Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü Var mı?

Birinin bize büyü yaptığını nasıl anlarız, büyü yapıldığı nasıl anlaşılır ve büyünün belirtileri nelerdir ve büyüden korunma duaları yazımızda yer almaktadır.

Kötü amaçlar ile yapılan büyülerin etkilerine giren kişiler çok farklı şekilde belirtiler gösterebilirler. Özellikle insanların manevi anlamda çok ciddi sıkıntılar çektikleri durumlar da mutlaka büyü etkisine girdiklerinden şüphe etmeleri gerekir. Bilindiği gibi bu işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler çok güçlüdür ve bu enerjiler etkileri altına aldıkları kişilerin hayatların da psikolojik veya fiziki anlamda sorunlara neden olabilirler. Hatta bazı durumlar da işlemleri yapan veya yaptıran kişilerin dahi önemli sıkıntılar çektikleri bilinen bir gerçektir.

Bu tarz işlemler her zaman çok dikkatli bir şekilde yapılmalı ve mutlaka amaca uygun bir şekilde hareket edilmelidir. Birinin bize büyü yapıp yapmadığını anlamak için farklı teknik ve ritüeller vardır. Özellikle deneyimli ve ilim irfan sahibi medyumların yaptıkları bakım çalışmaları bu tarz sorulara net yanıtlar alabilmek için en doğru seçim olacaktır. Ancak bu işlemleri yapabilmek için o kişilerin kesinlikle manevi anlamda yeteri kadar gelişmiş ve çalışmalar yapmış olmaları gerekir. Aksi takdirde bu bakım çalışmalarını yapabilmek kesinlikle mümkün değildir.

Yani sıradan bir kişinin bakım çalışması yapması düşünülemez. Bakım çalışmaların da medyumların genellikle insanlar ile aynı ortamda olmak istedikleri veya o kişilere mutlaka fiziki olarak temas etmek istedikleri bilinmektedir. Bu işlemler de özel tılsımları olan sözlerden veya iletişim kurabildikleri nurani varlıklardan da yardım alabilen medyumlar kısa zaman içinde kişilerin üzerlerin de dolaşan büyü etkilerini fark edebilirler.

Ancak bu konuda yardım almak isteyen kişilerin bu işlemleri çok az medyumun yapabildiğini bilmeleri ve kesinlikle her medyuma güvenmemeleri gerekir. Eğer insanlar kendilerini manevi anlamda baskı altında hissediyorsa, hayatlarının farklı alanın da işleri yolunda gitmiyorsa veya daha önce yaşamadıkları sıkıntılar yaşıyorlarsa o zaman kötü amaçla yapılan büyülerden birinin etkisinde olduklarından şüphe ederek en kısa zaman içinde bakım çalışmaları hakkında gerçek bir medyumdan yardım almaları gerekir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Eğer size veya çevrenizde ki herhangi bir kişiye kötü etkileri olan büyülerden birinin yapıldığından şüphe ediyorsanız bu konuda emin olana kadar içiniz içini yer. Kimi zaman korkudan kimi zaman ise ihmalden dolayı bu konuda medyumlardan yardım almayan insanların ilerleyen zamanlar da ne kadar ciddi sorunlar yaşadıkları bilinen bir gerçektir.

Özellikle büyüler ve etkileri hakkında bilgiler olan kişiler zaten bu tarz sorunlar yaşadıkları zaman mutlaka medyumlardan bakım çalışmaları hakkında yardım alırlar. Bir kişinin üzerinde büyü etkisi olduğunu anlamak için öncelikle büyülerin etkileri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Eğer bu belirtilerden biri varsa o zaman o kişinin hızlı bir şekilde medyumların kapılarını çalarak kendilerinden yardım almaları gerekir;

 • Ciddi fiziki sorunlar yaşanıyorsa ve bu sorunlara tıbbi alanda çare bulunamıyorsa
 • Kişilerin basireti bağlanmışsa. Yani doğru kararlar veremeyecek kadar kontrolünü kaybetmişse
 • Kişilerin karşı cinse olan cinsel arzuları tamamen bitmişse veya çok istemelerine rağmen bir türlü cinsel anlamda başarılı olamıyorlarsa
 • Daha önce yapmadıkları veya kendilerinden beklenmeyen şeyler yapmaya başlamışlarsa. Örneğin evine çok bağlı biriyken kısa zaman içinde evinden ve eşinden soğuması
 • Kişiler akli dengelerini kaybedip saçma sapan hareketler yapmaya başlamışlarsa
 • Çok zengin olan kişiler hızlı bir şekilde fakirleşmişse veya fakir olan bir kişi çok hızlı bir şekilde zenginleşmişse o zaman bu kişilerin üzerlerin de bir büyü etkisi olduğu düşünülebilir.

Bunu anlamanın en kolay yolu ise en kısa zaman içinde güvenilir ve gerçek medyumlardan yardım almaktır. Ancak bu etkilerin olması o kişin üzerinde kesinlikle büyü olduğu anlamına gelmez. Bu sebeple insanlar sadece bu durumlara bakarak bu fikre kapılmamalıdırlar. Bu sebeple yapılacak en doğru iş deneyimli bir medyuma ulaşarak kendisinden bakım çalışması hakkında yardım almaktır.

Medyumlar bu hizmetleri bedava verdikleri gibi aynı zamanda işlemlerden sonra insanlara büyüleri kimin yaptığını, hangi büyülerin yapıldığını veya bu büyüden kurtulabilmek için neler yapılması gerektiğini de bir bir anlatırlar. Üzerimde büyü var mı veya bana büyü yapıldığını nasıl anlarım gibi soruların yanıtlarını kesinlikle doğru kişilere sormaları gereken insanlar alacakları yanıtlar ile kısa zaman içinde bu etkilerden kurtulup eski mutlu hayatlarına dönebilirler.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyüler çok farklı teknik ve ritüeller ile yapılırlar. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile bilinen bu işlemlerden sonra insanlar da çok farklı şekilde etkilenirler. Ak büyüler az da olsa insanlar da manevi baskılara neden olabilirken kara büyüler ise çok şiddetli sıkıntılar hatta insanların acılar içinde ölümlerine varacak kadar ciddi sonuçlara neden olabilirler.

Çok güçlü etkileri olabilen büyü işlemlerin de sadece etki altına alınacak olan kişiler değil aynı zamanda işlemleri yapan medyumlar dahi kimi zaman sıkıntı çekebilirler. Bu sebeple bu tarz işlemler yapmadan önce kesinlikle çok dikkatli olmak ve her zaman için işinin ehli olan isimler ile çalışmak gerekir. Büyü etkisine girmiş olan insanlar da en çok görülen büyü belirtileri genellikle şunlardır;

 • Sürekli yaşanan bir unutkanlık hali. En basit şeyleri dahi hatırlamakta zorluk çekmek
 • Sürekli olarak uykulu olmak ve her zaman kendini yorgun hissetmek
 • Günlük hayatta kullanılan eşyaları sürekli olarak kaybetmek ve eşyalar bir türlü sahip çıkamamak
 • En kaliteli ayakkabıların dahi çok kısa zaman içinde eskimesi ve aşınması
 • Ayakkabı bağcıklarının sürekli olarak açılması
 • Cam eşyaların durduk yerde düşmesi veya kırılması
 • Sakarlık veya girilen işler de sürekli olarak başarısız olmak
 • Bitmek bilmeyen bir iç sıkıntısı, kapalı alanlar da kalamama, kalabalık içine girememe ve bu gibi alanlar da sürekli olarak bunalma

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak medyumların her zaman en zorlandıkları işlemlerden biridir. Bu işlemleri yapmak için o kişilerin ciddi bir maneviyata ve aynı zamanda çelik gibi sinirlere sahip olmaları gerekir. Çünkü bu işlemler de hemen sonuç alınamaz. Dolayısı ile uzun ve meşakatli bir işlemdir. Büyülerin etkilerinin kısa zaman içinde yok olmasını sağlamak ciddi anlamda zordur ve çok büyük bir sabır ister. Aynı zamanda insanlar bu işlemler hakkında yardım almak istedikleri zaman yardım alacakları güvenilir medyumlar bulmakta her zaman çok zorlanırlar.

Çünkü gerçek medyumlar dahi büyü bozma işlemlerini yapmakta çok zorlanırlar. Üzerlerin de büyü etkileri olan kişilerin kısa zaman bu işlemleri yapabilen ilim irfan sahibi ve özellikle manevi ilimler konusunda kendisini ciddi anlamda geliştirmiş olan bir medyumdan büyü bozma hizmeti alması gerekir. Bu işlemler de kullanılan birçok teknik olduğuna dair bilgiler dolaşır. Ancak gerçek büyü bozma işlemleri ancak çok özel ve etkili güçleri olan özel sözlerin düzenli bir şekilde okunması ile yapılabilir.

Yani medyumlar bu işlemlerden sonuç alabilmek için mutlaka özel büyü bozma duasını sistematik bir şekilde okumalı ve istenen sonuç ortaya çıkana kadar bu işleme devam etmelidirler. Bu duayı büyülerin etkisine girmiş olan kişiler bizzat kendileri de okuyabilirler. Ancak kısa zaman içinde net sonuçlar alabilmek için bu duaları nefesleri güçlü medyumların okumaları daha doğru bir seçim olabilir. Ancak bu tarz işlemlerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple her zaman çok dikkatli ve sabırlı olmak gerekir. Aynı zamanda kesin süreler veren medyumlardan da mutlaka uzak durmak gerekir.

İç Sıkıntısı ve Büyü Bozmak İçin Okunacak Dua

Toplum içinde insanların sürekli olarak iç sıkıntısı çektikleri ve bu durumu artık normal kabul ettikleri sıkça rastlanılan bir durumdur. Bu gibi durumlar da kimileri sorunun kendiliğinden çözülmesini beklerken kimileri ise özel tılsımları olan dualardan yardım almak isterler. Özellikle yaşı ilerlemiş kişiler için bu dualar çok önemlidir. Ancak istenen sonucun alınabilmesi için bu duaları okuyan kişilerin imanları, maneviyatları ve nefesleri son derece güçlü olmalıdır. İç sıkıntısını gidermek için okunacak olan 2 adet koruma duası vardır ve Arapça okunuşları şu şekildedir;

 • “Bismillahirrahmanirrahim, Hasbiyallahü la ilahe illahü aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabb-ül arşil azim”
 • “Bismillahirrahmanirrahim, Hasbünallah ve nimel vekil”

Bu dua zaten toplum içinde birçok kişinin sürekli olarak okudukları ve hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri manevi anlamda koruduklarına inandıkları önemli bir duadır. Özellikle nazardan korunmak veya kötü büyülerin etkilerinden kaçınmak gibi amaçlar ile okunan bu duaların güçleri tahmin edilenden daha fazladır. Bu duaları kimi zaman bir muska şeklinde üzerlerinde taşıyan kimi zaman kendileri okuyan kimi zaman ise deneyimli medyumlara okutan insanlar kendilerini manevi anlamda çok daha huzurlu ve rahat hissettiklerini belirtmektedirler.

Büyüden ve Kötü İnsanların Şerrinden Korunma Duası

Eğer büyü etkilerinden nasıl korunacağınızı bilmiyor ve bu konuda gerçekten de endişe ediyorsanız o zaman eski zamanlardan kalmış olan sahih büyü kitaplarını mutlaka araştırmalısınız. Bu kitaplar da yer alan özel korunma duasını okuyarak veya okutarak siz de kısa zaman içinde kendinizi çok daha güvende hissedebilirsiniz. Okumanız gereken duanın arapça hali şu şekildedir;

 • “Allahümme ente rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül-arşil azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil’aliyyil azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma. Allahümme inni eüzü bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha. İnne rabbi ala sıratın müştakım”

Bu dua mutlaka gece yatsı namazından sonra ki zamanlar da okunmalıdır. Bu sayede kısa zaman içinde istenen soncu verecek ve insanların kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Bu güçlü korunma duasının Türkçe açıklaması şu şekildedir;

 • “Allah’ım benim rabbim sensin. Senden başka ilah yoktur. Allah’ım sana inandım, sana dayandım ve sana güvendim. Sen büyün arş’ı alanın sahibisin. Ancak senin dediğin olur, senin dilediğin olur. Sen dilemezsen hiçbir şey olmaz. Kötülüklerden, şerlerden, belalardan görünen ve görünmeyenlerden korumak ancak senin iradenle olur. Allah herşeye kadirdir. Herşeyi kuşatmıştır. Allah’ım kendi nefsimin şerrinden, belasından sana sığınırım. Beni muhafaza et, güvenli kıl”

Bu tarz uygulamalar da mutlaka usüle uygun bir şekilde hareket etmek ve aynı zamanda işlemleri her zaman önemsemek gerekir. Eğer işlemleri yapacak olan kişiler kendilerine güvenmiyorsa o zaman mutlaka daha deneyimli ve güvendikleri kişilere yönlendirmelidirler. Çünkü bu işlemlerin sonunda ortaya çıkacak olan güçlü enerjiler kimi zaman beklenmedik sorunlara neden olabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 141311 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

48 Evet
37 Hayır

“Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü Var mı?” için 16 yorum var.

 1. Evi terk eden eşimi geri döndürmek istiyor çünkü onu çok seviyordum. Medyum Burak hocama anlattım bağlama celbi ile hem yuvama döndürdük hem daha büyük bir aşkla yolumuza devam ettik. Bu kolay değil ama hocamıza güvenip söylediklerini yaparsanız su gibi yolunu bulur merak etmeyin.

 2. Çözemediğiniz durumlar da çareyi medyum Burak hocamız da bulabilirsiniz. Beraber konuşmak istiyor yüz yüze gelemem de diyorsanız 0553 371 8994 numaralı telefona mesaj da atabilirsiniz. Sorunlarınız için en doğru çözümü bulacağından emin olabilirsiniz.

 3. Sevdiğim insanların bana karşı soğuk ve itici davranması kendime yediremediğim bir durumdu. Gururumdan dolayı soğutma büyüsü ile böyle davranmak zorunda bırakmadan bağımı koparmak istedim. Medyum Burak hocamız da bana bu konuda yardım etti ve şimdi istediğim insanlarla huzurluyum.

 4. Kalbim çok acıyordu. Medyum Burak aşk büyüsü ile benim platonik aşkımı bana kavuşturdu. 2 yıldır onun peşinden koşuyordum. Sonucunda benim oldu. Hepsi medyum Burak sayesinde. Aşıkları kavuşturdunuz hocam sağ olun.

 5. Medyum Burak’tan önce hiçbir medyuma güvenim kalmamıştı diyebilirim ancak o kadar zor bir durumdaydım ki hocamızı son çare olarak görüp aradım. Aşk büyüsü işleminden memnun kaldığım için bugün sizlere de tavsiye edebiliyorum. İletişim için 0553 371 89 94.

 6. Öneri üzerine medyum Burak’a bakım yaptırdım. İşlerim açıldı, satışlarım arttı. Geçim sıkıntım bitti. Allah karşıma medyum Burak’ı çıkarmadaydı muhtemelen hala geçim sıkıntısı çekecektim. İş konusunu hallettik sıra aşka geldi. Yakın zamanda arayıp aşk büyüsü için görüşeceğim. İnşallah buna da çare olacak.

 7. Sevgilim beni başka biri uğruna terk etti. Evlendiklerini duyduğumda çılgına döndüm. Yıllarımı vermiştim ona içimi intikam duygusu sarmıştı. Burak hocaya ayırma büyüsü yaptırdım. Bir zaman sonra duydum ki ayrılmışlar. Kendisine şükranlarımı iletiyorum. Gerçek bir medyum olduğuna inandım.

 8. Komşumuzun oğluna vuruldum. Parti eğlencesindeki her hali ve konuşmaları ile beni çok etkiledi. Hayatımda öyle bir erkek olmalı diyorum. 0553 371 89 94 telefon numarasıyla Medyumla görüştüm. Aşık etme hamaylı işlemini yapabileceğini söyleyen Medyum Burak’a hemen başlamasını söyledim. Kısa zamanda her şey değişecek gibi duruyor. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Arkadaşım nişanlısı başka bir kıza aşık olduğunu söyledi ve gitti. Çok üzüldü. Nişanlısını da seviyor. Bağlılık büyüsü için Medyum Burak ile yazıştım. medyumburak@gmail.com adresine attığım mailin cevabı çok geçmeden geldi. Bağlılık celbi işlemi için işlem başlatan Medyum Burak’ın emekleri 15 gün içinde sonuç vermeye başladı. Her şey için minnet duyuyoruz.

 10. İş ortamına yeni gelen arkadaşa karşı boş değilim. O ise arkadaşıma takılıyor gibi geliyor. Bunun için Medyum Burak ile görüşmem yönünde arkadaş tavsiyesi aldım. medyumburak@gmail.com adresine durumu aktardım. Aralarına soğukluk girmesi yönünde celp işlemi başlattım. Artık bakışmıyorlar. Rahatım. Belki aramızda bir şeyler olabilir. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Çok uzak bir şehirden bile yani yüzyüze gelmeden de Burak Hocam sağolsun bana aşık etme celbi hazırladı. Bana özel olarak hazırladığı 14 günde yaparak kargo ile yolladı. Ben de 90 gün üzerimde taşıdım. Hocam bu sürede dualarımı okudu. Gerçekten bu süreden sonra niyetimin tuttuğunu kendim yaşadım. Hocam sayesinde mutluluğu yakaladım.

 12. Medyum Burak Hoca ile yaptırmak istediğim aşk büyüsü noktasında, aşık etme hamaylı çalışması yaptık. Kendisinden ve söyledikleri konusunda dürüst olmasından çok memnu kaldım. 0 553 371 89 94 telefonu ve medyumburak@gmail.com mail adresinden de kesintisiz iletişim kurabildim.

 13. Medyum Burak Hoca nın manevi ilimlerdeki bilgisi ve dürüstlüğünden, ayrıca paragöz olmamasından son derece etkilendim. Kendisi ile bağlama celbi çalışması yaptık. Sevgilim çapkın ancak artık gözü benden başkasını görmüyor. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlere duyurulur.

 14. Ayırma büyüsü,aşk büyüsü, soğutma büyüsü, bağlama büyüsü konularında yardım almak isteyen arkadaşlar, başka hoca aramadan kesinlikle medyum Burak Hoca ile iletişim kurmanızı öneririm. Ben kendisinden bağlama celbi desteği aldım ve gerçekten yetenekleri ile beni muradıma erdirdi.

 15. Arkadaşlar,siz siz olun olumlu yorumları olmayan medyumlardan uzak durun. Bence yorumların hepsini değerlendirmek lazım. Buna göre ben de medyum Burak Hoca ile çalışmaya karar verdim ve son derece doğru bir karar aldığımı anladım. Soğutma büyüsü için soğutma celbi alıyorum kendisinden, düzgün bir insan.

 16. Babam sevdiğim adamı kabullenemiyor. Ailesi ile bir sorunu olmasa da ona karşı çok sert davrandığını hissediyorum. Bu nedenle bağlılık büyüsü seçiminde bulunarak onu ilişkimizi kabul etmeye zorlama niyetine girdim. Arkadaşım Medyum Burak tavsiyesinde bulundu. 0553 371 89 94 numaralı telefonu arayarak bağlılık celbi işlemini başlattım. Kısa zamanda etki gösterdi. İkna oldu. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası