Vefk Kaç Günde Tutar? Vefkin Etkisi Belirtileri Ve Ne Zaman Başlar?

Vefk nedir? Vefk kaç günde tutar? Vefk etkisi nasıldır? Vefk belirtileri nelerdir? Vefk ile büyü arasındaki fark nedir? Vefk yapmak günah mıdır?

Vefk konusunda merak edilen ne varsa bütün cevapları yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Vefk etki süresi, belirtileri ve tesiri konusunda internet üzerinden bilgi edinmek isteyenlerin her geçen gün sayısının arttığı görülmektedir. Gerçekten çok eski geçmişe dayanan vefk ve muska yapma olaylarının manevi uygulamalar olduğu görülecektir.

Son zamanlarda  vefk yaptırmanın faydaları kadın ve erkeklerin araştırma konusu olarak uyguladıkları konulardan birisidir. Havass ve ledün ilim dünyasında yüksek bilgi sahibi olan medyum hocaların ruhani açıdan kudretli kişilerin bizzat şahsi çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları vefk kaç günde tutar gibi sorular yanıt aranan hususlardandır.

Manevi ilim olarak bilinen bilgi kaynakları içerisinde yer alan konuları inceleyen kişilerin bu konuda bilgi sahibi olmak açısından vefkler başarılı çalışmalara ışık tuttuğu ve etkin rol oynadığı görülmektedir. Havass ilimlerinde bu tür çalışmalara kendini adamış medyum hoca olarak icraat gösteren kişilerin vefk hakkında, vefkin etkisi, belirtileri ve tesirleri ne zaman başlar konusuna ait cevapları yazımızda bulmanız mümkündür.

Vefk Nedir?

Genellikle toplum kavramı açısından değerlendirildiğinde muska olarak bilinmektedir. Son dönemlerde kadınlar ve erkekler arasında farklılık ortaya çıkarmaksızın pek çok kişinin ruhani uygulama niteliğinde yaptırdıkları görülmektedir. Vefk nedir yanıtları arayanlara verilecek cevaplar

Ruhsal yönden rahatsızlık hissedenlerin,

Fiziksel veya manevi yönden kendini eksik hissedenlerin,
evlilik açısından kısmetinin kapalı olduğunu düşünenlerin,

İşlerinde bereket olmadığını düşünen ve müşterinin ters gittiğini düşünenlerin,

Üzerinde ifrit, iblis, cin gibi manevi değerlerin etkisinin olduğunu düşünülenlerin kendisine büyü yapıldığını düşünen kimseler

 

bu tür hususlardan uzaklaşmak için şifa bulmak anlamında vefk yaptırdıkları görülmektedir. Bu tür olumsuz durumlardan kurtulabilmek, manevi özgürlüğe kavuşabilmek için şifa oluşturabilmek açısından manevi yönden koruma ortaya çıkardığı düşünülmektedir.

Bu tür dua uygulamaları ile vefk gerçekleştirmek mümkündür. İşte bütün bunların olumsuz etkilerinden kurtulmak için gerçekleştirilen büyü niteliğinde dua yöntemleri ile ortaya çıkarılan vefk olmaktadır.

Vefkler hem ruhsal açıdan hem de fiziksel açıdan hastalıkların iyileştirilmesinde kullanılır. Kişisel düşünceler sonucunda ruhani varlıklara karışıldığı düşünüldüğünde vefk yapılarak koruma sağlamaktadır.

Özellikle evlilikte ortaya çıkan sorunların ortadan kaldırılması açısından karı koca arasındaki sorunların ortadan kaldırılması yönünde yapılan vefkler bulunmaktadır. Evliliğin zarar görmemesi, yuvanın dağılmaması ailenin perişan duruma düşmemesi için dini açıdan olumlu görülen dua uygulamaları olarak vefk yapılmaktadır.

Vefk Nasıl Hazırlanır?

Günümüzde daha önce saymış olduğumuz sorunlarla boğuşan fiziksel uygulamalar sonucunda bir türlü bu sıkıntılardan kurtulamayan kişiler bulunmaktadır. Bu nedenle manevi şifa olması niyetiyle çaresizlik içerisinde ruhsal çöküntü yaşamaları mümkün olmaktadır. Bazı uygulamaların olduğu bilinmektedir. Üzerinde büyü olduğunu düşünen ve bu olumsuzlukların etkilerden kurtulmak isteyen kişiler nazardan korunma konusunda tedbirler almaktadır. Havass ilimlerinde derin bilgi sahibi olan medyum hocalar bu konulara dair önemli başarı elde etmiş bilgi sahibi kişiler olarak vefk yaparak çözüm bulmaktadır.

Genellikle oluşan olumsuzluklar ve bu olumsuzluklarla uğraşan kişiler Allah’ın isimleri Esma-ül Hüsnaları şifa olarak vefk hazırlanmaktadır. Bu nedenle vefk nasıl hazırlanır sorusu için yanıt oluşturma aşamasında manevi ilimlerde yüksek bilgi sahibi medyum hocalar bilgi birikimlerini ve din alimlerinin göstermiş olduğu yoldan ilerleyerek hazırlamaktadırlar. Tesirli dualar bu alanda kullanılmaktadır.

Büyü Yapmak Günah mıdır? 

Manevi değerleri değerlendirme açısından dua uygulamalarını önemli açıdan kullanan kişiler bulunmaktadır. Yasaklanmış olan büyü uygulamalarının ve sihir yapmanın günah olup olmadığı konusunda da meraklar üst seviyelere çıkmaktadır. Bu tür konularda merak edilen vefk yaptırmak günah mı sorusu ilk sırayı almaktadır.

Daha önce de belirtildiği gibi ve Allah isimleri Kur’an ayetleri kullanılarak dini açıdan sakıncası bulunmayan yöntemler uygulanmaktadır. Bu nedenle vefk yaptırmanın günah olmadığını söylemek doğru olacaktır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken vefk İslami kaynaklara dayanarak hazırlanmadığı da bilinmelidir.

Bu nedenle vefk yaptırmak için müracaat edenlerin günah ve şirke uğramaması için mutlaka yaptıkları işi Allah rızası için yaptıklarına inanmaları gerekir. Manevi ilim birikimi ve kudretli yetki sahibi medyum hocalar din alimlerinden bu konuda destek alarak gerekli çözümlere ulaşabilirsiniz.

Vefk İle Büyü Arasındaki Farklar Nelerdir?

Vefk yaptırmak kişilerin Allah yolunda Allah’ın iznini alarak kendilerini kötülüklerden koruma istekleri olmaktadır. Farklı dualar kullanılarak yapılan vefklerin hastalık ve maddi sorunlara karşı çözümü olduğu bilinmektedir. İslam dinimizde caiz görülen bir yöntem olan vefk tamamen iyi niyetli bir şekilde yapıldığında herhangi bir olumsuz etki oluşmamaktadır. İslam dini konusunda inançlı bütün müminlerin bu konuda büyü ve sihir konularında olumsuz düşüncelerden arınmış oldukları bir gerçektir. Genellikle vefk ile büyü arasındaki farklar alanında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu farkları sıralayacak olursak;

 • Genellikle vefk yapımında dini niteliği kanıtlanmış kişiler en uygun duaları kullanarak hazırlaması önemlidir.
 • Allah rızası ve Kur’an ayetleri ile vefk yapılmalıdır.
 • Çoğunlukla büyülerde dini niteliği kanıtlanmış sure ve dualar kullanılmadan Arapça, Süryanice ya da İbranice sözcükler ve tılsımlar kullanılmalıdır.
 • Vefk yaptırmak da amaç kesinlikle iyi niyet olmalı hastalıklardan ve kötülüklerden koruma ihtiyacı karşılanmış olmalıdır.
 • Yapılan büyüler de insanların olumsuz bir şekilde etki altına alınması amaçlandığı bilinmektedir.
 • Vefk uygulamasında ise İslami öğeler devreye girmektedir. Büyülerde hayvan ve buna benzer figürler, farklı din adamı şeman inanışlarına ve kötü emellerine göre yapılmaktadır.

 

Vefk ve muska arasındaki farklar nelerdir? Bu konudaki merakınızı yazımıza bakarak çözümleyebilirsiniz.

Vefk Kaç Günde Etki Eder? 

Vefk konusundaki meraklıların genellikle internet üzerinde yapılan araştırmalarla çözüm bulmaya çalıştığı görülmektedir. Vefk kaç günde etki eder sorusuna cevap oluşturmak için verilecek süre kesin bir sınırlama göstermemektedir. Uygulamalarında genellikle etki süresi belirleyici etkenler bulunmaktadır. Bu etkenleri sıralayacak olursak;

 • Vefk yapma işlemlerini havass ilimlerinde deneyim kazanmış hocalar yapması durumunda
 • Vefk uygulamasının ve yapılış amacının ve niyetinin etkisi
 • Vefk uygulaması gerçekleştirirken ortaya çıkar.

 

İşlemlerin usulüne uygun birebir uygulamalar olarak gerçekleştirilmesi vefk uygulamasını gerçekleştiren ve hazırlayan medyum hocanın manevi konularda tecrübe sahibi olması önem arz etmektedir.

Vefk çalışması kaç günde etki eder  Konusundaki soruya kesin cevap vermek mümkün olmamaktadır. Kısa süre içerisinde sonuçlar elde edildiği gibi zaman bazen uzamaktadır. İnternet üzerinden medyum olduğunu ifade eden birçok kişi 7 günde çalışmasının etki ettiğini belirtmektedir. Havass ilimlerinde deneyim kazanmış hocalar 7 günde tesir eden uygulama yapmadığını ifade etmektedir. Bu nedenle vefk çalışmaları güvenilir medyum hocalar tarafından yapılması ve özen gösterilerek gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

Vefk Belirtileri Nelerdir? 

Vefk belirtileri amacı ve niyete göre değişiklik göstermektedir. Havass ilimlerinde bilgi birikimi gerçekleştirmiş medyum hocaların vefk hazırlaması doğru karar alınmasına yardımcı olacaktır. İstek ve amaçların belirtilerine dikkat eden medyum hocalar deneyimli çalışmaları sayesinde manevi ilimler olarak uyguladıkları ve çalışmaları genel olarak şu alanları kapsamaktadır.

 • Evlilik konusunda vefk çalışmaları,
 • İş konusunda vefk çalışmaları,
 • Aşk ve bağlama konusunda vefk çalışmaları,
 • Manevi koruma sağlayan vefk çalışmaları,
 • Muhabbet oluşturan vefk çalışmaları,
 • Nazardan koruyan vefk çalışmaları,
 • Şifa bulma vefk çalışmaları,
 • Cine, ifrit musallatı karşılığında yapılan vefk çalışmaları,
 • Bolluk ve bereket açma konusunda vefk çalışmaları

 

Olmaktadır.

Buradan da anlaşılacağı gibi farklı çalışmalarda meydana gelen vefk uygulamaları amaçlara göre farklılık göstermektedir. Fakat kişinin gönlünde ve manevi aleminde rahatlama sağlayan çalışmalar, aşk ve sevgi bağlarının güçlendirilmesi, bolluğun ve bereketin sağlanması, nazardan korunma konularında vefk çalışmalarının yapıldığı görülmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Vefk Kaç Günde Tutar? Vefkin Etkisi Belirtileri Ve Ne Zaman Başlar? Sıkça Sorulan Sorular

Havas ilimleri konusunda deneyim kazanmış, alanında tecrübe sahibi, uzmanlaşmış medyum hocalar vefk çalışmaları konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Kötülüklerden korunma amaçlı yapılan vefk çalışmalarının yanı sıra kazanç elde etme, işleri yoluna koyma, günlük hayatında başarı kazanma, sınav ve iş konularında önünün açılması, başarı elde edilmesi konularında medyum hocalar tarafından vefk uygulaması yapılmaktadır.

Vefk yapan medyum hocalar sadece vefk yapılmasını isteyen kişinin inançlı ve gerçekten iyi niyetli olmasına bakmaktadır. Bu konuda sağlam dualar gerçek dini bilgiler kullanılmaktadır. Allah’ın izniyle gerçekleştirilen vefk çalışmaları tamamen iyiliğe yönelik yapılmaktadır.

Vefk konusunda bilinmesi gereken en önemli husus Allah’ın izniyle ve Kur’an-ı Kerim’de geçen dualarla yapılmasıdır. Bunun dışında rastgele medyum hocaların kendini medyum zannedenlerin gerçekleştirmiş olduğu vefk uygulamaları herhangi bir etki yaratmasını yanında olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabileceği unutulmamalıdır.

Büyük etkisi görülmezse öncelikle büyük yapan medyum Hoca ile irtibata geçilmelidir. Yanlış yapılan ne varsa doğrusu tekrarlanarak en baştan vefk uygulaması tekrarlanmalıdır.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 68554 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

44 Evet
33 Hayır

“Vefk Kaç Günde Tutar? Vefkin Etkisi Belirtileri Ve Ne Zaman Başlar?” için 16 yorum var.

 1. Bazı konular da tedirginlik yaşıyor ne yapacağınızı bilemiyorsanız medyum Burak hoca ile medyumburak@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sorun olarak gördüğünüz ne varsa aşabilir sabırla bekleme sonucunda istediğinize de varabilirsiniz ben hocamıza güvendim ve yaşam şeklimi değiştirebildim.

 2. Yaşantınız da aşamadığınız sorunlar olduğunu düşünüyorsanız geçmişinizi de sorgulayabilir ve medyum Burak hocamız ile soğutma büyüsü yaptırarak gereksiz detaylara takılı kalmaktan kendinizi kurtarabilirsiniz. Denediğiniz an her geçen gün farkı gözlerinizle görebilirsiniz.

 3. Medyum Burak sevdiğim insana aşık etme hamaylı uygulamasında bulundu. Yapımı 10 gün süren bu uygulama neticesinde sevdiğim insana kavuştum. Bunun bu kadar kolay ve sıkıntısız, aynı zamanda da kesin bir işlem olduğunu bilsem daha önceden yaptırırdım. Hocamıza çok teşekkür ederim.

 4. Çocuğumun iyi bir öğrenci olmasını diliyordum. Ama o derslerinden ve de okulundan başka her şeye bağlı, onlara ise asla bağlı değildi. Bunun için medyum Burak ona bağlama büyüsü yaptı. Sonucunda evladım derslerine ve okuluna bağlı birisi oluverdi. Teşekkürler hocam.

 5. Verdiği süreyi günü gününe tutturan işlemlerinde başarılı işinde ciddi ve kişilik yönünden çok sıcakkanlı bir hocaya rastladığım için şahsen ne kadar mutluyum bilemezsiniz. Aşık etme hamaylı, aşık etme celbi ve diğer tüm işlemler açısından olumlu sonuç veren tek hoca olduğunu deneyimlerimle söylüyorum. 0553 371 89 94 medyum Burak’ın cep telefonu numarası arayın dertlerinizden kurtulun.

 6. Benim bitmek bilmeyen baş ağrım vardı. Ağrıdan kıvranıyordum hatta başımı duvarlara vurmuşluğum var. Medyum Burak öyle bir bakım yaptı ki soğutma büyüsü etkisinden beni kurtardı. Hayata, yaşama yeniden tutundum sayesinde. Çok teşekkür ederim.

 7. Annem ile babam ayrılmak istediklerini söylüyorlar. Bu durumu kabullenemiyorum. Evli biri olarak bunca yılın hatıralarını bir kenara atamazlar. Yeniden aşık olmaları için aşık etme hamaylı işlemi yaptırmaya karar verdim. Uzun araştırmalarım ve olumlu yorumlarına güvendiğim Medyum Burak ile medyumburak@gmail.com mail adresine yazarak bilgi edindim. Teşekkürler Medyum Burak. Ailem bir aradaJ

 8. Görümcem sürekli ilişkimizin içinde. Bu durum beni fazlasıyla yoruyor. Durum böyle iken mutlu olmak zor. Medyum Burak ile durum paylaşınca bana görümcem üzerinde soğutma büyüsü yapabileceğini iletti. Soğutma büyüsü için celp işlemini tercih ettim. Tutmasının yüksek olduğunun söylenmesi beni bu konuda daha etkiledi. 2 ay içinde görümcemin eli ayağı bizden çekiliverdi. Teşekkürler.

 9. Ayrıldığım eşim nafakamızı ödemiyor. Çocuklara ilgisiz. Ben onu unutamadım. Bize bağlanması için bir yol ararken kuzenim medyumburak@gmail.com mail adresini iletti bana. Buraya aktardığım durum ile bağlılık büyüsü yapabileceğini açıklayan Medyum Burak’a inandım. Bağlılık büyüsüne başlayalı yaklaşık 2 hafta oluyor. Eşim çocukları daha sık görmeye başladı. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Sevdiğim adamın başkalarının kollarında gezmesine dayanamam. Ayrıldıktan sonra kızlara karşı soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum. Bana tekrar döneceğine inanıyorum. Etrafındaki kızlar üzerinde yapılacak soğutma işlemi için bir tanıdık aracılığıyla Medyum Burak ile görüştüm. Soğutma celbi işlemi başlattı. Gayet başarılı sonuç aldık kısa zamanda. Her şey için teşekkürler.

 11. Burak Hoca nın 0 553 371 89 94 numaralı telefonundan ulaşarak soğutma celbi çalışması yaptım. Kendisinin manevi ilimler üzerindeki bilgisinden ve sürekli olarak destek olmasından çok memnun kaldım. Hocam bana diyebilirim ki soğutma büyüsü konusunda inanılmaz yardımcı oldu.

 12. Merhaba adım Banu ve 35 yaşında evli, iki çocuk annesiyim. Bir süredir eşimle aramızda sorunlar vardı, benden uzaklaştığı çok belliydi. Aramızda bir kadın olduğundan şüpheleniyordum. Bir vasıta ile medyum Burak Hoca nın 0 553 371 89 94 numarasını aldım ve destek istedim. Bağlama büyüsü yardımı almak istiyordum. Hocam bağlama celbi ile bana çok yardımcı oldu.

 13. Sevgili arkadaşlar, siz de benim gibi aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü gibi ritüellere meraklıysanız, benim gibi sahte hocalardan da canınız yandıysa, kesinlikle doğru isim olan medyum Burak Hoca ile çalışmalısınız. Onun aşık etme celbi sayesinde bugün inanılmaz mutluyum. Gerçekten kendisini tavsiye ederim.

 14. Dostlar, hepimiz niyetlerimizin gerçekleşmesini isteyen insanlar olarak, kaliteli ve doğru medyumlarda destek almayı hak ediyoruz. Benim önereceğim isim insanlığından ve manevi ilimler konusunda bilgisinden emin olduğun Burak Hoca. Kendisinden ayırma celbi yardımını alarak şiddet uygulayan bir kocadan kurtuldum.

 15. Soğutma büyüsü için düzgün ve paramı kaptırmayacağım bir hoca ararken, medyum Burak Hoca hakkında çok olumlu bilgiler aldım ve ona danışmaya karar verdim. Bu konuda ne kadar haklı olduğumu her defasında düşünüyorum. Kendisi gerçek ve dürüst bir insan. Eski eşimle sinir olduğum kadının ayrılmasında bana süper soğutma celbi ve ayırma celbi hazırladı. Çok mükemmel çalıştık ve sonuç süper.

 16. Amcamın beni vermeyi düşündüğü gence kanım bir türlü ısınamadı. Bundan dolayı soğutma büyüsü ile bana yakınlaşmalarını engellemek istiyorum. Medyum Burak arkadaşımın faydalandığı bir medyumdu. Ben de onu arayarak fikir aldım. Soğutma celp işlemine başlayarak beklentimden çabuk her şeyi yoluna koyan bu medyuma minnet duyuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası