Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapmak demek, hayalini kurduğunuz hayata sahip olabilmeniz demektir. Kısa sürede etki gösteren büyüler arasındadır.

Kiti büyüsü sayesinde kendinizi son derece emin hissedebileceksiniz. En azından artık böyle bir büyü sayesinde hayatınızın kurtulacağını fark edeceksiniz. Kilit büyüsünün tam anlamı ile etkisini göstermesi 7 ila 10 gün gibi bir süreye tabidir. Büyü yapmak isteyenler için ideal bir büyü olan kilit büyüsü için belli kurallar ve de malzeme seçenekleri yer almaktadır. Akıllarda en çokta, kilit büyüsünün ne olduğuna ve de ne işe yaradığına dair sorular yer almaktadır.

Kilit Büyüsü Neden Yapılır?

Kilit büyüsü yapılma nedenleri arasında en çokta aşk kavramı yer almaktadır. Genel anlamda insanların özel hayatlarında büyük oranda ya da kendilerine göre büyük ama normalde küçük olan sorunlar yaşayabilmektedirler. Belki aşkınıza, evinize ve de hayalini kurduğunuz evliliğe sahip olmak istiyorsunuzdur. Belki de var olan ilişkinizi, aşkınızı ya da hayatınızı korumak istiyorsunuzdur. Bunların her birini kilit büyüsü ile başarabilirsiniz. Kilit büyüsü ile kendine bağlamak istediğiniz insanı anında kendinize çekebilirsiniz.

Aynı zamanda da, kısmet açma duası ve büyüsü nedir? Sorusunun cevabını sitemizden alabilirsiniz.

Kilit Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü yapmak için gerekli olan malzemeler çok merak edilmektedir. İnsanlar büyü yaptıracakları zaman bir an önce her şey olsun bitsin isterler. Çünkü gerçekten de bu büyünün getirilerine ihtiyaçları vardır. Ama her medyum büyüleri anında yapamaz. Bu noktada başarılı medyumlar ile çalışmak sizin için iyi olacaktır.

Kilit büyüsünün ana malzemesi elbette ki bir adet kilittir. Günümüzde bu kilitleri her yerde kolaylık ile bulabilirsiniz. Kilit büyüsü ile 7 günde etki alabilmeniz için de bu büyüye gerçekten yürekten inanmanızı öneririz. Bu sayede işler sizin istediğiniz gibi olmaya başlayacaktır.

Kilit Büyüsü Yaparken Sıralama Nasıl Olmalıdır?

Kilit büyüsü yaparken sıralama her zaman olaya ve de kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Kilit büyüsünün uygulanmasında sıralamanın önemli olduğunu her medyum iyi bilir. Medyumlar bu sıralamaya göre hareket etmelidirler. Bu sıralamada etki eden faktör ise her zaman için olaylar ve de kişilerdir. Medyumunuz ile iyi bir iletişim halinde olduğunuzda zaten medyumunuz size büyünün tüm detaylarını verecektir.

Kilit Büyüsünde Etkileri Nelerdir?

Kilit büyüsünde etkiler kendini kısa sürede gösterir. Çünkü bu büyü gerçekten de hızlı bir şekilde beden bulur. Kişiler hangi amaç ve de hangi niyet ile bu büyüyü yaptırdılar ise, o amaç ve de niyet elbette ki o kişiyi bulur. Hem de bu çok kısa bir sürede olur. Kişiler kendisini kilit büyüsü gibi aynı zamanda da herhangi bir büyünün etkisi altında gibi hissediyor ise bir medyuma danışmalılardır mutlaka. Kilit büyüsü nasıl bozulur ve de ne gibi aşamalar sizi bekler bunu da iyice medyumunuz size anlatır. Aynı zamanda da kilit büyüsü kaç günde tutar diye merak edenler çok fazla sayıda. Sitemizi takip ederseniz, bununla beraber her sorunun da cevabını alabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Kilit büyüsünün yapılacağı kişiler talep ettiğiniz herkes olabilir. Çünkü gerçekten de bu büyü iyi bir medyum danışmanlığı ile herkese uygulanabilecek, kesin de sonuç alınabilecek tarzdadır. Şimdi ise eminiz ki akıllarda kilit büyüsü nasıl yapılır sorusu mevcuttur. Bu büyü için belli kurallar, malzemeler ve de ritüeller olabilir. Bunların her biri kişiden kişiye ve de durumlardan duruma göre değişebilir. Bu esnada sizin medyumunuz ile iyi bir iletişim halinde olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsünü bozmak için öncelikle gerçekten de mesleğinde iyi olan, başarılı bir medyum ile çalışmak gerekir. Herkese yapılan büyü özneldir. Yani kişiden kişiye ve de olaydan olaya göre büyünün elemanları ve de özellikleri, aşamaları her zaman farklılık gösterecektir. Genel ve de herkes için nesnel olan tek bir özellik ise, büyünün yapılması veya bozulması için kişilerin bu duruma inanmalarıdır. Siz inandığınız sürece medyumunuz daha başarılı bir yol izleyecektir. Kilit büyüsü etkisi gösterildiği anda bozum için hazır bir hal alır bu büyü. Yani kısaca bu büyüyü bozdurmak isteyenler öncelikle büyünün etkisinin altına girmiş olmalı. Ardından büyü kolaylık ile bozulacaktır zaten.

Eski Kilit ile Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski kilit kullanarak kilit büyüsü yapmak şu şekildedir:

 • Antika yani yeteri kadar eski bir kilit bulmanız gerekir.
 • Bu kilidin daha önce herhangi bir büyü işleminde kullanılmamış olmasına dikkat ediniz.
 • Bir kaba su koyulur ve karşınıza geçilip, ‘kilitler kapansın’ denilir. Bu cümle 5 kez tekrar edilir.
 • Ardından bu suyun içine kilit atılır ve de 3 gün bekletilir.
 • 3 günün sonunda kilit suyun içinden çıkartılır.
 • Kilit bir çuvalın içine koyulur ve bu çuvalın ağzı sıkıca kapatılır.
 • Bu çuval kendi yatağınızın altında 3 gün saklanılır.
 • 3 günün sonunda bu çuvalı büyüyü yapmak istediğiniz kişinin evinin girişine saklayın.
 • Bu kilidin kesinlikle görünmeyecek bir yerde olduğundan emin olun.

Büyü işlemi bu şekildedir. Size kalan, sabırla beklemek olacaktır.

Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır? Yazımıza ulaşabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Kimlere Etki Etmez?

Elbette kilit büyüsünün etki etmediği kişiler vardır. Bunlardan bazıları da din adamlarıdır. Kuran hafızları, engelli kişiler gibi bireylere de ne kadar kuvvetli olursa olsun büyü yapılamaz, yapılsa dahi tutmaz. Kilit büyüsü ile kocayı eve bağlama muhteşem kuvvetli bir büyü olmasına rağmen, bu insanlara yapılsa bile tutmaz.

Beyaz İp Kullanarak Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Beyaz iple kilit büyüsü yapmak son zamanlarda oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Bu büyüyü yapmak için gerekli olan ana malzeme 2 parça ip olacaktır. birbirine sıkıca bağlanan bu ipler kadın ile adamı temsil eder. Anlayacağınız üzere, bu resmen kadın ile adamı birbirine sıkıca bağlamak amacı ile yapılan bir büyüdür. Hatta bu iplerin birisi siyah diğeri ise beyaz olmalıdır. Kadın ile adamı temsil eden bu ipler belli bir niyet ile eyleme geçirilir. Ardından da gideni geri getirme büyülerinde de kullanılan büyü işlemleri gerçekleşir. Bir çiftin birbirine sıkı sıkıya bağlanması adına yapılacak en kuvvetli işlem olan bu büyünün gerçek bir medyum tarafından yapılması gerçekten de büyük oranda önem teşkil eder.

Kilit Büyüsünde Aşık Edilmesi İstenilen Kişilerin Bilgilerinin Alınması Gerekir

Kilit büyüsünde aşık edilmek istenilen kişilerin bilgilerinin alınması bu esnada önemlidir ve de şarttır. İşte aşık olmasını istediğiniz kişilerden alacağınız bilgiler:

 • Kişinin anne adı
 • Yaşadığı şehir
 • Birtakım fiziksel özellikler
 • Yaş
 • Çalıştığı iş, okuduğu okul ve bölüm

Bu bilgileri elde ettikten sonra medyumunuza tek tek ve de büyük bir titizlik ile bildirmelisiniz ki büyü işleme koyulsun. Kuvvetli kilit büyüsü için gerçekten de önemli bilgilerdir bunlar. Kilit büyüsü hakkında en net ve gerçek olan bilgileri medyumunuzdan alınız. Ardından da âşık etmek istediğiniz kişinin size sırılsıklam âşık olduğunu kendi gözlerinizle görünüz. Hayalini kurduğunuz hayat belki de bir büyü kadar uzağınızdadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Her büyünün kuralları ve de ritüelleri vardır. Bu kurallar ve de ritüeller titizlik ile işlendiği sürece hiçbir büyü zorluk teşkil etmez. Ancak bunun için elbette ki mesleğinde oldukça başarılı olan bir medyum ile çalışmanız esastır. Bu sayede hayatınızda herhangi bir sorun teşkil etmeyen büyüler, başınıza da güzellik dışında bir sorun açmazlar.

Kilit büyüsü, karşılaşacağınız en iyi bağlama, aşık etme, geri döndürme büyüsüdür. Zaten adından da anlayacağınız üzere bu büyüyü yapacak olduğunuz kişi size resmen kilitlenecektir. Size sıkı sıkıca bağlanmasını istediğiniz kişilere kilit büyüsü yaptırırsanız o kişiler sizin olacak, size geri dönecek, sizden ayrılamayacaklardır.

Kilit büyüsünün birçok çeşidi vardır. Bu da o türlere ve çeşitlere göre malzemelerin değişeceğini gösterir. Ama asıl esas konumuz olan kilit büyüsünü yaptırıyor iseniz, malzeme olarak ana malzemenizin bir kilit olacağını bilmeniz gerek. Onun dışında bir malzemeye ihtiyacınız olmayabilir de, olabilir de. Bunu medyumunuza danışırsanız, sizi doğru şekilde yönlendirecektir.

Eğer mesleğinde başarılı ve de en önemlisi de ‘gerçek’ olan bir medyum ise, elbette ki her medyum bu büyüyü yapar. Ancak bu büyü çok kuvvetli ve de hüner gerektiren bir büyü olduğu içindir ki, kilit büyüsünün yapım aşaması ve de sonucu, büyük bir yetenek, hüner ister. Bu noktada da başarılı medyumunuz size yardımcı olacaktır.

• Giden sevgiliyi geri döndürme • Eşleri birbirine bağlama • İlişkilerdeki sorunları giderme, bağlılığı sağlama • Eşleri eve bağlama • Ev içindeki sorunların çözülmesi • Bereketin, huzurun ve de mutluluğun kişilere kitlenmesi • Kişilerin paraya ve de berekete bağlı olması, paranın ve bereketin onları bulması Gibi daha birçok amaç ile kilit büyüsü yapılabilir. Bu büyülerin her zaman iyi bir medyum aracılığı ile hayata geçirilmesi gerekir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 64377 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
20 Hayır

“Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Bir çocuğum olmuyor başvurduğumuz evlat edinmeler de geri çevriliyordu. Yetkililerin bakış açısını değiştirmek istiyordum medyum Burak bu konuda en etkili isimdi. Benim için bağlama büyüsü yaptı yetkilerin beni anlaması ve çok sevmesi sonucu artık bir bebeğim olmuştu.

 2. Evimde ki eşyalardan artık rahatsız oluyordum evlendiğimden beri kullanıyor kırık çizik koltuklar da oturuyordum. Eşimin işleri için anlaştığı firmalara uzun süreli bağlama hamaylı medyum Burak hocamızdan rica edip yaptırdım. İyi ki bunu yaptım şuan tüm ihaleleri eşime veriyorlar.

 3. Medyum Burak benim aile birliğimi koruyan isim oldu. Eşimle bana yaptığı bağlama büyüsü neticesinde birbirimize sıkı sıkıya bağlanmamız gerçekleşti. Başarılı, işinin ehli bu medyuma ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bizi çok mutlu kıldı.

 4. Buradan herkese belirtmek isterim ki, medyum Burak bu işin ustasıdır. Mutluluğa erişmem için onların ayrılması gerekiyordu. Medyum Burak ile ayırma büyüsünü hemen faaliyete geçirdik. Onlar ayrıldı, ben sevdiğime kavuştum teşekkürler hocamıza.

 5. Medyum Burak hayatım için son derece hayırlı işlere aracı olmuş, ilim irfan sahibi gerçekten değerli bir hocadır. Ben birkaç işlem yaptırdım hepsinden de olumlu sonuç aldım. Ayırma ve bağlama büyüsü olsun duaları olsun bütün uygulamaları hayatımda olumlu açıdan köklü değişimlere vesile oldu Allah başımızdan eksik etmesin.

 6. İş yerinden biri bana platonik aşk besliyordu. Evli olduğum için yanlış anlaşılmaktan ve eşimin kulağına gitmesinden korkuyordum. Bu insanı kendimden soğutmak için Burak hoca soğutma büyüsü yaptı. Sonuçtan memnunum malum kişi yakamdan düştü. 0553 371 89 94 iletişim hattından hocayla görüşme sağlamıştım.

 7. Eski sevgilim aileme son derece gaddar davranmaktaydı. Bu sebeple ailem istemediği için ilişkimiz bitti. Ben onu unutamıyorum. Bu sebeple medyumburak@gmail.com adresine yazarak bilgi aldım. Bağlılık celbi ile eski sevgilimi aileme yakınlaştırabileceğimi öğrenince sevinçten deliye döndüm. İşlem sonrasında 3. Hafta bitmek üzere. Her şey güzel gidiyor. Teşekkürler Medyum Burak.

 8. Sevildiğimi hissediyor ama bağlılıktan uzak olduğuma inanç yolunda ilişkimi düzene sokma peşindeyim. Medyum Burak methi ile bağlılık hamaylı işlemini yaptırmayı düşünüyorum. Muska taşımayla okunacak dua işlemlerini aktaran Medyum Burak’a işleme hemen başlamasını rica ettim. 15 gün sonrasında bana deli gibi bağlı bir partner ile birlikte olduğumu fark etmeye başladım. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Amcam bana karşı çok soğuk tavırlı. Bu durum beni üzüyor. Ben onu çok seviyorum. Birlikteliğimiz daha kuvvetli olsun isteğimi Medyum Burak’a ilettim. O da bağlılık celbi ile bu işi düzeltebileceğini iletti. Hemen başlamasını söyledim. İyi ki söylemişim. Bir aydır amcamla paylaşımlarımız harika gidiyor. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Arkadaşım sevgilisini defalarca terk etmesine rağmen karşı taraf bir türlü ikna yoluna gitmiyor. Bu konuda muzdarip. Medyumluk hizmeti almamız farz oldu. Ayırma büyüsü için başlayabileceğini ileten Medyum Burak’a minnet borçluyuz. Ayırma celbi o kadar çabuk etki etti ki yaşamadan bilemezsiniz. İyi ki varsın Medyum Burak.

 11. Medyum Burak diğer çalıştığım hocalardan gerçekten farklı arkadaşlar. Ben çok sahte medyumlardan da zarar gördüm gerçekten, kendisi samimi ve gerçek bir insan. Ben ayrıca manevi ilimlere olan bilgisinden de memnun kaldım diyebilirim. Bir bağlama celbi ile bana yardımcı oldu. Bu aşk büyüsü gibi gerçekten inanılmaz etkili bir işlem oldu.

 12. Hocamla tanışmam ve kendisinden ayırma hamaylı desteği almam sayesinde özel hayatımda beni çok sıkan bir durumdan kurtuldum. Hocamla tanışmadan önce de ayırma büyüsü konusunda destek almak istiyordum. Bu da Burak Hoca sayesinde gerçek oldu. 60 gün içinde etkileri kendini gösterdi ve sonrasında muradıma erdim.

 13. Arkadaşlarım benin büyülere ve hocalara meraklı olduğumu bildiklerinden Burak Hoca hakkında sürekli olarak konuşuyorlardı. Ben de ne zamandır kızım ve damadım için bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum. Vesile ile hocaya ulaştım, aman ne mükemmel bir hoca. Bağlama celbi ile bizimkileri sımsıkı yeniden bağladı.

 14. Kısa zamanda dürüst bir hocaya rastladığım için kendimi gerçekten çok şanslı addediyorum. Medyum Burak Hoca dan aşık etme büyüsü yapması niyeti ile randevu aldım ve kendisinin iletişim bilgileri medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94. Ben gerçekten olumlu netice aldım birlikte aşık etme celbi çalışması yaptık. Tavsiyemdir.

 15. Amcamın oğluyla aşk yaşadık ve bitti. Ailemiz bilmiyordu. Ben kendimi toparlayamıyorum. O yüzüme bakmıyor. Durumu kaldıracak halim kalmadı. Aşk büyüsü ile yeniden bir kıvılcım ararken int bulduğum Medyum Burak ile adım attım. Medyum Burak yaptığı aşk hamaylı işlemi ile 2 hafta içinde nişan konuşmalarına tanık olmamıza yardımcı oldu. Her şey için teşekkürler.

 16. Uzun süredir görmediğim sevdiğim artık beni istemediğini söylüyor. Bu beni fazla yıpratıyor. Yeniden birliktelik arzumla medyum hizmetinde kafam net. Arkadaşımdan aldığım 0553 371 89 94 numaralı teli çevirdim. Medyum Burak aşk hamaylı işlemi ile 10 gün okuyacağı dualardan bahsetti. Kabul ettim. 2 ay içinde yeniden başlayan bir aşk yaşıyoruz. İyi ki varsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir