Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Dil Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü nedir? Dil bağlama büyüsü nasıl yapılır? Dil bağlama büyüsü ne işe yarar? Dil bağlama büyüsünü kimler yapabilir?

Büyü ile ilgili bütün detaylar bütün ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Dil bağlama büyüsü yapmak için genellikle başka bir kişinin konuşmasını engellemek amacı görülmektedir. Dil bağlama büyüsü akrabalar, arkadaşlar, sevilen kişi, aile, öğretmen ve rakipler arasında gerçekleştirilmektedir. Dil bağlama büyüsü yapma ihtiyacı duyan kişi kendine karşı kötü yorum yapılmasını engelleyecektir. Dil bağlama büyüsü gerçekleştirilirken 2 basamak bulunmaktadır. İlk basamak dil bağlama büyüsünün okunmasıdır. İkinci basamak dil bağlama büyüsünün yapılışıdır. Dil bağlama büyüsü yapmak için şer amacı gütmemek gerekir. Genellikle şer amaçlı yapılan duaların İslam dini kapsamında yeri olmamaktadır. Kişinin bütün din kardeşlerine ve büyüklerine karşı akıllı davranması onların aklını alması gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Kimler Üzerinde Etki Eder?

Dil bağlama büyüsünün etki ettiği kişiler belirli bir sınırla belirlenmemiştir. Genellikle dil bağlama büyüsü yaptırılmak istenen kişiler

 • gelin kaynana
 • aile üyeleri
 • görümce
 • öğretmen
 • patron

Olarak nitelendirilen aynı zamanda jüri üyesi olarak görevlendirilen kişiler üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Dil bağlama büyüsü ne işe yarar diye merak edenler için gerekli bilgiler yazımızda açıklanmaktadır. Büyü yapan kişi aleyhine yorum yapmak veya ona karşı ağız açmak mümkün olmayabilir. Büyü yapan kişinin karşında ve arkasından konuşmak mümkün olmaz. Kötü yorum yapılmasını etkilemiş olur. İftira atılmasını engellemiş olur. Kişiye üzücü ve gereksiz konuşmaların yapılması mümkün olmayacaktır.

Ayrıca bu konuda kendine aşık etme büyüsünü inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsünün yapılması öncelikle büyü gerçekleştirecek kişinin ne amaçla yapacağına karar vermiş olması gerekir. Kötü niyetli olmadığını amacının doğru bir noktaya sirayet edeceğini belirtmesi gerekmektedir. Kötü niyetli kişilerin gerçekleştireceği dil bağlama büyüsü duaları kabul olmamaktadır. Büyünün tamamlanabilmesi için düşmanın dilini bağlama muskası gibi materyallerden faydalanmak mümkün olacaktır. Faydalanılan araçların büyünün etkisi üzerinde tesiri yüksek olacağı için çok dikkatli olmak gerekir. Büyü yapabilmek için özellikle dil bağlama büyüsü yapacak kişinin haksızlığa uğramış olması gerekmektedir. Haksız yorumlara maruz kalması, haksız kazançlara itilmiş olması sürekli kendisi üzerinde olumsuz yorumların gerçekleştirilmiş olması dil bağlama büyüsünün yapmasına neden olan gerekçelerdendir. Dil bağlama büyüsünün en önemli hususlardan birisi haksız yere yapılmaması gerektiği konusudur.

Dil Bağlama Büyüsünün Gerçekleşmesi İçin Geçmesi Gereken Süre Ne Kadardır?

Dil bağlama büyüsünün gerçekleşmesi için geçmesi gereken süre farklı olmaktadır. Dil bağlama büyüsünün etkisini gösterebilmesi için ortalama 5 günlük süre gerekmektedir. Dil bağlama büyüsü sayesinde birçok haklı aile birçok haksız yorumdan ve dedikodu mahiyetindeki söylemden kurtulmuş olmaktadır. Büyünün gerçekten etkisini gösterebilmesi için gerekli materyallerin bulunmuş olması ve medyum hocalar tarafından yapılmış olması çok önemlidir. Büyünün gerçekleşmesi için öncelikle 7 günlük bir süre gerekmektedir. Yeterli olabilmesi için büyü yaptıran kişinin hareket yapısı çok önemlidir. Büyü yaptıran kişinin öncelikle büyüye inanması ve doğru kararlar alarak doğru hareket etmesi önemlidir. Bu sebepten dolayı büyü bozma durumunun oluşmaması için medyum hocalar tarafından belirtilen kurallara uyulması gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsünün Kuralları Nelerdir?

Dil bağlama büyüsünde uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Kurallar yerine getirilmediği takdirde hızlı tutan dil bozma büyüsü gerçekleşmiş olsa bile büyünün etkisi görünmeyecektir. Öncelikle dil bağlama büyüsü yapan kişinin ağzının sıkı olması çok önemlidir. Büyü yaptıran kişiyi dil bağlama büyüsü yaptırdığını etrafa duyurduğu takdirde bütün dikkatleri üzerine toplayacaktır. Bu konuda ortaya çıkan rahatsızlıklar olumsuz sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Kocanın dilini bağlama büyüsü gerçekleştirilmiş ise bu konudan kimseye bahsedilmesi gerekir. Sır olarak kalması en yakınına dahil bu konu hakkında bilgi verilmemiş olması çok önemlidir. Büyüler yalnızca medyum hocalar tarafından gerçekleştirilip onlar tarafından bozulmaktadır. Büyü hakkında etrafa olur olur olmaz yorumlar yapan kişiler çoğu zaman ters etki ile karşılaşmakta, olumsuz sonuçların ortaya çıktığını görmektedir. Ters etkinin ortaya çıkmaması için özellikle bu hususta çok dikkatli olunması gerekir.

Dil Bağlama Büyüsünün Etki Etmediği İnsanlar Var mıdır? 

Dil bağlama büyüsünün etki etmediği kişiler bulunmaktadır. Böyle kişiler bütün etkili dil bağlama büyüsü yapılsa dahi sonuç alınamamaktadır. Genellikle bu tür kişilerin önceden cevşen yazdırdığı bilinmektedir. Böyle kişilere dil bağlama büyüsü etki etmemektedir. Dil bağlama büyüsü yaptıracağınız kişiye hocalar tarafından yapılacak remil bakımları sayesinde cevşen olup olmadığını öğrenecektir. Çoğu kişi de koruyucu cevşen olduğu için dil bağlama büyüsü etki etmemektedir. Eğer kişilerin üzerinde dil bağlama muskası gibi koruyucu etki yaratan muskalar varsa bu konuyla ilgili önceden işlem yapılması gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Kullanılan Dualar Nelerdir?

Dil bağlama büyüsü yapılırken kullanılan dualar İbranice ve Arapça dillerinde olmaktadır. Özel olan bu dualar gizli ilimler hazinesi içerisinde yer alan dualardır. Duaların deneme yapılarak gerçekleştirilen dil bağlama büyüleri uzman medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Ağız kilitleme büyüsü gerçekleştirilirken dua konusunda özel tercih yapmak gerekir. Farklı kişilere seçilen farklı duaların etkisi aynı zamanda farklı olacaktır. Medyum hocalar tarafından gerçekleştirilen bu işlerin zaman içerisinde denenmiş olması mümkündür.

Kaynağı belli olmayan farklı duaların bu büyü yapılması sırasında herhangi bir işe yaramadığı görülecektir. Farklı dualar farklı kişiler üzerinde farklı etkiler yaratır. Bu nedenle bir kişi de etkili olan dua diğerinde etki etmeyebilir. Dua seçimi yapılırken kişiye göre medyum hocalardan bilgi almak gerekir. Denemesi yapılan dil bağlama büyüsü duaları 3 gün içerisinde etkisini gösterecektir. En fazla 7 gün içerisinde faydalı olup olmayacağı anlaşılacaktır.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Okunan Dualar Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dil bağlama büyüsü yapımı sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar öğrenildiği anda büyü yapan kişi çok kısa süre içerisinde etkisinin de ortaya çıktığını görecektir. Bunlardan bazıları;

 • Büyü yapan kişinin okuduğu duayı kalben inanmış olması önemlidir.
 • Dua okuma sırasında sessiz ve karanlık bir ortam gerekir.
 • Büyü yaparken kesinlikle yarıda kesilmemelidir.
 • Yarıda kesildiğinde bütün işlemler tekrar baştan başlatılır.
 • Büyü sırasında okunan duaların belirli bir kaynağa dayandırılması gerekmektedir.
 • Nereden geldiği belli olmayan uydurma dualar büyü etkisini ortaya çıkarmayacaktır.
 • Büyü yapıldığı anda anında etki göstermeyebilir.
 • Bunun için sabırlı olmak, beklemek gerekir. Büyü kabul olmadığında isyan etmemek sabrı ve metaneti korumak gerekir.

Büyünün kötü niyetli bir doğrultuda gerçekleşmemesi gerekmektedir. Büyü herkesin iyiliği için gerçekleşmiş olması çok önemlidir.

Bıçak Kullanılarak Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bıçak kullanılarak dil bağlama büyüsünün yapılması mümkün olmaktadır. Bıçaktan farklı kilitle dil bağlama büyüsü yapıldığı da bilinmektedir. Bu büyünün yapılabilmesi için öncelikle bir bıçak gerekmektedir. Birçok büyü kitabında dil bağlama büyüsü sadece bıçak büyüsü olarak bilinmektedir. Eşin dilini bağlama konusunda bıçak büyüsü gerçekleştiriliyorsa bu bıçağın açılır kapanır şekilde olması önemlidir. Bıçağın açılıp kapanması dil bağlama büyüsü yapılacak kişinin ağzını ifade etmesidir. Bu tür büyü gerçekleştirirken kullanılan materyalin ilk defa kullanılıyor olması çok önemlidir. Bunun için yeni bir bıçak almalısınız.

Dil bağlama büyüsü gerçekleştirmek için bıçak alındığı anda ufak bir parça et kesilmesi gerekir. Kesilecek etin türü önemli değildir. Sadece domuz eti olmaması önemlidir. Bu tür dil bağlama büyüsü yapılırken domuz eti kullanılırsa büyü ters etki yaratacaktır. Bıçakla et kesilirken büyü yapılacak kişinin adının zikredilmesi uygun olmaktadır. Et kesiminde her parça bir kişiyi temsil etmektedir. Bir kişi için kesilen et parçaları üzerinde başka kişilerin adı zikredilmesi uygun değildir. 3 kişi için yapılan dil bağlama büyüsünde farklı farklı et parçaları kesilmesi ve isimlerinin söylenmesi gerekir.
Büyü bozulduğunda ne olur? konusuna yazımızdan bakabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü Yapılırken Son Aşama Nedir?

Dil bağlama büyüsünde son aşama gerçekleştirirken kesilen etler ortadan kaldırılmalıdır. Etlerin ortadan kaldırılması sırasında niyetin bildirilmesi gerekir. Eğer kişi ticaret amacıyla veya evlilik amacıyla büyü yapıyorsa etin görünmeyecek şekilde toprağın altına gömülmesi gerekir. Dil bağlama büyüsü eğer şer hususlarında gerçekleştiriliyorsa, boşanma veya haram mal yeme gibi konularda yapılıyorsa kesilen etler köpeklere yedirilmesi gerekir. Köpekler sokaktan geçen herhangi bir köpek olabilir. Büyü yapılan bıçak büyü işlemi gerçekleştirildikten sonra temizlenmelidir. Bıçağın ağzı kapatılmalı bıçak ağzı kapatılırken büyü yapılan kişinin adı 141 defa tekrarlanmalıdır. Farklı kişiler için gerçekleştiriliyorsa her kişi için 141 defa isim tekrarı yapılır. Dil bağlama büyüsü bıçakla yapıldığında büyü bitiminde bıçak kimsenin görmeyeceği bir ortama kaldırılır. Buradaki en önemli husus büyü yapılan bıçak başka birisinin eline geçtiğinde büyünün etkisi ne kadar güçlü olursa olsun anında bozulacaktır. Büyünün süresi toplam 14 ay olarak devam etmektedir. Büyünün etkisini korunması isteniyorsa 14 ay boyunca bıçak saklanmalı başkasının eline geçmemelidir. Eşek dili büyüsünde de benzer hususlar geçerlidir.

Dil Bağlama Büyüsünün Bozulması İçin Ne Yapmak Gerekir? 

Dil bağlama büyüsünün bozulması için muhtelif yollar kullanılmaktadır. Bu konuda en etkili yöntem büyü bozma duasının okunması gerekmektedir. Bir kişi konuşmak istemesine rağmen bir türlü konuşamıyorsa dil bağlama büyüsü altında olduğu anlaşılacaktır. Büyü bozdurmak isteyen kişiler Felak ya da Nas surelerini okuyarak büyü bozma işlemini gerçekleştirebilir. Büyü bozma işlemi sırasında dualar okunurken ortamın sakin ve sessiz bir şekilde olması önemlidir. Dua okunurken başka kimsenin duaya engel olmaması ortamın sakinliğini korunması dualar gönülden gelerek okunması önemlidir. Duayı inanarak okuduğunuzda büyünün bozulduğunu görebilirsiniz. Dualar okunurken Türkçe anlamların bilinmesi de çok önemlidir. Dua okumayı bilmeyen kişiler vekalet vererek başka kişilere duayı okutarak büyü bozma işlemini gerçekleştirebilir. Dua okuyan kişinin düşünceleri burada çok büyük önem arz etmektedir. Düşünce gücüyle büyünün bozulması mümkün olacağı için büyüğünün bu şekilde bozulacağını da inanılmış olması önem arz etmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Dil Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Dil bağlama büyüsü uzman medyum hocalar tarafından yapıldığında tutma oranı yüksek olacağı için 14 ay boyunca devam edecektir. Bu süre zarfında kurallara uyulduğunda hiçbir sorun çıkmayacaktır.

Niyeti kötü olmayan, haksızlığa uğrayan, uğramış olduğu haksızlıktan kurtulmak isteyen kötü yorum almak istemeyen kişiler dil bağlama büyüsü yaptırabilir. Okunan duaların gönülden okunması sayesinde herkes uğramış olduğu haksızlıktan kötü sözlerden bu şekilde kurtulmuş olacaktır.

Dil bağlama büyüsü duaları alanında uzmanlaşmış, deneyim kazanmış, başarıları kanıtlanmış medyum hocalardan öğrenilebilir. Medyum hocaların kullandığı büyü kitaplarından öğrenilebilir. Bu şekilde kaynağı belli olan duaları okuyarak büyü yapmak mümkündür.

Dil bağlama büyüsü yapma konusunda deneyim kazanmış, alanında uzmanlaşmış, duaları bilen, tılsımları bilen, muska yapmayı, büyü bozmayı bilen medyum hocaları tespit etmek her şeyden çok önemlidir. Bu konuda yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Dil bağlama büyüsü büyü yapılacak kişinin ismini zikrederek gerekli duaları okuyarak gerçekleştireceği için uzaktan yapılmaktadır. Etkisinin kişiye göre farklılık göstereceğini bilinmeli, gerçekten iyi niyetli bir şekilde yapılmalıdır.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 47458 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
9 Hayır

“Dil Bağlama Büyüsü Nedir? Dil Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Kızımın düğün hazırlığı başlamak üzereydi ama ben bunu pek istemiyor dile de getiremiyordum. Medyum Burak hocamıza açıldıktan sonra ayırma hamaylı ile işi çözeceğimizi söyledi. Yapım aşaması daha kısa olduğu için tercih ettiğim de gerçekten olaylar uzamadan istediğim ayırma olayını gerçekleştirmiş olduk.

 2. Eşimin ailesi tarafından ailemden uzaklaştırılıyordum onları bir türlü benimseyemiyorlardı. Benim bu duruma bir son vermem gerektiğini anladığım da medyum Burak hocamızın karşısındaydım. Onlar için yaptığım soğutma celbi ile o gün sonrası ne eşim ve ben ne ailem artık yanlarında olmadı çok da mutlu olduk.

 3. Medyum Burak ile yıllardır büyü çalışmaları yapıyorum. Kendisi bugüne kadar bana 3 adet büyü uygulamasında bulundu. En son yaptırdığım büyü aşk büyüsüydü. Çok memnun kaldım. Herkese öneririm. Çünkü kendisi gerçekten de çok başarılı bir medyum.

 4. Beni aşkıma, eski karıma kavuşturan biricik hocamız medyum Burak ile iyi ki yollarımız kesişti. Bize yaptığı aşk büyüsü ile eşimle yine birbirimize kavuştuk. Artık bir daha ayrılmamak üzere beraberiz. Çok teşekkür ederiz hocamıza.

 5. Eşimin kumarı içkisi felaketimiz olacaktı. Burak hocam sorunu kökten çözdü. Kumardan içkiden gözü beni görmeyen eşim aşk büyüsü sonrasında kumardan da içkiden de soğudu. Şimdi çok mutlu bir aile olduk. Allah razı olsun. Böyle kötü durumları olan arkadaşlar için hocamızın iletişim bilgilerini paylaşmak isterim. 0553 371 89 94 veya medyumburak@gmail.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

 6. Medyum Burak’a bundan 2 sene önce ayırma büyüsü işlemi için danışmıştım. Sonuç olarak gelişen güzel süreçlere şahit olunca onun gerçek bir medyum olduğuna inandım. Bir kaç ayda bir düzenli olarak bakım yaptırmaya devam ediyorum. 0553 371 89 94 üzerinden iletişim kuruyorum.

 7. Komşumuzla olan sorunlarımız canımıza tak etti. Mahallemizden ayrılmaları için ayrılık büyüsü yaptırmak istediğimi bir arkadaşıma bahsettiğimde bana Medyum Burak’ı tavsiye ettim. 0 553 371 89 94 numaralı telefonu bana verdi. Arayarak onların bizden uzaklaşmaları isteğimi ileterek ayırma hamaylı işlemine başlaması yönünde karara vardık. Kısa zamanda taşınacaklarını duydum. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Kuzenim sevdiğini aldatıyor. Bu durum beni bile çok rahatsız etti. Sadece cinsel amaçlı da olsa böyle bir aldatmayı kaldıramayacağım için onları birbirine aşık etme celbini yaptırmaya karar verdim. Çok sevdiğini bildiğim için Medyum Burak ile iletişime geçtim. İyi ki onu tercih etmişim. Aşık etme celbiyle onları birbirlerine bağlamak uzun sürmedi. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Sevgilim yanlış arkadaşlıklar kuruyor. Bazı arkadaşları yanlış yollarda geziyor farkında değil. Saf yürekliliği ile başına bir iş geleceğinden korkuyorum. Medyum arayışı ile arkadaş çevresinden uzaklaştırabileceğim bir işlem yaptıracağım. Soğutma büyüsü ile bunun mümkün hale getireceğini ileten Medyum Burak’a güvendim. 1.5 ay gibi bir zaman dilimi içinde seçimlerinin değiştiğini görmek beni mutlu etti. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Patronumla aram açıldı. Yakında teftişe gelecekler. Çok tedirginim. Başarılı olsam da açığımı bulur kaygısındayım. Bağlılık büyüsü ile patronumun bana olan bağını kuvvetlendirmeyi düşünürken Medyum Burak ile sanal alem sayesinde tanıştım. Birçok kişide olumlu etkisine güvendiğim Medyum Burak yaptığı bağlılık hamaylı işleminde 2 haftada çok güzel sonuçlar verdi. İyi ki var.

 11. Bağlama büyüsü konusunda, nişanlım için bir hocadan destek almak istiyordum. Öneri ile Burak Hoca ya ulaştım ve bağlama celbi hazırladık. Elbette hocanın dediklerini yapmak da çok önemli ve ben de dediklerine harfiyen uydum diyebilirim. 90 gün süren bir işlem ve hocam duaları itina ile okudu. Çok memnun kaldım.

 12. Soğutma büyüsü yaptırmak istiyordum ve bir medyum arıyordum. Ancak çekincelerim çoktu çünkü malum çok sahte hocalar var. Arkadaşlarım Burak hoca dedi, internette biraz inceleme yaptım ve hocayı aradım. Gerçekten soğutma hamaylı ile bana kesin destek verdi.

 13. Medyum Burak Hoca hamaylı ve celb işlemlerinde kesinlikle ülkemizde tek isim. Kendisinden evlendiğim erkeğin bana kesin bağlanması için bağlama celbi desteği almıştım, mükemmel sonuçlar aldım. Mutlaka bağlama büyüsü yapmak isteyenler hocamızı aramalısınız.

 14. Kayınvalidemin karımı son derece etkilemesinden bıkıp usanmıştım. Ablam benim için medyum Burak Hoca ile iletişime geçmiş ve kendisine durumu ilettik. Soğutma büyüsü yapmasını istedik hocam süper bir zat gerçekten, etkili soğutma celbi ile birkaç ayda kaynanamın etkisini sıfıra indirdi.

 15. Şu anda eşimle inanılmaz mutluluğumun sırrını çok az insan bilir. Herkes bana bu nasıl bir aşk, bu nasıl bir bağlılık der ve ben de bıyık altından gülerim, çünkü kocamın bana deli divane olmasını medyum Burak Hoca ya borçluyum. Kendisi eşim için bağlama celbi hazırladı o gün bu gün eşim bana deli divane oldu.

 16. Kardeşimin bir yakını terk edilme acısı ile yanıp tutuşuyordu. Haline üzüldüm. Aşk acısı çeken herkese tavsiye edebileceğim Medyum Burak ile görüştük. Aşk celbi ile onları yeniden bir araya getirmesi uzun sürmedi. Şimdilerde evlilik hazırlıkları içindeler. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası