Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? Uzaktan ayırma büyüsü etkisi ne kadar sürer? Ayırma büyüsü etkisi ne kadar sürede belli olur?

Uzaktan ayırma büyüsü kimler tarafından yapılır? Uzaktan birilerini ayırmak amacıyla ne yapmalı? Ayrılık büyüsü nasıl yapılmalı? İki kişiyi birbirinden ayırmak için en tesirli dualar ve zikirler nelerdir? Uzaktan ayırma büyüsü yapma hakkında bütün ayrıntılar bu yazımız içerisinde bulunmaktadır.

Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak amacında olan kişiler bu tarz isteklerine yönelik hangi büyüyü yapacaklarını merak etmektedir. Manevi ilimler konusunda bilgi edinmiş tüm uygulamalar hakkında bilgi sahibi olan kişiler bu konuda etkili çalışmalar yapmaktadır. Bu uygulamalara ilgi duyan erkek veya kadın genellikle kadim kitaplarda yer alan büyü çeşitlerini kendi başlarına başarılı uygulamalarla gerçekleştirmektedir.

Gerçekte bağlama veya ayırma büyüsü yapmak amacında olan kişiler bir takım manevi yetenek sahibi olması gerektiğini de bilmelidir. Fakat bazı büyü türlerinde çalışılması gereken konular vardır. Bir defada etki gösterebilecek büyüleri tespit etmek önemlidir. Uzaktan yapılan ayırma büyüleri buna benzer manevi büyü çeşitleri arasında yer alan bu tarz çalışmalar bulunmaktadır.

Karı-Koca Ve Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyüler

Evli çiftleri ayırmak isteyen ve bu konuda başarılı olmak isteyen kişiler ayırma büyülerini sahip olduğu bilgiler eşliğinde gerçekleştirebilirler. Önemli olan amacın niyetin manevi büyü çalışmalarında hangi tür uygulama üzerinde gerçekleştirici hakkında kesin sonuç oluşturmasıdır. Kadim büyü kitaplarında belirtilen adımları birebir uyguladıktan sonra başarılı olmak mümkündür. Bu nedenle evli çiftlerin arasını açmak, evli karı kocanın kısa süre içerisinde huzursuzluk ortaya çıkarmalarını sağlamak amacıyla uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna değişik cevaplar aranmaktadır.

Aşk vefki nasıl anlaşılır? bu yazımızda bulabilirsiniz

Uzaktan Ayırma Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgiler manevi ilimler konusunda araştırma yapıldığında uzaktan yapılan ayırma büyüsü çalışmalarında etkili sonuçların gerçekleşip gerçekleşmediği konusunda merak ortaya çıkmaktadır. Genellikle kişilerin uzak mesafelerde olan kişiler arasına sağlam duvarlar örmek amacında gerçekleştirilen uzaktan ayırma büyüleri ne kadar etkili olacağı konusunda merak yaratmaktadır.

Uzaktan Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüsü çeşitlerinde büyünün yapılması sırasında görevlendirilmiş olan hüddam vasıtası ile ayırma büyüsü yapılmaktadır. Bu nedenle büyü gerçekleştirirken görev verilen hüddam kişiler arasında bağların tam olarak kopmuş olmasını sağlayacaktır. Manevi işlemleri uygulamaya koymak için bu koşulun yerine getirilmesi gerekmektedir. Hüddam aracılığı ile gerçekleştirilmiş olan büyülerde başarı oranı yüksektir. Bu nedenle büyüğünün gerçek ve doğru bir şekilde icra edilmiş olması sadece sabırla beklemeyi gerektireceği için zaman içerisinde eşler birbirinden ayrılacak ve büyü etkisini gösterecektir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?


Uzaktan ayırma büyüleri
 aralarında en fazla etki eden büyüler eşler arasında gerçekleştirilen ayırma büyüleridir. Bu kişiler şahsi eşyalar tırnak, saç teli, vücut kılı, sakal gibi materyaller kullanarak uygulanmaktadır. Bu nedenle bu tür gereksinimler sağlandığı takdirde büyünün etkisi en kısa sürede ortaya çıkmaktadır.

Ayrılık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Uzaktan yapılan ayrılık büyüsü hızlı bir şekilde etkisini göstermektedir. Bu süre 7 gün gibi kısa bir süreyi kapsamaktadır. Bu konu hakkında profesyonel medyum hoca desteği almak daha doğru olacaktır. İletişim sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Buradaki bilgilerin devamında kadim büyü kitaplarında yer alan etkili bir şekilde yapılan uzaktan ayırma büyüsünün ritüellerine ait detaylı açıklamaları bulabilirsiniz.

Fakat bu konuda ilim sahibi tecrübe edinmiş ve tüm hocaların gerçekleştirmiş olduğu uyarıları mutlaka dikkate almalısınız. Tavsiye niteliğinde sunulmuş olan uyarılar eşleri ayırma büyüsünde usulleri adımları teker teker açıklamaktadır. Buna göre büyüleri yapmadığınız takdirde olumsuz ciddi sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu gerçekleştirilen olayların sonrasında uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır uygulamasına detaylı cevaplar bulmak mümkün olacaktır.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Amaçları Nelerdir?

Uzaktan ayırma büyüsü gerçekleştirirken herhangi bir kişi, herhangi bir kadın, herhangi bir erkek hedef alınabilir. Bu konuda kişilerin birlikte olduklarına dair şüpheler ortaya çıkması ayırma büyüsünün yapılmasına neden olacaktır. Ayırma büyüsü yapılan kişi üzerinde soğukluk ortaya çıkacak ve ayırma büyüsü amacına ulaşacaktır.

Büyü yöntemlerine göre değerlendirme yapıldığında gerçekleştirilen faaliyetin uzaktan eşleri ayırma büyüsü olduğu anlaşılacaktır. Bu konuda kişilerin eski sevgilisi, terk ettiği eşi konusunda evliliğini sona erdirmek uzaktan eşleri ayırma büyüsü uygulaması ile gerçekleşecektir. Bu konuda kadim büyü kitaplarında bulunan uzaktan ayırma büyüsü bilgilerine ulaşarak usulleri adımları tarifte belirtildiği şekilde birebir uygulamak gerekmektedir.

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüsü Malzemeleri

Uzaktan gerçekleştirilmiş olan ayırma büyüsü çalışmalarında kullanılacak büyü malzemeleri basit ve etrafımızda bulunan malzemelerden oluşmuştur. Böylelikle başka birinin yardımına gerek olmadan kendi çalışmalarınızda ayırma büyüsünü gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu malzemeler

Kırmızı kurşun kalem ve düz beyaz kağıttan oluşmaktadır.

Elde etmiş olduğunuz kırmızı kurşun kalem daha önce başka bir amaçla kullanılmamış olması önemlidir. Bu sebepten dolayı kırtasiyelerden kırmızı kurşun kalem temin edebilirsiniz. Kağıdın temiz olması yanında boyutlarının herhangi bir önemi yoktur. Belirtilen hususların kağıt üzerine yazılması için kağıdın yeterli boyutlu olması önemlidir.

Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar nelerdir? bütün bilgiler yazımızda bulunmaktadır.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Görevli Hüddamı

Uzaktan yapılan veya yakınınızdaki bir şeye kişiye uygulamış olduğunuz eşleri ayırma büyüsü Hüddam aracılığı ile yapılmaktadır. Sevgililer, eşler, karı ve kocalar ayırma amaçlı yapılan büyü de görevli olan doğaüstü varlık Hüddam Garaminar olmaktadır. Uzaktan büyü yapmak istiyorum diye çalışma gerçekleştiren kişilerin bu varlık ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu tür çalışmalarda korku ve çekingenlik, büyüyü yarıda bırakma, şifre oluşturma sıkıntılı durum yaratacaktır. Bu nedenle eşleri birbirinden ayırma ihtiyacı duyan kişilerin bu tür şüphe uyanması durumunda büyüye hiçbir şekilde kalkışma olmaması gerekmektedir.

Hüddam Garaminar özellikle eşleri ayırma büyülerinde nüfuzlu ve pozisyonu sağlam bir varlıktır. Onun yanında aşk ve bağlılık büyülerinde manevi uygulama olarak ortaya çıkmakta başvuru kaynağı olarak hizmet vermektedir. Bunun yanında ayrılık tılsımı oluşturmada etkilidir. Hüddam garaminar özellikle kadim büyü kitaplarında hakkında geniş bilgi bulunan varlıktır. Bu varlık hakkında detaylı bilgiler almak için kadim büyü kitaplarına ulaşmak yeterlidir.

Uzaktan Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bütün büyüler de olduğu gibi uzaktan eşleri ayırma büyüsünde de niyet çok önemlidir. Bu konuda kendinizi iyi niyetli hissettiğinizde niyet etmenizde kolay olacaktır. Uzaktan ayırma büyüsü yapılışı alanında birçok uygulamanız gereken adım bulunmaktadır. Bunların en başında sessiz, sakin, dikkatinizi dağıtmayacak bir ortam bulmalısınız.

Bunun sonrasında güneşin doğduğu yöne doğru yüzünüzü dönerek gözlerinizi kapatmalısınız. Bunun devamında 77 defa ya hüddam garaminar Efendi diyerek tılsımlı sözleri tekrar etmeniz yeterli olacaktır. Bu süre zarfında aklınızda sadece büyü ile ilgili konular olmalıdır. Ayırmak istediğiniz kişiye ve kişilere odaklanarak niyet etmelisiniz. Daha sonrasında ayrılık konusunda görevli olan hüddam garaminar ile iletişime geçip ayırma büyüsü yapabilirsiniz.

Ayırma büyüsü için okunacak dua şöyledir;

Ayırma büyüsü gerçekleştirmek için kağıda yazmış olduğunuz şu sözleri okumanız gerekmektedir.

Ya hüddam garaminar Efendi geçmiş zamanda sayısız insana destek olduğunu onların hedeflerine ulaşması için muratlarına ulaşması konusunda kapı sağladığını biliyorum. İşte bu doğrultuda bu farkındalık ile ben de senin kapına müracaat etmiş bulunmaktayım. Senin erişilmez yüce gücüne ve sonsuz kudretine güvenmekte itimat ederek bana da yardım elini uzatacağınızı biliyorum. Bana bu konuda destek olacağını bilmenin huzurunu yaşamakta ve bu duyguyu yaşamaktayım. İşte senin mübarek adını daha önce gözlerim kapalı olacak şekilde tekrar ettim ve işte gönlümdeki sırlara ve zihnimdeki düşüncelere vakıf olabilmeni sağlamak için elimden gelen bütün her şeyi yapıyorum. İşte şimdi de kırmızı kurşun kalemle belirtmiş olduğun istediğin doğrultuda kağıt üzerine çizmem gereken yazmam gereken her şeyi yazıyorum. Bu ifadeler senin de en güzel şekilde anlayabileceğin en doğru şekilde hareket edebileceğini biliyorum. Artık bundan sonra hüküm tamamdır. Artık bundan sonraki bölümler senin elinde senin bilgi ve Yetkindedir. Bana en güzel yetenek ve yetki ile görevini ifa etmenin huzurunu yaşat. Beni niyet etmiş olduğum muradıma kavuşmanın huzuru ile tatmin etmeni arzuluyorum.

Yukarıda belirtilen hususlar yerine getirildiğinde gerekli malzemeler bulunup uygulanmasının ardından kırmızı kurşun kalemi kağıt içerisine yerleştirmelisiniz. Rulo haline getirip herhangi bir toprağın altına kullandığın malzemeleri gömmeniz etkili bir büyü yapmanızı sağlayacaktır.

Uzaktan ayırma büyüsü en önemli husus nedir? 

Uzaktan ayırma büyüsü gerçekleştirilirken hüddam  garaminar ile iletişime geçmek en önemli adımı oluşturmaktadır. Bunun dışında gerekli malzemeler, gerekli sözler kadim kitaplardan öğrenerek uzaktan ayırma büyüsü gerçekleştirilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri Sıkça Sorulan Sorular

Büyü hakkında gerekli bilgiler edinmek uzaktan ayırma büyüsünün ne kadar doğru olduğunu öğrenmek alanında uzmanlaşmış medyum hocalardan alacağınız bilgilerle sağlamlaşacaktır. Anlatılanlar kadim kitaplar içerisinde yer alan bilgilerden ibarettir. Kişinin inanıp inanmaması kendi iradesine bağlıdır.

Uzaktan ayırma büyüsü için en kolay yol bu konuda uzmanlaşmış profesyonel çalışmalar gerçekleştiren, başarılarını kanıtlamış medyum hocalardan yardım almaktır. Bunun yanında medyum hocalara uzaktan ayırma büyüsünü yaptırarak etkili tesirli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Büyüler ve kadim kitaplarda yer alan bilgiler dahilinde gerçekleştirilen uygulamalar kişisel iradeye bağlı olarak gerçekleşmektedir. Fakat İslam alemi içerisinde bu tür büyü çalışmalarının tasvip edilmediği bilinmektedir. Bu nedenle büyü konusunda günah işleyip işlemediğinizi medyum hocalardan öğrenebilirsiniz.

Uzaktan ayırma büyüsünün evde tek başınıza yaparken korku, şüphe, endişe yaşadığınızda kesinlikle yapmamalısınız. Bu nedenle gerekli bilgi ve malzemelere sahip olduktan sonra aklınızda oluşacak en ufak şüphe durumunda kesinlikle büyü yapmaktan vazgeçmelisiniz.

Uzaktan ayırma büyüsü yapacak kişinin çok cesur ve karanlıktan korkmayan sessizliğe alışkın bir yapıya sahip olması önemlidir. Çünkü doğaüstü varlıklarla iletişim kurma söz konusu olacağı için korku yaratılması mümkün olacaktır. Bu nedenle dikkatli olunması gerekmektedir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 46702 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
28 Hayır

“Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri” için 16 yorum var.

 1. İnsanlara güvenemiyorsanız sizleri gerçekten seven birini bulamıyorsanız medyum Burak hocamıza bu durumu anlatabilirsiniz. Soğutma hamaylı yaparak kim gerçekten kalpten sizin yanınızda kim yapmacık davranıyor çözebilir ve sadece iyi niyetle sevenlerin yanınızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

 2. Akraba yaşantımız da insanların bizden uzak durması bizim için çok iyi olacaktı. Bu sebeple kimseye çaktırmadan medyum Burak hocamıza 0553 371 8995 numaralı telefondan ulaştım. Soğutma hamaylı kökten çözüme ulaştırmış oldum.

 3. Medyumlara güvenim kalmadığından, medyum Burak’a ulaşmadan önce de temkinli davrandım. Ama şimdi kendisine herkesten çok güveniyorum. Onunla bağlama büyüsü üzerine çalıştık. Hiçbir şey korktuğum gibi değildi. Aksine her şey istediğim gibiydi. Hocamıza buradan teşekkürlerimi iletmek isterim.

 4. Medyum Burak’ın adını çok duymuştum. Kendisinin güvenilir bir medyum olduğuna dair duyumlarım da vardı. 0553 371 89 94 numaralı telefondan kendisine ulaştım. Aşk büyüsü üzerine çalıştık biz. Bir yandan da celp uygulaması yaptıracağım şimdi. Çok memnun kaldım.

 5. Eşimin önceki evliliğinden olan çocukları bize soğutma ve ayırma büyüsü yaptı. Medyum Burak önce bu büyüleri bozdu sonra da eşimle muhabbetimizi sağlayabilmek için bağlama ve aşk büyüsü yaparak aramızın düzelmesine aracı oldu. Kendisine minnet doluyum. Belki şimdi değil ama bir gün ihtiyaç duyarsanız seçeceğiniz medyum Burak olmalıdır.

 6. Oğlum askerden geldi artık yuvasını kursun çoluk çocuğa karışsın istedim ama oğlum bu konulara karşı hep soğuktu. Medyum Burak’a oğlum adına bakım yaptırdım. Kısmeti kapalıymış yavrumun sağ olsun hocam kısmetini açtı aşk büyüsü ile yavrumun yuva kurmasına vesile oldu.

 7. Lise aşkımı unutamadım bu durum beni çok yıpratıyor. Onu her hali ile anımsamaktan yoruldum, istediğim o deli dolu aşkı doya doya yaşama mutluluğunu tadabilmek için Medyum Burak ile irtibat kurdum. medyumburak@gmail.com mail adresine durumu aktarıp bizi aşk büyüsü ile yeniden bir araya getirmesini istedim. Geri dönüşü ile işleme başlatmam bir oldu. 3 ay sonra evleniyoruz. Teşekkürler Medyum Burak.

 8. Babam ilk karısı ile görüşüyor. Bu durumu kaldıramıyorum. Sevgi sözcüklerini okumak içimi çok acıttı. Annem ile ayrılmaları için ayırma celbi yaptırmaya karar verdim. Arkadaşımın da önerisi ile Medyum Burak’a ulaştım. Ayırma hamaylı işlemi ile ayırma işlemi için denemede bulundu. 1 ay içinde davaları açıldı. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Çok ilgisiz bir kardeşe sahibim. Onu seviyorum her şeyi paylaşmak istiyorum; fakat ondan aynı geri dönüşü göremiyorum. Buna üzülüyorum. Kardeşimin benimle daha çok şey paylaşması ve bana bağlı olması için Medyum Burak ile hamaylı için karar kıldık. 2 ay taşıyacağım muska sayesinde kardeşimle güçlü bir bağ kurulacak inş. Şimdilik 2 haftadır işlem yapılıyor. Ona rağmen değişim var. Teşekkürler.

 10. Öğretmenim benimle hiç ilgilenmiyor. Bu nedenle tarih dersinden soğudum gitti. Çözümü bana bağlılık duyması için büyü seçeneğinde aradım. 0553 371 89 94 numaralı teli araştırmalarım sonunda int buldum. Medyum Burak ile görüşerek bağlılık seçeneğini dikkate alıp bağlılık hamaylı işlemi başlattım. 20 günden sonra öğretmenimle aramdaki bağ inanılmazdı. Teşekkürler.

 11. Burak Hoca dan ilk olarak aşık etme celbi desteği almıştım, çünkü erkek arkadaşım için aşık etme büyüsü yaptırmak istiyordum. Süper işe yaradı, en son Burak Hoca dan sevdiğimin bana bağlanması için bu kez bağlama büyüsü şeklinde bağlama celbi çalışmasını aldım. Elbette sonuç yine süper oldu.

 12. Medyum Burak Hoca ile soğutma celbi çalışması yapıyoruz. Sevgilimin bir başka kadınla görüşmesini bildiğim için hemen emin bir insan olduğunu bildiğim hocamdan destek aldım. 90 güne yaklaştık ve şimdiden gerçekten olumlu etkilerini görmeye başladık.

 13. Eşimle uzun zamandır evliliğimizde sorunlar yaşıyorduk. Çocuklar da olunca benden uzaklaşmaya başlamıştı. Ben de çok üzülüyordum, aslında gerçekten güzel bir kadınım. Burak Hocam ile yeniden mutlu günlerimize döndük. Kendisi aşk büyüsü isteğimi kırmayarak etkili bir aşık etme celbi çalışması yaptı.

 14. Medyum Burak Hoca hamaylı ile celb işlemlerinde bir numara. Belki ayırma büyüsü ya da aşk büyüsü, belki soğutma büyüsü,, bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsunuz. Bunları içiniz rahat bir şekilde Burak Hoca dan isteyebilirsiniz. Ben kendisinden bağlama celbi desteği aldım.

 15. Güzeller güzeli sevdiğim kadının bana da aynı duyguları beslemesini o kadar çok istiyordum ki, bu hayalimi medyum Burak Hoca nun gerçek kılacağı hiç aklıma gelmezdi. Kendisini kesinlikle bir vesile ile, arkadaş ısrarı ile tanıdım. Aslında aşk büyüsü işlerine inanmazdım ancak bana hazırladığı aşık etme hamaylı ile amacıma ulaştım.

 16. En yakın arkadaşım tarafından aldatıldım. Bana ayarlamaya çalıştığı genç ile meğer kendi görüşmeye başlamış. Öğrenince çok kötü oldum. Aralarını bozmak istiyorum. medyumburak@gmail.com mail adresine durumu açıklayan bir yardım çağrısında bulundum. Ayırma büyüsü ile bu durumun mümkünlüğünden bahsetti. Medyum Burak ile detayları konuşup ayırma hamaylı işlemini başlattım. 10 gün içinde ayrılmalarını duymak beni rahatlattı. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası