Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Resimle gerçekleştirilen aşk büyüsü kaç çeşittir, resimle aşk büyüsü nasıl yapılır, resimle aşk büyüsü etkisi ne kadar sürer.

Resimle aşk büyüsü konusundaki bütün detaylar yazımızda bulunmaktadır. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü çeşitleri büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen en sık manevi yöntemler olarak kullanılan büyü türüdür. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafına sahip olduğunuzda resimle yapılan aşk büyüsü çeşitleri hakkında bilgi sahibi edindiğiniz de manevi yönden kendinize bağlamak istediğiniz kişi üzerinde büyü uygulayabilirsiniz.

Gerekli adımları düzgün bir şekilde gerçekleştirdiğinizde aşk büyüsünü icra etmek kolay olacaktır. Kadim büyü kitaplarındaki bilgileri öğreten ezoterik öğretiler de geniş bir yer bulan bağlama büyüleri resimle yapılan büyülerle aynı özellikte kolay bir şekilde icra edilmektedir. Bu bakımdan yoğun bir ilgi odağı oluşturmaktadır.

Resme yapılan aşk büyüsü konusunda bilgi sahibi olabilmek adına öncelikle aşk büyüsünün amaçlarının hangi manevi uygulama üzerinde yapıldığının bilinmesi gerekir. Usulleri bildikten sonra günümüzde pek çok kişinin gerçekleştirmiş olduğu aşk büyüsü konusundaki tılsımları da detaylı bir şekilde öğrenmek gerekmektedir. Genellikle yapılan araştırmalarda bilgi sahibi olmadan tehlikeli işlere girildiği de açıkça görülmektedir.

Bu konuda kendine aşık etme yazımızı inceleyerek detaylara ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Ve Niçin Yapılır

Kolay bir şekilde anlaşılacağı gibi aşk büyüsünün amaçları açıkça görülmektedir. Günümüzde yapılan çalışmaların yanı sıra geçmişe bakıldığında tarihin derinliklerine uzanan aşk ve bağlama büyüsü türleri insanoğlu üzerinde manevi etkiler yaratmaktadır. Özellikle sevilen kişilerin kendine bağlanma konusundaki aşk duygusunu gösterme çalışmaları için başvurulan manevi yöntemlerdendir. Bunlar arasında aşk büyüsü evliler ve bekarlar, kadınlar ve erkekler arasında icra edilen etkileşim türü olmaktadır. Yapılan aşk büyüsü ile ilgili en önemli hususlar

 • Sevdiği kişi tarafından yeterli sevgiyi göremeyen, sevgisine karşılık bulmak isteyen,
 • Platonik aşkları yaşayan sevgililer arasında aşık etme durumları yaratmak,
 • Evlilik aşamasında ilerleyen birçok kişinin nişanlı ve sözlü olma durumlarında ayrılmadan mutlu ve sağlam bir yuva oluşturmak,
 • Zaman içerisinde evlilikte ortaya çıkabilecek duygusal ve cinsel ilgilerin arttırılması,
 • Karı koca arasında aşk duygusunun olgunlaştırılması,
 • Eşlerin ve sevdiklerin terk edilme korkusunu ortadan kaldırmak amacıyla,
 • Sevenlerin pişmanlık duygusu eşliğinde geri dönme istekleri,
 • Aileler kızlarının veya çocuklarının hayırlı bir evlilik gerçekleştirebilmesi için anne babalar tarafından yapılan maddi manevi uygulamalar

 

Bu tür girişimlerden ortaya çıkan olumlu ve olumsuz sonuçlar olmaktadır.

Etkili Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Yapılan araştırmalar üzerine ortaya çıkan aşk büyüsü yapmak ve bu konuda isteklerin karı koca, sevgili arasında gerçekleşmiş olması bugüne kadar gerçekleştirilen birçok bağlama büyüsünün de tecrübe edilmesini sağlamaktadır. Aşk büyüleri genellikle herkes tarafından icra edilen bağlama büyüleri arasında bulunmaktadır. Bu nedenle resimle aşk büyüsü nasıl yapılır konusundaki soru gündeme geldiği görülmektedir. Bu konuda sevdikleri tarafından yeterli aşk ve sevgiyi elde edememiş kişiler kendisini terk eder sevgililerine karşı genellikle etkili aşk büyüsü yapma girişiminde bulunmaktadır. Bunun sonucunda eşlerin sevgililerin geri dönmesi etkili yöntemler kullanılarak uygulamaların tehlikesiz bir şekilde ortaya çıkarmış olması çok önemlidir.

Genellikle aşk büyüsü yapanlar erkekler kadınlar farklı kişiler her türlü vatandaş olabilir bu alanda gerçekleştirilen aşk büyüsü gerçek olarak değerlendirildiğini çok etkili ve tesirli olduğu anlaşılacaktır. Özellikle tesir etmesinin sağlamlaştırılması manevi yönden deneyimli ilim sahibi kişiler tarafından yapılması doğru bir seçenektir. Özellikle havas ve ledün ilim kaynaklarına hakim dünya dışı varlıklarla iletişime geçebilen medyum hocalar aşk büyülerinin en başarılı şekilde gerçekleştirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Özel çalışmalar ve gerçek sonuçlar ortaya çıkardıkları açıkça görülmektedir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Birbirinden yetenekli medyum hoca niteliğindeki üstatların yüzyıllar boyunca birbirinden farklı ortamlarda ve medeniyetlerde bilim konusu yaratarak en sık tercih ettikleri manevi uygulamalar aşk büyüsü çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu nedenle aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazla bir yer tutmaktadır. Günümüzde incelendiğinde gizli saklı kişiler arasında aktarılan ritüelleri hala başarılı bir şekilde etkili aşk büyüsü uygulamalarında kullanıldığı görülmektedir. Bu uygulamalar konusunda sıralama yapılacak olursa

 • Nohut büyüsü, 41 karabiber ile gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • İp ve düğüm ile yapılan aşk büyüsü,
 • Kırmızı mumla gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Bez yakarak gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Tuzla yapılan gerçek bağlama büyüsü,
 • Kağıt ve kırmızı kurşun kalemle gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Resimle fotoğrafla gerçekleştirmiş aşk büyüsü,
 • Adet kanı kullanılarak yapılan aşk büyüsü,
 • Tahta kaşık kullanılarak yapılan aşk büyüsü,
 • Sabun kullanılarak yapılan aşk büyüsü,
 • Papaz büyüsü

 

Olarak sıralanabilir.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle gerçekleştirilen aşk büyüsü türü faaliyetlerinde genellikle kişinin fotoğrafı görevlendirilecek varlıkla birleştirilerek büyü yapılmaktadır. Fotoğrafa yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda oluşan soruya yanıt oluşturmadan önce bazı konularda bilgi vermek gerekmektedir.

Genellikle medyum hocalar tarafından icra edilen aşk büyüleri arasında resimli aşk büyüsü kullanılması birçok kişinin aynı isimde olduğu bilindiği için en etkili ritüeller icra edilerek gerçekleştirilmektedir. Kullanılan resim sayesinde büyü de yanlışlık oluşmasını engellenmektedir. Bununla birlikte kişinin uygun usullerle hareket etmiş olması da büyüğünün gerçek etkisini ortaya çıkaracaktır.

Fotoğraf ile aşk büyüsü yapmak konusunda uygulanması gereken birçok usul ve yöntem bulunmaktadır. Bu usuller dikkat edilerek fotoğrafına sahip olunan kişinin kısa süre içerisinde büyü sayesinde kendinize bağlandığını görebilirsiniz. fakat fotoğrafın dijital ortamda olmaması gerçek kağıt üzerinde baskı fotoğraf olması önemlidir. Bu tür çalışma içerisinde ekranda görünen fotoğraf üzerinde yapılacak büyü etkisi olmayacaktır. Bu nedenle kişinin sosyal medya hesabından alınan fotoğraflarla büyü yapmak mümkün değildir. Fotoğrafları baskı halde çıkarmak sağlam bir büyü yapmanıza yetecektir.

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? bu yazımızda bakabilirsiniz.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Uygulaması

Kendi imkanlarımızla kendi evinizde tek başınıza fotoğrafla aşk büyüsü yapabilmeniz için öncelikle bu konuda görevlendirilmiş olan hüddam hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Farklı bağlama büyüleri, aşk büyüleri, fotoğrafa yapılan aşk büyüsü uygulamalarında görev yapan hüddamların desteği ile gerçekleşmektedir. Hüddamlar doğa dışı manevi varlıklar olduğu için çok kuvvetli tesir ortaya çıkarmaktadır. Fotoğraf ile gerçekleştiren aşk büyüsü hüddam zargon Efendi tarafından yapılır. Bu nedenle bahsedeceğimiz ritüelleri gerçekleştirirken genellikle hüddama hitap edilmesi onunla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Sessiz ve sakin bir ortam elde edildikten sonra fotoğrafı önünüze koyarak doğu istikametine yönelmiş olmak ve tılsım için 7 defa arka arkaya şu sözcükler tekrar edilmelidir.

‘’Ey hüddam zargon Efendi yapacağın fotoğraf büyüsü sayesinde kendime aşık olmasını istediğim kişi kalbi bana karşı mühürlesin istiyorum’’. Bundan sonraki hüküm sendendir. Bu konuşmayı 7 defa tekrarlamış olmalısınız. Bu sırada büyünün niyetini ve hedefinin içinizden gönlünüzden geçirmelisiniz. Büyünün etkisini aşık olmasını istediğiniz kişi üzerinde etkili olabilmesi için yüzünü gözünüzün önünde canlandırarak büyüye devam ettirmelisiniz. Önünüzde bulunan fotoğrafın kafa bölümüne sağ elinizin işaret parmağını koymalısınız. Sol elinizin işaret parmağını fotoğrafta bulunan kişinin kalp kısmına yerleştirmelisiniz. Fotoğrafın üzerine okuyacağınız tılsımı sözcükler

‘’Ey zargon Efendi kalbini kafasına ve tamamen karşı taraftan başka insanlardan koparılmış bir şekilde kendime bağlamak istemiş olduğum bu kişinin kafasında düşüncelerini bana teslim et. Oluşan düşüncelerini bana yönlendirilmesini istiyorum. Kalbindeki bütün hassas oluşmuş duyguları benimle hemhal ekmeğini arzuluyorum. Sen bu işin üstadı piri olmanın yanında bana en güzel şekilde yardım edecek varlıksın. Benim bahtımı aç. Kendime bağlamak istemiş olduğum bu kişinin kalbini ve kafasındaki düşünceleri tamamen bana açmanı istiyorum. Bundan sonra hüküm sende olduğu için sonrasında sana karşı koyacak herhangi bir kişi veya varlık bulunmadığını beyan ediyorum. İşini hakkıyla yapmanı görevini ifa etmeni arzulamaktayım’’

Bunun sonrasında fotoğrafı iç kısmına gelecek şekilde katlamalısınız. En güvenli yerde saklamalısınız. Resme bakılarak yapılan aşk büyüsü uygulamasında etkisi kısa zaman içerisinde görüleceğini bilmelisiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? Sıkça Sorulan Sorular

Sağlam bir kaşık büyüsü yapabilmek için söylenmesi gereken sözler, yapılması gereken tılsımlar, dualar ve izlenecek yol profesyonel medyum hocalardan öğrenilebilir. Burada sizlere en açıklayıcı bilgileri sunmakta medyum hocaların tavsiyelerini sizlere aktarmaktayız.

Fotoğrafla aşk büyüsü yapmak doğru yol izlediğini sürece basit bir yöntem olacaktır. Bunun yanı sıra medyum hocaların tavsiyelerine uyarak fotoğraf üzerinde gerçekleştireceğiniz söylemleri ve işaretleri doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Evliliğin ilk oluşumunda aşkın olması gerektiği herkes tarafından bilinir. Bu nedenle fotoğrafta yapılan aşk büyüsü tuttuğu andan itibaren evlilik yolunda en sağlam adımlar atılmış olacaktır.

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsünün amacı sevilen kişiden yeterli aşkı, tutkuyu ve duyguyu hissedebilmektir. Eğlenmek istediğiniz kişinin tamamen size bağlanmasını istiyorsanız fotoğraf kullanarak aşk büyüsü gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğrafla gerçekleştirilecek aşk büyüsü için en önemli malzeme baskı şeklinde çıkarılmış kağıt üzerinde büyü yapılacak kişinin net bir fotoğrafının olmasıdır. Burada söylenecek sözlerin doğru bir şekilde takip edilmesi uzman medyum hocalar tarafından tavsiyelerin birebir uygulanması önem arz etmektedir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 33223 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

“Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?” için 16 yorum var.

 1. Parasal sıkıntılar yaşıyor bir türlü istediğiniz kadarını kazanamıyorsanız yaşamınız için adım atma vakti gelmiştir. Benim gibi medyum Burak hocamız ile görüşme ayarlayabilir durumunuzu anlatabilirsiniz. Âşık etme celbi ile karşıma çıkardığı zengin kocamla şuan mutlu ve lüks bir hayat yaşıyorum.

 2. Küçük bir çocuk olarak istismara uğradığım da bunu insanlara anlatmak yerine medyum Burak hocamız ile paylaştım. Beni yok yere korkularla da yüzleştiren o insana yaptığımız soğutma celbi ile hayatımdan ebediyen çıkmasını sağladı.

 3. Ben Medyum Burak ile eşleri birbirinden ayırması için ayırma büyüsü üzerinde çalışma yaptım. Kendisi işinde çok yetkili birisi. Çok memnun kaldığım sonuçlar ile karşı karşıyaydım. Kendisine teşekkürlerimi sunarım buradan. Dilerseniz siz de kendisine medyumburak@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sonucundan memnun kalacağınıza emin olun.

 4. Evden kaçan karımın evine geri dönmesi için medyum Burak’a yapabileceği bir şeyin olup olmadığını sordum. Verdiği cevap ise çok güven vericiydi. Hemen bağlama büyüsü yaptı karıma. Evine geri bağlandı karım. Tabii bir yandan da bana bağlandı. Şimdilerde çok mut bir hayatın içindeyiz.

 5. Bende medyum Burak’a işlem yaptırtan ve çok memnun kalanlardanım. Çok özel bir aile sorunum vardı. Hocamızla ön görüşmelerimiz oldu. Muhabbet açısından çok samimi biri, konuşurken kendinizi kasmanıza gerek yok. Aşk büyüsü bakımından çok yararını gördüm. İletişime geçmek isteyenler medyumburak@gmail.com 0553 371 89 94 hocamızın iletişim bilgileri.

 6. Ben de medyum Burak için olumlu yorum yapanlardanım. Bundan bir kaç ay evvel işlem yaptırım. Aylardır ilk kez rahat uyuyorum, rahat nefes alabiliyorum üstümdeki o lanet bağlama büyüsü gittiğinden beri kendimi hafiflemiş özgür hissediyorum.

 7. Yengem dayımdan duyduğu hakaretlere dayanamaz hale geldi. Ondan soğuduğunu ve eski sevgisini yitirdiğini söylemeye başlaması ile ona yardım etmeye karar verdim. Medyum Burak’a onlar adına soğutma celbi işlemi başlatması için başvuruda bulundum. 0 553 371 89 94 numaralı telefonu ileten arkadaşıma çok şey borçluyum. Onun sayesinde yengem gördüğü zulümden kurtulmak üzere. Boşanma davasını açtılar bile. Sonsuz teşekkürler Medyum Burak.

 8. Kayınbabam her şeyimize karışıyor. Eşim ile aralarındaki bağları koparma kararı aldım. Eşim ile kayınbabam arasına soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum. Bunun için işinde iyi olan Medyum Burak ile görüşme yolunda hareket ettim. Soğutma hamaylı işleminin 2. Haftasında mutluyum. İyi ki varsın Medyum Burak. Artık çok nadir görüşüyorlar.

 9. Kardeşim eşinden ayrıldı. Ayrıldığı eşi çocuklarını görmesine izin vermiyor. Çocuklarını çok seven kardeşime çok üzülüyorum. Onun için medyum arayışında iken iş arkadaşımın verdiği medyumburak@gmail.com maile yazdım. Medyum Burak aşk celbi ile onları bir araya getirmeyi teklif etti. Çocuklarında sağlığı yönünden bu durumu kabul ettim. 1 ay sonrası tekrar evleneceklerini duymak bizi mutlu etti. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Sevdiğim kadın başka biri ile daha görüşüyormuş. Duyunca çok kötü hissettim. Ben onu unutamamışken böyle bir şey duymak bana ağır geldi. Aralarına soğukluk büyüsü yaptırmak için komşumdan aldığım 0553 371 89 94 numaralı teli aradım. Karşıma çıkan tavırları ve konuşması ile etkileyen Medyum Burak’a durumu ilettim. Kısa zamanda işlemi başlattığı gibi çok da güzel sonuçlar aldım. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Medyum Burak Hoca ya siz de 0 553 371 89 94 numaralı telefondan ve medyumburak@gmail.com mail adresi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ben yurtdışından bile zorlanmadan kendisinden aşık etme hamaylı üzerine yardım aldım. Bu şekilde, sevdiğime aşık etme büyüsü ile kavuştum.

 12. Medyum Burak Hoca ile ben ve ailem, bir değil birkaç defa çalıştık. İletişim kurması kolay ve asla ne telefon engeller ne de bekletir. Mutlaka mesajlara ve aramalara döner ayrıca tüm sorulara doyurucu yanıtlar verir. Kendisinden en son bağlama hamaylı işlemi aldım. Bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi ihtiyaçlarınız varsa mutlaka öneririm.

 13. Ben birkaç hoca ile çalıştım ama gerçekten medyum Burak Hoca kadar iyisini görmedim. Kendisinden bağlama hamaylı desteği aldım. 60 Günde her adımda ne zaman ihtiyacım olsa benim yanımda oldu. Ayrıca yetkinliği ile tüm sorularımı eksiksiz şekilde yanıtladı kendisi. Manevi ilimler ondan soruluyor.

 14. Medyum Burak Hoca dan aşk celbi çalışması aldım. 90 gün sürecek dedi, ayrıntılı olarak anlattı ve dediklerini bir bir yaptı. Kendisini harika bir insan, manevi ilimlere vakıf, paragöz değil, yardım sever ve her zaman sorularıma yanıt aldım. Kesinlikle siz de destek almalısınız.

 15. Eski eşimin kızımızı ihmal ederek, tüm gelirini genç sevgilisi ile yemesinden nefret ediyordum. Ne yapsam da ayırsam derken, kankim bir hoca bulalım ayırma büyüsü yaptıralım dedi. Medyum Burak Hoca yı bulmak bizim için şans oldu. Ayırma celbi ile inanılmaz şekilde, üç ayda harika neticeler aldık.

 16. Eşimin annesi ile sorunlarımız var. Bana daha yakın olsun eşim ilişkimize daha özen göstersin dilerdim. Bundan için medyum arayışı şart olmuştu. Medyum Burak ile tanışmama vesile olan arkadaşım sayesinde durumu anlattım. Kayınvalidem ile arama yapılan sıcaklık ile her şey yoluna girecek gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir