Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah mıdır?

Dini anlamda tesirli dua olarak bilinmekte olan vefk nedir, vefk taşımak, tılsım yaptırmak günah mıdır sorusunun yanıtları burada.

Vefk genel olarak sayılar ve çeşitli harfler ile hazırlanan özel bir duadır. Halk arasında da sıklıkla tercih edilmekte olan vefk yani tesirli dualar dikdörtgen içinde hazırlanmış olup içinde ise birbirini dik olarak kesen doğrular arasında yer alan kareler de sayı ve harflerin belli kurala uygun olarak hazırlanması ile tamamlanır.

Vefk uygulamasının yapılmasında ise konusunda uzman ve deneyimli olan kişilerden destek alınması gerekir. Kişiye özel olarak hazırlanan vefk tesirli dua olmak ile beraber halk arasından da en çok tercih edilen dualar içinde yer alıyor. Vefk uygulaması kadın ve erkek fark etmeksizin her kes için yapılabilmekte olup genellikle şifa bulmak için tercih edilmek ile beraber aynı zamanda şer odaklarından korunma sebebi ile de yaptırılmaktadır.

Vefk taşımak, tılsım yaptırmak halk arasında en çok yer verilen çalışmalar arasında yer almaktadır. Vefk yaptırıp yanında taşımanın günah olup olmadığı ile ilgili olarak ise birçok kişinin de kafasında soru işaretleri vardır. Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı ile ilgili tüm detaylı bilgileri ise yazımız içinde bulabilirsiniz.

Vefk Nasıl Uygulanır?

Vefk nedir ne işe yarar sorusunun yanıtında öncelikle kadın erkek far etmeksizin herkese uygulanabildiğini söylemek gerek. Bunu yanı sıra kişinin adına özel olarak yapıldığı için sadece vefk yapılan kişiye ait olduğu da bilinir.

Vefk uygulamalarının hazırlanmasında sayı ve harfler kullanılmak ile beraber vefk yaptırılmakta olan kişinin adına, kişinin yıldız konumuna ve de neden vefk yapıldığına dair olarak ebced hesabı ile yapılır. Vefk yapımında sağlaması istenen fayda ya da amaç da son derece önemlidir. Kişiye özel olarak yapılan vefk uygulamaları aynı zamanda amaçta aynı çalışma içinde yer alır.

Vefk çalışmalarında yapılan uygulama kişinin tamamen kendi özelliklerine göre hazırlanmaktadır. Bu çalışma içinde kişinin baz alınması ise bunun kişiye özel olmasına etki etmektedir. Bu sebep ile bir başkası için hazırlanmış olan vefk uygulaması farklı kişinin üzerinde taşıması ile herhangi bir yarar getirmeyecektir. Kişiye özel olarak hazırlanan vefk çalışmasını başkasının kullanması fayda sağlamadığı gibi aynı zamanda manevi açısında da sıkıntıya soktuğu da bilinmektedir. Bu sebep ile kişiye özel olarak yapılıp onun bilgileri ile hazırlanması önemli olup aynı zamanda vefk hazırlama konusunda uzman olan kişilerden destek alınması da gerekir.

Vefk Nasıl Hazırlanır?

Vefk nasıl hazırlanır sorusunun genel olarak en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Vefk çalışmasının yapılması tam anlamı ile belli uzmanlığa sahip olunmasını gerekli kılmaktadır. Yapılacak olan çalışmalarda kişinin matematik, astronomi, astroloji, fizik ve doğa bilgilerine sahip olması ve bu konuda da belli uzmanlığının kişi de yer alması gerekir. Vefk hazırlamak isteyen kişinin sadece bu konularda uzmanlığının olması ise yeterli değildir. Aynı zamanda vefki hazırlama konusunda manevi güce de sahip olması son derece önemlidir.

Üçlü ve Dörtlü Vefk Çeşitleri En Çok Kullanılan Vefklerdir

Vefk çalışmalarında yapılacak olan işlemlerde uygulamanın toprak, su, hava ve ateş elementlerine göre hesaplamaların yapılarak gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Vefk uygulamasının hazırlanmasında aynı zamanda birçok farklı detaylara yer açılmaktadır. Kişiye özel olarak yapılan uygulama ise kişinin sahip olduğu burç, manevi enerji düzeyi, yıldız saatleri, uğurlu gün ve gecelerinin yanı sıra yönetici gezegen, burç özellikleri, yıldızların ilişkileri de dikkate alınarak ebced hesabına göre tamamlanır.

Vefk Taşımak Günah mı?

Rahmani olarak ifade edilen uygulamalar olarak ifade edilen vefk zaman içinde ise tesirini kaybetmesi ile bilinen muskalardan farklı olması ile bilinir. Koruma ve şifa gücünün zaman içinde kaybetmemesi ve kainat var olduğu sürece tesirini devam ettirmesi ise vefkler ile ilgili herhangi bir günah çağrışımı yapılmıyor.

Vefk taşımak günah mı sorusunun yanıtı genel olarak sık karşılaşılmaktadır. Vefkler genel olarak korunmak için ya da şifa için kişinin bilgisi dâhilinde yapılan çalışmalardır. Bu sebep ile de uygulamaya sıklıkla yer açılarak kişiler kendi istekleri ile uygulamadan yararlanmak için başvuruda bulunur.

Ebced Hesabı ile Vefk Nasıl Yapılır?

Ebced hesabına göre gerçekleştirilerek kişiye özel olarak hazırlanmış olan vefkler genel olarak bakıldığında günah olarak ifade edilmemek ile beraber İslam dini içinde yapılan her şey amele göre belirlenir. İyi niyet ile olmayan her türlü uygulama günah olarak kabul edildiği için bu gibi durumlardan uzak kalınması ise son derece önem taşımaktadır. Vefk uygulamalarında doğru olan çalışmaya yer vererek istenen iyi niyete göre tesirli bir çalışamaya yer vermek için ise mutlaka konusunda uzman olan ve manevi gücü yüksek olan kişilerden destek alınması gerekir.

Tılsım Yaptırmak ve Taşımak Günah mı?

Tılsım yaptırmak caiz olarak ifade edilen manevi çalışmalar olup İslam dininde de yer bulmaktadır. Her türlü şifa Allah’tan istenmektedir. Fakat bu dönemde kötülüklerden korunma ve şifaya daha hızlı bir şekilde korunmak ya da bazı cin ya da insan şerrinden korunmak için tılsım yaptırmaya da yer verilebilmektedir.

İyi niyette sahip olunarak yapılan tılsımlar İslam dini açısından günah olarak kabul edilmemektedir. Bu sayede kişisel olarak gerçekleştirilecek olan tılsım ile kişinin nazara, büyüye ya da kötü insanlara karşı da korunması sağlanarak şifayı da kısa sürede edinmesi de mümkün olmaktadır.

Tılsımların iyi niyet ile yapılması son derece önemlidir. Tılsımlar iyi niyet ile kullanılabildiği gibi kara büyü içinde kullanıldığı için konusunda uzman ve de deneyimli olan kişilerden destek alınarak gerçekleştirilmesi gerekir.

Vefk ya da tılsım gibi uygulamaların genel olarak muska ya da büyü gibi uygulamalar ile ilgili herhangi bir bağı yoktur. Bu anlamda uygulamanın hayata geçişinde dikkatli olunması durumunda kişinin korunması ya a şifa bulmasını sağlayacak olan bir çalışmaya yıllar boyu sahip olmanın da avantajı sağlanabilmektedir. Elbette bu uygulamaya yer açarken biraz önce de belirtiğimiz gibi uzman kişilerden destek alınması son derece önemlidir.

Vefk nedir günah mıdır sorusu niyete ve yapılacak olan işleme göre değişmektedir. Bu sebep ile iyi niyet ile ve uzman kişiden destek alınarak yapılacak olan uygulama İslam dinine karşı da caizdir.

Duayı Vefk ve Tılsım Olarak Taşımak Caiz mi?

Dua, vefk ve tılsım gibi uygulamaların yapılması, okunması dinimizce caiz olarak kabul edilmektedir. Duanın okunarak nazardan korunmanın yanı sıra vefk ve tılsımlar ise kişinin kötü kişilerden ya da kötülüklerden koruması da sağlanabilmektedir.

Yapılacak olan dualar, tılsım ya da vefkler ise iyi niyet ile yapılması sonrasında herhangi bir günahı olmayıp yanınızda taşınması da caizdir. Fakat bu uygulama içinde kişinin kötülüğüne yapılacak olan çalışmalar, basiret bağlama, kötü talih, ayırma gibi kötülük niyeti ile yapılan uygulamalar ise dinimizce yasaklanmış olup caiz olmayan uygulamalardır.

Vefk ve tılsım çalışmalarında ise konusunda uzman olan ve manevi gücü yüksek olan bilinen kişilerden destek alınması ise bu istenen şifaya ve korunmaya sahip olmanıza da destek olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah mıdır? Sıkça Sorulan Sorular

Vefk uygulamaları genel olarak halk arasında en sık yer verilen çalışmalardır. Vefk yaptırarak kötülüklerden ve kötü niyetli insanlardan korunmanın yanı sıra şifa niyeti ile yapılan uygulamalarda da kişinin şifa bulması önce Allah’ın izni ile mümkün olmaktadır. Vefk yaptırma işleminde niyet son derece önemlidir. Dinimizce niyet ve amele göre sakınca yer alır. İyi niyetli olarak yapılan vefk sakıncalı değildir.

Vefk uygulamasının hayata geçişinde bu çalışmayı yapacak olan kişinin belli ilimlere karşı uzmanlığının bulunması son derece önemlidir. Bu anlamda vefk ilindir demek doğrudur. Fakat sadece bir ilim demek yeterli olmaz. Çalışmayı yapan kişinin de aynı zamanda manevi güce sahip olması gerekir.

Vefk genel olarak kişilerin korunmasına destek olup büyünün bozulmasında ise bir etkisi yoktur. Fakat büyüler geçici olup vefk ise kainat var odluğu sürece koruma sunar.

Vefk uygulaması genel olarak kişilerin şifa elde etmesi amacı ile yapılmaktadır. Şifayı veren Allah’tır. Bunun bilince olunması ile beraber Allah tarafından gönderilen dualar ve ayetler ile yapılacak olan ve ebced hesabına göre gerçekleştirilecek olan uygulama Allah’ın izni ile şifa da sunmaktadır.

Vefk çalışmanın yapılmasında belli uzmanlığa gereksinim duyulmak ile beraber yapan kişinin de manevi bir güce sahip olması son derece önemlidir. Kişiye özel olarak hazırlanan uygulamanın başka kişinin üzerinde aynı etkiyi sunarak koruma yapması da mümkün olmamaktadır. Sadece adına yapılan kişiye olumlu etki sunarak, kişinin korunmasını ya da şifa bulmasını sağlar. Uygulamadan başkasının yararlanması için kullanım ise yarardan ziyade manevi açısında sıkıntı yaşanmasına da neden olabilir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 18310 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

“Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah mıdır?” için 16 yorum var.

 1. Gelinimle olan diyaloglarımız da saygısızlığını fark ediyordum oğluma söyleyemeyeceğim için kendi yöntemlerim ile medyum Burak hocamıza 0553 371 8994 telefonundan ulaştım. Ayırma büyüsü ile bu işi usulca ve kökünden çözüme ulaştırdık.

 2. Beni çok sevdiğini düşündüğüm bırakmayacağını sandığım kocam evi terk etmişti. Onu geri döndürmek istiyordum bu yüzden bir nevi intikam almak adına aşk büyüsü ile etkili bir uygulama çalıştığım medyum Burak hocam sayesinde şuan bana eskisinden daha büyük aşkla bağlanmış.

 3. Soğutma büyüsü sayesinde benim belalım olan o eski sevgilimden kurtulmam çok zamanımı almadı. Medyum Burak sayesinde hızlıca o insandan kurtuldum. Benden soğudu ve istediğim hayatı yaşayabilmeme neden oldu.

 4. Benim medyum Burak ile tanışmam çok eski zamanlara denk gelir. Ta ne zamandan beri kendisine büyüler yaptırıyorum. Ama en son aşık etme hamaylı yaptırdım. Her işte olduğu gibi hamaylı işinde de usta kendisi. Hocamızla uzun süre daha çalışacağım kesin gibi görünüyor.

 5. Terk eden sevgilimi geri getirmesi için kaç hocayla görüştüm sayısını bilmiyorum hepsi de beni ayrı ayrı hayal kırıklığına uğrattı. Sonunda medyum Burak gibi işinin ehli bir hocayla karşılaşıp aşk büyüsü sayesinde sevgilime kavuştum. Hocaya ulaşmak isteyenler 0553 371 89 94 cep telefonundan iletişim kurabilir tavsiye ediyorum.

 6. Arkadaşım medyum Burak’a bakım ve işlem yaptırıp çok memnun kalınca bende yaptırdım. Sevgilimle aramız berbat haldeydi bağlama büyüsü bizi yeniden bir birimize kazandırdı. medyumburak@gmail.com a yazarak iletişim sağladım. Bundan böyle benim için tek medyum budur.

 7. Mahallemizin yakışıklı manavına tutkunum. O ise beni görmüyor bile. Aşk büyüsü ile onun kendime aşık etme peşindeyim. Arkadaşımdan aldığım 0 553 371 89 94 numaralı telefon numarası ile Medyum Burak’a ulaştım. Aldığım geri dönüt sonrası aşk celbi işlemi için kişisel bilgileri iletimini gerçekleştirdim. Artık benimle ilgilenmeye başladığını fark ediyorum. Sana minnet duyuyorum Medyum Burak.

 8. Kardeşimin arkadaşına vuruldum. Çok sevdiğim gözümde dünya yakışıklısı olan bu kişi ile evlenmek istiyorum. Kardeşime durumu açamadım. Medyum Burak ile böyle bir konuda olumlu dönüt alan arkadaşıma güvenerek medyumburak@gmail.com mail adresine yazdım. Cevap yazısı gelince direk işleme başlayan Medyum Burak sayesinde evlilik teklifiyle yola çıktık. Hayırlısı. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Teyzem kuzenime karşı fazla ilgisiz. Bu durum kuzenimi yıpratmaya başladı. Sosyal çevresine olan ilgisi kuzenime karşı yok. Sosyalliğine karşı soğutma büyüsü için bir tanıdığını verdiği medyumburak@gmail.com mailine yazdım. Geri dönüşle birlikte soğutma celbi işlemine başlayan Medyum Burak 2 ay içinde kuzenime biraz daha güzel bir teyze bağışladı. Her şey için teşekkürler.

 10. Eşimin amca oğlu çok üzgün. Sevdiği kız tarafından sürekli reddediliyor. Hasta oldu diyebilirim. Medyum Burak ile int medyum arayışımda karşılaştım. İyi ki yollarımız kesişmiş. Arık onlar arasında yaptığı aşk celbi etkisini fazlası ile görüyoruz. 2 ayda nişanlandılar. Her şey yolunda.

 11. Medyum Burak Hoca dan aldığım aşık etme celbi sayesinde, hem aşık etme büyüsü etkisini aldım ve sevdiğim insanı kazandım, hem de kem gözlerden, nazardan korunma sağladım. Gerçekten hocama çok şey borçluyum, siz de her zaman destek alabilirsiniz. Telefonu 0 553 371 89 94.

 12. Burak Hoca ile çalıştım, herkese tavsiye ederim. 0 553 371 89 94 telefonu ve medyumburak@gmail.com mail adresi olarak 7 24 iletişim kurabiliyorsunuz. Bağlama celbi çalışmamız çok başarılı oldu, ayrıca bağlama büyüsü, aşk büyüsü, ayırma büyüsü bu şekilde eklentileriniz varsa hocayı arayın.

 13. Değerli arkadaşlar, normalde bu şekilde yorum yazmam ama gerçek bir hocayı size tavsiye etmek isterim. Medyum Burak Hoca ile aşık etme hamaylı çalışması yaptım ve aşk büyüsü yaptırma niyetim gerçek oldu. Kesinlikle kendisini öneriyorum ve medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 14. Maddi durumu çok iyi olan ve yakışıklı erkek arkadaşımın sürekli gözü ister istemez başka kadınlara kayıyordu. Ben de bu durumdan çok sıkılmıştım. Medyum Burak Hoca ile karşılaşmam, kendisinden destek almam süper oldu. Ben bağlama büyüsü yapsın istedim ve bağlama hamaylı ile tamamen bana odaklandı.

 15. Ayırma büyüsü ile sevmediğim üvey annem ile babamın ayrılmasını gerçekten çok istiyordum. Bunun için kimi bulurum diye düşünürken, yani bütçem de çok olmadığından, Allah karşıma medyum Burak Hoca yı çıkardı. Yaptığı mükemmel destek karşılığında kesinlikle paragöz olmayan bir insan. Ayırma hamaylı ile beni bu kadından kurtardı tabi babamı da.

 16. Kuzenimin evlendiği adam ona çok kötü tavırlar sergiliyor. Bazen toplu ortamlarda bile rencide edişine tanık oluyoruz. Bu sebepten bağlılık büyüsü ile eşine bağlılığını arttırıp davranış kontrolünü sağlayabilme tercihinde bulunmak istedik. medyumburak@gmail.com mail adresi bu yolda yardımcımız oldu. Arkadaşım aracılığıyla tanıştığım Medyum Burak’tan Allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası