Sirkeli Su İle Yıkanmak veya Tuz İle Banyo Yapmak Büyü Bozar mı?

Sirkeli suyla yıkanmak ve tuzla banyo yapmak yararı var mı ve büyü bozar mı? Sirkeyle ev iş yeri temizlemek nazarı büyüyü çözer mi? yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Büyülerin güçlü etkilerinden kısa zaman içinde kurtulmak için ellerinden geleni yapan insanların en çok denedikleri tekniklerden biri de sirkeli su ile yıkanmak veya tuzla banyo yapmak. Her ne kadar büyü bozma işlemlerin de her tekniğe güven olmasa da yine de birçok kişi kısa zaman içinde rahatlamak için bu teknikleri de denemek isterler. Büyülerin etkileri hakkında bilgileri olan kişiler genellikle yaşadıkları sorunların bu tarz bir işlemden kaynaklandığını tahmin edebilirler.

Ancak daha önce bu tarz bir sorun yaşamamış olan kişilerin veya bu konular hakkında bilgileri olmayan insanların akıllarına asla bu fikir gelmez. Özellikle kara büyülerin etkilerinin ne kadar ciddi olduğunu bilen ve aynı zamanda asla bu işlemlerin etkilerine girmek istemeyen insanlar kendilerini koruyabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Çok eski zamanlardan bu yana var olan büyü işlemleri birçok kişinin hayatında derin yaralara neden olduğu gibi kimi zaman geri dönüşü olmayan sıkıntıların ortaya çıkmasını da sağlamıştır.

Bu sebeple insanlar hem bu işlemlerden çok korkmuş hem de gerek olduğu zaman mutlaka denemek istemişlerdir. Her ne şekilde olursa olsun büyülerin etkilerine girmiş olan kişilerin de mutlaka bu durumda neler yapmaları gerektiğini bilmeleri gerekir. Büyü bozma işlemlerin de sıkça kullanılan tekniklerden biri olan sirkeli su veya tuz ile banyo yapmak birçok ilim sahibi medyuma göre insanların büyülerden kurtulmalarını sağlayabilen güçlü işlemlerdir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyünün bozulması medyumların her zaman çok zorlandıkları ve aynı zamanda çok emek vermek zorunda kaldıkları işlemlerdir. Bu işlemler de medyumların çok sabırlı ve aynı zamanda çok dayanıklı olmaları gerekir. Özellikle kendilerini manevi anlamda ciddi bir şekilde geliştirmiş olması gereken medyumların yapmaları gereken bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç almak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Bu işlemler de kesinlikle doğru teknikler kullanılmalıdır.

Çünkü yapılacak en ufak bir hata dahi büyülerin etkilerinin çok daha ciddi bir hale gelmesine neden olabilir. Bu işlemler de özel güçlerin harekete geçmesine neden olan çok özel tılsımlı sözlerin düzenli bir şekilde okunması gerekir. Ancak bazı meydumlar bu tarz talepler aldıkları zaman farklı teknikler de kullanabilirler. İnsanlar bu işlemler hakkında araştırma yaptıkları zaman karşılarına en çok çıkacak olan teknikler arasında şu teknikler yer alır;

 • Kuran’da yer alan bazı ayetlerin ve özel duaların yemek veya sulara okunması
 • Deneyimli medyumların hazırladıkları vefk veya muskaları olması gerektiği gibi kullanmak
 • Çok güçlü medyumların yeniden büyü yaparak eski büyülerin etkilerini yok ettikleri tekniklerden yardım almak

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Üzerinde büyü etkisi olduğundan şüphe den kişilerin herşeyden önce çok soğukkanlı olmaları gerekir. Aynı zamanda bu kişilerin kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmemeleri ve durumu en kısa zaman içinde gerçek br medyuma havale etmeleri çok doğru bir hareket olacaktır. Çünkü bu tarz işlemlerin etkilerini yok edebilmek ancak ilim irfan sahibi olan önemli medyumların yapabilecekleri bir işlemdir. Büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olmayan kişiler bu işlemler hakkında bir araştırma yaptıkları zaman karşılarına birçok farklı bilgi çıkabilir. Ancak bu bilgilerin çoğu aslında sonuç vermeyen ve insanlar için ciddi risklerin oluşmasından başka bir işe yaramayan işlemlerdir. Bu sebeple ne olursa olsun dikkatli olmak ve işin uzmanından yardım almak gerekir.

Kimi zaman kendilerine hem maddi hem de manevi anlamda akıl almaz sıkıntılar vermesi sebebi ile acele eden insanlar bu büyülerin etkilerinden en kısa zaman içinde kurtulabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu gibi durumlar da kolay bir şekilde sonuç alabilmek için yanlış işlemler deneyebilen insanlar durumun çok daha kötü bir hale gelmesine neden olabilirler. Bu sebeple büyü bozma işlemleri yapmadan önce mutlaka bakım çalışması yapılmalı ve bu duruma neden olan büyülerin özellikleri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Büyü bozmak için yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgilere ve deneyimlere sahip olan medyumlar uygulayacakları teknikler ile insanların kısa zaman içinde kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayabilirler. Büyü bozma işlemlerin de çok dikkatli olmak ve mutlaka en doğru tekniği uygulamak gerekir. Özellikle kara büyüler gibi güçlü işlemler de çok daha dikkatli olmak ve bu işlemlerin büyülerin yapılmasından çok daha zor olduğunu unutmamak gerekir. Büyü bozma işlemlerinin ne kadar süreceğini bilmek kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple bu işlemi yapacak olan medyumun mutlaka durumu yakından takip etmesi ve etki altında olan kişilerin son durumları hakkında her zaman bilgi sahibi olmaları gerekir. İşlemler devam ederken insanların kesinlikle sabırlı bir şekilde beklemeleri ve medyumların bilgileri olmadan asla bir işlem yapmamaları gerekir.

Büyü Bozmak İçin Sirke Kullanılır mı?

Eski zamanlardan bu yana kötü enerjilerin, büyülerin veya nazar etkilerinin zararlarından korunmak isteyen kişiler çok farklı teknik veya nesneler kullanmışlardır. Özellikle büyülerin bozulması konusunda her zaman dikkatli olan medyumlar kimi zaman bu işlemler de sirkeleri de kullanmışlardır. Özellikle insanların bedenlerini sirke ile yıkamaları veya yaşadıkları alanların farklı yerlerine sirkeleri koymaları çok yaygın bir işlemdir. Ancak güçlü büyü işlemlerinin etkilerinin bu şekilde yok edilmesi sanıldığı kadar kolay değildir.

Bu sebeple medyumlar öncelikle bakım çalışmaları yaparak büyülerin genel durumu hakkında bilgi sahibi olmayı ve kullanacakları büyü bozma tekniklerini de bu şekilde belirlemeyi daha doğru bulmaktadırlar. Sirke medyumlar için her zaman farklı bir sıvı ürün olmuştur. Özellikle kötü enerjilerin yok edilmesi, kötü enerjilerden korunulması veya cin musallatından kurtulma gibi işlemler de sirke her zaman için akıllara gelen ilk seçeneklerden biri olmuştur. Çünkü birçok ilim sahibi medyuma göre cinler ve kötü enerjiler özellikle sirke kokusundan ciddi bir şekilde etkilenir ve kısa zaman içinde o ortamı terk etme isteği duyarlar.

Bu sebeple büyü bozmak hakkında işlemler yapan birçok medyum için sirke kullanmak en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Aslında sirkeyle büyü bozmak birçok kişiye inandırıcı gelen bir işlem değildir. Bu sebeple toplum içinde bu işlemlerin gücüne inanan kadar aynı zamanda inanmayan insan da vardır. Ancak bu tarz işlemlerin etkileri hakkında emin olabilmek için mutlaka bu alanda isim yapmış olan gerçek ve güvenilir medyumların kapılarını çalmak veya eski zamanlardan kalmış olan sahih büyü kitapların da araştırmalar yapmak en doğru seçim olacaktır.

Sirkeyle Büyü Bozmak

Manevi işlemler yapacak kadar yetenekli ve bilgili olan kişiler olan medyumlar özellikle büyü bozma işlemleri hakkında çok sık talepler alırlar. Toplum içinde birçok kişi yaşadıkları olumsuz durumları büyü etkilerine bağlarlar ve bu sebeple bakım çalışmaları hakkında hizmetler almak için medyumlardan yardım isterler. Mutlaka doğru ve etkili teknikler ile yapılması gereken bu işlemler de kısa zaman içinde sonuç alarak insanların yaşadıkları sorunları en kısa zaman içinde yok edebilmek için medyumların hangi teknik veya nesneleri kullanacaklarını bilmeleri gerekir.

Bazı medyumlar bu tarz talepler aldıkları zaman özellikle sirke ile yapılan büyü bozma tekniklerini tercih ederler. Bu teknikler de üzerinde büyü etkisi olduğu düşünülen kişilere üzerine özel tılsımlı sözlerin okunduğu sirkeli suların içirilmesi, bu kişilerin bu su ile banyo yapması veya yaşadıkları yerlerin farklı bölümlerine serpmeleri etkli sonuçlar verebilir. Ancak bundan çok daha güçlü büyü bozma teknikleri olduğu da bilindiği için birçok medyum seçimlerini bu işlemlerden yana kullanmaktadırlar. Özellikle banyoda sirkeli su ile yıkanmak en çok bilinen büyü bozma tekniklerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Sirkeli Su İle Yıkanmak ve Faydaları

İnanışa göre sirke kokusu ortamda bulunan kötü enerjilerin kısa zaman içinde yok olmasını sağlamak için çok eski zamanlardan bu yana insanların kullandıkları ürünlerden biridir. Büyü bozma işlemlerin de kullanılan teknikler arasında her zaman ayrı bir yeri olan sirkeli su ile banyo yapmak medyumların da en çok kullandıkları tekniklerden biridir.

Her ne kadar kötü bir kokuya sahip olsa bile yine de kötü enerjileri yok edebilmek için bu ürünün çok yaygın olarak kullanıldığı bilinen bir gerçektir. Cin veya iblis gibi varlıkların musallatına uğramış olan insanlar için bu uygulamalar çok ciddi ve alıcı sonuçlar verebilir. Çünkü bu varlıkların sirke kokusuna dayanamadıkları ve o ortam veya kişiyi kısa zaman içinde terk ettikleri de birçok medyum tarafından kabul görmüş olan bir bilgidir.

Sirkeli Su İle Büyü Bozma Uygulaması

Büyü bozma işlemleri hakkında araştırma yapan kişilerin karşılarına en çok çıkan uygulamalardan biri de sirkeli su ile büyü bozma uygulamasıdır. Bu uygulamalar da sirkeli suların özenle hazırlanması ve insanların da özellikle gece yatmadan önce bu su ile banyo yapmaları gerekir.

Üzerlerine sinecek olan sirke kokusu kendilerine sıkıntı veren kötü enerjilerin kısa zaman içinde yok olmasını sağlayacaktır. Bugüne kadar birçok kez denenmiş olan bu işlemler hakkında araştırma yapan insanlar medyumlar ile yapacakları görüşmelerden sonra da mutlaka bu işlemlerin nasıl yapılması gerektiği, etkileri veya etki süreleri hakkında en doğru bilgileri alacaklardır.

Kaya Tuzu İle Büyü Bozmak

Büyü bozma işlemlerin de medyumların en çok önem verdikleri nesnelerden biri de kaya tuzudur. Özellikle havas ilminde bu ürüne çok önem verilir. Sirkeli su ve kaya tuzu ile büyü bozma işlemleri hakkında araştırmalar yapan birçok kişi aslında medyumların bu işlemlere ne kadar önem verdiklerini hemen görebilirler. Bu uygulamalar da kaya tuzu sirkeli suya karıştırılıp banyo yapılabilirken bazı işlemlerde de insanların kaya tuzunu sirkeli su ile banyo yapmadan önce 5 dakika boyunca ağızlarında bekletmeleri istenebilir.

Bu tamamen medyumların kendilerine verecekleri bilgilere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kaya tuzunun genel özelliklerinden biri cin veya iblis gibi insanlara sıkıntı çıkaran varlıklar tarafından çok hoş karşılanmamasıdır. Bu sebeple büyü bozma işlemlerin de bu nesneler çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak her zaman olduğu gibi medyumların bu işlemleri yaparken okumaları gereken özel tılsımlı sözlerin de önemi çok büyüktür.

Ne kadar zaman içinde sonuç vereceği belli olmayan bu işlemlerden sonra insanların son durumları sürekli olarak takip altında olmalı ve kendileri için düzenli olarak bakım çalışması yapılmalıdır. Bu sayede kaya tuzu kullanılarak yaplan büyü bozma işlemlerinin gerçekten de sonuç verip vermedikleri gözlemlenebilir. Bunun için ise mutlaka bu işin en güvenilir isimleri ile çalışmak gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 77770 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

35 Evet
34 Hayır

“Sirkeli Su İle Yıkanmak veya Tuz İle Banyo Yapmak Büyü Bozar mı?” için 17 yorum var.

 1. Hayatınız da sorun yoksa bile bazı korkularınız olabilir. Ben kendimde eşime güven problemi yaşıyordum. Medyum Burak ile çalışmaya başladığım da bağlama celbi ile aşkımızı arttırdık ikimizin de sonsuz bir evlilik yaşamasını sağladık. Benim güvenmem hocamın da katkıları sayesinde her şey yoluna girdi.

 2. Katlanamadığınız insanlar varsa eğer onlardan kurtulabilirsiniz. Bunu hangi yöntemle ve nasıl yapacağınızı medyum Burak hocamız biliyor sizler yalnızca başınızdan geçeni anlatacaksınız. Soğutma büyüsü ile istemediğiniz kişileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz bu çok kolay olacaktır.

 3. Nişanlımla zorla bir yola girmiştim ailem için bunu yapıyordum ama ömür boyunca da onu çekmek istemiyordum. Ayırma celbi ile medyum Burak hocamız bu sorunuma çare oldu ondan kurtulup istediğim kişi ile evlenebilmek çok iyi gelmişti.

 4. Medyum Burak işinde usta bir medyum. Onun sayesinde bende büyülere ve medyum mesleğine saygı duyan birisi oldum. Daha önce bu tarz şeylere asla inanmazdım. Kendisiyle aşk büyüsü üzerine çalıştık, sonucundan çok memnun kaldım.

 5. Yuvam yıkılmasın diye anlarca hocanın kapısını çaldım hiçbiri sonuç vermedi. Tavsiye üzerine medyum Burak ile görüştüm. Aşık etme hamaylı çalışması ile beni dertlerimden kurtardı. İki ay boyunca muskayı üzerimde taşıdım. Hiçbir yasak da yoktu. Aramak isterseniz 0553 371 89 94’ü vakit kaybetmeden tuşlayabilirsiniz.

 6. Karımın kıskançlık baskıları hayatımı gerçekten yaşanmaz bir hale sokmuştu. Birkaç kez intihar etmeyi bile düşündüm. Bir türlü boşanmaya ikna edemiyordum. Benden soğuması için ne yaptıysam yetmedi. Sonunda medyum Burak’ı arayıp soğutma büyüsü yapmasını istedim. İnanır mısınız kısacık bir süre zarfında karım benden boşanmak istediğini söyledi. Kabus dolu bir evlilikten kurtuldum.

 7. Sevgilim çok iyi biri ama ben ilişkimizden çok sıkılmıştım. Kırıcı olmak istemediğim için farklı bir yöntemle onu kendimden soğutmak istedim. Burak hocayı bu yüzden aradım. 0553 371 89 94 numarası hocaya ait. Soğutma büyüsü işlemi etki etti. Sevgilim kendi rızası ile benden ayrıldı amacıma ulaşmış oldum.

 8. Son derece seviyeli bir bayanım. Buna rağmen bulunduğum ilişki içinde yaşadığım olumsuz olaylar beni ayrılma konusunda netliğe itti. Sevmeme rağmen soğutma işlemini yaptırma konusundaki kararımı Medyum Burak ile paylaştım. O da soğutma hamaylı işlemi için iki taraflı başlangıç gerçekleştirdi. İkimizde ilişkiyi bitirme yönünde görüşmeme kararı aldık. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Dedem ile küçüklüğümüzden beri problemliyiz. Kendisini çok seviyorum; ama en nefret ettiği torunu benmişim gibi hissediyorum. Medyum Burak’a medyumburak@gmail.com mail adresi aracılığıyla yazdım. Bağlılık celbi işleminin etkisinin yüksek olması sebebi ile celbi kabul ettim. Medyum Burak sayesinde dedemle aramızdan su sızmıyor teşekkürleri borç bilirim. Ailemin baskıcı tavırları nedeni ile biri ile tanıştırıldım. Hiç ısınamadım. Nişan yapalım baskısını ikimizde hissediyoruz. Ayrılık için Medyum Burak’ı seçtik. Arkadaşımız aracılığıyla tanıştığımız Medyum Burak ayrılık konusunda bize son derece kolay bir şekilde işlem başlattı. Ayrılmamız uzun sürmedi. Ailelerinde bu konuda ikna olması bizi rahatlattı. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Kardeşimle kavgamız sonrası eşi ile de aram açıldı. Dert ortağım yengem yüzüme bakmıyor. İlişkimizi düzeltmek için yardım bile isteyemiyorum. Medyum Burak komşumuzun tavsiyesi ile aradığım bir isim oldu. Bağlılık büyüsü ile durum düzeleceğini söyleyince mutlu oldum. Medyum Burak sayesinde her şey çok güzel olmaya başladı bile. İyi ki bağlılık hamaylı işlemi başlatmışım. İyi ki varsın.

 11. Sevdiğim erkeğin beni sevmesi ve başka kadınlara bakmaması en büyük dileğimdi. Ben de Burak Hoca ya danışıp bir aşık etme büyüsü ve bağlama büyüsü desteği almaya karar verdim. Kendisi durumumuza uygun şekilde, aşık etme celbi ve bağlama celbi çalışması yaptı. Çok olumlu sonuçlar aldık.

 12. Patronumla arama yakınlık boşanamadığı eşi yüzünden bir türlü gerçekleşmiyordu. En sonunda arkadaşımın önerisi ile boşanma büyüsü desteği almaya karar verdim. Burak Hoca dan yardım almam en büyük şansım oldu, gerçek bir medyum ile çalışma şansını elde ettim. Kendisi ayırma hamaylı işlemi yaptı ve gerçekten harika sonuç aldım.

 13. Selam, adım Hande, 32 yaşında Hollanda da yaşayan bir bayanım. Her zaman aşk büyüsü gibi şeylere merakım vardı. Bu alanda oldukça önemli bir insandan destek alma şansını elde ettim. Medyum Burak Hoca bana Türkiye den destek verdi ve aşk celbi ile umutlarımı gerçek kıldı.

 14. Ben Serkan, ailemin medyum Burak Hoca deneyimini sizlere aktarmak istiyorum. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen ablam için yardım aldılar ve hoca ayırma hamaylı ile sonuç aldılar. Memnunlar. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 15. Artık benim için adeta yaşam koçu haline gelen bir insan var. Kendisi son derece özel biri ve onu tanımaktan, ondan destek almaktan son derece memnunum. Medyum Burak Hoca ile çalışmam sayesinde aşk hayatımda hayallerim gerçek oldu ve aşık etme celbi çalışmamıza mutluluğumu borçluyum diyebilirim. Ben sizlerin de bu özel insandan yararlanmasını öneriyorum.

 16. Dayı kızım arkadaşıma aşıkmış. Bana itiraf edeli fazla olmadı. Onu çok sevdiğini ama hayatında başka birinin olduğunu bildiğini de söyledi. Haline çok üzüldüm. Arkadaşım için aşk büyüsü ile bu durumu kurtarabileceğimizi düşünüyorum. Medyum Burak’ı arayarak aşk büyüsü başlangıcı için teklifte bulundum. Aşk hamaylı işlemine başladıktan 10 gün sonrası arkadaşım da itirafını yaptı. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası