Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsü yapmak isteyen kişiler genellikle karşısındaki insanlara çevresine güzel şirin sempatik gelmek isteyen kişilerdir.

Şirinlik büyüsü herkese yapılabilecek olan bir büyüdür. Şirinlik dua ya da büyü sayesinde kişi artık herkese ekstra güzel ve de sevimli gelmeye başlar. İnsanların düşündüklerini çok önemseyebilirsiniz bu oldukça normaldir. Çevreniz tarafından övgü ile bahsedilmek ise sizin gerçekten de bir hayli fazla derecede hoşunuza gidiyor olabilir. Bunun için yaptıracak olduğunuz bir şirinlik duasının etkileri gerçekten de hayal ettiğiniz sonuçları size yansıtır.

Şirinlik Duasının Kaç Kere Okunması Gerekir?

Şirinlik duasının okunması gereken sayı herkes için farklı olabilir. Çünkü bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin amaçlarına ve de istek, ihtiyaçlarına göre okunma sayısı da değişebilir. Bunu, danışacak olduğunuz medyumunuza ya da hocanıza sorarsanız, zaten o sizden isteklerinizi dinledikten sonra bir karar verecek, size de bu kararı bildirecektir. Yalnızca herkes için geçerli olan bir kural vardır ki, bu dua hangi gün hangi saatte okunursa, her zaman o saate uygun bir şekilde dua okunmalıdır. Bu şekilde duanın etkisi kesinlikle artacak ve de hayata geçmesi hızlanacaktır.

Domuz yağı büyüsü nedir, nasıl yapılır? Bu sorunun cevabına sitemiz aracılığı ile ulaşabileceksiniz.

Şirinlik Duası Okunduktan Sonra Hangi Noktalarda Dikkat Edilmesi Gerekir?

Şirinlik duası okuduktan sonra dikkat edilmesi gereken noktalar dikkate alındığı zaman, kişiler bu duanın etkisini çok daha kısa bir sürede görmektedirler. Şirinlik duası okumak isteyen kişiler, mutlaka aşağıdaki hususlara dikkat etmelidirler:

 • Büyü yaptırmak isteyen kişilerin bu isteğini ya da planını herhangi bir kimse ile paylaşmaması gerekir.
 • Bu dua okunduktan sonra mutlaka belli bir şekilde sadaka verilmesi gerekir.
 • Bu sadakanın da mutlaka ihtiyacı olan bir insana verilmesi şarttır.
 • Bu duanın okunacak olduğu yer muhakkak ki temiz olmalıdır. Pis olan bir yerde herhangi bir duanın okunmaması gerektiği gibi, bu duanın da okunmaması gerekir.
 • Dua okunmadan önce abdest alınması gerekir.
 • Dua okunurken ve de bunun sonrasında kişinin inançlı olması mühimdir.
 • Dua ne çok sesli ne de çok sessiz okunmalıdır. Ancak kişinin duyabileceği şekilde okunması gerekir.

Şirinlik Duası Bir Başka İnsan Tarafından Okunabilir Mi?

Şirinlik duasının vekaleten okunması mümkün olan bir eylemdir. Fakat yine de kişinin kendisinin bu duayı okuması çok daha iyi olacaktır. iyi bir hoca danışanı olarak bu eylemin yapılması sonucunda mutlak memnuniyet ortada olacaktır. kişinin bir başkasına duayı okutması evet, mümkündür. Ama yine de bu durumda şirinlik duasının bozulması ihtimali her zaman olacaktır.

Eğer dua gerçekten hakkı ile okunur ve de gerekenler bir bir yapılır ise, şirinlik büyüsü bozma ihtimali bir hayli düşük olur.

 

Şirinlik Duasının Kabul Olması İçin Dua Eden Kişinin İçten Olması Gerekir

Şirinlik duasını okuyan kişilerin içtenliği gerçekten de bu noktada çok ama çok önemlidir. her dua inanç ve de içtenlik ile okunmalıdır. Bu duanın da okunmasında inanç çok önemlidir. en hızlı tutan şirinlik büyüsü için inancın ne kadar önemli olduğunu anlamış oldunuz. Anlayacağınız, içten olduğunuz sürece şirinlik büyüsü anında etki edecek olan bir büyüdür.

 Ya Habib Esması İle Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ya Habib Esması ile birlikte şirinlik büyüsü yapmak büyünün en tercih edilen seçenekleri arasında yer alır. Şirinlik büyüsü yapmak adına tercih edilen bu yöntemin hemen ardından 33 kez ya Habib denmesi gerekebilmektedir. Detaylı bilgileri hocanızdan alabilirsiniz.

Kırmızı Kurşun Kalem İle Şirinlik Duası Nasıl Yapılır?

Kırmızı kalem kullanarak şirinlik duası yapmak için kırmızı bir kaleme ve de a4 kâğıdına ihtiyacınız olacaktır. Bu şekilde yani bu yöntem ile şirinlik duası tutar mı diye de merak ediyor iseniz hocanızdan bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bez Bebek İle Şirinlik Duası Nasıl Yapılır?

Bez bebek kullanarak şirinlik duası yapmak yine tercih edilen bir yöntemdir. Etkili şirinlik büyüsü yaptırmak isterseniz kullanılmamış olan bebek malzemeleri temin edilmelidir. Bunun sonrasında ise herkesin amacına uygun bir yol çizilecektir. Burada mühim olan, bez bebeğin mümkün olduğu kadar gerçek bir bebeğe benzetilmesidir. Kim bu büyüyü yaptırmak istiyor ise bebek onunla olmalıdır her zaman. Bebek gece yatarken bile bu kişinin yanında durmalıdır.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazımızı incelemenizi öneririz.

 Şirinlik Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Şirinlik büyüsünün faydaları bir hayli fazladır. O nedenle de insanların çoğu ve özellikle de kadınlar bu büyüyü yaptırmak çok isterler. Şirinlik büyüsünü yaptıran kişiler aşağıdaki özelliklere sahip olabilirler:

Bu büyüyü yaptıran kişiler, çevresindeki insanlar tarafından çok fazla derecede sevilir ve de sayılır.

Bu büyünün etkisi altında olan kişi herkese çok güzel ve de tatlı gelir.

Bu büyüyü yaptıran kişilerin her isteği olur.

Şirinlik büyüsünü yaptıran kişilerin kısmeti açılır, şans her zaman onlardan yana olur.

Kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük gelişmeler yaşadığı dönemler gelir.

 • Çevresindeki herkes bu kişiden enerji alır ve ona hayran kalırlar.

Saç Tutamı İle Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç tutamı kullanarak şirinlik büyüsü yapmak için öncelikle şirinlik büyüsünü kim yaptıracaksa o kişinin iki üç tel saçı temin edilir. Aynı zamanda da o kişinin özel eşyalarından da birtakım şeyler elde edilmesi gerekir. Bu da kişinin sıklıkla kullandığı bir şey olursa çok iyi olur. Şirinlik büyüsü için gerekenleri bulmak her zaman kolaydır. Sonrasında ise bir bardak su, bir tırnak parçası, kişisel bir eşya, kişinin çantasından bir parça temin edilir. Ardından ise büyü yapılmaya başlanır.

 

Tırnak İle Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak ile şirinlik büyüsü yapmak için gerekli malzemeler temin edilmeli ve büyüye başlanılmalıdır. Pratik bir büyü olan bu büyüye inanç her zaman tam olmalıdır. Şirinlik büyüsü zayıflar mı diye merak etmeyin. Büyüye bağlı kalırsanız zayıflamaz. Yaptıracak olan kişinin tırnağı ile işe başlanmalıdır. Ondan sonrası zaten kişinin inancı ve de isteği ile kolaylıkla hallolacaktır.

Şirinlik duası

Dua şu şekildedir:

“Bismillahirrahmanirrahim”

Elem neşrah leke sadrek, Ve vada’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa’na leke zikreke, Feinne me’al’usri yüsren, İnne me’al’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab

Ya Kadir,

“Allahumme ekfini bihalalike an haramike ve eğnini bifazlike a’mmen sivake”

Ya Cami

“Allâhumme inni eûzu bike min’el hubsi vel habâis”

Ya Musavvir,

“Allahumme ifteh alyye ebvabe rahmetike”

Ya Kuddüs,

“Allahumme inni es’elukel-huda vet-tuka vel-‘afafe vel-ğına.”

Ya Vedud,

“Bismilahi hasbiyellahu tevekkeltu ala’llahi la havle vela kuvvete illa billah”

Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Bu dua aracılığı ile çevrenizdeki herkes sizi yürekten beğeneceklerdir. Hem dışınızı hem de içinizi sevgi ile ve hayranlık ile beğenen kimseler sizin için gerçekten de tatmin edici olacaktır. övgüye bayılan insanlar için şirinlik büyüsü gerçekten de çok doğru bir seçenek olacaktır.

Hayata geçme süresi çokta uzun olmayan bir büyüdür şirinlik büyüsü. ama bunun için yaptıran kişinin inançlı olması gerçekten de çok büyük önem teşkil eder. Kişi yeteri kadar inançlı ve de umutlu ise şirinlik büyüsü çok kısa bir sürede tesir eder. 7 ila 10 gün arasında tamamı ile tutarak kişiye etki eden bu büyünün kuvveti de çok yoğundur.

Şirinlik duası ile çevrenizdeki herkesin sizi çok beğendiğine ve de takdir ettiğine şahit olacaksınız. Aynı zamanda da kişiler sizinle olmak isterler, sizin çevrenizden dahi ayrılmak istemezler. Evet, tüm bunlar tek bir şirinlik büyüsü sayesinde olur. şirinlik büyüsünün insanlar üzerindeki etkisi gerçekten de kişiyi tatmin edecek düzeyde olur. çevresi tarafından her zaman hayranlık ile sevilen ve sayılan biri olmanız için şirinlik duası uygulatmanız gerekebilir. Bu sayede sizin istekleriniz yerine getirilir, herkes tarafından övülmek ve sevilmek size iyi hissettirebilir.

Birçok şirinlik büyüsü çeşidi vardır. Kimi çeşidinde saç ile şirinlik büyüsü uygulanırken kimisinde ise tırnak ana malzeme olabilir. Tabii her birinin ana malzemesinin yanında, ihtiyaç olacak başka malzemeler de yer alır. Bunlar hakkında size en iyi cevabı her zaman danışacak olduğunuz medyumunuz verir.

Şirinlik büyüsü yıllar yılı çoğu insan tarafından tercih edilen bir büyüdür. Bu büyüye olan inancınız ve de isteğiniz tamsa eğer, büyünün tutmaması imkânsız bir hal alır. O nedenle, büyünün tutacak olduğunun ve kesin bir şekilde size etki edeceğinin garantisini verebiliriz sizlere.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü, Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 33288 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

“Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Eşimin biraz soğuk bir yapısı vardı senelerce bunu düzeltmek için uğraşıp bir yere varamamıştım. Artık yapılması gerekeni medyum Burak hocamıza bıraktım. Ailem için âşık etme hamaylı ile yeniden ilk günlerimiz gibi karımın beni sevmesini sağladı şuan her şey eskisinden de güzel.

 2. Evimde sürekli insanların çat kapı geliyor olmasından artık rahatsızlık duyuyordum. Taşınıp uzaklaşmak istiyordum ancak eşim bir türlü kabul etmiyordu. Tek çarem olan medyum Burak hocamız ile soğutma hamaylı yaptırdım ve sonunda olduğumuz yerden insanlardan soğuyarak kabımıza çekildik.

 3. Medyum Burak ile medyumburak@gmail.com adresinden iletişime geçtim. Benim durumumdaki birine ayırma büyüsü yapmanın mantıklı olacağını söyledi. Detaya inmek istemiyorum durumumla alakalı. Ama bu büyü sayesinde hayatım muhteşem oldu. İstediklerim tek tek yerine geldi. Teşekkür etmek isterim kendisine.

 4. Medyum Burak işinde usta olan bir medyum arkadaşlar. Benim arkadaşım ona aşk büyüsü yaptırdı ben ise soğutma büyüsü yaptırma gereğinde bulundum. Sonuç olarak her ikimiz de dilediğimizi bulduk. Var olsun böyle medyumlar gerçekten de.

 5. Medyum Burak için yapılmış kullanıcı yorumlarını okudukça bana bir güven bir cesaret geldi. Vakit kaybetmeden arayıp malum sıkıntılarımdan söz edip neler yapabileceğimizi konuştuk. Aşk büyüsü işleminden çok memnun kaldığım için şimdi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliyorum. 0553 371 89 94 medyum Burak’ın numarası güvenerek arayabilirsiniz.

 6. Kocamın yaptıklarını burada yazamayacak kadar utanç içerisindeyim ancak ben mutlu edici taraftan bahsedeceğim. Burak hoca sayesinde pislik heriften kurtuldum. Soğutma büyüsü ile o herifi benden uzaklaştırdı. 0553 371 89 94’ten ulaşmıştım hocaya. Bu kadar iyi ve huzurluysam Burak hocaya borçluyum.

 7. Babam davranışlarımı sürekli sorguluyor. Biraz despot bir tavrı var. Bu konuda Medyum Burak desteğini almaya karar verdim. Soğutma celbi için başlangıç yaptırırken tüm sonuçlara katlanmanın sorumluluğuyla bu işe kalkıştık. 1.5 ay içinde birçok şey değişti. Artık özgür bir bayanım. Teşekkürler Medyum Burak.

 8. medyumburak@gmail.com adresine yazdığım mutsuzluğumun bu kadar çabuk çözüleceğini bilmiyordum. Evliliğimdeki soğuk rüzgarları dağıtıp bizi yeniden aşk kıvılcımlarıyla birleştiren Medyum Burak’a minnet duyuyorum. İlişkimiz üzerindeki aşk celbinde birinci ayın sonu ile tam anlamı ile yanıt aldık diyebilirim.

 9. Dayım son tartışmamız sonrasında beni çok incitti. Bu gidişe bir dur demeliyim. Sözleriyle beni yaralamakla kalmıyor, fazla üzerime geliyor. Sevgisini böylesine acıtarak vermesi yoruyor. Bağlılık için Medyum Burak’a başvurdum. Bağlılık celbi sayesinde her şey yavaş yavaş düzeliyor gibi. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Medyum Burak Hoca ile bağlama büyüsü etkisi için bağlama celbi çalışması yapıyoruz. İlk günlerden eşimde olumlu etkilerini görmeye başladım. Size de hoca ile çalışmanızı öneririm. Ben gerçekten hem insanlığından hem de hoca olarak donanımından çok memnun kaldım. Telefonu 0 553 371 89 94 her zaman ulaşabiliyorum.

 11. Burak Hoca ile soğutma hamaylı çalışması yaptık. Özel ilişkim için soğutma büyüsü desteği almak istiyordum. Doğru insanın Burak Hoca olduğunu kendisinin yetkinliğini görünce anladım. Sizlere de tavsiye ederim. 0 553 371 89 94 numaradan siz de kendisini arayabilirsiniz.

 12. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi çalışmalar yaptırmak istiyorsanız, bence zaman kaybetmeden medyum Burak Hoca ile çalışmalısınız. Ben aşık etme hamaylı sayesinde, 60 günde hayallerimdeki kadına kavuştum. Hocayı sizlere de tavsiye ederim.

 13. Merhaba, adım Oya ve eğitimli, yirmili yaşlarının sonlarında bir bayanım. Erkek arkadaşımdan ayrıldım ancak uzun süre onu unutamadım. Onun bir başka kadınla olduğunu gördüm ve dünyam başıma yıkıldı. Ayırma büyüsü yaptırmak ve bana dönmesini sağlamak istedim. Medyum Burak bana inanılmaz yardımcı oldu, etkili celpler hazırladı. Ayırma celbi ve aşık etme celbi ile hayallerimi gerçek yaptı.

 14. Değerli arkadaşlar, siz siz olun olumlu yorumları olan hocalardan şaşmayın. Ben Burak Hocadan gerçekten memnu kaldım. Bağlama celbi ile eşimle sıkı fıkı olduk. Kolay bir insan, son derece iletişimi de kuvvetli. Bence ilginizi çekebilir, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94.

 15. 9-En yakın arkadaşımın abisine aşık oldum. O da beni sevsin istiyorum. 3 yaş farkımız olmasına rağmen çok gözü görmüyor beni. Bu durumu Medyum Burak ile paylaşınca aşk celbi önerisini getirdi. Aşk celbi için verdiğim bilgiler ve direktiflerle başlangıç yaptı. Sonrasında her şey yoluna girdi. İyi ki Medyum Burak ile görüşmüşüm.

 16. Komşumuzun annesi ablamı isteyince şok olduk. Halbuki ablamı zaten istemeye geleceklerdi. Sevdiği askerden dönmek üzereydi. Babam kabul edince laf dinlemediler. Biz de çareyi Medyum Burak ile soğutma büyüsü yaptırmakta bulduk. İyi ki Medyum Burak var. Her şey yolunda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası