Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafa bakılarak aşk büyüsü nasıl yapılır, kimler fotoğrafa bakarak aşk büyüsü yapabilir, aşk büyüsü etkisi ne kadar sürer?

Bu konu ile ilgili bütün ayrıntıları yazımızda bulacaksınız. Fotoğrafa bakarak aşk büyüsü yapmak konusunda birçok problem yaşayan çiftlerin bu hususta değişik yöntemler uyguladığı açıkça görülmektedir.

Genellikle gönül işlerinde mutluluk hedeflenmektedir. Fakat bazı durumlarda mümkün olmadığı görülmektedir. İkili ilişkilerin olmazsa olmazı aşk tamamen tamamlayıcı unsur olacağı için süre içerisinde bazı sorunlar da ortaya çıkmaktadır.

Bu süreçte ayrılıkların yaşandığı sorunların ortaya çıktığı görülmektedir. Bu tür durumlardan kurtulabilmek için manevi yönden destek sağlayabilecek aşk büyüsü yaparak başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Resme bakarak yapılan aşk büyüsü bu tür başarılı çalışmalardan birisi olmaktadır. Bağlama büyüsü türünde yapılan çalışma başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Havass ve ledün ilim dünyasında deneyimli medyum hoca olarak çalışan ve bu konuda icra ettikleri konularda başarılar sağlayan ilim, irfan sahibi kişilerin bağlama ve aşk büyüleri konusunda geçmişten günümüze etkin çalışmaları oluşmaktadır.

Erkek veya kadın fark etmeksizin bekarlar, evliler arasında icra edilen aşk büyüleri kişinin resmi kullanılmak suretiyle uygulanmaktadır. Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyülerinde kişinin yaşamış olduğu bölge hakkındaki bilgiler önem taşımaktadır. Bu konuda mesafe ve uzaklık herhangi bir sıkıntı yaratmadığı da bilinmektedir.

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır?
bu konuyu merak ediyorsanız sonuca ulaşabilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Yapma

Resimle aşk büyüsü yapma konusunda son dönemlerde en sık merak edilen konuların başında resimle yapılan aşk büyüsü çalışmaları geldiği görülmektedir. Bağlama büyüsü uygulamalarına temel oluşturan ve kişinin bir adet fotoğrafı ile yapılması gereken büyü hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Bu konu zararlı bir önem taşımaktadır. Medyum hocalar çok dikkat ederek gerçekleştirmiş oldukları resmin üzerindeki aşk büyüsü çalışmalarını başarılı bir şekilde icra etmektedirler. Bu noktada gerçek resmin fotoğrafın bulunması önem arz etmektedir. Burada gerçekleştirilen bağlama büyüsü türleri fotoğrafla icra edilmektedir. Bu konuda yapılacak çalışmalarda fotoğraf bulunur ve büyü ile ilgili hüddam göreve çağrılarak etkili malzemeler bir araya getirilerek büyü çalışmaları başlatılır. Resimle aşk büyüsü gerçekleştirme konusunda özellikle son dönemlerde popüler bir çalışma gerçekleştiği açıkça görülmektedir. Bu uygulamanın avantajlı olmasının yanında birçok dezavantajı da bulunmaktadır.

Resimli Aşk Büyüsü Yapmanın Avantajları

Resimle aşk büyüsü yapma konusunda ilk karşımıza çıkan bağlama büyüsünün günümüzde en çok tercih edilen çalışmalar arasında bulunmasıdır. Erkek, kadın fark etmeden kişiler tarafından sevilen kişilere duyulan aşkın karşılık oluşturabilmesi için avantajlı resimle aşk büyüsü yapma çalışmaları yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Resimli aşk büyüsü gerçekleştirmenin en önemli avantajları

 • Resme ulaşmak çok kolay olmaktadır.
 • Büyü gerçekleştirilecek kişi resmi sosyal medya üzerinden yayınlamış olduğu görüntülerden baskı yöntemi ile resim elde edilebilir.
 • Elde edilen fotoğraf tarayıcıdan bastırılarak gerekli olan malzeme elde edilmiş olur.
 • Büyü yapılırken kullanılacak fotoğraf karesinde sadece büyü yapılacak kişinin olması yeterlidir.
 • Büyünün mekan ve zaman konusunda herhangi bir kısıtlama ortaya çıkarmaması ayrı bir avantaj oluşturmaktadır.
 • Fotoğraf sayesinde kendinizden çok uzak aşık olmak istediğiniz kişinin veya size aşık olmasını istediğiniz kişinin size bağlanması mümkün olacaktır.

Resimli Aşk Büyüsü Yapmanın Sonuçları

Gerçekleştirilen bütün bağlama büyülerinde oluştuğu gibi fotoğrafla yapılan aşk büyüsü çalışmalarında sonuç hassas bir konu oluşturmaktadır. Bu tür uygulamalarda kadim büyü kitapları usul ve esas olarak kabul edilmektedir. Zaman ve sonuç ilişkisini oluştururken bazen netice olumlu olmayabilir.

Medyum hocaların tecrübelerine dayanarak bağlama vefkleri, tılsımlar ve büyüler ile ilgili manevi etkiler güçlü bir şekilde kullanılmalıdır. Yapılan tılsımlar, vefkler, gerçekleştirilen fotoğrafla büyüler %100 oranında medyum hocalar tarafından başarı ortaya çıkarmaktadır. Genellikle başarılı manevi uygulamalar içerisinde sonuçların kısa sürede ortaya çıkması mümkündür.

Bu nedenle sevdiğiniz kişinin fotoğrafına bağlama büyüsünün tesiri oluşabilmesi için kısa zamanda malzemeler tamamlanıp kişinin aşkına ve sevgisine karşılık vermesi sağlanmış olacaktır. Bunun yanında evli olan kişilerde fotoğraflı aşk büyüsünü yaptırarak aralarındaki duygusal bağı güçlendirme fırsatı elde edebilirler. Büyünün etkisi altında kalan kişiler büyük bir aşk etkisi ile birbirine bağlanacaktır.

Resim Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Bağlama büyüleri ve manevi ilimler konusunda ve büyüler hakkında internet üzerinde araştırma yaparak bazı konulara ulaşabilirsiniz. Merak edilen konuların en birinci sırasında resim büyüsü nasıl yapılır sorusunun araştırılma durumu gelmektedir. Fotoğrafla veya resim kullanılarak gerçekleştirilen aşk büyüsü farklı ritüellerle olması açısından önem kazanmaktadır. Bu gerçekleştirilen uygulama sonucunda fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüsü çeşitleri geniş bir manevi anlam ifade etmektedir.

Çünkü resim kullanılarak gerçekleştirilen bu tür büyü olaylarında kolay ve etkili sonuçlara ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda mesafe konusunda herhangi bir sorun yaşamadan resim ile aşk büyüsünün gerçekleştirilmesi büyünün kişiye yönlendirilmesi kolay olmaktadır. Büyünün kime ve nerede yapılacağı belirlendikten sonra etkisi çok kolay bir şekilde ortaya çıkacaktır. Genellikle uzaktan uygulanan ve etkisi çabuk görülen büyüler arasında yer alan en güçlü tesirli ortaya çıktığı bilinen canbar büyüsü olmaktadır.

Canbar aşk büyüsü malzemeleri büyünün etkisini artırmanın yanında amaçlanan hedefe ulaşmayı da kolaylaştırmaktadır. Kişinin fotoğrafına ihtiyaç duyulacağı için büyünün kadim büyü kitaplarında gösterildiği şekilde tehlikeli fakat bunun yanında etkili sonuçlar ortaya çıkaran bir çalışma olduğu bilinmektedir.

Sürekli su ile yıkanmak veya tuz ile banyo yapmak büyü bozar mı? bu konuda en detaylı açıklamaları yazımız içerisinde ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz.

Resimle Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genellikle kadim büyü kitaplarında ve ilim, irfan sahibi olmuş medyum hocaların zihinlerinde ellerinde güvenilir kaynaklar bulunduğu bilinmektedir. Burada öne çıkan en önemli büyü çeşidi canbar aşk büyüsü olmaktadır. Büyüden etkilenmek ve istenen kişinin fotoğrafı ile büyü icra etmek çok önemlidir. Büyü konusunda kısa bir araştırma yaparak canbar büyüsünün nasıl uygulandığını, nasıl gerçekleştiğini, hangi ritüellerin bu konuda farklı yöntemleri ortaya çıkardığını bilmek gerekir.

Büyünün tesir altında kalan kişiler veya kalmasını istediğiniz kişilerin resmi kullanılarak sureti ön plana çıkarılmaktadır. Fotoğraf kullanılarak yapılan canbar aşk büyüsü sırasında kişinin maketi oluşturularak veya heykeli elde edilerek etkili bir sonuç ortaya çıkarmak mümkündür. Kişinin fotoğrafı sosyal medya hesabındaki profil resmi kullanılarak baskı edilmesi mümkündür. Fotoğrafa okunan aşk büyüsü olarak ifade edilen canbar büyüsü yapılışı bir takım ritüellere dikkat edilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Canbar Büyüsünün Yapılışı

Genellikle kişiler sevdiği kişinin fotoğrafına resmine sahip oldukları bilinmektedir. Canbar aşk büyüsü yapılması için de temel malzeme fotoğraf olmaktadır. Canbar büyüsü yapılışı konusunda belirli aşamalar geçmek gerekmektedir. Bu ritüellere uygun gerçekleşecek olaylardan mümkün olmaktadır.

 

 • Büyü yapılırken tesir altında kalınması istenen kişinin fotoğrafı aşık olması istenen kişi üzerine bırakılır. Bunun ardından fotoğrafın üzerine Ya Vedud ile ya Habip Esmaları 99 defa okunmalıdır.
 • Her bir Esma’nın 99 defa tekrar edilmesi ve okunması önemli bir husustur. Okuma işlemi bittikten sonra yan yana bırakılan fotoğraflar üzerine işaretler yapılır.
 • Büyü yaptıran kişiler kendi fotoğraflarına koyduğu işaretin altına kendisinin ve annesinin adını yazar. Yapılan aynı işlem büyü yapılan kişinin resmi üzerinde de uygulanır.

Bu defa büyü yapılan kişinin annesinin adı yazılmalıdır. Bunun sonrasında fotoğraf uygun bir dua kağıdının üzerine yapıştırılarak dua duvara asılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüsü tamamen bilinçli ve inanarak gerçek profesyonel kişiler tarafından yapıldığında gerçeklik boyutu ve etkisi hissedilir derecede ortaya çıkacaktır. Fakat kendini medyum olarak tanıtan kişiler tarafından rastgele dualar rastgele söylemler yapılarak gerçekleştiğinde herhangi bir şey ifade etmeyecektir.

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü için maneviyat konusu oluşturulurken medyum hocalardan yardım alınmalıdır. Çünkü farklı ve bilinçsiz gerçekleştirilecek manevi değerler olumsuz sonuçların oluşmasına neden olacaktır. Bu konuda kadim büyü kitapları içerisinde yer alan hususlara dikkat edilmelidir.

Kişi kendisini aşık etmek istediği sevdiği ve tutkuyla bağlandığı kişilerin karşılığında aşk hissi ortaya çıkarabilmesi için fotoğrafını kullanarak aşk büyüsü yaptırabilir. Bunun için kadın ve erkek olması fark etmemektedir. Kadınlar erkeklere, erkekler kadınlara bekar ve evli çiftler birbirlerine fotoğrafla aşk büyüsü yaptırabilir.

Fotoğrafa aşk büyüsü işinin ehli kişiler tarafından yapıldıktan sonra kendi etkisini gösterecektir. Bu zaman zarfında sabırlı davranılmalı büyünün tutması halinde karşı taraf kendiliğinden bağlılık hissini ortaya çıkaracağı için sevgisini aşkını ortaya koyacaktır. Fotoğraf ile aşk büyüsü yapılırken fotoğrafı olan kişinin fiziki yapısına gerek yoktur.

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü iyi niyetle gerçekleştirildiği sürece olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Fakat evli çiftleri ayırmak, evli çiftleri kendine aşık etmek, huzur bozmak, aile ortamını yıkmak için gerçekleştirilen büyüler ters tepki yaratarak büyü yapan tarafında olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 66796 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
47 Hayır

“Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 15 yorum var.

 1. Eve gelip giden eşimde değişimler seziyordum sanki bana ve çocuklarına karşı soğumuş bir tavrı vardı. Bunu medyum Burak hocamıza anlattığım da büyü yapıldığın söyledi bozduktan sonra da aşk büyüsü yaptı ve yeniden eşimi evine bağladı.

 2. Duygularınız ile kimsenin oynamasına izin vermeyin ben nişanlım tarafından aldatıldığımı öğrendiğim de 0553 371 8994 numarasından medyum Burak hocamıza hemen ulaştım. Bana yaptığının daha kötüsünü yaşaması için aldattığı kıza soğutma büyüsü yaptım onunda ortada kalması ile mutlu oldum.

 3. Medyum Burak kızımın hayatını kurtardı. O hayırsız insandan ayırdı onu. Ayırma büyüsü ile bu sorunun çözüleceğini söyledi ve öyle de oldu. Kızımı o insandan ayırdığından beri gün yüzü görmeye başladık. Ben kendisinden çok memnun kaldım, herkese de öneririm.

 4. Gerçek medyum bulma konusunda neredeyse ümitlerimi kaybettiğim bir anda medyum Burak’ın internet sitesiyle karşılaştım. Soğutma büyüsü çok etkili oldu. Daha sonra birkaç konuda daha ihtiyaçlarım oldu. Her defasında olumlu sonuçlar aldım. medyumburak@gmail.com adresine mail yollayarak iletişim kurdum. Düşünenler vakit kaybetmeden iletişim kurabilirler.

 5. Babamın ikinci eşi yani üvey annem olacak kadın sürekli bana ve kardeşlerime soğutma büyüsü yaptırmış evden gidelim diye. Medyum Burak ile bu yüzden görüşüp bakım yaptırdım. Sonuçtan memnunum herhangi bir konuda mağdur edilmedim.

 6. Sevgilimin beni aldattığını fark ettim. Bunun ardından çok geçmeden ondan ayrılma planları yapmak istedim; çünkü iki tarafı da idare etmede çok yetenekliydi. Ona bir ders vermeliydim. İki görüştüğü insan üzerinde de soğutma büyüsünü hamaylı işlemi ile başlatmak için medyumburak@gmail.com adresine durumu aktardım. Hamaylı işlemine başlaması ile aramıza soğukluk girmesi uzun sürmedi. Sağol Medyum Burak.

 7. Komşumuzla sorunlarımız var. Çok fazla geriliyoruz. Bu durum canıma tak edince Medyum Burak ile görüşüp ayırma büyüsü yaptırmaya niyetlendim. Annem babamın taşınacağımızı söylediğinde ise yerimde duramadım sevinçten. Ayırma celbindeki başarısından dolayı Medyum Burak’a minnet borçluyum.

 8. Teyze kızım çok yanlış biri ile evlenmek üzere. Bu durum bizi rahatsız ediyor. Bir an önce ayrılmalarını isterken onlar evlilik işlemlerini hızlandırıyorlar. Ayırma büyüsü için Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirip en etkili olan celp işlemine başlamasını rica ettik. 2 haftada alınan nikah günü iptal olsun kararı aldılar. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Sevgilimin abisinin başı aşka dertte. Bir türlü sevdiği kıza açılamıyor. Aşk büyüsü ile kızı ona aşık etme peşindeyiz. Medyum Burak ile medyumburak@gmail.com mail adresi sayesinde yazışmayı başardım. Aldığım fikirce aşk celbine hemen başlatmak istedim. Celp işlemi ile 12. Günde kız ile yakınlaşmalar başladı. Mutlu olacaklarına inanıyorum. Teşekkürler her şey için.

 10. Ayırma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü bu konularda destek almak isterseniz, siz de benim gibi medyum Burak Hoc adan destek alabilirsiniz. Ben ve arkadaşlarım kendisine birçok konuda danıştık. Özellikle ben bağlama celbi desteği aldım ve gerçekten çok memnun kaldım kendisinden.

 11. Burak Hoca ile yaptığımız ayırma hamaylı çalışmamızla, evladımı peş para etmez bir adamın kollarından kurtardım. Gerçekten hocama şükür ediyorum. Ayırma büyüsü konusunda aslında genel anlamda manevi ilimler konusunda bir numara bir insan.

 12. Eşimi çok seviyorum ama onun farklı biri ile daha yazıştığını duyunca dünyam başıma yıkıldı. Ayırma büyüsü yaptırmalıyım düşüncesiyle kuzenimin tavsiyesi ile Medyum Burak’a başvurduk. Ayırma celbi tercihinde bulunarak daha net sonuç alma peşine gittik. İyi ki tercihimi Medyum Burak’tan yana kullanmışım. 1 ay içinde her şey yoluna girmeye başladı. İyi ki varsın Medyum Burak.

 13. Selamlar, beni memnun eden, gerçek bir hoca olan medyum Burak Hoca ile sizlerin de görüşmesini ve kendisinden yararlanmasını çok isterim. Medyum Burak Hoca iletişim bilgileri olarak medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 ne zaman kullansam iletişimde zorlanmadım. Aşık etme celbi ile gerçekten çok başarılı çalışma yaptık.

 14. Ben ve arkadaş çevrem zaman zaman, yan, ihtiyaç duyduğumuzda medyum Burak Hoca dan destek alırız. Kendisinden ne zaman danışsak, hep dürüstlük ve memnuniyet aldık. Ben en son iş arkadaşlarımdan uzaklaşmak için soğutma hamaylı desteği aldım ve dedikoducu tiplerden kurtuldum.

 15. Amcam çok sinirli ve sert yapıda biri. Kuzenlerim de bir o kadar sıcakkanlı ve duygusal. Aralarındaki ilişki istedikleri gibi gitmeyince ergenlik döneminde sorunlar çoğalmaya başladı. Yengemle başvurduğumuz Medyum Burak sayesinde bağlılık büyüsü yaptırarak çok daha bağlı bir ilişki arzumuzu ilettik. Bağlılık celbi kısa zamanda hayatlarını değiştirdi. İyi ki varsın Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası