Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

Uzaktan aşk büyüsü yapılır mı? Uzaktan yapılan aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? Uzaktan yapılan aşk büyüsü etki süresi ne kadardır?

Uzaktan sevdiğine yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır? İki kişi arasında yapılacak aşk büyüsü uzaktan nasıl gerçekleştirilir? Uzaktan birine aşık etme büyüsü yapmak isteyenler bu konuda denenmiş ve etkisi görülmüş aşk büyülerini inceleyerek detayları yazımız içerisinde inceleyebilirler.

Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri
genellikle sevdikleri kişiyle uzakta olan kişilerin müracaat ettikleri ruhani uygulamalar olmaktadır. Sevdiği kişiyi kendisiyle ilgili sevgi konusunda ikna edebilmek kendisine aşık olmasını sağlayabilmek adına kadınlar ve erkekler kadim büyü kitaplarına ve burada bulunan büyüleri kullanarak bu amaçlara ulaşmaktadır.

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır Sorusuna yanıt arayan birçok kişi uzaktaki sevgililerine sadece kendi düşünceleri eşliğinde kendilerine bağlama yollarını arayış içerisindedir. Bu nedenle kadim büyü kitaplarında gerçekleşen uygulamalar içerisinde geniş bir yer alan uzaktan yapılan aşk büyüleri konusunda bilinmesi gereken her şey yazımızda bulunmaktadır.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılırsa Çabuk Etki Eder? 

Uzakta bulunan birine aşk büyüsü yapmak için evde tek başınıza dikkat etmeniz gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Öncelikle bekar kişilere yapılan aşk büyüsü kadar evliliklere yönelik gerçekleştirilen uzaktan aşk büyüleri manevi yönden ruhani yetenek sahibi kuvvetli ilim ve irfan sahibi tecrübeli medyum hocalar tarafından icra edilmesi uygun olacaktır. Bunun yanında sevdikleri aracılığı ile sahiplenip aşklarına karşılık bulabilmek isteyen kişiler kadim büyü kitaplarında yer alan tılsımları bilmelidir. Kitaplarda yer alan birçok uygulama uygun bir şekilde yerine getirildiği takdirde aşk büyüsü gerçekleşecektir.

Nazar ve buna benzer sıkıntıların oluştuğu durumlarda sirkeli su ile yıkanmak nazara iyi gelir mi konusunda yazımızda gerekli bilgileri okuyabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir? 

Geçmişten günümüze insanların ilgi göstermiş olduğu birçok manevi uygulama arasında yer alan aşk büyüleri erkekler ve kadınlar açısından aşk duygusunun karşılıklı olabilmesi için ve bunu yaşayabilmeleri için uygun bir zemin oluşturmaktadır. Sevdiğiniz insan tarafından veya eşiniz tarafından gerekli ilgiyi görmek isteyen, dürtüleri ortaya çıkarmak isteyen, ilgisizliği ortadan kaldırmak için bu tür aşk büyüsü verilen uygulamaya müracaat etmektedir.

Büyük bir duygusal çöküntüye üzüntüye giren kişilerin evliliklerinin olumsuzluklar karşılığında dağılma tehlikesi ortaya çıkmasının aşk büyüsü yapılmasına ihtiyaç duyulmasına neden olmaktadır. bu tür şahsiyetlerin iradeleri dışında ortaya çıkan birçok önlem ve başvurdukları manevi yöntemlerin ilk sıralamasında aşk büyüsü uygulaması bulunmaktadır.

Aşk büyüsü yapılışı uygulanışı esnasında kadim büyü uygulaması geçmişten günümüze yüzyıllar boyunca deneyimli büyü üstatlarının çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçmişten günümüze bu tür olayların ulaştırılmasında başarılı çalışmalar gösteren ezoterik ritüellerle değişik bilgi oluşumları bu konu üzerine dayandırılmaktadır. Günümüzde birçok büyü Anadolu toplumları içerisinde sıklıkla icra edilmektedir. Geniş bir kitle üzerine yayılmış olan büyük etkisi özellikle aşk büyüsünün uygulanışı oluşturduğu sonuçlar bakımından da ilgi görmektedir. Etkili sonuçların ortaya çıkması bağlama büyüleri arasında yer alan aşk büyüsünün etkisinin görülmesi bu konuda ilgi ve alakanın artışına neden olmaktadır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? 

Bazen insanlar sevdiği kişi tarafından sevilmediğini düşünür. Aşkına karşılık bulamadığını hisseder. Bu nedenle aşk büyüsü yaptırarak hayatlarında oluşan platonik aşklara karşılık çözüm üretmektedir. Bunun yanında sevgilisi tarafından doyurucu bir ilgi oluşturmayan kişiler özellikle bu konuda uzak kaldıklarını ve sevgililerine yönelik aşk büyüsü yaptırarak ilgiyi üzerine toplayacaklarını düşünmektedir. Uzaktan yapılan aşk büyüleri manevi bir uygulama ortaya çıkarmaktadır. Evli veya bekar olmak söz konusu olmamasının yanında gerçekleştirilen bağlama büyülerinin en etkili aşk büyüleri olarak başarılı sonuçlar ortaya çıkarması için medyum hocaların bu konuyu gerçekleştirilmesi çok önemlidir. İlim ve irfan sahibi, tecrübelerini kanıtlamış, başarılarını açık bir şekilde göstermiş medyum hocaların bu konuda gerçekleştirmiş olduğu manevi uygulamalar bulunmaktadır.

Genellikle havass ilimlerinde yetenek sahibi kadim büyü kitaplarını araştırmış ve öğrenmiş medyum hocaların elinde geniş bir bilgi birikimi bulunmaktadır. Bu konuda en etkili aşk büyüsü çeşitleri sıralaması yapılacak olursa;

 • Mumla yapılan aşk büyüsü,
 • Kaşık büyüsü, ip ve düğme ile gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Dolunay büyüsü,
 • Tuzla gerçekleştirilen aşk büyüsü,
 • Sabunda uygulanan aşk büyüsü,
 • Bez yakılarak gerçekleştirilen bağlama büyüsü,
 • Tırnak parçası, kan, saç teli ile yapılan aşk büyüleri,
 • Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüsü

 

Bunların başında gelmektedir. Buradan anlaşılacağı gibi uzaktan aşk büyüsü yapmak bazen materyallere gerek duymaktadır. Uzak mesafede bulunan kişilerin aşkı tercih ettiği konularda büyülerin ve istenilen sonuçların bu şekilde oluşturulması mümkündür.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Gerekli kaynaklara bakıldığında bağlama büyüsü içeren kaynakların özellikle büyük medyumlar tarafından yıllardır yapıldığı manevi çalışmaların kadim büyü kitaplarında havass ilimleri kitaplarında toplandığı görülmektedir. Bu tür büyü kitapları genellikle manevi uygulamalar açısından oluşturduğu ilimlerde uzaktan yapılan bağlama ve aşk büyüsü konusunda bilgi birikimi oluşturmaktadır. Özellikle uzaktan büyü yapmak istiyorum diye kendisini sevgilisi ile bir araya getirmek isteyen kişilerin evde tek başlarına gerçekleştirebileceği bazı büyü çalışmaları bulunmaktadır.

En Çok Tutan Aşk Büyüleri Hangileridir? 

Genellikle son zamanlarda internet üzerinden aşk büyüsü ile araştırma yapıldığı görülmektedir. Uzaktan aşk büyüsü hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyenlerin internet sayfalarında gezinti yaptıkları görülüyor. Kişiler arasında uzak mesafeler oluşmasına rağmen sevgili, sözlü, nişanlı, karı-koca şeklindeki kişilerin sadık bir çevre oluşturabilmek için sevilen kişilerin kötü niyetli kişilerin sevgisine kalmamaları için aşk büyüsü genellikle yapılmaktadır. Günümüzde uzaktan yapılan aşk büyüsü konusunda merak edilen bütün bu tür çalışmalar havas ilmi kitaplarında tavsiye edilen büyü çeşitleri sıralanacak olursa;

 • Evde kaşık büyüsü ile yapılan aşk büyüsü,
 • Düğüm ile yapılan uzaktan aşk büyüsü,
 • Dolunay büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • 41 nohut büyüsü ile yapılan uzaktan aşık etme büyüsü

 

Olarak sıralanmaktadır.

Havas ve ledün üstadı hocadan el almak- vermek nedir? Burada inceleyebilirsiniz.

41 Nohut Büyüsü İle Uzaktan Aşık Etme Büyüsü

Edinilecek kolay malzemeler ile 41 nohut büyüsü gerçekleştirmek mümkündür. Bunun için ihtiyacınız olacak büyü malzemeleri şunlardır;

1 tane kaşık, 1 adet metal tabak, 1 tane bez mendil, 20 santimetre boyunda ip, 41 adet nohut ile büyü gerçekleştirilmektedir.

Evde tek başınıza sessiz sakin bir ortamda yüzünüzü kıbleye dönerek başlayabilirsiniz. 60 saniye boyunca tılsımlı sözleri söylemelisiniz. Tılsımlı sözler ‘’tüm ulvi varlıklar benim sesimi duyun bana kulak verin sevdiğimin gönlünü bana akıtın. Benden başkasıyla olmasın. Bana gelsin’’ konusunda niyet gerçekleştirdikten sonra kıble yönüne dönerek diz çökmelisiniz. Daha önce hazırladığınız 45 adet nohut tanesini metal kabın içerisinden sol elinizle almalısınız. Sağ elimizi kalp üzerine götürüp sevdiğiniz kişiyi gözünüzün önünde canlandırmalısınız. İçinizden sevdiğinizle bir araya gelmek için serzenişlerde ve yakarışlar da bulunmalısınız. Bunun ardından metal tabağın içindeki nohutları el değdirmeden kaşıkla bez mendil  içine koymalısınız. Bezi torba şeklinde yaparak ağzını iple bağlayın. Bağlamış olduğunuz bezi sevdiğiniz kişinin evinin yakınlarında toprağa gömün.

Düğümle Yapılan Uzaktan Aşk Büyüsü 

Temin ettiğiniz pamuk ipliğe özenli bir düğüm atmalısınız. Bunun sonrasında atılan düğüm dudağa yapıştırılarak Fatiha, Ayet el Kürsi 3 defa İhlas 3 defa Tebbet sureleri okunmalıdır. Sureler okunduktan sonra aşık olmak istediğiniz kişinin adını sesli bir şekilde zikretmelisiniz. Burada söylenecek söz seni kendime sakladım şeklinde olacaktır. Bu cümlenin 11 defa tekrarlanması gerekir. Bunun ardından evde düğümle yapılan aşk büyüsü etkileri yaklaşık 1 hafta gibi bir süre içerisinde ortaya çıkacaktır.

Dolunay Büyüsü İle Aşık Etme

Genellikle dolunay zamanı gerçekleştirilen aşk büyüsü marifet gerektiren ritüellerden oluşmaktadır. Öncelikle dolunayın olduğu bir gecede deniz kenarında ve göl kenarında bulunmak gerekir. Göl veya denizde mistik bir yer bulunarak dolunay şeklindeki ayın denize yansıdığı zaman da 3 defa ‘’bıia salanit cassel vahlak naita asphedas raul lte naitata ut pharmas septadak’’ diye tılsımlı sözler söylenmelidir. İbranice dilinde olan bu sözler söyledikten sonra yanınızda bulunan ayna temiz bir beze sarılarak ay ışığı ve enerjisi ayna içine hapsedilmiş olacaktır. Sarılan ayna sevilen kişiye ulaştırarak aşk büyüsü etkisi kısa süre içerisinde ortaya çıkacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri Sıkça Sorulan Sorular

Bu konuda tecrübe sahibi olmuş havass ilimleri konusunda bilgi birikimi sağlamış medyum hocalardan almış olduğu bilgileri doğru şekilde gerçekleştirdiğinizde evinizde tek başınıza aşk büyüsü yapmak mümkündür.

Aşk büyüsü yapmak için ortamın sessiz, sakin, dışarıdan herhangi bir etkileşim oluşmayacak şekilde bir ortam sağlanması gerekmektedir. Yapılan duaların şaşkınlık yaratmadan yarıda bırakılmaması inanarak ve içinizden gelerek gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu nedenle dışarıdaki seslerin sizleri etkilememesi aşırı önem taşımaktadır.

Evde aşk büyüsü gerçekleştirirken kafanıza takılan soruları öğrenmek doğru adımlar atabilmek için alanında başarı seviyesi yüksek medyum hocalar aranarak bilgi almak doğru bir karar olacaktır.

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmanın yanı sıra telefonla medyum hocalara bilgi vererek aşk büyüsü yaptırarak istediğiniz kişi üzerinde etkileşim sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan inanarak ve gerçekten iyi niyetli bir şekilde büyü yaptırma isteğinde olmak önemlidir.

Aşk büyüsü için gerekli malzemeler her yerde bulunmaktadır. Evinizde hazır bulunan malzemelerden daha önce kullanılmamış ise bunları kullanarak aşk büyüsü yapabilirsiniz. Uzaktan birisini kendinize aşık etmek için gerekli adımları doğru bir şekilde uyguladığınızda sağlıklı bir aşk büyüsü etkisi elde edebilirsiniz.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 71205 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

54 Evet
60 Hayır

“Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri” için 16 yorum var.

 1. Erkek arkadaşımı bir türlü nikâh masasına oturtamadım annesine o kadar bağlıydı ki beni seviyor olsa da kopamıyordu. Medyum Burak hocamızdan yardım istedim bağlama celbi ile annesinden daha çok bana değer vermeye başladı. Böylelikle aramızda oluşan güven ile şuan evli mutlu bir çiftiz.

 2. Evladınıza istemediği bir hayat yaşatıyorsanız eğer bunu değiştirmek sizin elinizde olmalıdır. Sevmediğim bir mesleğe sürüklediğim kızımı kurtarmak için o işten daha da soğumasını sağladık. Medyum Burak hocamız soğutma hamaylı ile istifa ettirdi ve şuan mutlu oldu yerde huzurlu.

 3. Benim medyum Burak ile çalışma nedenim, sevgilimi kendime bağlama isteğimdi. Hemen medyumburak@gmail.com adresinden medyumumuza ulaştım. Çok kaliteli iletişim kuruyor kendisi. Bana ve sevgilime bağlama büyüsü yaptı hocamız. Neticesinde birbirimize bağlandık. Çok teşekkür ederiz hocam sayenizde artık çok mutluyuz.

 4. Kızımın evine bağlı, kötü yolda olmayan bir evlat olmasını çok istiyordum. Bir anne olarak bunun için yapamayacağım bir şey yok idi. Medyum Burak sağ olsun işimi kolaylaştırdı. Yaptığı bağlama büyüsü ile kızımı evine bağladı. Şimdi çok mutluyum işte.

 5. Burak hocaya defalarca işlem yaptırmış bir vatandaş olarak kendisine gözüm kapalı güvenirim. Aşık etme celbi konusunda olumlu sonuç veren tek hocadır kendisi. 14 gün yapım süresi olan, 90 gün hocamız tarafından okunan kolyeyi 90 gün üzerinizde taşıyorsunuz hepsi bu kadar. Sonuçtan memnun kalacağınızı garanti ediyorum.

 6. Medyum Burak tarafından muhteşem bir bakım oldu. Bilmediğim ne varsa söyledi. Çok şaşırdım çok tuhaf oldum ama dostu düşmanı öğrendim sayesinde. Allah razı olsun. Soğutma büyüsü yapılmış bana ama artık kurtuldum çok huzurluyum.

 7. Nişanlımı sevmiyorum evlensek de mutlu olacağımıza inanamıyorum. Bu sebeple soğutma büyüsü yaptıracağım bilgili birini aramaya başladım. Medyum Burak önerisinde bulunan kardeşim sayesinde nişanlımın kendi kişisel bilgilerimi ilettim. Soğutma celbi için 90 gün süre boyunca bir kolye takmam gerekliydi. İşlemden 2 hafta sonra ayrıldık. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Kuzenimin karısından sakladığı bir aşığı var. Bir bayan olarak aldatılmayı kaldıramadığımdan bu duruma engel olmak istedim. Kuzenime karısına aşk büyüsü yaptırmak istiyordum. Medyum Burak’a yazarak bilgi edindim. Sonrasında aşk celbi ile 1 ay içinde ilk zamanlarda o zil zurna aşk kokan bir ilişkileri oldu. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Ablam dul bir bayan. Annem hayatına çok karıştığı için yakınlaşmaya çalıştığı erkekler sürekli terk ediyorlar. Bu durumun önüne geçmek için Medyum Burak ile görüşerek annem ile ablam arasına ayrıma büyüsü yapmaya karar verdik. 1 ay içinde ablam görüştüğü kişi ile evlilik yoluna giriyor. Her şey için teşekkürler Medyum Burak.

 10. Sevgilim babamla fena tartıştı. Babam ölse isteme günü gitmez. İnadı inattır. Bir şeyler yapmalıydım. Arkadaşımın fikri ile 0553 371 89 94 numaralı telden Medyum Burak’a ulaştım. Bağlılık büyüsü ile ikisine sıcak bir ilişki sunacağını aktardı. 2 hafta içinde kız isteme gerçekleşti. Bağlılık celbi meğer ne etkiliymiş. Teşekkürü borç bilirim.

 11. Aşık etme celbi çalışması yaptığımız Burak Hoca sayesinde bugün sevdiğimle harika bir ilişkimiz var. Hocam özel kolyeyi bana kargo ile yolladı, ben 90 gün üzerimde taşıdım. Ayrıca özel duaları var ve hocam bunları aynı süre içinde özenle okudu. Gerçekten bu süre sonunda harika etkileri olan bir çalışma yaptık.

 12. Burak Hoca çalışmak benim için son derece verimli oldu. Eşim bir süre önce benden uzaklaşmaya başladı ve kendisinin benimle ilgilenmemesinden çok üzgündüm. Ben de bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum. Çok şükür hocam beklentilerimin olmasını ve bağlama celbi ile eşimin bana yeniden bağlanmasını sağladı.

 13. Merhaba, ben Sinan, dostlarım sayesinde medyum Burak Hoca ile çalışma şansını elde eden bir beyim. Kendisinden aşık etme hamaylı desteğini aldım. Aşk büyüsü ya da diğer çalışmalar için hoca arayanlar mutlaka kendisini bir denemelisiniz. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileridir kendisinin.

 14. Siz siz olun ayırma büyüsü ya da diğer büyü niyetlerinizde profesyonel, vergi levhası olan medyum Burak Hoca gibi insanlardan destek alın. Gerçekten özel bir insan ve ben kendisinden ayırma hamaylı desteği alarak kızımı sevmediğim ahlaksız eşinden kurtardım.

 15. Değerli okurlar, bu medyum yorumumu kesinlikle bırakmak istedim çünkü medyum Burak Hoca ile gerçekten memnun kaldığım çalışma gerçekleştirdim. Kendisi ile kolayca, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 bilgileri üzerinden iletişim kurdum. Sabahın erken, akşamın geç saatlerinde bile sabırla sorularımı yanıtladı. Bağlama celbi çalışmasından gerçekten memnun kaldım.

 16. Sevdiğim kızın ailesi ile sorunlarım var. Bana bir türlü ısınamadılar. Ondan vazgeçmeyi de hiç ama hiç düşünmüyorum. Bağlılık büyüsü için arkadaşımın verdiği 0553 371 89 94 numarayı tuşlamam yetti. Medyum Burak bana yardım elini uzattı. Bağlılık celbi sayesinde isteme ve sonrası her işlem akımında gidiyor. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası