İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır?

İp büyüsü nedir nasıl yapılır ne işe yarar İp büyüsünü kimler yapabilir İp büyüsü hakkında bilinmeyenleri yazımızda bulabilirsiniz.

İp büyüsü yapmak, karı ve kocanın iradesinin düğümlenmesinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Kişinin bir başka kişiyi kendine bağlaması için ip büyüsü yapması söz konusu olabilir. Bu büyü gerçekten en etkili büyülerden biridir. Halk arasında iplik büyüsü ya da düğüm büyüsü adları ile de anılmaktadır. Büyü yapılırken sessiz bir yere geçmek çok büyük önem taşımaktadır. Elde edilmek istenen hedefe göre büyü atılması gerekir. İp büyüsünün uzun bir tarihi vardır. Mekke döneminden belki de daha önceleri ip büyüsünün yapıldığı bilinmektedir. Hatta bir yahudi kadının Hazreti Peygamberimize bu büyü yapmaya çalıştığı bilinir.

İp büyüsü nasıl yapılır

İp büyüsü yapmak için öncelikle belirli uzunlukta bir ip edinilmesi lazımdır. Bu ip üzerine belirli duaların okunması lazımdır. Ortalama olarak 40 adet düğümün atılması söz konusu olmaktadır. Ayrıca düğümler atılırken özel duaların okunması da söz konusudur. Bu dualardan biri

Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.

Duanın okunmasından sonra özel bir vefk de dahil edilir. Bu şekilde ritüel tamamlanır. İplik büyüsü uygulamasında çeşitli uygulama şekilleri bulunmaktadır. Elbette büyü yapan ya da yardımcı olan kişinin mutlaka uzman olması lazımdır. İp büyüsü kişilerin kendi başlarına hocaya danışmadan uygulayabilecekleri büyüler değildir kesinlikle. Profesyonel medyum ile çalışmak son derece önemlidir.

Şirinlik duası ve büyüsü nedir, bu konuda yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

İp Büyüsü neden yapılır

İp büyüsü yapılma nedenleri herkes için farklı olabilmektedir. Genellikle büyü, karı koca arasının düzelmesi, bağlılık olması, bir kişiyi kendine bağlamak, ticari hayatta mevcuttan daha fazla kazanç elde etmek, bereketin, bolluğun artması, büyü yapılan kişinin gözlerinin büyü yapan kişiden başkasını görmemesi, karşı cinsten bir kişiyi aşık etme, bir kişiyi hayran bırakma, hayırlı bir birliktelik başlaması için yedi renkli ip bağlama büyüsü yapılabilir.

İp bağlama büyüsü ile bir kişi kendine nasıl bağlanır

İp bağlama büyüsü ile bir kişinin kendine bağlanması için ipin üzerine üflenecek olan tılsımı önemi çok büyüktür. En çok tercih edilen dualardan biri,

Rabbi innî zalemtü nefsî fağfirlî, fe innehû lâ yağfiruzzunûbe illâ ent, verhamnî inneke ente’l Ğafur’ur’rahim.

Tılsımın etkisinin olduğu zamanlarda, büyü yapılan kişinin bu etkiden çıkmasının şansı yok gibidir. Düğüm büyüleri sırasında kullanılacak iplerin renklerinin büyük önemi vardır. Öylesine ip kullanılması kesinlikle doğru değildir. Her rengin belirli anlamları bulunmaktadır. Kırmızı renk arzu ve aşk, beyaz renk sadakat, bağlanma, mor yaratıcılık, ilişkinin monotonluktan uzak olması, pembe ilişkinin uzun süreli olması, anlamlarına gelmektedir. Büyü yapan kişi bu iplerin yani renklerin anlamlarını bilerek büyüyü hazırlar. En güçlü bağlama büyüleri ile kırmızı renkli iplerle sağlanır.

İp Büyüsü etkisini ne zaman gösterir

İp büyüsünün etkisini gösterme zamanı yapılan büyünün gücüne göre de değişiklik göstermektedir. Büyü etkilerini yaklaşık olarak yedi gün içinde kendini göstermektedir. Bağlama büyüsünde etki almak için en son mor renkli ipler çözülmelidir. Büyü güçlüdür ve kişi kendini adeta çekilir gibi hissetmektedir. Büyü yapılmasından sonra, ilk günlerde kişide dalgınlık, unutkanlık, yorgunluk ve isyankarlık kendini gösterir. Günler ilerledikçe büyü etkisi daha da artmaya başlar. Yedi gün sonra ise büyü artık tam olarak oturur. Kişinin etkilerden kurtulması gerçekten çok zor olur. Bu nedenle, düğüm büyüsü bozmak için durmadan on gün kişinin okumalar yapması lazımdır.

Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbil kulûbi ve devâihâ, ve âfiyeti’l ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l ebsâri ve dıyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim. Allahümme innâ neûzü bike min cehmetin lâ tedmeu, ve min cenânin lâ yefzeu, ve min kalbin lâ yehşeû, ve min duâin lâ yukbelu, ve min ilmin lâ yenfeu, ve min kavlin lâ yüsmeu, ve min nefsin lâ teşbeu, ve min avâzi’l mâûn.

7 Renkli ip büyüsü nasıl yapılır

7 renkli ip büyüsü bilinen en etkili ip büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyüde bir iki değil, yedi renkli ip gerekir. Bunlar, kırmızı, mavi, mor, pembe, beyaz, siyah, gri renklerdir. Alınan ipler yeni olmalı yani daha önce bir büyü için kullanılmamış olmalıdır. Bu sıralama ile ipler alınmalı ve kullanılmalıdır. Önce kırmızı ve mavi iplerle düğüm atılır. Mor ile pembe, beyaz, siyah ve ardından gri renkli iplerle işlem yapılır. Bağlanılan ipler evin önünde saksıya gömülür. İpler gömülsün, sevdiğim bağlansın, engeller ortadan kalksın denilir. Bu tılsım 3 defa tekrar edilir. Toprağa gömülen ipler 3 gün bu şekilde kalır, sonra ipler çıkarılarak büyü yapılmak istenen kişinin ceketi alınır ve iç kısmına ipler dikilir. İplerin görünmemesi çok önemlidir, bundan emin olmalısınız. Bundan sonra beklemede kalın ve sevdiğiniz insan size gelecektir.

İp Büyüsünden nasıl kurtulabilirim

İp büyüsünden kurtulmak isteyenlerin, öncelikle bu büyünün etkisi altında olduklarından emin olmalıdır. Ortada büyü yok iken, büyü bozma işlemlerinim yapılması, kişinin ya da sevdiklerinin zarar görmesi anlamına gelmektedir. İp büyüsünün altında olan kişiler, iştahları kesilir, yemek içmek istemez, gözleri sadece büyüyü yapan kişiyi görür. İp büyüsü nedeniyle asosyal olur, dışarı çıkmak istemez, yalnız kalmak ister, çevresindeki insanlarla sürekli şekilde tartışır. Bu belirtilerin olması kişinin üzerine ip büyüsü yapma teknikleri uygulanmış olmasına delalettir. Kişi yedi günde büyüden kurtulmak için şu duayı okumalıdır.

Allahümme bâid beynenâ ve beyne hatâyâ, kemâ bâadte beyne’l-Meşrikı ve’l-Mağrib. Allahümme nakkinâ mine’l hatayâ kemâ yunakka`s-sevbu`l-ebyedu mine`d-denes. Vağsilnâ bi’l mâi ve’s-selci ve’l-bered.

Dua, her sabah ile yatsı zamanında okunmalıdır. Tercihen her zaman aynı saate okumak yerinde olur. Kesinlikle bir gün bile ara vermeden kesintisiz olarak yedi gün okunması gerekmektedir.

Hüddam Çar Efendi ip büyüsü nasıl yapılır

Hüddam Çar Efendi ip büyüsü yapmak için, yarım metre uzunluğunda ve kırmızı renkli bir ip kullanılmalıdır. Sessiz bir ortama geçilerek, sicim ip büyüsü yapmak için, Hüddam Çar Efendi için niyet ettim diye 3 defa okunmalıdır. Ayakta, gözler kapalı, niyet ise 3 defa olacak şekilde, sessiz olarak, edilir. Gözlerin açılmasından sonra, çömelinir ve 88 defa Ya Hüddam Çar Efendi denir. Kısık sesle denir ve niyet tekrar içinden geçirilir.

Yarım metre kırmızı ip ele alınır ve 3 defa ipe düğüm atılır. İp başında, ortasında ve sonunda olmalıdır düğümler. Ardından, aşağıda ifade ile okuma yapılır

“Ey Hüddam Çar Efendi, artık niyetime vakıf olduğuna göre benim hangi maksatla düğüm büyüsünü yaptığımı da biliyorsun ve biliyorum ki bundan sonra bana yardım etmek amacıyla elinden gelen her türlü gayreti sarf edeceksin. Çünkü sen hüddamlar içerisinde seçkin bir konuma sahipsin ve çünkü sen diğer hüddamlar içerisinde belki de en güçlü olan görevli varlıksın. Sana karşı koyacak ve senin yoluna taş koyacak herhangi bir görevli olmadığının farkındayım ve zaten bu farkındalık içerisinde düğüm büyüsünü amacına ulaştırmak maksadıyla senin kapına gelmiş bulunmaktayım. Artık bana engel olmak isteyen herkes senin hışmın ile karşı karşıya kalacak ve bundan böyle sen istediğin sürece yapmış olduğum tılsımlı uygulama devam edecek ve belki de sonsuza kadar böyle sürüp gidecek. Biliyorum ki sen hüddamlar içerisinde yetkisi ve etkisi en tesirli olanlardan birisin ve sana karşı koymak, neredeyse imkansızla mücadele etmek gibidir. Artık hüküm senin elindedir ve bundan böyle ahkam sendedir.”

Bu ifade üç defa okunur. Sonra ip kimsenin göremeyeceği şekilde saklanır. Bir hafta kimsenin haberi olmadan saklanması lazımdır.

Papaz büyüsü nedir, detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İp Büyüsü yapmak tehlikeli midir

İp büyüsü yapmanın tehlikesi var mıdır. Olabilir, bu nedenle dikkatli olunması gerekmektedir. İp bağlama büyüsünün adımlarından birinde hata ya da eksik olması, kişinin bağlanmak bir yanan kökten uzaklaşmasına neden olabilir. Özellikle Çar Hüddam Efendi büyüsüne son derece dikkat edilmesi ve kesinlikle profesyonel medyum desteği alınmalıdır. Hüddam efendinin sinirlenmesinde, çevresindeki insanlara zarar verebilen bir kişiliği vardır. Eksik bir iş olması durumunda kötü sonuçlar bu nedenle olabilir. İp bağlama büyüsü yapanlar çar efendinin gazabı yüzünden kayıplar yaşayabilirler.

Halat ile ip büyüsü nasıl yapılır

Halat ipi kullanarak ip büyüsü yapmak kişinin kendisine bağlamak istediği kişinin, evli olması ya da nişanlı olması durumlarında söz konusu olmaktadır. Halat ile yapılan düğüm büyüsü güneşin doğmasından yarım saat önce yapılır. Büyü yapılmasında kişinin evde yalnız olması gerekmektedir. Diğer büyüler ile kıyaslanmasında gerçekten zor bir büyüdür. Büyüyü yapmak isteyen kişi 2 ayrı halat parçası almalıdır. Halatlar çok siyah olmayacak şekilde, bir parça yakılmalıdır. Halatların yakılması sırasında aşağıdaki dua okunur.

Allahümme innenâ zalemnâ enfüsenâ fağfirlenâ evzarane’l kebâira ve’l lemem, Fe innehû lâ yağfiruhumâ illâ ent.

Dua 10 defa, mümkünse yirmi defa okunması yerinde olacaktır. Halatların boylu boyunca etrafına kırmızı renkli ip sarılır. Halat büyü yapılan kişiyi temsil etmektedir İp bağlanmayan diğer halat ise büyü yapan kişiyi temsil eder.

Su ile ip büyüsü bozma tekniği

Su kullanarak ip büyüsü bozmak bilinen en etkili büyüleri de bozulmasına olanak sağlamaktadır. En etkili ip büyüleri de su ile bozulur ancak gerçek bir medyumdan destek almak çok önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Büyünün yapılmasının ardından yedi gün beklemek lazımdır. Özellikle bu sürede, büyü yapılan kişi ile kesinlikle iletişim kurulmamalıdır. Yedi gün içinde büyü etkisini gösterecek ve kendi iletişim kuracaktır. Yedi günde bir etkinin olmaması ise engel olduğuna delalettir. Bu durumda hocadan destek alınarak bakım yapılması gerekmektedir.

Bakım için büyü yapılacak kişinin, yaşı, adı soyadı, yaşadığı yer, işi bilgileri alınmalıdır. Bu bilgilerin alınmasından sonra beyaz renkli bez parçasına, mavi renkli mürekkep ile bilgiler alınır. Bu bez yastık içine dikilir.

İp büyüsü kişinin bağlanması için yapılmaktadır. Bu büyü doğru yapılması halinde, hemen etkisini görmeye başlar. Kişinin kafa karışıklıkları hası olur ve özellikle uykusuzluk, sinirlilik söz konusu olur. Sürekli büyü yapılan kişiyi düşünmeye başlar. Başkasını gözü görmez bir süre sonra.

İp büyüsü ev ortamında, özellikle sessiz bir ortamda yapılmalıdır. Ancak büyü yapılmadan önce kesinlikle bir hocadan yardım almak çok önemlidir. Profesyonel bir medyum yardımı almak çok önemlidir.

İp büyüsünün eksik yapılması ya da hatalı yapılması büyü yapan kişi yada yakınları açısından gerçekten çok zararlı olabilir. Bu nedenle hataya mahal vermeden kesinlikle bir hocadan yardım almak önemlidir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 117760 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

35 Evet
54 Hayır

“İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Tek taraflı yaşadığım aşk beni çok yıpratmıştı ya kurtulacak ya kavuşacaktım. Âşık etme hamaylı duyduğum da bunu en iyi yapanın medyum Burak olduğunu da araştırdım. Çalışmamız sonrasın da doğru yaptığımı anladım çünkü sevdiğim insana kavuştum.

 2. Eşimi seviyor ancak beni çok fazla kıskandığı için ondan uzaklaşıyordum. Bu durumun geçmesi için benden biraz soğuması gerekiyordu üzerime bu kadar düşmeyip rahat bırakması için soğutma celbi yaptırdım medyum Burak hocamız bu konuda gerçekten işinin ehli bir insandır.

 3. Mutsuz bir şekilde devam eden hayatımın bu şekilde sürüp gitmesine gönlüm el vermemişti. Korkularımı yenerek medyumlara açtım içimi. Ama daha beter sonuçlarla karşılaştım. Fakat medyum Burak, benim hayatımı kurtaran medyum oldu. Uyguladığı celp ile beni kendime getirdi. Teşekkürler hocam.

 4. Türkiye’nin en başarılı, en yetkili medyumudur Medyum Burak. Kendisine ulaşmak isteyen medyumburak@gmail.com ya da 0553 371 89 94 gibi iletişim yollarını kullanabilirler. Mutlu olmam için medyum Burak’ın aşk büyüsüne ihtiyacım vardı, hocamız harekete geçti ve ben mutluluğuma kavuştum. Teşekkürler.

 5. Eşimin iş yerinde bir çalışanı aklını çeldi. O güne kadar hayatımızda her şey yolundaydı. Eşim beni aldatmaya başladığı günden itibaren yaşantım kâbusa döndü kadınlık gururumdan eser kalmadı. İşin peşini bırakmadım. Arkadaşımın yönlendirmesiyle medyum Burak’a ulaştım. Öyle bir soğutma büyüsü yaptı ki eşim tıpış tıpış bana döndü. Allah razı olsun çok mutluyum.

 6. Medyum Burak hocaya önce bakım yaptırdım sonra da aşık etme hamaylı işleminin 10 gün sürecek yapımına geçti. Gümüşe kaplı muskayı üstümde taşıyarak 60 gün bekleyecekmişim. Bu sırada hocamız 10 gün aralıklarla okumaya devam edecek. Dolandırıldığımı düşünmüyorum çünkü her aradığımda açıyor ve iletişimini koparmıyor. Şimdiden memnun olduğumu söyleyebilirim.

 7. Ayrıldığım kocam beni tehdit ediyor. Ayrılmamıza rağmen kafasında bazı şeyler bitmemiş. Bu sebeple harekete geçmemiz gerektiğine inanmaya başladım. Medyum Burak ile 0553 371 89 94 numaralı telefon ile iletişim gerçekleştirdim. Ayırma büyüsü için ayırma celbini tercih ettim. Ekonomik olarak bana uygun olmasa da tutma şansı daha yüksekmiş. İyi ki celp için Medyum Burak’ı aramışım. 1 ay içinde birçok şey yoluna girdi. Teşekkürler.

 8. Annem ile sevdiğim arasındaki sorunlar beni yıpratıyor. Neden anlaşamıyorlar çözemedim. Medyum Burak ile görüşerek aralarına bağlılık büyüsü yaptırmaya karar verdim. Medyum Burak bağlılık celbi işlemine başlayalı 20 gün oldu. Her şey yavaş yavaş düzeliyor. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Dostum beni kandırıyor. Arkadaşlık ilişkimizin çok iyi olduğunu düşünürken başkalarına çok farklı şeyler aktardığını duydum. Yıkıldım. Arkamdan iş çevirmesine bozulunca yollarımızı ayırması için Medyum Burak’a başvuruda bulundum. Ayırma celbi ile etkili bir yol alacağımızı iletince hemen başladı. 1.5 ay içinde gayet kopuk görüşmelerimiz oluşmaya başladı. Teşekkürler.

 10. Annem ile oğlum arası açıldı. Ergenlik dönemindeki oğlumun tavırlarını annem kaldıramıyor. Araları iyice açıldı. Buna çok üzülüyor annem. Bağlılık büyüsü ile oğlumu ona yakınlaştırma peşinde iken arkadaşım 0553 371 89 94 numaralı telefonu verdi. Görüşme ile bağlılık büyüsü için başvuruda bulunduğumuz Medyum Burak kısa sürede fark yarattı hayatımızda. Her şey için teşekkürler.

 11. Uzaktan destek almama rağmen, medyum Burak Hoca o kadar rahat iletişim kurdum ve çalıştım ki sizlere de kendisini tavsiye ederim. Özel ve sıcak bir insan. Benim için bana ve eşime özel bağlama büyüsü için bağlama hamaylı hazırladı. Ben de dediklerine uydum ve sonuçları gayet olumlu aldık.

 12. Medyum Burak Hoca aşk büyüsü konusunda kesin çözümleri ile dikkat çekiyor. Kendisinden mahalleden uzun süredir sevdiğim erkek için aşık etme hamaylı işlemi desteğini aldım. 60 gün sonunda karşı tarafta inanılmaz değişimler oldu, bence Burak hoca inanılmaz bir insan.

 13. Sevdiğiniz varsa ve onun da sizi sevmesini istiyorsanız, bence aşk büyüsü desteğini ama elbette gerçek bir hocadan alabilirsiniz. Ben şanslıyım. sahte hocalardan fazla zarar görmeden medyum Burak Hoca gibi donanımlı bir hoca ile çalışma şansını elde ettim. Kendisi ile aşık etme celbi üzerinde çalıştık, çok da memnun kaldık.

 14. Babama çok kızgındım. Uzun zamandır beni aramıyordu. Yeni evlilik hayatında bizi unuttu. Bu durum kardeşimle beni fazla yıpratıyor. Medyum ararken arkadaşımın verdiği medyumburak@gmail.com mailine durumu yazdım. Medyum Burak bağlılık büyüsü ile durumun düzelebileceğini bildirdi. İşleme başladı ve ara ara görüşüyoruz. Mutluyuz. Teşekkürler.

 15. Kızgınlıkla söylediğim bitti kelimesinden sonra dönmeyen kız arkadaşıma çok kırıldım. İstesem de dönemiyorum. Onun bana tekrar bir adım atması için aşk büyüsü arıyordum. İnt gördüğüm 0553 371 89 94 numarayı aradım. Aşk celbi için hemen başlangıç yapıldı. 2 ay içinde nikahımız oldu. Her şey için minnettarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası