmamaktadır, büyü olmaması da söz konusu olabilir. Büyünün yapıldığına bir delalet olduğunu düşünmek daha doğru olacaktır. Ancak yüzde yüz var denerek büyünün olduğuna gerekçe göstermek de doğru olmayacaktır.

Özetle, büyünün olduğuna delalet eden durumlar olduğunda, bu belirtiler aslında psikolojik sorunlarına varlığına delalet de olabilir. Böylesi bir durumun da olduğu hesaba katılarak dini bütün, dini bilgileri de olan bir psikologdan yardım almak en doğru olandır. Günümüzde din alimleri de büyü etkileri gösteren kişilerin, öncelikle bir psikolojik incelemeden geçmesinin daha doğru olduğu görüşünde birleşmektedir. Psikolojik testlerin öncelikle yapılmasının daha doğru olacağını düşündüklerini belirtelim. Çünkü, insanlar bazen kendilerine büyü yapıldığından şüphe duyarak, psikolojik olarak kendilerinde büyü etkilerinin olduğunu düşünmeye ve bu şekilde davranmaya başlar. Bu nedenle, ilk olarak bir hekimin kontrolünden geçmek en doğrusu olandır. Eğer sonunda büyü yapıldığı tespit edilirse, bu durumda okunması gereken duaların ve surelerin etkisi büyük olacaktır.

Büyü Yapıldığını Anlama Yöntemleri

Büyünün varlığını anlama noktasında, bazı koşulların ve davranışların var olup olmadığına bakmak lazımdır. Örnek verilecek olursa, büyüye maruz kalan, büyü etkisinde olan kişinin davranışları olarak, fizyolojik ve ruhsal durum özellikleri olarak, bu kişilerin yaşamakta olduğu yerler, çevresine karşı iletişimi, bunun gibi unsurların büyünün yapılıp yapılmadığının anlaşılmasında etkili unsurlar olduğunu anlamak lazımdır. Büyü yapıldığını nasıl anlarım sorusunun yanıtı kısa şekilde özetlemek gerekirse, büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için kişinin hareketlerine, düşüncelerine gözlem altına almak ve şu unsurların olup olmadığına bakmak gerekir.

-Çevresi ile iletişim kurmakta sorunlar yaşamaya başlarsa, daha önceden iyi insandır olarak nitelediği kişilere kötü davranmaya başladıysa, ya da bu kişilerle konuşmayı kesmişse,

-Aile bağlarında zayıflama olmuşsa, annesi, babası, kardeşi, karı koca olarak eşi, çocukları ile daha az ilgilenmeye başlamışsa, ya da onlarla hiç ilgilenmiyorsa,

– Genel olarak bir sinirlilik, asabi hal içine girmişse, tahammülsüzlük durumu yaşamaya başlamışsa,

-Yemeklere, nimetlere, dini özellikleri olan eşyalara karşı umursamayan ve saygısız davranışlar içine girmişse, yere düşen ekmeği kaldırmamak ya da üzerine basmak gibi…

-Kişi, dini vecibelerini yerine getiren bir insanken, abdestsiz gezecek kadar dini uygulamalardan uzaklaşmışsa,

-kişi kişisel temizliğine dikkat etmemeye başlarsa, vücudunda kirden, pasaktan yaralar çıkmaya başlarsa,

-yaşadığı alanı temizlemekten kaçınmaya başlaması,

-çok aşırı bir uyku haline girmesi, günde 12 saatten fazla uyuma isteğinde olması

-uykularında sıkça kabuslar görmesi, kabus dışında ise rüya görememesi,

-şahsi eşyalarını sıkça kaybeder duruma gelmesi,

-işinde ya da okulunda başarısızlıklar yaşamaya başlaması, gelirinin azalması, bereketinin kaçması

-hayvanların bu kişilerden korkmaları, kaçmaları ya da asabi davranmaları

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Büyünün tespit edilmesinde evde bulunan eşyalar çok büyü önem taşımaktadır. Evde bulunan eşyalar arasında, büyü yapılan ya da büyü yapılmasında kullanılan muskalar, bez parçaları, nohut taneleri, mum parçaları, ya da benzeri birtakım malzemeler, materyaller, eve saklanmış olabilir ve bunlar büyünün tespitinde son derece önemlidir. Yaşadığınız evde sizin haberiniz olmadan, bilginiz olmadan bu şekilde nesneleri bulmanız durumunda, çok kuvvetli bir olasılıkla, evinize giren çıkan misafirlerin bıraktığı büyülerden veya sizin üzerinizde büyü yaptıklarından şüphelenmeniz gerekir. Eve büyü yapıldığını nasıl anlarız, sorusuna yanıt almak için aşağıdaki belirtilerin olup olmadığını incelemek gerekir.

– Evde sürekli çıkan ve çözülmesi de son  derece zor olan huzursuzluklar

-Eşin ya da aile bireylerinden birinin daha önce asla yapmadığı tuhaf birtakım davranışlar içine girmesi

-ortada bir neden yokken kişinin vücudunda ağırlık hissetmesi, üzüntü yaşaması

-evin içinde sürekli tetikte olmak ve mutsuzluk yaşamak

-yatak odasında kasvet halinin ve anlamsız şekilde bir huzursuzluğun bulunması

-yemeklerin tatsız, lezzetsiz olmaya başlaması

-eve gelen ziyaretçilerin azalması

-eve gelen kişilerin tekrar gelmek istememeleri

-evin temizliğine dikkat edilse bile durmadan dağılması, her zaman bakımsız, pis görünmesi

Bu tür etkiler, evde büyü yapıldığında ya da evdeki eşyalar üzerinde büyü olduğuna belirti olacaktır. Öncelikle, büyülerin genellikle yatak odalarında ya da evlerin gizli bölümlerine yapılması söz konusu olacağından, bu alanlarda inceleme yapılması çok önemlidir. Buralarda detaylı bir inceleme yapılması lazımdır.

 

 

Eve Yapılan Büyüler Nerede Saklanır?

Evin herhangi bir yerine yapılan büyüler, aynı etkiyi göstermektedir. Bunlar genel olarak belirli eşyaların olduğu yerlere ya da arasına saklanmaktadır. Evin üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişiler, aşağıdaki yerlerde inceleme yapmalıdır.

-yastık ve yorgan içleri ile ulaşılması zor olan gardıropların arka kısımları

-evde bulunan saksıların toprak içleri,

-dolabın içinde bulunan ve fazla kullanılmayan giysilerin astar kısımları

-evin önünde, ayak basılan taş bölümlere dökülen yağlar

-bahçeli evlerin ağaç dipleri

-evlerin kapılarının dipleri ve kapı pervazlarının araları

Büyünün tespit edildiyse Ne Yapılmalı?

Büyüye ait parçaların tespit edilmesi, bulunması durumunda, öncelikle, kişiye ya da eve yapılan büyünün ne çeşit bir büyü olduğunun anlaşılması lazımdır. Bunun tespiti gerekir. Bu durumda yapılacak en doğru şey, manevi güçleri kuvvetli, havas ilmine hakim bir medyum hocadan yardım almaktır. Hoca bu tespiti en doğru şekilde yapacaktır. Çevrenizde bu şekilde, gerçekten ilim irfan sahibi ve güvenilir bir hoca varsa kendisine danışabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde bir hoca yoksa, internet üzerinden medyum yorum platformlarından da doğru isimleri öğrenebilirsiniz. Doğru ve gerçek hocalar sadece bir bakışta büyüleri tespit ederler. Bu konuda bilgi sahibi olmayan hocalardan ya da hocayım diyen aslında asla bu özellikleri olmayan kişilerden yardım almanız hem zaman hem de para kaybınıza neden olacaktır. Bir kişiye büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusunun yanıtınız size gerçek medyum hocalar verecektir.

Kişinin Allah a sığınması, ibadetini eksiksiz şekilde yapması, dualarını eksik etmemesi, şeytanın telkinlerine kulak vermemesi, büyünün tesirini azaltacaktır ve etkisinin fazla olmamasına yardımcı olacaktır.

Büyüden Korunma Duası

Kara büyüler sonuçları son derece ağır olan büyülerdir ve bunlardan, hem kendinizi hem de ailenizi korumak için sürekli bir şekilde Nas suresini okunması tavsiye edilir. Nas suresinin Türkçe meali ise şöyledir,

“De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların hükümdarına, insanların ilahına,sinsi vesvesecilerin şerrinden.ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.Gerek cinlerden, gerek insanlardan.” (Nas, 114/6.)Gerek görünüp bilinen, gerekse görünüp bilinmeyen gizli düşmanlarımıza karşı okunan ve kendisiyle Allah’a sığınılan dua makamında bulunan ve “Muavvizat”denilen, Kur’ân-ı Kerim’in son üç suresi, yani “İhlas, Felâk ve Nas” sureleri, her derde deva niteliğindedir ve (deyim yerindeyse) bu üç sure, “Kur’ân eczanesinin aspirinleri”dir.

Allah a yani yüce yaradanımıza sığınmak bizleri her zaman ferahlatacaktır. Gecenin karanlık saatlerinde, şeytandan, cinlerden, her türlü vesveselerden dualarla korunabiliriz. Elbette duaları özellikler Nas suresini her zaman okumak çok yerinde olacaktır. Bir de elbette ve zaman geçirmeden ilim irfan sahibi hocalardan destek almak de çok önemlidir.

Hoca seçerken çok dikkat edilmesi gereken noktalar vardır, yoksa yukarıda belirtildiği gibi, kişiler sahte hocalarla hem para kaydebedilirler, hem de zaman kaybederler. Gerçek hocaların özelliklerini zaten ilk görüşte anlayabilirsiniz ve size yardımcı olacaklarını hissedersiniz. Onlar doğuştan gelen, Allah vergisi bazı yetenekleri ile öne çıkmaktadır. Sezgileri son derece güçlüdür ve diğer alemlerle bağlantı kurma, onlardan haber alma yetenekleri vardır. Bu sayede ayrıca ilim irfan sahibi olmaları ile kişilerde ya da hanede büyü olup olmadığını, bu büyünün kara büyü mü yoksa beyaz büyü mü olduğunu anlarlar. Nasıl bozulması gerektiği konusunda zaman geçirmeden de yardımcı olurlar.

Kara büyüler kişiler için son derece olumsuz etkileri olan büyülerdir. Bunlar insanın hanesine felaket getirir. Kişilerin sağlıklarında önemli zararların olmasına neden olur, işlerinde bereketsizlik, kısmetsizlik yaşamalarına neden olur. Hatta kişinin işleri o kadar kesilir ki iflas noktasına gelir. İlişkiler için yapılan kara büyüler yüzünden çiftler hiçbir neden yokken kesin şekilde ayrılırlar,adeta birbirlerinden nefret eder hale gelirler. İşte bu kadar olumsuz etkileri olan kara büyüleri bozmak için de mutlaka gerçek özellikleri olan medyum hocalardan yardım almak gerekir. Bu şekilde büyülerin etkisi giderilir. Ayrıca hocalar gerekli ise vefk ya da muskalar ile koruma da sağlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 435523 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

122 Evet
96 Hayır

“Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?” için 15 yorum var.

 1. Çok param olsun istiyor hayatımı artık yaşamaya odaklanmalıyım diye düşünüyordum. Medyum Burak yatırımım sonrası bağlama celbi kolyesini yaptı üzerimde taşımamı söyledi. Tutma etkisi yüksek olduğunu söyleyen hocamız yanılmadı iki ay sonra bende kazanmış paramı bağlamanın faydasını da görmüştüm.

 2. Eşimin ilişkisini öğrendiğim de yıkılmış olabilirim ancak çocuklarım için terk etmeyecektim. Bu yüzden medyum Burak hocamızı çok araştırdım ve güvenmek istedim. Ayırma celbi ile 14 gün yapım süresi sonrası uzun sürecekti biliyordum ama etkili sonuçtu tamamen söylediklerini yaptım ve mutluyum.

 3. Eşimin işleri bozulduğu için benimle de psikolojik olarak arası kötü olmuştu bir türlü yanaşmıyordu. Bende aramızda ki iletişimi arttırması için medyum Burak hocamızdan aşk büyüsü yapmasını istedim. Şimdi paradan önce hayatında ben geliyorum ve hiçbir şeyi sorun etmiyor.

 4. Medyum Burak ile akrabam vasıtasıyla tanıştım. Kendisinin çok güvenilir birisi olduğunu söylemişti. Öyleymiş gerçekten de. Medyum Burak ile 2 tane büyü yaptık. Aşk ve bağlama büyüsü. Her ikisi de layığı ile yerine geldi. Hepsi tabii ki de medyum Burak sayesinde. Teşekkürler.

 5. Evli kaldığım süre boyunca kayınvalidemden çekmediğim kalmadı. Eşim de annesine çok düşkündü. Bu düşkünlük felaketimiz olacaktı ki soğutma büyüsü ile annesiyle arasına gerekli olan mesafe sağlanmış oldu. Düşünen herkese tavsiye ederim.

 6. Sevgilim evliydi ama çok mutsuzdu. Eşi boşanmayı kabul etmediği için yıllarca yasak aşk yaşamak zorunda kaldık. Eşinin soğuması ve ayrılmaları için medyum Burak’a işlem yaptırdım. Ayırma büyüsü istediğimiz sonucu verdi boşandılar. 0553 371 89 94 nolu hat hocamıza ait. Bundan sonra güvenip yardım isteyebileceğim tek kişi Burak hocadır.

 7. Bana cin musallat olmuştu. Eşimle aramıza soğukluk girmişti. Ayrı yatmaya başlamıştık. Karı kocalık ilişkimiz bitmişti. Allah razı olsun Burak hoca bağlama büyüsü çalışması ile aramızı düzeltti. 0553 371 89 94’ten iletişim kurdum. Abartmıyorum çok tatlı çok samimi biri.

 8. Arkadaşımın çok yakın bir tanıdığı ile görüşüyorum. Çok ısınamadım; ama arkadaşıma da söyleyemiyorum durumu. Medyum Burak ile görüşerek durumu anlattım. En doğru yolu sunmasını söyledim. Görüşmelerimiz sonucunda ayırma celbi yapması yönünde ricada bulundum. Her şey yolunda. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Babam apartmanın yönetim görevlisi. Nedense bazı kişilerce sevilmiyor. Aslında iyi huyludur; ama kurallar hiçbir yerde kolay kolay sevilmez. Babam ile apartman sakinleri arasına bağlılık yaptırma düşüncemi Medyum Burak’a ilettim. İşlem için gerekli bilgileri aldıktan sonra 1 ay içinde olumlu sonuçları görmeye başladık. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Hollanda da yaşıyorum ve ülkeler arası mesafeden Medyum Burak Hoca ile bağlama celbi çalışması yaptık. Bu bağlama büyüsü ile sevdiğim insanın bana bağlanmasını hatta kul köle olmasını sağladık. Telefonu 0 553 371 89 94 siz de arayıp kendisinden yardım alabilirsiniz.

 11. Kızım ve maddi durumu iyi olan damat adayım için Burak Hoca dan aşık etme hamaylı ve bağlama hamaylı desteği aldım. Bu kadar özel ve gerçek bir hocadan yararlanmak beni çok mutlu etti. Ayrıca gerçekten hayallerimden de net sonuçlar aldım, aşk büyüsü etkisi kuvvetli ve bağlılık ise mükemmel bir durumda oldu.

 12. Benim gibi ayırma büyüsü şeklinde beklentileriniz varsa, bence ülkemizde tek isim medyum Burak Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisinden aldığım ayırma celbi işlemi ile eşimden kurtulmayı başardım. Hocanın bilgilerini size vermek istiyorum. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 13. Gerçek medyum kim derseniz, kesinlikle medyum Burak derim. Dostlar, kendisini ısrarla tavsiye ederim, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 buradan kendisine ulaşabilirsiniz. Gerçekten arayın ve özellikle bağlanma büyüsü isteyenler, hocanın bağlama celbi desteğini alabilirsiniz.

 14. Medyum Burak Hoca deyince yüzümde her zaman bir memnuniyet ifadesi oluyor. Kendisi o kadar özel bir insan ki, bana ayırma celbi konusunda özverili şekilde yardımcı oldu. Mutlaka öneririm ve iletişim bilgilerini vereyim medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94.

 15. Annemin akrabası beni istemeye geliyormuş. Kabus gibi. Erkek arkadaşım olduğunu anneme söyleyemedim. Hemen bir ayırma büyüsü ile daha başlamamış ilişkinin oluru olmayacağını belirtmek istiyorum. Medyum Burak arkadaşım sayesinde ulaştığım bir medyum oldu. Ayrıma hamaylı işlerine başlamayla bize gelişleri bile sorun oldu. Kısacası bu iş olmadı. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir