Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Bir kişiyi ömür boyu aşık etmek için okunacak dua nedir, uzaktan aşk büyüsü ve duası nasıl yapılır sorularının yanıtları bilinmesi gereken detaylar yazımızda….

Eşini kendine aşık etme duası istediği aşkı eşinde bulunmayan tercihleri arasında yer alan dua çeşitleri arasındadır. Bazen soğukluklar bazen ise araya giren bazı tartışmalar eşleri birbirinden uzaklaştırabilmektedir. Kişiler böyle durumlarda soğukluk hissederek bağları koparma noktasına gelebilmektedirler. Eşlerini her türlü yola başvurarak yeniden kendine bağlı hale getirmeye çalışan birçok kişi vardır. Eşleri kendilerine yine bağlansın onlara aşk ile baksın diye aşık etme duaları arasındaki en tesirli olana ihtiyaç duyma durumu bu sebepten ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda tesirli aşk duası da aranılan yerinde bir tercih olarak gözler önüne çıkabilmektedir. İnsanlar daha insanlığın ilk zamanlarından beri herhangi bir bağlayıcılık ve soğukluk giderici durumlar için etkili dua ya da büyü başvurularını yapar hale gelmişlerdir. Özel duaların gücüne ve etkisine olan güçlü inanç bu gerçeğin kendiliğinden ortaya çıkıvermesine sebep olabilmektedir.

Fayda görülmesi beklenilen kişileri birbirine bağlayan ya da eşini kendine aşık etme ve bağlama duası, aşk büyüsü adı altında geçen duaların güçleri oldukça etki gücü yüksek tercih seçenekleri arasındadır. Eşiniz sizden uzaklaşıyorsa size ve hanesine bağlılığını arttırmak amacıyla tercih edilen eşini kendine aşık etme ya da bağlama duası seçenekleri güçlü seçimler arasında kendini gösterecektir. Yüksek etkisi ile eşinizde o soğuklukların bitivermesine yardımcı olacak bu dualar ilim sahibi kişilerin dillerinde cevap olabilecek etki gücündedir. Manevi gücü yüksek kişilerden yardım alarak bu konudaki ihtiyacımıza yardım bulabiliriz. Dini güzü yüksek ve görevlerini yerine getiren medyumlar bu işleri layığı ile tamamlamaktadırlar.

Aşık Etme Ve Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası olarak bilinen güçlü dualar mevcuttur. İnsanlar duanın gücüne inanırlar; fakat deneyimleri neticesinde büyü gücüne daha çok inanan kesim mevcuttur. İnsanlar üzerinde bıraktığı etki netliği ile büyü gücüne inananların sayısı epey vardır. Kesin ve etkili sonuç görme niyetiyle insanların yaklaşımlarında büyü yaptırmaya olan tercih seçeneği gözleri o yöne çevirmektedir. Her ne kadar etkisi bilinse de kişi üzerinde bıraktığı olumsuz durumlar da bilinmektedir. Bu sebepten bazen çekinilerek tamamlanan bu tercihlerde medyum tercihinde bulunmak bu doğrultudaki hareketlerimizin sonuçlarının bilincinde olmamız gerekliliğini bize adapte eder.

İşini bilen, ilmini kullanmada etkisi büyük medyumlar aracılığıyla istediğiniz kişi üzerinde aşık etkisi ya da bağlama etkisi yakalayabileceğiniz sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Gerçek bir niyet ile okunacak bu duayı güçlü bir medyumun yapması olayın seyrini tamamen güçlü kılacaktır.

Bir Kişiyi Ömür Boyu Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Ömür boyu aşık etme duası etki gücü çok yüksek dualar arasındadır. Hem beklentilerinizi karşılama hem de aşık olma konusunda netlik hissedeceğiniz bu dua fırsatını Allah’a tam teslimiyet içinde okuyacak birini bulmak vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Aşık etmek amacıyla okunacak bu dua düzenli olarak en az 1 hafta okunmalıdır. Bu dua okunurken dikkat edilmesi gereken durumlara da ehemmiyet gösterilmelidir. Bu dua edilirken 14 gün boyunca aynı dua tekrarı yapılması itibari ile 40 gün başka duaya yer verilmemelidir. Dualar iyi niyetle yapılmalıdır ve bir hafta düzenli olarak duanın takibi gerçekleştirilmelidir. Birbirine kavuşamamış kişiler üzerinde etkisi büyük bu dualar tam da bu şekilde yapıldığı sürece etkisini gösterecektir. Sevdiği kişi üzerinde bu dua gücüyle yardım ihtiyacını gerektiği şekilde karşılayanların kısa sürede arzularına kavuştukları gerçektir.

Bir kişi üzerinde ömürlük bir etki yakalamak istediğiniz bu dua yapılırken Besmele-i Şerife ile okumaya başlaması olmazsa olmaz seçimleriniz arasında kendini gösterecektir. Her hayırlı işte Besmele ile yapılan başlangıçlar ne kadar etki gösteriyorsa bu işte de gücünü fark ettirecektir. Kendine aşık etme ve bağlama duası tam bir bağlılık ve temiz bir kalp ile iç geçirmeyle gerçekleşecek dualardandır. Sevdiğiniz kişiyi 41 kere aklınızdan geçirip duayı etmeniz Besmele Şerif eşliğiyle etkisini kısa zamanda gösterecektir. Tabii işini bilen medyumların bu işlemi yapması son derece doğru bir yol olacaktır.

Tesirli Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Etkili aşık etme duası genel anlamı ile iki kişi arasındaki sevgi bağını daha da güçlendirmek amacıyla tercih edilen dualardandır. Gizemli bir kabul noktası olan bu duaları herkes yapamaz. Kısacası bu duaları okuyarak isteğine kavuşamayanlar da mevcuttur. Bilgisi, tecrübesi v e derin bilgisi ile üzerinde etkisinin büyük olacağı kişi tercihleriyle duayı yaptırmalı ve sonucuna bakmalısınız.

Tesiri yüksek aşk büyü ya da duaları iyi niyetli dualar arasındadır. Dua edilecek kişinin olumsuz durumlara maruz kalmaması dua tesirini güçlü kılacak sebepler arasındadır.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Birini kendine aşık etme duası denenmiş ve etkileri kısa zaman diliminde kendini gösteren bu dualar ömürlük etki gösterebilir. Sevdiğiniz bir kişi sizi sevmiyorsa ve size bağlanmasını istiyorsanız bu tarz dua güçleriyle isteğinize kavuşabilmeniz mümkündür. Özellikle evini ve eşini görmeyen gözlere tesir edecek bu dua çeşitlendirebilinmektedir. Dil bağlama, göz bağlama ya da eve bağlama gibi seçenekler zinciriyle etkisini gösterecek dillerde çözüm olacak bu duaya sıkı sıkı sarılıp medet bulabilirsiniz. karısı ve ailesine etkili bir şekilde bağlanması için edilecek bu dualar sonuç itibariyle kişide ruhani bir olumsuzluk etkisiyle kendisini gösterebilmektedir. Bu durumda hemen kaygıya kapılmamalısınız. Kişi üzerinde etkisini göstermeye başladıkça yerini huzur, sevgi ve bağlılık ile gösterip size memnuniyet hissi verecek günlerin gelişinde hızlandırıcı etkiler gösterebilir.

Sevdiğin Kişiyi Aşık Etmek İçin Tılsımlı Dualar ve Büyüler

Kuranda birini kendine aşık etme duası ile geçen herhangi bir dua yoktur. Anacak İslami anlamda derin bilgi birikimine sahip kişilerce yapılan ve etkisini çok kısa zamanda görebileceğiniz ayet ya da dualar mevcuttur.

Bu tarz aşk ve bağlama büyüleri bazen karşı tarafın hiçbir şekilde yakınlık istememesi durumunda dahi denenmeye çalışılabilmektedir.

Körkütük Aşık Etme Duası

Deli gibi aşık etme duası adı altında birçok alternatif dua çeşidi vardır. Yapılan araştırmalar etki gücü yüksek 41 gün süre ile okunup devam edilmesi gereken duayı karşınıza çıkaracaktır. Denenmiş ve etki gücü 41 gün süreli bu dayı yapabilmek için 41 gün Tebbet suresi okuma ve ardından her okumayı takiben siyah nohutu ateşe atma işlemi gerçekleştirilmelidir. Dikkat ve temiz niyet ile yapılması gereken bu duayı öyle her önüne gelen kişi uygulayamaz. Özellikle ilim sahiplerinin yapması ile tesiri gerçekleşecek duada bilgili birine ihtiyaç duyacaksınız.Çok yanlış olan bu hızlı karar verip uygulamaya geçirme durumu bilinçsiz gerçekleştiği müddetçe etki göstermez. Aynı zamanda tesirli dua gücüne sahip kişilerce yapılmadığı sürece de etkisi olmayacaktır.

 

Uzaktan Aşk Büyüsü ve Duası Nasıl Yapılır

Uzaktan aşık etme büyüsü yaptırmak ve etki elde etmek mümkün olabilmektedir. Doğru seçim ve başvuruda bulunacağınız tesirli medyumlar aracılığıyla bu gerçekle karşılaşmanız olasıdır. Alanında uzaman ve tüm iman gücü ile dua etkisini kişiler üzerinde yakalayabilen isimler bu konuda size yardımda bulunabilecektir.

Aşk acı ve kedere sebep olabilecek derin bir duygudur. İnsanları etkisi altına alan bu duygu her türlü çılgınlığı yapabilecek düzeye erişmeye sebep olabilir. Sanki sevilen olmadıkça hayat yaşanmayacakmış inancıyla bütünleşme durumu dahi kendini gösterebilir. Aşık olunana ulaşmak için her türlü tehlikeli adım atılma cesareti içine girilebilir. İslam dini aslen büyü yapılmasını uygun görmez. Kesinlikle yasaklanmış insan üzerinde derin etkileri ile bilinen büyü çeşitleri mevcuttur. Kişinin saadet içinde bir hayat sürmesini bile engelleyebilecek büyüler vardır. Kendine aşık etme ve bağlama duası ve büyüsü yaptırmak cesaret ister. Çünkü sonucuna katlanmak ve karşı taraf istemiyorsa onu belirli bir sınıra mahkum etmek tek kişice alınan bir karar olacaktır. Bazı olumsuz durumların oluşmasının muhtemel gerçek olarak bilindiği bu adımı atarken çok iyi düşünülmelidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 41316 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
37 Hayır

“Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua” için 16 yorum var.

 1. Eşimi sevmiyor beni terk etmesini istiyordum. Bunun için medyum Burak hocamızın kapısını çaldım soğutma celbi yapmasını konuştum. Bana hemen destek oldu uzun ama sonu kesin olan büyü sayesinde bekâr ve mutlu bir insan oldum.

 2. Hayatım da düzenli bir ilişki istiyordum bu yüzden önüme çıkan en uygun insan için medyum Burak hocamızın büyü yapmasını istedim. Arkadaş ortamın da tanıdığım biri için aşk büyüsü yapmıştı ve bu onun için tuttu iyi ki olmuş şuan hayatımda her şey yolunda gidiyor.

 3. Akraba evliliği aklımın aldığı bir durum değildi bunu babam istiyordu bende karşı çıkmamış gibi yaptım ama medyum Burak hocamdan yardım aldım. Ayırma büyüsü ile aramızda ki tüm bağı karşı tarafın bozmasını sağladım.

 4. Hayatımın tamamlanabilmesi için benim bir eşe ihtiyacım vardı. Ama ne ben aşık olabiliyordum ne de birisi bana aşık olabiliyordu. Bunun için Medyum Burak’a müracaat ettim. Aşk büyüsü ile resmen özel hayatımı yoluna koydu. Şimdi bir sevgilim var ve çok mutluyuz.

 5. Herhangi bir medyum tarafından mağdur edilmek istemiyorsanız yapacağınız tek şey var o da medyum Burak’ı seçmek. Ben aradığıma, görüştüğüme kendisine aşk büyüsü yaptırdığıma hiç pişman olmadım. Gerçek bir medyumla görüşme sağlayacağınızdan şüpheniz olmasın.

 6. Enerjisi gerçekten çok iyi bir hocadır medyum Burak. Daha ilk dakikada içtenliğini hissedebiliyorsunuz. İşini severek yaptığı belli çünkü bu mesleği her şeyden önce Allah rızası için yapıyor. Bakım yaptıracağım zaman güvenerek arayabiliyorum. Ayırma ve soğutma büyüsü konularında çok yardımını aldım çok teşekkür ederim.

 7. Boşandığım eşimle yeniden evlenmek istiyordum. Benim Burak hoca ile tanışmam bu süreçte oldu. Hocamın yardımlarıyla hayırsever insanlığı ve aşk büyüsü sayesinde eşimle yeniden evlenip yuva kurduk. medyumburak@gmail.com adresinden her zaman ulaşabiliyorum hocama.

 8. Kardeşim sevgilisinden ayrılamıyor. Onu çok sevdiğini söylüyor. Kızın kötü alışkanlıkları var. Bu sebepten ayrılmaları gerçekleşmek zorunda. Kız ile arasına ayrıma hamaylı işlemi yaptırmak için adım attık. Medyum Burak’ı aradık. 0553 371 89 94 numaralı telefonu veren arkadaşıma minnet besliyorum. Medyum Burak 2 haftada iyi iş çıkardı. Ayrıldık. Minnet duyuyorum sana Medyum Burak.

 9. Kuzenimi nişanlısı terk etti. Kabus gibi günler geçiriyor. Yeniden birleşmek için arayış içinde. Medyum Burak ile görüşerek bağlılık işlemi yaptırmayı düşünüyoruz. Düşüncemizi hayata geçirmek için girdiğimiz bu yolda bağlılık celbini tercih ettim. 10 gün içinde yeniden barıştılar. Teşekkürleri borç biliriz.

 10. Teyzem ile dayım tartıştılar. Birbirleri ile konuşmak istiyorlar ama niyeyse o iki kelimelik özür bir araya gelmiyor. Onların birbirlerine karşı duydukları sevgiyi kuvvetlendirici bağlılık büyüsü ile her şey yoluna girebilir diyen Medyum Burak’a güvendim. Medyum Burak bir tanıdık vasıtasıyla ulaştığım isimdi. Bağlılık celbi işlemine gösterdiği özenden dolayı kendisine teşekkürü borç bilirim.

 11. Boşanmak istediğim ancak bir türlü ikna edemediğim kocamı Burak Hocanın yaptığı soğutma celbi sayesinde hayatımdan çıkarmayı başardım. Bu işlem için hocamla tanışmak aynı zamana bana Burak Hoca gibi gerçekten özel bir insanı tanıma imkanı verdi. Dediği sürede etkisini gördük.

 12. Medyum Burak Hoca ile sevdiğim kadının bana koşulsuz şekilde gelmesi için aşık etme celbi çalışması yaptık. Şu an sona gelmek üzereyiz ve mükemmel neticeleri şimdiden görüyorum. Bu işlem ve aşk büyüsü gibi niyetinizde olan destekler için siz de hocadan yardım alabilirsiniz.

 13. Uzaktan, yüzyüze olmasa da başka bir şehirden bile, beni görmeden de Burak Hoca ile bağlama hamaylı çalışması yaptık. Onun özenle hazırladığı kolye de dualarının gücü ile evim ve eşimle aşkımız eski romantik günlerine döndü. İyi ki Burak Hoca ile tanıştım ve destek aldım.

 14. Medyum Burak Hoca zaman zaman benim ve arkadaşlarımın yardım aldığı bir insan. Kendisine ne zaman danışsak, ondan hem yakın bir ilgi ve uzmanlık, hem de olumlu yardımlar aldık. En son bağlama celbi için arkadaşım destek aldı. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü tüm beklentileriniz için arayabilirsiniz.

 15. Ben Eylem ve Ankara da yaşayan, evli çocuklu bir genç bayanım. Bir süredir eşimle aramda sorunlar olmaya başlamıştı ve ben de ne yapsam, güvenilir hoca bulsam da bağlama büyüsü yaptırsam diyordum. En sonunda Medyum Burak Hoca ile yolum kesişti, bağlama celbi ile çok memnun kaldığım sonuçları aldım.

 16. Akrabamızla iş ortaklığımızı bitirme niyetindeyiz. Ama o bir türlü yanaşmıyor. Ayırma işlemi için medyum arayışına girdik. Medyum Burak sayesinde hayatımızla ilgili bu konuda değişim elde etmeye başladık. Ortaklıktan vazgeçme düşüncesi bir aracı ile bize bildirildi. Medyum Burak’a saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası