Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nedir. Düğüm büyüsünü kimler yapabilir. Düğüm büyüsü hakkında bilgiler yazımızda.

Düğüm büyüsü yapmak, birini bir başkasına bağlamak amacı ile yapılmaktadır. Düğüm büyüsü aşk büyüsü türlerinden biridir. Halk arasında iplik büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. Bu büyü geleneklerimizde çok eskiden beri var olan, süregelen bir büyüdür. Bu büyünün amacı, evli çiftlere gözü dışarıda olan kocaların eve bağlanması için, ilişkilerin çok daha sıcak ve güçlü olması için yapılabilir. Bu büyünün yapılması için gerekli olan malzemelerin her yerden temin edilebildiğini belirtelim. Kalın ip kullanılması yerinde olur. Elbette büyünün kesin tutması için medyum hocalardan destek almak çok önemlidir. Aksi durumda büyü etkili olmaz.

Kırmızı iple düğüm büyüsü nasıl yapılır

Kırmızı ip kullanarak düğüm büyüsü yapılmadan önce, kişi içinden 3 defa besmele çekmelidir. Bu sırada gözlerin kapalı olması gerekmektedir. Sakin, kimsenin olmadığı bir alana geçilir. Akşam saatlerinde, herkesin uyuduğu saatlerde yapılması çok daha uygun olur. Düğüm büyüsü ile aşık etmek amaçlanıyorsa, kullanılan ipin renginin mutlaka kırmızı olması gerekmektedir. Her rengin büyünün niyetine göre anlamları bulunmaktadır. Ayrıca ipin uzunluğu ise yarım metre olmalıdır.

İpi kişi tam karşısına alır. İpin farklı yerlerine 3 adet düğüm atılır. Düğümler sağlam atılır ki sonradan açılmasın. Düğümlerin bir başkası tarafından açılması da büyünün bozulmasına neden olur. Düğüm atılan ip sonradan büyü yapılan kişinin kapısının eşiğine konarak, ip saklanır. İpin kimsenin görmemesi çok önemlidir. İpin kapının yanına bir alana saklanmasından sonra, aşağıdaki dua okunur.

Allahümme  innâ neûzübike min cüdâi’l füc’eti ve min harkı’l me’nûseh, ve mine’l ilhâdi ve’l ğırrati ve mine’l cemmi ve’l aneti ve mine’l ümûri’l mütammirât.

Dua 10 defa tekrar edilir. Eve geldikten sonra bir bardak su alınarak, aynı dua bu sefer 3 kez suya okunur. Su içilir ve bu şekilde düğüm büyüsü ritüeli tamamlanmış olur. Bundan sonra büyünün etkisinin gerçekleşmesi beklenir.

Domuz büyüsü nedir, nasıl yapılır, yazımız ekinde bulabilirsiniz.

Düğüm büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi kendinize nasıl aşık edebilirsiniz

Düğüm büyüsü ile sevilen kişinin kendisine aşık edilmesi mutlaka ilk çalışmaların medyum hoca ile yapılması lazımdır. Çalışma esnasında hoca kişi hakkında bilgiler ister, bunlar verilmelidir. Detaylı ve doğru olarak verilmesi lazımdır. Özellikle, büyü yapılacak kişinin, doğum yılı, adı, soyadı, nerede yaşadığı, işi, ne yaptığı memleketi gibi bilgilerin verilmesi önem taşır. İp ile yapılan düğüm büyüsüne bu bilgiler eksik ise başlamanın bir anlamı yoktur. Bilgilerin toplanmasından sonra hoca vefk çalışması yapar, ayrıca kişinin kişisel eşyaları da verilmelidir.

Elde edilen bilgiler beyaz beze yazılarak, sıralama da şu şekilde ayarlanır.

Ad, soyad, doğum yeri, doğum tarihi, yaşı, mesleği, yaşadığı yer. Aşık etme büyüsü için açık kırmızı renkli ip kullanılır. Büyü yapan 7 gün vefk ile dolaşır. 7 gün boyunca aşağıdaki dua okunur. Günde 5 kere okunmalıdır.

El-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn.Vel-‘âkibetü lil-müttekîn. Velâ ‘udvâne illâ ‘alezzalimîn.Ves-salâtü ves-selâmü ‘alâ Rasûlinâ Muhammedin ve ‘âlihî ve sahbihî ecme’în.Rabbenâ takabbel minnâ inneke ente’s-semî’ul-‘alîm.Ve tüb ‘aleynâ yâ Mevlânâ inneke ente’t-tevvâbür-Rahîm.Vehdinâ ve veffiknâ ilel-hakkı ve ilâ tarîkın müstekîm. Bi beraketil-Kur’ânil-‘azîm.Ve bi hürmeti men erseltehû rameten lil-‘âlemîn.Ve ilel-hayrâti küllihâ delîlen ve imâmâ. Bi fadlike ve cûdike ve keramike yâ Kerîm.

Düğüm büyüsünün etkileri nelerdir

Düğüm büyüsünün etkileri iki kişi arasında ilişkinin kuvvetli olmasına ilişkindir. İp büyüsü ile, kişinin bağlamak istediği kişi kendine bağlanır, düğüm büyüsü ile büyü yapılan kişinin gözü artık başkasını görmez, karı koca arasındaki ilişki son derece güçlenir, yoksa çocukları olur. Ticaret için yapılan düğüm büyülerinde kişinin işleri açılır, bereketli olur, Kısmeti kapanan kişilerin kısmeti açılır.

Düğüm büyüsünün farklı çeşitleri bulunmaktadır. Farklı renklerde, türlerde, sayılarda iplerin kullanılmasının nedenleri vardır. Ancak düğüm büyüsü türü ne olursa olsun mutlaka aşağıdaki dua okunmalıdır.

Allâhümec’alil-Kur’âne lenâ fid-dünyâ karînâ.Ve fil-kabri mûnisâ.Ve fil-kıyâmeti şefî’ân ve ‘ales-sırâti nûrâ.Ve ilel-cenneti rafîkâ.Ve minennâri sitran ve hicâbâ.Ve ilel-hayrâti küllihâ delîlen ve imâmâ. Bi fadlike ve cûdike ve keramike yâ Kerîm.

Düğüm büyüsü altında olduğunuzu nasıl anlarsınız

Düğüm büyüsü altında olduğunu anlamak için aşağıdaki belirtilerin kontrol etmeniz yeterlidir. Düğüm büyüsü etkisi altında olan kişi, yemek yemekten kesilir, çevresindeki insanlardan uzaklaşır, kimse ile konuşmak istemez ve sosyal ortamlardan kendini soyutlar. Herkesle tartışma yapmaya başlar. Evli olanlar eşlerinden soğumaya başlar, bekarsa kadınları cin gibi görmeye başlar. Kişi sadece büyü yapan insanı görmeye başlar, o kişiden uzaklaştığında bir boşluk hissi kendini gösterir.

Özellikle kişinin bu boşluk hissinde olması, 11 düğüm dil bağlama büyüsü yapıldığını göstermektedir. Büyü altına giren kişinin bunu anlaması ya da yakınlarının fark etmesi halinde hemen büyünün bozulması için önlem alınması gerekmektedir. Büyü altında kalan zaman bozulmasında zorluk yaşanmasına neden olacaktır.

Düğüm büyüsü nasıl bozulur

Düğüm büyüsünü bozmak için temiz bir bardak su alınmalıdır. Suyun içine bir tutam saçınızı ekleyin. Dışınızdan da yüksek sesle, düğüm büyüsü bozulsun, düğüm büyüsü benden uzak olsun, düğüm büyüsünün bağlarından kendimi kurtarıyorum, benden uzaklaş düğüm büyüsü deyin ve bunu 10 defa tekrar edin. Elinize iki parça ip alarak, sonradan çözülecek şekilde iki ipi bağlayın. Suyun içine bu ipleri de atın. Bu şekilde bir gün suda kalması lazımdır ve ertesi gün ipler çıkarılarak kuruması beklensin.Düğümleri çözülerek,  Çözülen ipler ayrı ayrı saksılara gömülsün. 7 gün bekledikten sonra, düğüm büyüsü bozulsun olarak 3 kez tekrar edilerek, beklenir. Yedi gün sonunda etkiler azalmaya başlar. Bağlama büyüsü duası bu şekilde etkisini kaybeder.

Düğüm büyüsü kimlerde tutmaz

Düğüm büyüsünün tutmayacağı kişiler bulunmaktadır. Bunlara aşk büyüsü türleri de işlemez. Doğuştan görme engelli olan kişiler, kuran hafızları, evinden en son 40 gün içinde cenaze çıkmış olanlara büyü işlemez. Bu kişilere büyü yapmaya çalışmak etkisiz olur, hatta büyü yapan kişinin kendisinde zararlar olur. Bu şekilde bir hata yapanlar hemen durumun düzelmesi için profesyonel medyumdan destek almalıdır.

Düğüm büyüsü yaparken kullanılan renklerin anlamları nelerdir

Düğüm büyüsü yaparken kullanılan renklerin anlamları birbirinden farklıdır. Büyü yaparken mutlaka renklerin anlamını bilmek, niyetlere göre renk seçimlerini yapmak gerekmektedir. Aşık etme niyeti ile büyü yapılmasında kırmızı renkli ip kullanılmalıdır. En etkili düğüm büyüsünün yapılmasında uygun renkli ip kullanılması gerekmektedir.

Mor renkli ip ilişkinin monoton olmaması, renklenmesi için kullanılmaktadır. Beyaz renkli ip ilişkilerde masumiyetin olması, yalanların olmaması için yapılır. Siyah renkli ip, büyü yapılan kişinin kara sevdaya düşmesi, başka birini düşünememesi amacıyla yapılır. 7 renkli ip büyüsü ise gerçekten son derece etkili bağlama büyülerinden biridir.

Kullanılan ipin rengine göre büyü yaklaşık olarak iki hafta içinde etkilerini göstermeye başlar. Kişilerin ilişki durumu, samimiyetleri, mesafe gibi durumlar da etki süresinde önemlidir.

Düğüm büyüsü etkisi ne kadar sürer?

Düğüm büyüsünün etkisi ortalama beş sene sürmektedir. Elbette bu süre herkes için farklı olabilir. Daha uzun süre etkisi olan büyüler de bulunmaktadır, özellikle kişisel eşyalar ile yapılan büyülerin çok daha uzun süre etkili olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle kişinin saçı ile yapılan saç büyüsü etkilidir. Büyünün süresinin dolmasından sonra büyünün yeniletilmesi de söz konusu olabilir. Profesyonel gerçek medyumların yaptıkları büyüler, her zaman daha uzun ömürlüdür.

Adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır, yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 

Düğüm büyüsü kadınlara yapılır mı?

Düğüm büyüsünün bayanlar için yapılması durumu söz konusu olmamaktadır. Bu büyü sadece erkekler üzerinde etkili olan bir büyüdür. Ancak bir kadını aşık etmek niyetiyle 41 düğüm büyüsü yapılması mümkündür. Kadınların regl dönemi ayarlanarak bu büyü yapılmaktadır. Şu dua okunarak yapılır.

Allâhümme tahhir kulûbenâ.Vestur ‘uyûbenâ.Veşfi merdânâ.Vekdi duyûnenâ.Ve beyyid vücûhenâ.Verfa’ deracâtina.Verham âbâenâ.

Evlenmek için düğüm büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik için düğüm büyüsü yaparak mutlu bir evliliği uzun yıllar sürdürebilirsiniz. Bir bardak su, beyaz renkli kumaş, mavi renkli mürekkep, büyü yapılan kişinin saçından bir tutam, kırmızı renkli ve mavi renkli ip, saksı ve toprak malzemeleri ile büyü yapılabilir. Düğüm büyüsünün etkili olmasında kesinlikle gerçek ve profesyonel medyum hocalardan destek almak çok önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Düğüm büyüsü profesyonel bir hoca tarafından yapılması durumunda gerçekten etkili olmaktadır. Etkisini de ilk birkaç gün içinde göstermeye başlamaktadır. Doğru yapılan büyülerin beş sene hatta kişisel eşya ya da saç teli gibi uzuvlar kullanılarak yapılan büyülerin çok seneler etkisi vardır.

Büyü malzemeleri alınarak, bir bardak suya büyü konusunda niyet okunur. Bu niyet 10 defa tekrar edilir. Beyaz renkli bez alınır ve ad soyad ile diğer bilgiler yazılır. Bez suyun içine atılır. Bu sırada ipler dolanır. Büyünün detaylarını bilmek ve sağlıklı şekilde yapmak için hocadan bilgi ve destek almak çok önemlidir.

Malzemelerin hazırlanmasından ve tılsımların bilinmesinden sonra, evde düğüm büyüsü yapılabilir. Ancak büyü yapmadan önce mutlaka hocadan destek almak son derece önemlidir. Mutlaka gerçek bir hocadan yardım almalı, onun dediklerine göre büyü yapabilirsiniz.

Düğüm büyüsü yapılan kişide elbette birtakım etkiler söz konusu olacaktır. Bunları anlayabilir ya da yakınları anlayabilir. Ancak gerçek hocalar tarafından yapılan büyülerin bozulması ve hemen anlaşılması mümkün değildir.

Düğüm büyüsü yapılmaması gereken kişilere yapıldığında gerçekten büyü yapan kişide önemli zararlar olur. Lanetlerin üzerinde yağması söz konusu olur ve kısmeti kapanır, işleri ters gider. Psikolojisi bozulur bu nedenle dikkat edilmesi gerekir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 99282 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

“Düğüm Büyüsü Nedir, Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 17 yorum var.

 1. Arkadaşım eşini aldatıyordu kimseye bir şey diyemiyordum bu yüzden medyum Burak hocamıza açılmaya karar verdim. Ayırma celbi çok etkili olduğu için bunu uygulamıştım. Artık eşini kandıramıyor boşanarak ona daha iyi bir hayat sunuyordu.

 2. İstediğim mesleğe bir türlü izin vermeyen ailemin karşısına geçemiyordum. Ben de çözümü medyum Burak hocamız da buldum ailem için bağlama büyüsü yaptı artık benim hayatıma karışamaz hale geldiler.

 3. 45 yaşına gelmiş, hala evlenemeyen birisi olarak artık aşk yaşamak, sonrasında da evlenmek çok istiyordum. Bunun için medyum Burak’ı aramam gerektiğini söylediler. Aradım ve hemen bana aşk büyüsü yapacağını söyledi. Sonucunda aşık oldum, aşık olduğum da bana aşık oldu. Evlenmeyi düşünüyoruz.

 4. Annemle babam boşanmak üzereydi ve ben bu ayrılığı kaldıramayacak kadar hassas bir insandım. Ablamla medyum Burak hocayı bulduk. Hemen kendisine ulaştık. Bağlama büyüsü ile annemle babamı bağladı birbirine. Bu ayrılık da olmadı, biz de mutsuz olmadık. Var olun hocam sayenizde oldu her güzel şey.

 5. Ne yalan söyleyeyim ilk başta çekinerek aradım mağdur edilmek dolandırılmaktan korktum. Ama inanın sonuç hiç öyle değil. Korkularınıza hak veriyorum. Güven problemi yaşamakta son derece haklısınız ben de sizler gibi yaklaşıyordum olaya. Fakat şimdi geriye baktığımda iyi ki diyorum. Bağlama büyüsü o kadar etkili oldu ki eşimle şuan cicim aylarını yaşıyorsak Burak hocama borçluyuz bunu.

 6. Bir medyumun hayırsever olması çok önemli. Ayrıca Allahtan korkması, ilmin dışında hareket etmemesi ve de insanların umutlarını yıkmaması da gerekli. Bu manada tam olarak medyum Burak benim beklentimi karşıladı. Hayırseverliğine, yardımseverliğine kısacası her şeyine hayran oldum. Kısmetim kapalıydı aşk büyüsü ile açıldı.

 7. Eski sevgilim peşimi bırakmıyor. Ben ayrıldım ama onun davranışları sebebi ile ailem bile artık bana inanmamaya başlayacak. Onun sevgisini köreltecek ayırma büyüsü için Medyum Burak’tan yardım istedim. O da ayırma celp işlemini tavsiye etti. Artık musallat olduğu devirleri bıraktık. Her şey çok daha yolunda. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Kaliteli bir ilişki yaşadığım bir dönemde ayrıldık. İlişkimizin evlilik yolunda bozulması sinirlerimi yıprattı. Bu sebepten Medyum Burak ile iletişime geçerek aşk hamaylı işlemi ile yeniden kıvılcımlanan bir aşka tutulmayı bekledim. Medyum Burak sayesinde geldiğim noktada nişanlıyız. Her şey için minnet duyuyorum sana Medyum Burak.

 9. Kardeşim sevdiğine kaynanası yüzünden kavuşamıyor. Kaynanasının bu durumu için sevgilisi ile kaynana arasına ayrıma büyüsü yaptırmayı planlarken durumu medyumburak@gmail.com mailine aktarmayı da ihmal etmedim. Medyum Burak ayırma hamaylı işlemi için hemen başlayabileceğini iletince direktifimle başladı. Kardeşimi nişanladık. Henüz işlem bitmedi. Her şey için minnettarım.

 10. Dedesi kızıma fazla tepkisel yaklaşıyor. Eşimde ailesine düşkün olduğundan bir ayağımız gün içinde hep o tarafta. Bunun önüne geçmek için eşimle ailesi arasına ayırma büyüsü yaptırmak durumunda kaldım. Medyum Burak’tan aldığım destekten çok memnunum. Tavsiye ediyorum.

 11. Burak Hoca gerçek bir medyum ve özellikle asla parada pulda gözü olmamasına hayran kaldım. Bana o kadar iyilik yaptı ve son derece cüzi bir ödeme aldı. Kendisinden çok memnun kaldım. Çocuklarım için celb ile eşim için bağlama hamaylı bana hazırladı. Bağlama büyüsü etkisini resmen gördüm ve eşim bana yeniden bağlandı.

 12. Arkadaşlar, ülkemizdeki en dürüst hocalardan olan Burak Hoca yı gerçekten tavsiye ederim. Kendisi ile 60 gün süren bir bağlama hamaylı çalışması yaptık. İlişkimin inanılmaz şekilde romantik ve sıcak olmasını kendisi sağladı. Bence bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler kendisine danışsın.

 13. Değerli arkadaşlar, adım Erol ve ellili yaşlarında bir beyim. Uzun süredir durmadan inat eden ve para koparmak niyetinde olan eşimden ayrılmaya uğraşıyordum. Bir dostumun randevu almasında Burak Hoca ile soğutma celbi ile ayırma celbi işlemlerini yaptık. Hocam olmasa biliyorum kesinlikle bu kadından kurtulamazdım. Tavsiye ederim.

 14. Hocamı çok severek takip ederim ve zaman zaman kendisinden destek alırım. Medyum Burak Hoca dan bahsediyorum. Kendisinden son derece memnun kaldım ve sıkça arkadaşlarımı da yönlendirmekteyim. Ayırma büyüsü yaptırmak için ilk olarak kendisi ile tanıştım ve ayırma celbi ile yardım almaya başladım.

 15. Annemle yıllardır görüşmüyoruz. Bu durum artık beni üzüyor. Onu seviyorum bir türlü yakınlaşamıyoruz. Arkadaşım Medyum Burak tavsiyesinde bulundu. Bağlılık büyüsü seçeneğini sunan Medyum Burak sayesinde tekrar görüşmelerimiz başladı. İşlem sonrasında on beşinci günden itibaren konuşmaya başladık. İyi ki Medyum Burak var.

 16. Aşık oldum. Sevdiğim kız pas vermiyor. Bir komşumuzun verdiği 0553 371 89 94 numarayı arayarak Medyum Burak ile görüştüm. Aşk büyüsü ile kızın bana yöneleceğini söyleyince hemen başlamasını söyledim. Zaman kaybetmeden aşk celbine başlandı. 3 ay içinde nişan konuşmaları başladı. Her şey için sağol Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası