Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi? Büyü Bozmak İçin Ne Yapmalı?

Büyüler esma ve ayetlerle bozulabilir mi, büyü bozmak için ne yapmalı? Detaylı bilgiler için içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Büyülerin bozulması çok eski zamanlardan bu yana medyumların en çok zorlandıkları işlemler olmuştur. Bu işlemleri yapacak olan medyumların çelik gibi sinirlere sahip olması ve aynı zamanda sabırlı olması çok önemlidir. Her medyum büyü bozma işlemi yapamadığı gibi aynı zamanda tüm büyü bozma işlemlerinden de sonuç alınacağına dair bir garanti yoktur. Bu sebeple insanların bu tarz işlemler hakkında talepleri olduğu zaman çok dikkatli olmaları gerekir. En çokta kara büyülerin etkilerine girmiş olan kişilerin kısa zaman içinde kurtumalarını sağlamak için önemli olan bu işlemler de dikkat edilmesi gereken birçok önemli konu vardır.

Kullandıkları tekniklerden kısa zaman içinde sonuç almaları gereken medyumlar insanları yaşadıkları sıkıntılardan kurtarmaları gerekir. Özellike bu işlemler de yapılacak her türlü hatanın ilerleyen zamanlar da büyü etkilerini çok daha ciddi boyutlara ulaştırabileceğini kesinlikle unutmamak gerekir. Kara büyülerin Esma-ül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması medyumların en çok kullandıkları tekniklerden biridir.

Ancak bu Esmaların hangileri olduğu ve nasıl okunacakları da çok önemlidir. Aynı zamanda bu okuma işlemlerini yapacak olan medyumların nefeslerinin de çok güçlü olması ve büyülerin etki durumlarını her zaman yakından takip etmeleri de gerekir. Büyülerin esma ve ayetlerle bozulabilmesi insanların bu konular hakkında en çok yaptıkları araştırmaların başında gelir. Özellikle bu işlemler hakkında gerçek medyumlara ulaşarak kendilerine kesinlikle büyü bozmak için ne yapmalı gibi soruların yanıtlarını almak insanların büyü bozma işlemleri büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler hakkında merak ettikleri tüm bilgileri elde edebilmelerini sağlayabilir.

 

Büyüler Nasıl Bozulur?

İnsanlar kendilerine sıkıntı veren ve hayat kalitelerin her anlamda düşürebilen kötü enerjilerin etkilerinden kısa zaman içinde kurtulmak istediklerin de yapmaları gereken şey hemen güvenilir bir medyum bulmak ve kendilerinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım almaktır. Bu işlemlerin nasıl yapıldığı kadar aynı zamanda ne kadar zaman içinde sonç verecekleri de çok önemlidir. Büyülerin nasıl bozulacağını bilen medyumların sayıları her zaman çok azdır. Bu sebeple bu işlemler hakkında herkese güvenmemek ve kesinlikle en doğru medyum seçimini yapana kadar asla harekete geçmemek gerekir.

Büyülerin bozulmaları için farklı teknikler kullanılabilir. Ancak bu işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple büyü bozma işlemini yapan medyumların sabırlı ve dikkatli olmaların da her zaman fayda vardır. İnsanlar bende büyü olduğunu nasıl anlarım, bu konuda kimlerden yardım almalıyım veya bu işlemler gerekten de beni büyülerin etkilerinden kurtarmak için yeterli mi gibi konular hakkında en doğru bilgileri elde etmeye özen göstermelidirler.

Çok farklı amaçlar ile yapılabilen büyü işlemlerinin etkileri kimi zaman çok güçlü olabilir. Özellikle insanlara fiziki veya manevi anlamda zarar verebilen büyülerin etkilerinden en kısa zaman içinde kurtulabilmek için gönül gözü açık, manevi ilimlere hakim ve daha önce de büyü bozma işlemleri yapmış olan medyumlardan yardım almak gerekir. Bu işlemler de mutlaka çok önemli tılsımların harekete geçmesini sağlayacak olan önemli sözlerin doğru bir sistem ile okunması gerekir.  Aynı zamanda bazı medyumlar bu işlemleri yaparken vefk, muska veya zikirlerden de yardım alabilirler.

 

Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar kimi zaman ortada herhangi bir neden olmadığı halde çok ciddi manevi veya fiziki sıkıntılar çekebilirler. Bu durum birçok kişinin başına gelmiştir. İnsanlar bu sıkıntıların geçmelerini bekleyebilirken kimi zaman ise bu sıkıntılardan kurtulabilmek için çok farklı yollara başvurabilirler. Özellikle manevi işlemler ve büyüler hakkında bilgileri olan kişiler bu gibi durumlara neden olan şeyin aslında bir büyü olduğunu hemen tahmin edebilirler. Bu sebeple bu sorunları yaşayan kişiler genelikle güvendikleri bir medyumun kapısını çalarak kendilerinden yardım almak isterler.

Büyü olup olmadığını nasıl anlarız sorusuna kısa zaman içinde yanıt bularak kendilerini ve sevdikleri kişileri koruma altına alacaklarını bilen insanlar medyumlardan bu konu hakkında yardım almanın en doğru yol olduğunu düşünürler. Medyumlar insanların üzerlerin de herhangi bir büyü etkisi olup olmadığını anlamak için mutlaka o kişiler hakkında bakım çalışması yapmalıdırlar. Bakım işlemleri insanların medyumlar ile aynı ortamda oldukları bir anda yapılır. Medyumlar bu kişilere fiziki olarak temas etmekte isteyebilirler.

Burada amaç o kişilerin üzerinde dolaşan manevi enerjileri belirlemek ve duruma en doğru teknik ile müdahale edebilmektir. Birçok medyum bakım hizmetlerini ücretsiz bir şekilde verirler. Gerçek bakım işlemlerin de bazı medyumların nurani varlıklardan da yardım aldıkları bilinmektedir. Eğer insanlar yaşadıkları sorunlar hakkında büyülerden şüphe ediyorlarsa öncelikle büyünün bilinen belirtileri hakkında bilgi sahibi olmalıdırlar. Eğer insanların üzerlerin de şu belirtilerinden biri veya birkaçı varsa o zaman üzerlerinde büyü olduğundan şüphe etmeleri ve en kısa zaman içinde medyumlardan bakım hizmetleri almaları gerekebilir;

 • Sürekli uyku hali
 • Sürekli unutkanlık
 • Her zaman sakar bir kişi olmak ve el atılan işlemler de hiçbir zaman başarılı olamamak
 • Eşyaları sürekli olarak kaybetmek
 • Konuşma zorluğu ve bozukluğu
 • Sürekli olarak hatalı kararlar vermek
 • Aşırı sıkıntı veya aşırı sabırsızlık hali

 

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü bozma işlemlerine başlamadan önce insanların üzerlerin de gerçekten de bir büyü etkisi olup olmadığını anlamak gerekir. Aynı zamanda bu büyünün ne büyüsü olduğu, ne amaçla yapıldığı veya hangi teknikle yapıldığı da çok önemlidir. Çok farklı teknikler ile yapılabilen büyü bozma işlemlerin de medyumların dikkatli olmaları ve kesinlikle risk almadan en kısa süre içinde gerekli sonuca ulaşabilmeleri gerekir. Özellikle kara büyülerin etkilerine girip çok ciddi sıkıntılar çeken kişilere yardımcı olabilmek için kesinlikle acele etmek gerekir. Büyü bozma işlemlerin de en çok kullanılan tekniklerin başında özel güçlerin harekete geçmesini sağlayan tılsımlı sözleri düzenli bir şekilde okumak gelir.

Bu sözler çok özeldir ve ezbere okunaları gerekir. Aynı zamanda sözleri okuyan kişilerin kesinlikle nefesleri güçlü, sabırlı ve çok dayanıklı sinirleri olan kişiler olmaları gerekir. Bu özellikleri taşıyan medyumların yaptıkları büyü bozma işlemleri çok daha kısa zaman içinde sonuç verebilir. Bir diğer teknik ise büyülerin etkilerini başka büyüler ile yok etmektir. Bu tekniği kullanan medyumların özellikle manevi ilimler konusunda çok ciddi bilgi ve birikimler sahip olmaları gerekir. Çünkü yapılan işlemler de bu ilimlerin birçoğundan yardım almak gerekebilir. Bozulacak olan büyü hangisi olursa olsun büyü bozma işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu bilip bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yapabilen medyumların kapılarını çalmaya önem vermek gerekir. Aksi takdirde ye büyülerin etkileri yok edilemez ya da büyü etkileri çok daha şiddetli bir hale gelebilir.

 

Ayetlerle Büyü Bozulması

Büyü bozma işlemlerin de en çok kullanılan tekniklerden biri de büyü bozan duaları denemektir. Bu dualar çok güçlü enerjilerin harekete geçmesini ve yapılan büyülerin tüm etkilerinin kısa zaman içinde yok olmasını sağlayabilir. Bu işlemler de okunması önerilen sureler şunlardır;

 • İhlas Suresi okunuşu : “Kul hüvellâhü ehad. Allâhussamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.”

 

 • İhlas Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: O Allah bir tektir. Allah her şeyden müstağni ve her şey O’na muhtaçtır. O doğurmamış ve doğmamıştır. Hiç bir şey O’na denk değildir.”

 

 • Nas Suresi okunuşu: “Kul e’ûzu birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs.”

 

 • Nas Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: İnsanlardan ve cinlerden ve insanların gönüllerine vesvese veren o sinsi vesvesecinin şerrinden, insanların ilahı, insanların hükümranı ve insanların Rabbi olan Allah’a sığınırım.”

 

 • Felak Suresi okunuşu: “Kul e’ûzu birabbilfelak. Min şerri mâ halak. Ve min şerri ğasikın izâ vekab. Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad. Ve min şerri hâsidin izâ hased.”

 

 • Felak Suresi anlamı: “(Ey Muhammed!) De ki: Yaratıkların şerrinden, bastırdığı zaman karanlığın şerrinden, düğümlere nefes eden büyücülerin şerrinden, hased ettiği zaman hasedçinin şerrinden, tan yerini ağartan Rabbe sığınırım.”

 

Kötülerin Şerrinden Koruyan Dua

Kendilerini veya sevdikleri kişileri kötü kişilerin şerrinden korumak isteyen kişiler çok eski zamanlardan bu yana çok farklı yollara başvurmuşlardır. Bunun için özel olarak hazırlanan muskalar ve vefkler her zaman ilk sırada gelmiştir. Bu vefklerin veya muskaların içinde yazılı olan duaların mutlaka doğru seçilmesi ve doğru bir şekilde zikredilmesi de çok önemlidir.

Bu duaların kimi zaman okunması kimi zaman ise muska şeklinde insanların üzerlerinde taşınması manevi anlamda bir koruma sağlamak için yeterli olabilir. Büyünün bozulması için etkili dua veya manevi koruma için  okunmaları önerilen duanın okunuşu şu şekildedir;

 • Allahümme inna nec’alüke fi nuhurihim, ve neuzü bike min şürurihim.

 

 • Anlamı: “Rabbim! Kötülerin hakkından sadece sen gelirsin ve bizler onların şerrinden sana sığınıyoruz.”

 

 • La ilahe illalahü’l-halimü’l-hakim. Subhane’llahi rabbi’s-semavati’s-seb’l ve rabbi’l-arşi’l azim. La ilahe illa ente, azze caruke ve celle senaüke.

 

 • Anlamı: “Kullarına hem hikmet ile hem de yumuşak davranan başka bir ilah yoktur. Büyük arşın ve yedi göklerin tek sahibi olan Allah’a tenzih ederim. Rabbim! senden başka hiç bir ilah yoktur. Her zaman sana yakın olan kulların şereflenir, çünkü Rabbimin şanı çok yücedir.”

 

Büyüden Kurtaran Dua

Büyü etkilerini net bir şekilde ortadan kaldırabilen duaların mutlaka en az 3’er defa okunmaları gerekir. Bu şekilde hareket edildiği takdirde çok kısa zaman içinde çok net sonuçlar verebilen bu dualar da kesinlikle bir kelime hatası dahi yapılmamalıdır. Aynı zamanda okuyan kişilerin mutlaka inançlarını korumaları ve aynı zamanda tüm yürekleri ile inanmaları gerekir. Bu işlemler de okunacak olan dua şu şekildedir;

 • Ey insanların Rabbi! Bu hastalığı gider. Şifâ ver. Ancak sen şifâ verirsin. Senin şifandan başka bizim için hâsıl olacak şifâ yoktur. Hiçbir hastalık bırakmayan bir şifâ ihsan buyur.” (Ebu Dâvud; hadis no: 3883. İbn-i Mâce; hadis no: 3530)

Bu tarz duaların güçleri tahmin edilenden çok daha güçlüdür. Özellikle en güçlü büyülerin etkilerini dahi kolayca yok edip insanları eski mutlu günlerine döndürebilen bu işlemler de dikkat edilmesi gereken en önemli şey sabırlı olmak ve aynı zamanda mutlaka uygulamayı doğru bir şekilde tatbik etmektir. Bu sebeple insanların büyü bozma gibi önemli ve riskli işlemler hakkında her zaman dikkatli olarak mutlaka kendilerini kanıtlamış olan medyumlar ile çalışmaları en önemli konuların başında gelir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 54789 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

39 Evet
27 Hayır

“Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi? Büyü Bozmak İçin Ne Yapmalı?” için 16 yorum var.

 1. Sevdiğim insanı kendine daha çok adapte etmek istiyordum onu kaybetmeye dayanamazdım. Mutluluğumuzu pekiştirmek için medyum Burak ile 0553 371 8994 numaralı telefondan iletişim kurdum aşk büyüsü tam aradığımdı o günden sonra hocam sayesinde avucumun içinde bana tapan adam vardı.

 2. Öncelikli olarak sabırlı bir karakter olmalısınız çünkü medyum Burak hocamızın yapacağı ayırma celbi biraz uzun zaman alır ama kim üzerinde yapıyorsanız eğer mutlaka iyi sonuca ulaşır. Çözümü en etkili olan bu yöntem için medyumburak@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 3. Kayınvalidemin eltimle olan ilişkisine sinir oluyordum bir zarar vermediğim halde beni aralarında sorun gibi görüyorlardı. Ayırma hamaylı ile sabırla bekleyerek etkili bir sonuç ile karşılaştım bu medyum Burak hocam sayesinde daha kolay oldu.

 4. Medyum Burak ile 2 senedir tanışıyoruz. Kendisine ayırma büyüsü yaptırmıştım o dönem. Şimdilerde ise bağlama büyüsü üzerine çalışmaya başladık. Kendisinin çalışmalarından çok memnun kaldım. Bundan sonra da bu tarz işlemler için ilk çalacağım kapıdır kendisidir.

 5. Benim de birçok kişi gibi hayatımın zorlayıcı bir dönemi oldu. Benim sorunum evliliğimle alakalıydı. Çözümü medyum Burak hocada buldum. Allah razı olsun evliliğim sürüyorsa onun sayesinde. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler medyumburak@gmail.com adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 6. Eşimin şiddeti, küfrü, kumarı, içkisi yüzünden hayatı mahvolmuş bir kadındım ben. Etrafımdaki herkes halime acıyordu. Sağ olsun bir aile dostum beni medyum Burak’a yönlendirdi. Hocamın bakım ve işlemlerinden sonra hayatıma güneş doğdu. Bunu ancak yaşayan bilir. Artık uysal, söz dinleyen, uyum sağlayan, zarif bir kocaya sahibim. Bağlama büyüsü ve benzeri konularda destek almak için hocamızın web sayfasından bilgi alabilirsiniz.

 7. Burak hoca gerçekten şifa dağıtan bir medyum. Ben de önce çok şüpheliydim. Arama konusunda tereddütlerim oldu. İşi gücü para kopartmak değil. Parayı alıp kaçanlardan da değil. 0553 371 89 94 ihtiyaç halinde tuşladığım numara. Aşk büyüsü tahminimden daha kuvvetli çıktı. Mutluyum.

 8. Komşu oğlu bana aşkını ilan etti. Ama bir araya gelmemiz imkansız ben başka birine aşığım ve bunu kimseye söyleyemiyorum. Çok yolunda giden bir ilişkim var. Bana çok ılımlı yaklaşsa da soğutma celbini yaptırma konusunda nettim. Medyum Burak ile görüşmemiz de bunu da ilettim. 2 ay sonrasında yüzüme bile bakmamaya başladı. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Kardeşim eşine despotça davranıyor. Hem çok seviyor hem de şiddeti var. Ayrılmayı da kabul etmiyor. Bu sebeple ayrılık için Medyum Burak ile iletişim kurma yolunu seçtim. Arkadaşımın verdiği 0553 371 89 94 numaralı telefon aracılığıyla ayrılık celbini yaptırdığım Medyum Burak ile son derece olumlu sonuçlar aldım. Teşekkürler.

 10. Halam ile annem çok kırgın. Onları seviyorum bu hallerine dayanamıyorum. Araları düzelsin arzuluyorum. Bundan dolayı sıcaklık amaçlı bağlılık büyüsü yaptırmak istiyordum. Medyum Burak’tan fayda gören bir arkadaşım aracılığıyla ona danıştım. Bağlılık celbi ile etkili bir değişim olabileceğini söyleyince bekletmeden işleme koyulmasını rica ettim. Halam ile annem artık çok samimi. Minnettarım sana Medyum Burak.

 11. Arkadaşlar, normalde internette yorum yazan biri değilim ama deneyimlerimi paylaşmak için bunu yaptım. Ben medyum Burak Hoca nın hocalık yeteneklerinden ve bilgisinden gerçekten çok memnun kaldım. Tavsiye ederim. Kendisi ile aşık etme hamaylı çalışmamız oldu. Dediği sürede aşık etme büyüsü isteklerim karşı taraf üzerinde gerçekleşti. Kendisini size de öneriyorum.

 12. Burak Hoca ile yaptığımız bağlama hamaylı çalışmasından gerçekten beklentilerimin de üzerinde destek aldım. Bana özenle hazırladı ve dualarımı, yapmam gerekenleri ben de yerine getirdim. Bağlama büyüsü ve artık ne tür destek almak isterseniz, mutlaka kendisine danışın derim.

 13. Yuvamı yeniden sıcak hale getirmem, medyum Burak Hoca ile nasip oldu. Hocam gerçekten harika bir insan, öncelikle sıcak ve içten, insana moral veren, ayrıca manevi ilimlere de son derece vakıf. Benim için bağlama hamaylı çalışması yaptık ve 60 gün sonunda eşim sıcak şekilde yuvamıza döndü.

 14. Arkadaşlar, siz siz olun ayırma büyüsü yaptırmak isterseniz benim gibi Burak Hoca ya danışın. Medyum Burak Hoca sayesinde sevmediğim iki akrabamı ayırdım. Ayrıma hamaylı ile hocam bunu tereyağından kıl çeker gibi yaptı.

 15. Medyum Burak Hoca, kendisine medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 bilgilerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ben çok memnun kaldım hocadan, kendisi vergi levhası olan, doğru söyleyen, ilim sahibi bir insan ve yetenekleri de bana yetti. Bağlama celbi konusunda beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

 16. Kardeşim sevdiği kızla ilgilenmekten ailesine zaman ayırmaz oldu. Bu durumun düzelmesi için harekete geçme zamanı dedik ve Medyum Burak ile görüştük. 0553 371 89 94 numaralı hat üzerinden irtibata geçtiğimiz Medyum Burak bağlılık büyüsü ile aileye bağlı biri olabileceğini söyledi. Bağlılık celbi işlemi sayesinde her şey güzel gidiyor. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası