Üzerimde Büyü Var Mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Kendime, sevdiklerime büyü yapıldığını nasıl anlarım, evde büyü olduğu nasıl anlarım, sorularının yanıtlarını, sayfamızda bulabilirsiniz.

Medyum hocaların hizmetleri hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak arzusunda olan kişiler, en net ve güvenilir sonuçları, bu alanda deneyimli olan, ayrıca manevi anlamda yüksek yetenekleri ve özellikleri olan medyum hocaların destekleri ile alabilirler. Kişilerin zaman kaybetmeden büyü bozum uzmanlarına danışmalıdır, çünkü kişilerin tamamen, elden gelmeyecek şekilde kontrolden çıkmayan medyum hocaların duruma el koyması gerekmektedir. Yüzyıllar boyunca, medyum hocalar bu şekilde kötü niyetli insanların masum insanlara zarar vermemesi için  çaba sarf etmiştir. İnternet üzerinden çok sayıda insan, kadın ya da erke olsun, üzerimde büyü var mı sorusunu, doğruları anlamak üzere araştırma ve incelemesini yapmaktadır. Bu konuda, gerçekten çok sayıda araştırma yapıldığını belirtelim.

Büyülerin etkilerinin nasıl ve ne şekilde olacağını, kadim büyü kitapları, ilim sahibi olan medyum hocaların büyü kitabelerinde aslında değinilmiştir. Bu şekilde hocaların deneyimleri yıllar boyunca aktarılmıştır. Hangi büyü yapılmışsa, bu büyünün özelliklerine göre insanlar üzerindeki etkileri farklı farklı olacaktır. Dolayısıyla, yapılan incelemelerle kişilerin üzerinde hangi büyünün, nasıl yapıldığını tespit etmek mümkündür.

Büyünün varlığı nasıl anlaşılır

Büyünün varlığı nasıl anlaşılmaktadır. Büyünün varlığının anlaşılmasında, ilk olarak doğru kişinin seçilmesi çok önemlidir. Havas işlemlerinde bilgi, ilim ve irfan sahibi olan, yüksek mertebede olan, manevi anlamda kuvvetli medyum hocalardan yardım almak son derece önemlidir. Bu tavsiyeye uymak ve hocaları dikkatle seçmek son derece önemlidir. Doğru medyum ocadan yardım almak demek, kişinin gerçekten bir büyünün etkisinde var olan rahatsızlıklarını mı yaşadığını, yoksa başka birtakım psikolojik rahatsızlıklarının mı olduğunun tespiti açısından çok önemlidir. Çünkü genel olarak, birçok durumda psikolojik rahatsızlıklar ile büyülerin etkileri benzerlik gösterebilir. Ancak, kara büyülerin, psikolojik rahatsızlıkların da ötesinde gerçekten çok sarsıcı ve ani belirtileri vardır. Bu iki olası durum arasındaki en sağlıklı ayrımı elbette yukarında belirtilen özelliklere sahip medyum hocalar yapacaktır. Bu şekilde alınan profesyonel bir destek hem durum tespitini sağlar, hem de sorunların hızlıca çözülmesine olanak sunar.

Üzerimde büyü var mı yok mu, bu soruya net olarak yanıt almak isteyenler, çevrelerinde uzman bir medyum hoca arayışına girebilirler. Bu aramaya net bir yanıtın alınamaması durumunda ise internet üzerinden, elbette günümüzün teknolojik olanakları kullanılarak sağlıklı bir arama ve cevabı bulunabilir. Hocalar manevi güçleri ile günümüzde elbette internet üzerinden ve günümüz iletişim kanalları üzerinden de yardımcı olabilmektedir. Gayet net olarak, internet üzerinden değerli hocalardan, büyü var mı yok mu bu konuda yardım alabilirsiniz.

Büyü Tespiti Nasıl Yapılır?

Medyum Hocalar, kendilerine doğumlarında hediye edilen, Allah vergisi olan son derece kuvvetli, dünya dışından varlıklar ile doğrudan ve kolayca iletişime geçme yeteneğine sahip olan insanlardır. Medyum hocalar, kişiler üzerinde büyü olup olmadığını, bu özel yetenekleri ile anlarlar. Bu özel yeteneklere çok az kişi sahip olabilir ve sahip olamayanların ve elbette büyü deneyimi olmayan kişilerin üzerimde büyü var mı yok mu sorusuna yanıt verebilmesi için bazı belirtileri araması gerekmektedir. Bunun için birtakım teknikler ve yöntemler bulunmaktadır. Üzerimde büyü var mı nasıl anlarım sorusu için birtakım noktalara dikkat edilmesi gerektiğini internet üzerinden yapılan inceleme ile de anlayabilirsiniz. Bu noktalara dikkat ederek, var mı yok mu bir seviyeye kadar kendiniz anlayabilirsiniz. Büyü tespitinde, en fazla dikkat edilen 6 adet nokta bulunmaktadır. Bu 6 farklı işleme dikkat ederek, kendinizde, aile bireylerinden birinde, sevdiklerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Büyü tespitinde şu noktalara dikkat etmelisiniz.

-Gözlem yapmak

-meditasyon ve ruhani çalışmalar yapmak

-istihareye yatmak

-defedici ve arındırıcı duaları okumak, çalışmaları yapmak, pratiklerde bulunmak

-sarkaç yöntemi

-kehanet yöntemleri

Gözlem Yoluyla Büyünün Anlaşılması

Manevi yönden ilmi kuvvetli durumda olmayan kişiler, ruhsal pratiklerin haricinde, kişilerin davranışlarına, hareketlerine, olaylara gösterdikleri tepkilere dikkat ederek, gözlem yaparak büyünün anlaşılmasını da sağlayabilirler. Elbette, altını çizerek belirtelim, bu tür tespitler kesinlikle büyünün anlaşılmasına tek başına delalet olmaz. Ancak, belirtiler olarak bir hocaya danışmak için vesile olabilir. İnsan davranışlarında farklı olarak öne çıkan birçok neden olabilir elbette. Üzerimde büyü var mı testi ile bu şekilde gözlemler yapılabilir. Aşağıda sayılan davranışların gözlemlenmesi durumunda kesin olarak bir büyünün varlığı anlaşılamasa bile, büyünün olup olmadığı noktasında destek almak yönünden destekleyici olabilir.

– Ani ruhsal değişiklikler

-uykusuzluk başlaması ya da kişinin 13 saatten fazla uyumaya başlaması

-uyuyabildiği durumlarda sadece kabus görmesi, bunun dışında bir rüya görememesi

-tuhaf ağrıların başlaması, vücutta gezinen ağrıların, sızıların, özellikle kesilmeyen baş ağrılarının olması

-karabasanlar

-bir neden yokken ani davranış değişikliklerinin olması örneğin, kişinin çok sevdiği yerlerden ya da kişilerden bir anda soğuması, her zaman yaptığı güzel alışkanlıklarından vazgeçmesi

-öfke ile sinirlilik hali

-izlenme hissi

-evde birtakım gölgeler,şekiller, imajlar görmek

-endişeli ve ürkek olma

-bir anda hareket isteğinin gelmesi, kişinin yerinde durmakta bile zorlanması

Meditasyon ve ruhani danışma ile büyünün anlaşılması

Ruhani birtakım yolculuklara çıkarak, büyünün anlaşılmasında yol izlemek mümkündür. Hissediş, sezgi, görü, bilgi ile insan kendisinden büyünün olduğunu hissedebilir, anlayabilir. Bunun olduğunu bir kara delik gibi anlayabilir. Büyünün etkisinden olan kişilerin bazıları, içlerinde adeta bir kara delik gibi boşluk olduğundan dem vururlar. Buna kocaman boşluk derler. Bu noktada çıkılan bir ruhsal yolculukta ise kişi bu boşluğun nedeninin büyü olduğunu anlayabilir. Bu şekilde bir ruhsal yolculuğun en sağlıklı olanı ve net etkileri olanlardan biri medyum hocaların yaptığı vefkler ve tılsımlardır.

İstihareye yatarak büyünün anlaşılması

İstihareye yatmanın dinimizde, İslam dininde son derece önemli bir yeri vardır. İstihareye yatmak, bir anlamda, dünya dışındaki alem ile bağlantıya geçmek, bu alemden bilgiler edinmek olarak adlandırılabilir. Üzerimde büyü var mı nasıl öğrenebilirim soruruna cevap arayanlar, sorularının yanıtlarını istihareye yatarak büyünün anlaşılması noktasında gerekli manevi sinyalleri rüyalarında yakalayabilirler, alabilirler. İstihareye yatmak ve olumlu sonuçlar almak için şunların yapılması gerekmektedir.

-İlk olarak ılık duş alınmalı ve gevşemek gerekmektedir.

– Fiziksel anlamda bir rahatsızlık olmadığı, bir ağrı çekmediğiniz günde, kendinizi hafif hissettiğiniz bir günde bu işlemi yapmaya özen göstermelisiniz.

-Kişi zihnini karanlık ve sessiz bir alanda, odada öncelikle boşaltmalıdır

-Manevi durumumu görmek istiyorum, diyerek, niyet etmeli, rüyanızda ruhsal durumunuzu göreceğinize ilişkin inancınızı da yineleyerek uykuya dalmalısınız,

-Uyandığınızda hemen baş ucunuzda bulunan kağıt, ile kaleme gördüğünüz rüyayı hızlı bir şekilde not etmelisiniz

-Bu uygulamayı, 3 günde üstüste yaptıktan sonra, büyünün varlığına ilişkin ayrıntıları öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Büyüyü Anlamak İçin Okunacak Ayetler Nelerdir?

Büyünün olup olmadığının anlaşılması noktasında, Yaradanın bize armağanı olan kutsal kitabımızdan ayetleri okumak da son derece mümkündür. Bazı ayetlerin faziletinden yararlanmak son derece mümkündür. Aşağıda sıralanmış olan ayet i kerimelerden her birini, atlamadan 50 şer defa okuduktan sonra içinizde bir daralma, sıkıntı, bedende uyuşma ve ağrı gibi hislerin yaşanması, bunların hissedilmesi durumunda kişi üzerinde, etkili bir büyü olduğu anlamına gelmektedir. Bu ayetler ise aşağıdaki gibidir

Euzubillahimineşşeytanirracim* BismillahirrahmanirrahimFelemma el kav kale Musa ma ci’tum bihissihr*İnnellahe seyubtiluh*İnnallahe la yuslihu amelel mufsidun”“Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah*İnnehu semiun alim.”“Rabbehu enni messeniyeş şeytani bi nusbiv ve azab.”“İnne keydeş şeytani kâne daıyfa.”“Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn*Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun.”“Ve hıfzam min külli şeytanim marid.”“ Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun.”” Zuk* inneke entel aziyzül keriym”” E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad.”“Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân* innehû lekum aduvvum mubin.”

Yukarıda sayılan uygulamalar noktasında, eğer üzerinizde büyü olduğunu anlarsanız, bu konuda yüksek hissiyatınız olursa, ilim sahibi medyum hocalarla iletişim kurmayı kesinlikle es geçmemelisiniz. Bu şekilde, zaman kaybetmeden en doğru yardımı da alabilirsiniz.

Büyüler, niyetler ve etkilerine göre üçe ayrılmaktadır. Bunlar beyaz büyüler, gri büyüler ve  kara büyüler olarak ayrılmaktadır. Beyaz büyüler, aşk büyüsü, bağlanma büyüsü, muhabbet büyüsü, evlenme için yapılan büyüler, eşi ile arasının iyi olması, eşini ya da sevdiğini bir konuda ikna etme gibi büyüler şeklinde olabilir. Kara büyüler ise kişilerin kesin olarak ayrılması, sağlıklarının bozulması, kişinin işlerinin kötü olması, iş bereketlerinin kapanması gibi borca batması, iflas etmesi hatta hayatını tehlikeye atacak durumlara varan niyetlerle kara büyüler yapılabilir. Gri büyüler ise kara büyü ile beyaz büyüler arasında olan büyülerdir.

Beyaz büyü, gri büyü olsun, kişilere kara büyüler kadar kötülük vermeme durumu olsa da sonuçta bunlar kişinin iradesini sakatlayan durumlardır. Örneğin aşık etme büyüsü temiz kalple yapılan bir büyüdür, yani kişiye verme niyeti yoktur ancak yine de kişinin aslında kalbinin çok atmasının söz konusu olmadığı birine yönelmesi durumu söz konusu olmaktadır. İşte bu nedenle, gri ya da beyaz büyü yapılması söz konusu olsa da, yine de medyum hocalardan büyü bozma konusunda destek almak yerinde olacaktır. Kara büyüler ise mutlaka önlem alınması ve büyü bozma konusunda destek alınması gereken büyülerdir. Yukarında anlatılan belirtileri üzerinde taşındığından şüphelenen kişilerin zaman geçirmeden uzman hoca medyumlardan destek alması son derece önemlidir.

Sizin, aile bireylerinizden birinin, sevdiklerinizden birinin büyüye maruz kalması mümkündür. Belki kendine aşık olması için birisi aşık etme büyüsü yapmış olabilir. Belki evlenmek ya da bir konuda ikna etmek üzere büyü yapılmıştır. Ayrılması için, kısmetinin açılması ya da kapanması için yani olumlu ya da olumsuz nedenlerle büyüler yapılmış olabilir. Bunların önüne geçmek ve hocalardan muska gibi özel korumalar da almak için hoca medyumlara danışmakta zaman kaybetmemelisiniz. Bir bakışta sizi anlayacak ve derdinize derman olacak hocaları seçmek için internet üzerinden inceleme yapabilir, medyum yorumlarına göz atabilirsiniz. Büyü bozma ve vefk, tılsımlardan destek almak güçlü olmanızı sağlayacaktır.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 153768 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

55 Evet
47 Hayır

“Üzerimde Büyü Var Mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?” için 16 yorum var.

 1. Sevgilimle cinsel hayatım güzel ancak normal zamanlar da kavga eden insanlardır. Bu konunun çözümünün medyum Burak hocamız da olacağı aklıma geldi ve iletişime geçtim. Aramızda ki muhabbeti âşık etme celbi ile kurmuş oldu minnet doluyum öneriyorum.

 2. Komşumla sürekli kavga ediyor bir türlü onu evde ses yapmadığıma ikna edemiyordum. Bana takmış bir durumdaydı çok dayandım ama en son çareyi medyum Burak hocamıza danışmakta buldum. Görüşme sonrasında soğutma büyüsü uyguladık artık benden uzaklaşmış kendi halinde takılmaya başlamıştı.

 3. Gelinim ile oğlumun arasının iyi olduğunu düşünmüyordum birbirleri arasında aşk var gibi değildi. Üzüldüğüm bir konu olduğu için eşimle beraber medyum Burak hocamıza mesaj attık. İkisi için yaptığı aşık etme celbi ile her geçen gün aralarında ki diyalogun iyi olduğunu görmüş olduk.

 4. Bugün ben sevdiğim insanın yanındaysam bunun medyum Burak sayesinde olduğunu söyleyebilirim. Bana ve sevdiğime uyguladığı aşk büyüsü sayesinde biz birbirimize kenetlendik. Hocamıza teşekkürlerimizi sunarız. Bir dahaki ay düğünümüz var.

 5. Burada samimiyetle söyleyebilirim ki ben medyum Burak hocanın çalışmalarından çok memnun kaldım. Aşık etme celbi gerçekten çok etkili. 14 gün süren yapım süresinin ardından 90 gün hocamız tarafından dua okunmakta. Ön görüşme için medyumburak@gmail.com adresine mail yollayabilirsiniz.

 6. Çok mahrem bir konu olduğundan açıklayamıyorum ancak çok zorlayıcı bir dönemden geçtiğimi söyleyip benim gibi zor dönem içerisinde olan buna çere arayan arkadaşlara medyum Burak’tan memnun kaldığımı belirtmek için buradayım. Benim bir sıkıntım kalmadı. Etkisi yüksek celp ve hamaylı işlemleri gerçekten çok başarılıydı.

 7. Karım üç çocukla beni ortada bırakıp evden gitti. Yalvardım yakardım geri döndüremedim. Burak hoca sağ olsun bağlama büyüsü ile karımı döndürdü. medyumburak@gmail.com adresine mail yollamıştım kısa sürede geri dönüş yapıldı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

 8. Annem ile arkadaşı arasında inanılmaz bir bağlılık var. Bu durum bize olan ilgisini azaltıyor. Arkadaşı ile arasına soğutma büyüsü yaptırmayı düşünüyorum. Medyum Burak ile bu yöndeki görüşmelerimiz son derece olumlu sonuç veriyor. İşleme başladıktan 1 ay sonra her şey çok güzel gitmeye başladı. Soğutma hamaylı işleminde taşıdığım muskayı çok seviyorum. Uğur muskam için Medyum Burak’a teşekkürler.

 9. Sevdiğim yüzüme bakmıyor. Fena kapıştık. Durumu toparlamalıyım. Evlilik düşünüyorum. Aşk konusunda yeni bir kıvılcım istiyorum. Medyum Burak’ı medyumburak@gmail.com mail adresi ile durum için rahatsız ettim. İkimize de aşk celbi yapabileceğini ileten Medyum Burak’a güvendim. İşleme başlamasıyla bir şeyler değişmeye başladı bile. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Annem sevdiği iş arkadaşıyla olan kavgası sonrasında hiç görüşmediklerini söyledi. Üzgün haline dayanamadım. Onların o güzel günlerini anımsadıkça Medyum Burak’la görüşmeyi hızlandırmam bir oldu. Yeniden barışmaları için bağlılık büyüsü için hamaylı işlem seçeneğini seçtim. 10 gün sonrasında en azından uzaktan uzağa da olsa selamlaşmaya başladılar. İyi ki varsın Medyum Burak.

 11. Herkese önerim sahte hocalardan uzak durun ve medyum Burak Hoca gibi özel ve gerçek isimlerle çalışın arkadaşlar. Ben sevdiğim kadını kendisi sayesinde kazandım. Bizim için aşık etme hamaylı işlemi yaptı ve gerçekten etkilerini gördüm. Ayrıca çok yardımsever, ilgilenen bir insan.

 12. Hamaylı ve celb işlemleri, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi işlemler yaptırmak için bence kesin çözüm ancak bu işlemleri her benim diyen hoca yapamıyor. Ülkemizde az olan gerçek medyumlardan biri bence Burak Hoca ve kendisi bu konularda inanılmaz başarılı. Medyum Burak ile aşık etme hamaylı çalışması yaptık, harika sonuç aldım.

 13. Özellikleri ile, dürüstlüğü ile, iletişim kuvveti ile medyum Burak Hoca dan gerçekten çok memnun kaldım. Kendisi ile zorlanmadan bağlama celbi çalışması aldım. Eşimin yeniden bana bağlanmasını kendisi sağladı. Bağlama büyüsü niyetim kalıcı olarak gerçek oldu diyebilirim.

 14. Medyum Burak Hoca mail adresimedyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 telefon numarası ile kesinlikle her zaman iletişim kurabileceğiniz bir insan. Ben bu özel insanla .çok rahat iletişim kurdum ve sorularıma net yanıtlar aldım. Birlikte eşim için bağlama celbi çalışması yaptık. Bu kadar etkili bağlama büyüsü işlemi görmedim.

 15. Medyum Burak Hoca ile bağlama hamaylı işlemi yaptık, dediği süre 90 gün idi, inanılmaz kuvvetli bir uygulama ve hocanın duaları ile de kısa sürede aslında neredeyse bir ayda ben eşim üzerinde faydasını görmeye başladım. Aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü aslında birçok konuda kendisi süper isim.

 16. Kardeşimin tanıdığı iş ortağım. Güzel bir ortaklığımız vardı. Yanlış işlerini yakalamama rağmen söyleyemiyorum. Bu durumu kardeşime anlatmam da imkansız gibi geliyor. Ayırma büyüsü ile ortaklığı bitirme niyetindeyim. Medyum Burak sayesinde işleme başlandı. İyi ki onu tercih etmişim. Kısa zamanda yollarımız ayrılacak gibi duruyor. Teşekkürler Medyum Burak. Babamın arkadaşı beni oğluna gelin etmek istiyor. Oğlu ise serseri tiplinin teki. İş ciddiye binmeden önlem almalıyım. Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirip soğukluk büyüsü ile irtibatımızı kesme niyetindeyim. Medyum Burak oğlu ile benim arama yaptığı soğukluk celbi sayesinde başkasına yakınlaşmasına vesile oldu. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası