Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar hangileri? Karı koca bağlılığının artması için yapılması gerekenlere yazımızdan detaylı bakabilirsiniz.

Birçok kişi evliliklerin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtabilmek için karı kocanın arasını düzeltmek için okunacak dualar hakkında araştırma yaparlar. Özellikle bu tarz işlemlerin sadece bayanlar tarafından araştırıldığına dair bir inanç vardır. Ancak bu doğru değildir. Çünkü erkekler de bu işlemler hakkında yardım almak için sürekli olarak medyumların kapılarını çalarlar. Farklı sebeplerden dolayı evliliklerinin üzerinde ciddi sorunlar oluştuğundan şüphe eden insanlar için bu tarz işlemler her zaman çok önemli olmuştur.

Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar hakkında doğru bilgileri alabilmek için mutlaka güvenilir medyumların kapılarını çalmak veya doğru kaynaklarda zaman geçirmek gerekir. Çok güçlü etkileri olan bu dualar doğru bir şekilde okunmalıdır. Özellikle okunacak olan duaların ne zaman, kaç defa veya hangi tılsımlı sözler ile birlikte okunmaları gerektiği son derece önemlidir.

Ortaya çıkacak olan manevi enerjilerin doğru bir şekilde yönetilmesi ile evliliklerin üzerinde dolaşan kara bulutlar kolay bir şekilde dağılır ve evlilik yine eski mutlu haline döner. Kocayı karısına bağlamak için okunacak dualardan sonra eşler arasında eskisinden çok daha güçlü ve kuvvetli aşk bağlarının oluşması da sağlanabilir. Çok eski zamanlardan bu yana toplum içinde çok yaygın olarak kullanılmış olan bu dualar sayesinde birçok kişi evliliğini istediği duruma getirmeyi başarmıştır.

Karı Kocayı Birbirine Bağlayacak Dualar Var mıdır?

Manevi işlemler arasında insanların en çok merak ettikleri ve aynı zamanda en çok önemsedikleri işlemlerden biri de kocanın karısına düşkün olması için dua okumaktır. Bu tarz işlemler de amaç insanların mutsuz giden evliliklerini çok daha mutlu bir hale getirmektir. Bunu sağlamak için mutlaka duaların okunması sırasında insanların olumlu sonuç alacaklarına dair olan inançlarını korumaları gerekir. Aynı zamanda bu kişilerin mümkünse nefeslerinin güçlü olması da gerekir. Birçok kişi evliliği boyunca eşi ile ciddi sorunlar yaşamıştır.

Bu sorunların nedenleri de çok farklı olabilir. Ancak sorun neden kaynaklanırsa kaynaklansın insanların mutlaka ellerinden geleni yapmaları ve aynı zamanda eşlerinin kendilerine olan aşkını alevlendirmeleri gerekir. Bunu sağlamak için fiziki emekler veren ancak istediği sonucu alamayan kişiler için manevi enerjiler her zaman çok önemli olmuştur. İnsanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu konular hakkında araştırmalar yapmışlar ve doğru uyguladıkları takdirde mutlaka istedikleri sonucu almanın keyfini yapamışlardır. Hatta bu duaların evliliğin dağılma aşamasında dahi istenen sonucu verdiği bilinen bir gerçektir.

Evliliklerini kurtarmak için bu tarz işlemleri denemek isteyen kişiler deneyimli medyumlar ile yapacakları görüşmelerden sonra nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında tüm bilgileri alabilirler. Bilindiği gibi dinimiz de birçok farklı amaç için okunması önerilen çok güçlü ve önemli dualar vardır. Bu duaların her biri farklı amaçlar ile kullanıldığı gibi aynı zamanda insanların fiziki emeklerini destekleme konusunda da çok önemli bir görev üstlenirler. Bitmeye yüz tutan evliliklerin kısa zaman içinde kurtulması için mutlaka bu duaların doğru bir şekilde okunması ve hareket geçecek olan enerjilerin de doğru bir şekilde yönetilmesi gerekir.

Karı ve Kocayı Birbirine Aşık Etmek İçin Okunacak Dualar

Medyumların en çok talep aldıkları manevi işlemler arasında yer alan aşık etme duası veya benzeri işlemler eviliklerin kısa zaman içinde kurtulması ve çiftlerine birbirlerine olan aşklarının yeniden büyümesi için çok önemlidir. Özelilkle birbirlerinden soğumaya başlayan ve aynı zamanda artık eski sevgilerini tamamen kaybetmeye başlamış olan kişilerin evliliklerini kurtarabilmek için bu işlemleri yapan medyumların kapılarını çaldıkları bilinmektedir. Her zaman manevi işlemlere çok büyük önem vermiş olan insanlar bu tarz konular da mutlaka işinin ehli olan ilim irfan sahibi medyumlar ile çalışmaları gerektiğini de bilmişlerdir.

İçinden çıkılmaz hale gelen ve sürekli olarak yeni sorunlar nedeni ile artık eski tadı vermeyen evlilikler insanların hayattan zevk alamaz hale gelmelerine neden olur. Erkeklerin artık evlerinden veya eşlerinden uzaklaşmaya başlamaları, sevgilerini ciddi anlamda kaybetmeleri hatta onları görmek dahi istememeleri gibi durumlar doğal olarak bayanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerine de neden olabilir. Bu gibi durumlar da kocayı bağlayacak dua uygulamalarının kendileri için doğru seçim olduğunu düşünebilen bayanlar kendilerine yardımcı olacak gerçek bir medyum bularak kendilerinden bu işlemler hakkında yardım almak isteyebilirler.

Bu gibi dualar kimi zaman özenli bir şekilde okunurken kimi zaman ise vefk veya muska işlemleri ile insanların üzerlerinde taşımaları sağlanır. Aynı zamanda hazırlanan bu vefk ve muskalar ev içinde saklandığı takdirde de erkeğin veya bayanın evine çok daha bağlı bir kişi haline gelmesini sağlayabilir. Özellikle aşk vefki uygulamaların da hazırlanan çizimlerin içine mutlaka eklenen bu duaların etkileri gerçekten de tahmin edilenden çok daha güçlü olacaktır. Aynı zamanda etki altına alınan kişilerin kesinlikle bu durumu fark etmemesi ve zarar görmemeleri de toplum içinde bu uygulamalara olan ilginin her zaman çok fazla olmasını sağlamıştır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

Eşlerinden istedikleri kadar ilgi göremeyen ve bu sebeple kendilerini kötü hisseden bayanlar için kocayı kendine bağlamak için okunacak dualar çok önemlidir. Bu duaların etkileri ile erkeklerin eşlerine karşı olan sevgileri yeniden artar ve o evlilik eskisi gibi çok mutlu bir hale gelebilir. Bu gibi sorunlar yaşayan ve evliliklerinin geleceğinin risk altında olduğunu düşünen bayanlar deneyimli bir medyum ile iletişime geçerek kendisinden yardım alabilirler.

Bu duanın etilerini göstermesi için mutlaka doğru bir sistem ile okunması ve aynı zamanda sonuçların her zaman yakından takip edilmesi gerekir. Eşi ile sevgi bağlarının yeniden güçlenmesini isteyen bayanlar 7 adet küp şeker ile bu işlemlerden sonuç alabilirler. Bu duanın Arapçası şu şekildedir;

 • “innema emruhu iza erada şey’en en yekule lehu kün fe’yekün. Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”
 • Bu duanın 7 adet küp şekerin her birine 7’şer defa okunması gerekir. Eğer bu şekerler doğrudan erkeklere yedirilebilirse çok daha kısa zaman içinde çok daha net sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Bu işlemler de okunan dualar herkesin ezbere bildiği Tebbet suresi ile desteklenebilir. Özellikle 1 bardak suya 41 defa Tebbet suresi okumak ve daha sonra bu suyu erkeklere içirmek o kişilerin kısa zaman içinde eşlerine deli gibi bağlı ve aşık hale gelmelerini sağlamak için yeterli olacaktır.

Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Esma

Bilindiği gibi insanlar dileklerinin kabul olması için okudukları duaların aralarına her zaman için farklı esma’ları da eklerler. Allah’ın 99 farklı ismi olması ve tüm bu isimlerin her birinin farklı farklı anlamları olması sebebi ile bu tarz uygulamalar çok yaygın olarak kullanılır. Eşlerin aralarının bozulduğu durumlarda da bu işlemler her zaman insanların akıllarına gelen ilk seçenekler olmuştur.

Özellikle muhabbet esması olarak bilinen bu uygulamalar da sonuç alma süresi çok daha kısa olabilir. Önemli olan tüm esmaların anlamlarını bilmek ve aynı zamanda her türlü amaç için doğru bir şekilde zikir yapabilmektir. Muhabbet esmasını kullanarak kocalarını kendilerine bağlamak isteyen bayanların yapmaları gerekenler şunlardır;

 • Öncelikle özenli bir şekilde gusül abdesti almak gerekir
 • Ardından “Ya Vedud” esması 99 defa zikredilmelidir
 • Ya Vedud, yüce Allah’ın 99 isminden biridir ve sevgi, aşk veya muhabbet gibi anlamlara sahiptir.
 • Esmanın okunuşu bitince 2 rekat namaz kılınır.
 • Bu işlemler yaparken olumlu sonuç alınacağına dair inanç her zaman korunmalıdır
 • Bu dualar okunurken uyulması gereken herhangi bir tertip yoktur. Bu sebeple okuyan kişiler istedikleri gibi hareket edebilirler.
 • İşlemlerin sonunda ise mutlaka şu duanın tekrar edilmesi önerilir; Bismillahirrahmanirrahim. Tebbet yeda ebi lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü malühi vea ma keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühü hammaletelhatab. Fi cî diha hablün min mesed.”

Eşlerin Bağlanması İçin Okunacak Dua

Zaman içinde eşlerinden veya evlerinden soğumaya başlayan kişilerin bu durumlarını değiştirmek için manevi enerjilerin güçlerinden faydalanmak birçok kişinin aklına gelen ilk seçenektir. Özellikle çok sevmelerine rağmen bir türlü eşlerinin kendilerine karşı olan soğukluğunu yok edemeyen insanlar için eşlerin bağlanması için okunacak dualar çok önemlidir. Bu işlemler o evlilliklerin geleceğini kurtarabilmek için de çok önemlidir. Bu dua şu şekilde okunmalıdır;

 • Yüce Allah’ım, sen sonsuz kudret sahibisin. Şüphesiz benim de dileklerimi kabul etmek için kadirsin. Zaten dergahına yüce ve kutsal bir maksatla geldim. Eşimi kendime bağlamak için dua etmek ve senden medet beklemek istedim. Sen eşimin kalbini, ettiği duaların hürmeyiyle ve Ya Vedud adının hürmeti ile bana geri çevir. Kalp merkezine beni yerleştir. Lütfen eşimi kendime bağlamak için ettiğim bu duanın yüzü suyu hürmetine bana ilk zamanlar da olduğu gibi sevgi, muhabbet ve aşk beslemesini sağla. Amin”

Karı Koca Muhabbet İçin Yiyeceğe Okunan Sure

Eşlerini kendilerine sıkı bağlar ile bağlamak ve onların gözlerin de en değerli kişi olabilmek isteyen insanlar için karı koca muhabbet için yiyeceğe okunan sure uygulamaları çok kısa zaman içinde istenen sonucu almak için yeterli olabilir. Bugüne kadar birçok kişinin evliliğini kurtarması için yardım aldığı bu surenın Arapça okunuşu şu şekildedir;

 • Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbnehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.

İçten gelerek okunduğu takdirde insanların düşüncelerin de ciddi değişimlere neden olabilen ve bunu yaparken kendilerine kesinlikle zarar vermeyen bu işlemler toplum içinde birçok kişinin bildiği veya denediği işlemlerdir. Kısa zaman içinde çok güçlü manevi enerjilerin harekete geçmesini sağlaması sebebi ile bu tarz uygulamalar medyumların da en çok talep aldıkları işlemlerin başında gelir. Eşleri ile her zaman mutlu olmak ve aynı zamanda onları her zaman kendilerine bağlı kişiler olarak görmek isteyen erkekler veya bayanlar bu işlemler hakkında birçok farklı alan da gerekli bilgileri bulabilirler.

Özellikle sadece medyumların değil aynı zamanda işlemleri yapan kişilerin de okuyabildikleri bu duanın tatlı bir yiyeceğe 7 defa okunması ve daha sonra bu yiyeceğin etki altına alınması istenen kişilere yedirilmesi istenen sonucu almak için çok önemlidir. Bu işlemlerin sonunda harekete geçecek olan enerjilerin güçlerinin de farkında olmak ve her zaman dikkatli olmak bu uygulamaların en önemli aşamasıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 89373 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

49 Evet
41 Hayır

“Karı Kocayı Birbirine Bağlamak İçin Okunacak Dualar” için 16 yorum var.

 1. Görümcem eşimi kıskanıyor evliliğimize sürekli burnunu sokuyordu. İnternetten hocamızın 0553 371 8994 telefonunu bulup aradım her şeyi anlattım. Sonra soğutma büyüsü yaptırdım eşime verdiğim kolyeyi 90 gün üzerinde taşıdı duaları edildi ve sonuç artık görümcemin adı evimizde geçmiyor.

 2. Oğlum dışarı hayatına merak salmıştı bu iyice canımı sıkıyordu bir arkadaşım medyum Burak hocamızı tavsiye etti 0553 371 8894 numaralı telefondan ulaştım birlikte konuşup bağlama büyüsü yaptırmada karar kıldım. Şimdi oğlum evinden çıkmayan sakin biri haline geldi.

 3. Ablamla çok iyi anlaşıyordum ama evlendiği insan onu bize yollamıyor çok fazla kısıtlıyordu. Bağlama büyüsü yaptırmam bu yüzdendi artık dilinin bağlanması gerekiyordu medyum Burak hocamız ile sorunları kökünden çözmüş olduk.

 4. Çok hırslı bir yapım vardı. Evli olmasına rağmen benimle aşk yaşayan sevgilime aşıktım. Ama onun karısından ayrılması gerekiyordu. Bunun için medyum Burak’ı aradım. Ayırma büyüsü yaptı. Sonucunda istediğim oldu, sevdiğim adam sadece benim oldu.

 5. Daha önce internetten bulup görüştüğüm medyumlar tarafından dolandırıldım dolayısıyla inancımı kaybetmek üzereydim. Şansımı son kez medyum Burak ile denemek istedim. Bağlama büyüsü sonucu mükemmel. Şüphe etmeden arayın. Numarası 0553 371 89 94.

 6. 2 kez başarısız bir evlilik hayatım oldu. 3. Kez evlenmeye korkar hale gelmiştim fakat bekarlık kolay değil. Bugün bir yuvam olduysa bunu medyum Burak hocaya borçluyum. Aşk büyüsü yaparak kısmetimi açtı. Beni çok seven, anlayışlı ve samimi bir karım var. Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum.

 7. Aşık etme celbi için çok farklı medyumla çalıştım hiçbiri Burak hoca gibi etkili olmadı. Bu işlemin fiyatının biraz yüksek olmasının nedeni genellikle olumlu sonuç veriyor olması. medyumburak@gmail.com üstünden irtibat kurup rutin bakım yaptırıyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım memnunum.

 8. Sevgilim beni aldatıyor. Bunu fark ettiğimde dünyam başıma yıkıldı. Ayırma celbi ile direk ilişkiyi bitirmeye niyet aldım. Çünkü birçok kişiyi idare ettiğini düşünüyorum. Medyum Burak ile görüştüğümde etkili bir yol olan celp işlemini önerdi. Ayrıma celbi yapması için direktif verdim. 3 ay boyunca elinden gelen gayreti gösteren Medyum Burak bizi ayırmayı başardı. Minnettarım Medyum Burak.

 9. Babam iş arkadaşı ile sorunlar yaşıyor; fakat bir türlü bunu ona iletemiyor. Bu durumu öğrenir öğrenmez Medyum Burak’a ulaştım. Bir arkadaş aracılığıyla aldığım medyumburak@gmail.com adresine her şeyi anlattım. Medyum Burak ayırma büyüsü için harekete geçti. Ayırma hamaylı işleminde başarılı olduğu için minnet duyuyorum.

 10. Halamın oğlu işten atıldı. Sicili bozuk olduğundan kimse işe almak da istemiyor. Bundan dolayı özel hayatı da bozuk gidiyor. Hoşlandığı kız ile aralarındaki sevgiyi kuvvetlendirecek aşk büyüsü arayışındaydık. Bu sırada karşımıza çıkan Medyum Burak tavsiyesi ile adım attık. Aşk celb işlemine başlandı. İyi ki bu yönde karar vermişiz. Şimdilerde çok mutlular. İyi ki varsın Medyum Burak.

 11. Sevdiğim insanı kazanmak için Burak Hoca dan yardım almam benim için büyük bir şans oldu. Kendisinden aşk büyüsü yardımı almak istiyordum. 0 553 371 89 94 numaradan zorlanmadan yardım aldım. medyumburak@gmail.com ise mail adresi hocamın. Aşık etme celbi kolyemi sabırla taşıdım ve hocamın dediklerini yaptım, sevdiğim insanla çok mutluyum.

 12. Hamaylı ve celb işlemleri konusunda medyum Burak Hoca üzerine tanımıyorum. Kendisinden ben aşık etme hamaylı, arkadaşlarım da birçok konuda destekler aldık. Aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü gibi niyetleriniz varsa siz de hocadan yardım alabilirsiniz. bence doğru isim.

 13. Ben Ceren ve 31 yaşındayım. Medyum Burak Hoca ile sevgilim için aşık etme celbi çalışması yaptık. 90 günlük sürede hem kolye, hem de duaları ile hocamın çok faydasını gördüm. Aşk büyüsü için beklemeyin hocaya danışın. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 14. Değerli insan, gerçekten saygı duyduğum medyum Burak Hoca ile bir arkadaş tavsiyesinde iletişim kurdum. Amacım sevdiğim erkeği kazanmak yani aşk büyüsü desteği almaktı. Hocam benim durumuma uygun şekilde, doğrusu biraz işim zor olduğundan aşık etme celbi hazırladı. Elbette işbirliğimiz oldu, gerçek bir hoca ile çalışmak ayrıcalık.

 15. Medyum Burak Hoca ya internet üzerinden yani olumlu yorumlar çok dikkatimi çektiği için danıştım ve kendisinden soğutma celbi konusunda destek aldım. Ben kendi adıma gerçekten çok memnun kaldığımı söylemem lazım ve kendisinin mail ve telefonu medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94.

 16. Annemin boşandıktan sonra ilk defa birine karşı boş olmadığını fark ediyorum. Bu konuda ona yardımcı olma niyetindeyim. Medyum hizmeti talebimde arkadaş tavsiyesini dinleyerek Medyum Burak ile iletişime geçtim. Aşk hamaylı işlemi ile beklentimiz olan aşık olma eyleminde annemde etkili sonuç aldık. Bu konuda son derece başarılı bir hizmet aldığımızı söylemeden geçmek istemedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası