Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Nasıl Çözülür?

Uzaktan yapılan büyü nasıl belli olur? Uzaktan yapılan büyü en etkili büyü bozma yöntemleri nelerdir? Uzaktan yapılan büyü için ne yapılması gerekir?

zaktan birileri büyü yaptığında anlaşılır mı? Büyü kimler tarafından yapıldığını öğrenme yolları nelerdir? Büyünün etkileri ve belirtileri nelerdir? Büyünün ne tür bir büyü olduğu, nasıl yapılmış olduğu, kim tarafından yapılmış olduğu öğrenilir mi? uzaktan birinin büyü yaptığını anlamak ve gerekli bilgiler edinmek için yazımızı inceleyebilirsiniz. Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması büyü etkilerinden şüphe eden kişiler genellikle bu konuda merak konusu oluşturmaktadır. Bu tür konular araştırma yapılan konular arasında bulunmaktadır. İslam dinine bağlı Müslümanlar büyü ve sihir gibi konularda manevi uygulamalarda insanlar üzerindeki etkilerinin oluşacağına inanırlar. Bu konuda yapılan uygulamalar İslam dini tarafından yasaklandığı ve haram kılındığı uygulamalar arasında birçok husus bulunmaktadır bunlardan uzak durmaya gayret edilmesi önemlidir ne kadar büyüden Uzak kalmaya çalışılsa da uzaktan yapılan büyüler bulunduğu için bu konuda yapılan çalışmalar bazen karşılıksız kalmaktadır. Bu noktada uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır, büyü nasıl çözülür Sorusu kafalarda canlanmaktadır.

Sihir, büyü gibi konularda insanlar manevi dengelerinin bozulduğunu hisseder. Burada ortaya çıkan etkiler insan hayatını ve çevresini yaşam stilini derinden etkiler. Dinimiz tarafından yapılması veya yaptırılması yasaklanmıştır. Büyüden şüphelenmek veya kendi üzerinizde büyü olduğunuzu hissetmek bazı manevi dengelerin bozulmasına neden olacaktır. Toplum içerisinde denge bozukluğunun veya büyü etkisi ile büyü belirtileri ortaya çıktığı bilinmektedir.

Aşık etme duası nasıl yapılır? Bu konudaki ayrıntıları yazımızda bulabilirsiniz.

Uzaktan Yapılan Büyülerin Anlaşılması 

Çevremizde gerçekleşen büyü çalışmalarından bazen şüphe duyabilirsiniz. Böyle durumlarda uzaktan büyü yapılması söz konusu olabilir. Kadim büyü kitapları içerisinde ezoterik öğretiler de karşınıza çıkan uzaktan büyü uygulamaları pek çok kişinin bu alanda korku duymasına neden olacaktır. Çevrede gerçekleşen bu tür olayların kişi yaşamında olumsuz etkiler yaratması muhtemeldir. Büyü yapımı alanında etkili sonuçlar ortaya çıkaran kişileri tanıyabilirsiniz. Fakat uzaktan yapılan büyülerin kişi yaşama hakkında çok az bilgi ortaya çıkarması sağlam etkiyi daha sağlam hale getirmeye neden olmaktadır. Uzaktan yapılan büyüler kişinin amacına ve niyetine göre farklılık gösterebilir.

Uzaktan Yapılan Büyü Çeşitleri Nelerdir? 

Kadim büyü kitaplarına sahip olmuş medyum hocalar büyü üstatları ezoterik bilgilere sahip medyumlar kişilerin yakınında olmayan kişilere karşı uzaktan büyü gerçekleştirmektedir. Bu büyülerin etkisini kuvvetlendirmek için büyü yapılacak kişinin saç teli, tırnak, deri veya diğer materyallerine ihtiyaç duyulmadan yapılan büyü türüdür. Bu nedenle uzaktan büyü yapımı çeşitli amaçlara göre icra edilmektedir. Büyü yapılacak kişi buna karşı herhangi bir önlem almakta zorlanacaktır. Güncel olarak büyü konusunda yapılan farklı çalışmalar ve manevi uygulamalar olarak karşınıza çıkacak büyü türleri;

 • Uzaktan yapılan aşk ve bağlama büyü türleri,
 • Uzaktan gerçekleştirilen ayırma ve ayrılık büyüsü,
 • Uzaktan uygulanan kısmet bağlama büyüsü,
 • Uzaktan uygulanan iş bozma bereket kaçırma büyüsü,
 • Uzaktan gerçekleştirilen evlilikle ilgili büyülerdir.

 

Bu tür büyüler uzaktan gerçekleştirilen çalışmalardan oluşmaktadır.

Uzaktan Yapılan Büyü Tutar mı?

Bu konuda uzaktan yapılan çalışmaların tutup tutulmadığı, etkisinin olup olmadığı konusunda bazı kişiler internet üzerinden araştırma yapmaktadır. Özellikle uzaktan yapılan büyü tutar mı konusunda ortaya çıkan soruların yanıtları aramaktadır. Herhangi bir şekilde şahsın eşyalarını ve vücut parçasına gerek duyulmadan çok kuvvetli şekilde büyük tesiri oluşturulup oluşturulamaz konusunda meraklar ortaya çıkmaktadır. Havass ilimleri konusunda kadim büyü kitaplarının uzun yıllardır incelenmesi sonucunda bu çalışmaların kişi üzerinde etki yarattığı bilinmektedir. Büyü yapacak kişinin kendi adı anne adının yanı sıra resimlerin kullanılması yolu ile uzaktan büyü yapmak konuları gerçekleştirilmektedir. Bu tür büyüler manevi açıdan yüksek deneyim kazanmış ezoterik öğretilere dayanarak çalışmalar gerçekleştiren medyum hocalar tarafından yapılmaktadır.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Uzaktan yapılan büyünün anlaşılması için bu konuda yazı içerisinde büyü belirtileri üzerinde durulmaktadır. Kendi üzerinde veya sevdikleri üzerinde bağlama, bereket, ayırma, kısmet bağlama gibi büyülerin yapıldığını şüphelenen kişiler bu şüphelerini canlı tutacak belirtilere sahip olması gerekmektedir. Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusu ile ortaya çıkacak belirtilerin ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından bilinmesi ve kanıt olarak ortaya konulması önemlidir. Bu konuda medyum hocaların tavsiyeleri şunlardır

 • Uykuya dalmadan önce ortaya çıkan korkular,
 • Ani uyanışlar ve uykuya dalma güçlüğü,
 • Rüyalarda anlamsız olarak ortaya çıkan görüntüler,
 • Rüyada kedi, köpek, keçi, akrep gibi hayvanların görülmesi,
 • Uyku sırasında diş gıcırdatma, diş kitleme,
 • Anormal bir şekilde halsizlik ve yorgunluk hissinin ortaya çıkması,
 • Vücudun çeşitli bölgelerinde fiziksel ağrıların ortaya çıkması,
 • Tıbbi açıklaması zor olan baş ve boyun ağrıları,
 • Başkaları tarafından sürekli izlendiğini ve takip edildiğini düşünme hissi,
 • Yalnız kalmaktan ortaya çıkan korkular,
 • Uzun süre aynaya bakamama korkusu,
 • Normal zamana göre daha asabi hareket tarzı oluşturmak,
 • Olaylara tahammül edememek,
 • Başkalarının konuştuğunu hissederek gaipten sesler geldiğini hissetmek
 • Farklı kişilerin kendisine seslendiğini düşünmek

 

Gibi konular medyumlar tarafından belirtiler olarak öngörülmektedir.

Burada görüldüğü gibi uygulanan uzaktan yapılan büyü çalışmalarında etkilerin farklı etkiler ortaya çıkardığı açıkça  görülmektedir. Belirtilen belli başlı varlığı ispat edilmiş etkiler değildir. Bunlar sadece varsayımlar üzerine medyum kişilerin bilgi ve becerileri konusunda elde edilmiş varsayımlar olmaktadır. Kesin olarak büyünün varlığına ve etkisine ulaşmak mümkün olmadığı gibi yüksek bilgi birikimi medyum hocalar tarafından bu konuda kesin sonuçlar ortaya çıkarmak mümkündür.

Gerçek bağlama büyülerine yazımızda bakabilirsiniz.

Büyünün Sosyal Hayattaki Belirtileri 

İnsanların yaşamları üzerinde büyünün tesir etmesi, büyünün amaç ve niyetine uygun bir şekilde icra edilmesi uygulanan ritüellere göre değişiklik gösterecektir. Buna örnek olarak ayrılık büyüsü gerçekleştirilen kişi sevdiklerinden ve sosyal çevresinden ayrılma hissi yaşayacaktır. Bağlama büyüsü gerçekleştirilen kişiler ise önceden aşk ve sevgi konusunda eksiklik hissettikleri kişiye karşı anormal bir şekilde bağlılık hareketleri göstereceklerdir. Bu tür özel belirtilerin yanı sıra büyü yapılan kişiler üzerinde tesirin kurulduğuna dair toplum bilincine uygun bazı belirtiler olduğu bilinmektedir. Bu belirtileri sıralayacak olursak;

 • İnsanlarda ortaya çıkan sürekli yalnız kalma düşüncesi,
 • Aile içerisinde düşmanlık duygularının ortaya çıkması,
 • Evli çiftlerin birbirinden soğuması,
 • Ailevi düşüncelerde mesafeli duruşlar gerçekleşmesi,
 • Cinsel yaşama karşı isteksizlik ortaya çıkması,
 • Fonksiyon ve işlev bozukluklarının hissedilmesi,
 • Farklı kişilere karşı aşırı bağlanma hissinin ortaya çıkması,
 • İş ve kazanç konusunda sorunların yaşanması,
 • İş konusunda başarısızlıkların yaşanması,
 • Evlilik konusunda kısmetinin bağlanması,
 • Sürekli ilişkilerden kopukluk yaşanması,
 • İbadet etmeye karşı inatçı tavırlar ortaya çıkması ve karşı direnişler yaşanması

 

Gibi konular toplum tarafından yapılan büyü belirtileri olarak bilinmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur? 

Genellikle kişiler uzaktan veya yakından birileri tarafından büyü yapıldığını düşündüklerinde vakit kaybetmeden medyum hocalara danışması uygun olacaktır. Bu nedenle büyü nasıl çözülür Sorusuna çok kolay ve kısa yoldan cevap bulabilirsiniz. Büyü tesirinden kurtulmak, büyünün etkisinden uzaklaşmak böylece mümkün olacaktır. Her birinin çözümü farklı uygulamalar ile gerçekleşmektedir. Kişinin üzerindeki büyünün çözülmesi, olumsuzlukların ortadan kaldırılması ilim irfan sahibi medyum hoca olarak bilinen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında büyü bozmak için okunacak dualar büyülerin ortadan kaldırılması için yardımcı olacaktır. Bu dualar;

Euzu Besmele ile Fatiha suresini okuyarak büyü çözülmesi Euzu Besmele ile iki kuleuzu okunmalı bir miktar su içerisine Ayet el Kürsi, İhlas veya muavvizeteyn surelerinin yani Felak ve Nas surelerinin okunması ile büyü bozma işlemleri gerçekleşecektir. Büyü gerçekleştirilen kişi 3 yudum su içtikten sonra kalan suyu gusül olarak kullanmaktadır. Bunun yanında sedir ağacından 7 adet yeşil yaprak alıp ezerek suyu karıştırılır ve içilir. Bunun üzerine Ayet el Kürsi kul euzu İhlas okunur ve 3 yudum su içilerek gusledilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Nasıl Çözülür? Sıkça Sorulan Sorular

Manevi değerleri elde etmiş ilim irfan sahibi medyum hocalar tarafından uzaktan yapılan büyüler ortaya çıkarılmakta ve bozma etkisini ortadan kaldırma işlemleri yapılmaktadır.

Uzaktan yapılan büyüler kişinin bilgisi dışında yapılacağı için herhangi bir önlem alması mümkün olmayacaktır. Bu konuda bilgi sahibi deneyim kazanmış başarılı medyum hocalardan yardım alarak kişi şüphelerinden kurtulabilir.

Kadim kitapları deneyimli medyum hocaların belirtmiş olduğu büyü etkilerini hissettiğiniz andan itibaren sabırlı davranmalı ve işinin ehli ve tüm hocalara danışarak yapılması gerekenler konusunda sağlam bilgiler elde edilmelidir.

Medyum hocaların yaptığı uzaktan büyüler yine işinin ehli profesyonel çalışmalar gerçekleştiren ilim irfan sahibi medyum hocalar tarafından bulunmaktadır. Kişi üzerinde büyü olduğunu hissetmesine rağmen yanlış uygulamalar gerçekleştirdiğinde hayatında olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Büyü yapmak, farklı bilgilere sahip olmak, farklı yeteneklere erişmek konusunda farklı medeniyetlerin elde edilmesi gerektirmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ile kendini kanıtlamış medyum hocalardan yararlanmak daha doğru bir seçim olacaktır. Kişi büyü konusunda kitap edinme çalışmalarında yanlış kişilerle yanlış bilgilerle muhatap olabilir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 143119 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

60 Evet
57 Hayır

“Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır? Büyü Nasıl Çözülür?” için 17 yorum var.

 1. Çok sevdiğim eşim tarafından aldatıldığım da ne yapacağımı şaşırmış bir haldeydim medyum Burak hocamız ile zihnimde olanları konuşamaya gittim. Bağlama celbi yaparken eşimi değil ben başka kimseye bir şey hissedemeyecek hala getirecekti. Bunu gözlerimle gördüm ve mutlulukla yoluma yalnız devam etmek için boşandım.

 2. Kızımı sevdiğine vermediğim de çok pişman olmuştum ama elimden bir şey gelmiyordu. Arkadaşımın aracılığı ile durumu medyum Burak hocamıza anlattığım bana ayırma celbini anlattı. Söylediklerini öyle büyük bir istekle uyguladım ki sonrasında kızımı eşinden kurtardım ve sevdiğini bulması için yardım ettim.

 3. Medyum Burak hocamıza müracaat ettiğimde çok kötü bir durumda idim. Sevgilimden ayrılmıştım ve beraber olduğumuz 6 yılı unutmam imkansızdı. Bana hemen soğutma büyüsü yaptı. O vicdansızdan soğudum. Artık çok mutlu bir hayatın tam ortasındayım. Buradan hocamıza teşekkürlerimi sunmak isterim.

 4. Bir hata edip karımı aldatmıştım. Çok pişmandım. Onun beni affetmesini istiyordum ama bu imkansız gibi görünüyordu. Medyum Burak bağlama büyüsü ile karımı bana yine bağladı ve güvenini sağladı. Sağ olsun hocamız sayesinde hayatım yoluna girdi, karım yine benim oldu.

 5. Sevgilimle aramıza soğukluk girmişti. Beni aramıyor sormuyordu. Perişan olma durumuna gelmiştim. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Burak’ı arayıp yardım istedim. Hocamız sağ olsun şifasından mahrum etmedi beni. Aşk büyüsü çok etkili oldu. Ben çok memnun kaldım arayan herkesin memnun kalacağını söyleyebilirim.

 6. Daha önce Medyum Burak’a bağlama büyüsü yaptırmış kişilerin yorumlarını merak edenler için buradayım. Arkadaşlar ben çok memnun kaldım numarasını merak edenler için de paylaşıyorum 0553 371 89 94 ben ihtiyacım olduğunda hala ararım her defasında aldığım sonuç olumlu.

 7. Annemle aramız fena açık. Sıcaklık büyüsüne ihtiyacımız olduğuna inanmaya başladım. annem bana fena kırgın. Durumu bağlama büyüsü tercihiyle yapmamız yönünde bizi ikna eden Medyum Burak ile irtibatımız çok güzel ilerlemekte. Telefon ile sürekli günlük görüşmeler gerçekleştirmekteyiz. İyi ki Medyum Burak’ı tercih etmişim.

 8. Babamın başka birisi ile görüştüğünün farkındayım. Bu sebeple onları ayırma yolunda ilerleme kaydetmem gerektiğine inanmaya başladım. Medyum Burak ile kurduğum iletişim sonrasında ayırma celbi yapma yönünde karara vardık. Ayırma celbi işlemine başlangıçtan 2 hafta sonrasında babamın davranışlarından durumu fark ettim. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Teyze kızımla aramız fena açıldı. Tartışmamız sonrasında taş kalpli beni affetmiyor. Medyum Burak’tan fayda gören bir arkadaşım tavsiyesi ile ben de başvuru gerçekleştirdim. medyumburak@gmail.com mailine durumu yazdım. Kısa zamanda cevap geldi. Bağlılık büyüsü için hamaylı ya da celp ile işlem yapabileceğini ileten Medyum’a en etkili olan celbi başlatmasını ilettim. Kısa zamanda her şey değişmeye başladı. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Eski bir arkadaşım tarafından fena aldatıldım. Benim ile ilgili kötü konuşmalarını duymak beni çok incitti. Bulunduğu çevreden soyutlanması için etrafındakilerle arasına soğutma büyüsü yaptırmak istiyordum. İnt bulduğum 0553 371 89 94 numaralı teli arayıp bilgi aldım. Medyum Burak 3 haftada beklentimi karşılayacak sonuçlarla beni buluşturdu. Ona minnet besliyorum.

 11. Bağlama celbi desteği aldığım hocamdan son derece memnu kaldım. Sizlere de medyum Burak Hocayı tavsiye ederim. Belki bağlama büyüsü, belki başka bir desteğiniz için kendisine ulaşabilirsiniz. medyumburak@gmail.com ve 0 553 371 89 94 kendisinin telefon numarası.

 12. Burak Hoca medyum olarak kesinlikle gerçek bir medyum yani hoca. Asla piyasaki sahtekarlardan değil. Kendisinden aşık etme hamaylı konusunda destek aldım. Sevdiğim için aşık etme büyüsü yaptırmak istemiştim ve net olarak kendisinden bu sonucu aldım.

 13. Dostlar, sizden ricam kesinlikle sahte hocalara aldanmamalısınız. Gerçek hoca deneyimlerimden yola çıkarak yazmaktayım, medyum Burak Hoca dır. Bağlama büyüsü desteği alma talebim vardı ve kendisi benim durumuma uygun bağlama hamaylı desteği verdi. Gerçekten memnun kaldım ve tavsiye ederim.

 14. Sevdiğim ve flört ettiğim adama musallat olan kadının hayatımızdan çıkması için arkadaşlarımla düşündük, medyum Burak Hoca nın çok düzgün bir insan olduğunu duyunca, hemen randevu aldık. Kendisi son derece yardımcı oldu, soğukluk büyüsü yapma talebimizle benim için bir soğutma hamaylı hazırladı. Dualarımızla harika sonuç aldık.

 15. Medyum Burak Hoca ile benim gibi siz de gayet rahat çalışabilirsiniz. Kendisinin iletişim numaraları da medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 ve mutlaka aramanızı tavsiye ederim. Bağlama celbi ile ben hayat arkadaşımın kapıma köle olmasını sağladım, gerçekten hocayı tavsiye ederim.

 16. Kuzenim sevdiceğiyle ayrıldığından beri yüzü soldu gitti. İştahsızlık ve dikkatsizlik de had safhada. Ailesi ile problemleri de başlayınca onları yeniden bir araya getirmeliyiz telaşı sardı hepimizi. Aşk celbi ile hareket ederek işlem yapan Medyum Burak sayesinde ailemiz yeniden neşe içinde. Kısa zamanda çok yol kat eden Medyum’a teşekkürü borç biliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası