Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

İki insanın arasını açma bir insanı diğer insandan uzaklaştırma, kişiyi evinden soğutma, kişilerin arasını açma için soğutma büyüsü yapılır.

Birini bir yerden, olaydan, zamandan soğutma gibi amaçlar, soğutma büyüsü yapılması için geçerli amaçlar arasında yer alır. Soğutma büyüsü, doğruluk ve de titizlik ile hayata geçirilmediği sürece tehlike arz edebilecek olan büyüler arasında yer alır. O nedenle, soğutma büyüsü her zaman iyi bir medyum tarafından, titizlik ile hayata geçirilmelidir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüsü yapılma nedenleri çok fazla diyebiliriz. Çünkü herkesin ayrı ve de farklı amaçları vardır. Bu amaçlardan biraz bahsedecek olursak;

 • Evli olan çiftlerin birbirinden soğuması ve boşanması,
 • Sevgililerin veya nişanlıların ayrılması,
 • Seçilen insanların birbirleri ile küsmesi, aralarının derin bir şekilde açılması,
 • İki çok yakın dostun arasının açılması ve onların küsmesi,
 • İki kişinin arasında var olan iletişimin tamamı ile kopması,
 • Aile içinde soğukluk olması ve de kopmaların oluşması…

Gördüğünüz üzere, genel itibari ile soğutma büyüsü amaçları bunlardan ibarettir. Bunlarla beraber daha sayılacak birçok amacın var olduğunu da bilmenizi isteriz.

Soğutma büyüsü en çokta, eşleri birbirinden soğutmak için büyü arayanların tercih ettiği büyüler arasında yer alır. Kişiler diledikleri aşkı yaşayabilmek için birçok olanağı göz önünde bulundurmalıdır. Bunların arasında da kişileri birbirinden soğutmak gelebilir.

Sitemizde kalmaya devam ederseniz, saç büyüsü nasıl yapılır diye öğrenebilme imkanınız doğar.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler hayata geçirilmeden önce, bu büyüyü yapacak olan medyumunuz ile iletişiminizin iyi olması gerekir. Medyumunuz size yaptıracağınız büyü için gerekli olan malzemeleri bildirecektir. Soğutma büyüsü yapmak için de tabii ki gerekli malzemeler vardır. Fakat burada bir fark vardır. Soğutma büyüsü için gerekli olan malzemeler genellikle kolay bulunabilen, kolay malzemelerdir. Bu nedenle, bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin malzeme konusunda sıkıntı çekmedikleri görülür.

Herkes yaptırdığı veyahut yaptıracak olduğu büyünün kesin ve garanti bir şekilde hayata geçecek olmasını ister. Garantili soğutma büyüsü için de, bu büyüye inancınızın tam olması çok önemlidir.

 

Karı Koca Arası Açmak İçin Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı koca arası açmak için soğutma büyüsü, sıklık ile tercih edilen bir büyüdür. Çünkü kişilerin ayırmak istediği çiftler vardır. Aşk öyle derin ve de tutkulu bir duygudur ki, bazen aşkın insana yaptırmayacağı şey kalmaz. Sevdiği insanı eşinden ayırmak isteyenlerin de en birincil duygusu yoğun olan aşktır. Karı kocayı ayırmak adına yapılan soğutma büyüleri kuvvetli tesirleri ile bilinir. Bu büyü doğru medyum tarafından, doğru şekilde hayata geçirildiği sürece, büyünün tutmaması imkansızdır.

Karı kocayı birbirinden ayırmak için 2 çubukla yapılan soğutma büyüsü de son günlerde merak konusudur. Bu büyü türünün de tesiri çok konuşulmakta. Sıklık ile tercih edilen 2 çubuklu büyünün detaylarını öğrenmek için sitemizde kalmalısınız.

Soğutma Büyüsü Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Yazımısın bu kısmında, bir kişinin soğutma büyüsü altında olduğunun belirtileri noktasına değineceğiz.

Bu belirtilerin örnekleri:

 • Gayet iyi anlaşan iki kişinin bir anda birbiri ile hiç iyi anlaşamaması
 • Büyü altına olan çiftlerin birbirileri ile düşman hale gelmesi
 • Hiç yoktan yere ortaya çıkan huzursuzluklar ve de kavgalar
 • Kişinin eşi ile geçirdiği zamandan artık zevk alamaması, hatta nefret etmesi
 • Kişilerde halsizlik ve de yoğun oranda hayattan zevk alamama durumu

Eğer eşinizle aranızda veyahut başka bir durumun içinde iken bu belirtilere sahip iseniz, soğutma büyüsü bozma için iyi bir medyuma danışmanızı isteriz.

Medyumlar Tarafından Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Elbette ki, soğutma büyüsünü yaptırmak isteyenler kadar, bu büyünün bozulmasını isteyenlerin de fazla sayıda olduğunu göreceksinizdir. Soğutma büyüsünü bozma öyle sanıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Bu işlemi gerçekten de bu konuda usta bir medyumun yapması önerilir.

Belli kurallar ve de uygulamalar ile aslında kolaylık ile bozulacak olan bu büyüyü ancak iyi bir medyum ‘kolay’ bir şekilde bozar. Aksi takdirde, hiçbir şey ne kolay ne de başarılı bir şekilde noktalanmaz. Herhangi bir tehlike oluşmaması için, soğutma büyüsü iyi bir medyum tarafından yapılmalı ya da bozulmalıdır.

Evde Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evde soğutma büyüsü bozma işlemi için bazı malzemelere ihtiyacınız olacaktır. örneğin, bir adet kırmızı renkli kalem, bir adet de siyah renkli kalem sizin malzeme ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu malzemeler ile medyumunuza danışarak büyü bozumu için adımlar atabilirsiniz.

Unutmayın ki, 71 saatte etki eden ayırma büyüsü gibi, soğutma büyüsü de bir hayli etkili ve de hızlı hayata geçen büyüler arasında yer alır. Zaten ikisinin de sonucu pek benzer. O nedenle ayırma büyüsü ile soğutma büyüsünün eşdeğer özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Soğutma Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Soğutma büyüsünden korunmanın mümkün olup olmadığı da bir hayli fazla kişiler tarafından merak edilmektedir. Evet, soğutma büyüsünden korunmak son derece mümkündür. Bazı insanlara karşı ilişkinizi korumak istemeniz çok normaldir. Ayırma büyülerini ve de soğutma büyülerini ilişkinizin etrafından kovmak için yapmanız gereken, elbette ki bu büyülerden korunmanızdır. Bu noktada size yardımcı olacak olan yine bir medyumdur. Medyumunuzun size önerdiği duaları okuyarak bu büyülerden korunmanız gerçekten de olanaklı olacaktır.

Nohut büyüleri nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı için sitemizde bulunmaya devam ediniz.

İçkiden ve Kumardan Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İçkiden ve kumardan soğutma büyüsü, aslına bakarsanız çoğu yuvayı kurtaran, çoğu çocuğun da rızkını tehlikeye atmayan, hayırlara vesile olan dualar arasında yer alır. Ve unutmayın ki, iyi niyet ile yapılan her hayırlı büyünün, daha tesirli bir şekilde hayata geçtiği, kesin bir gerçektir. Yüzde yüz etkili soğutma büyüsü arasında yer alan bu büyü ile eşinizi ya da çocuğunuzu veyahut bir başkasını içkiden de, kumardan da, benzeri kötü alışkanlıklardan da kesin bir şekilde koruyabileceksiniz.

Soğutma Büyüsünün Türleri Nelerdir?

İşte, soğutma büyüsü türleri:

 • Aileden soğutma büyüsü
 • Eşten soğutma büyüsü
 • Sevgiliden soğutma büyüsü
 • Gece hayatından soğutma büyüsü
 • Kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü
 • Erkeklerden veya kadınlardan soğutma büyüsü
 • Arkadaşlarından soğutma büyüsü
 • İşinden soğutma büyüsü
 • Cinsellikten soğutma büyüsü
 • Evinden soğutma büyüsü
 • Kendinden soğutma büyüsü

Aslında bu türlerin daha fazla maddeler halinde olacağı da kesindir. Sadece bu kadar ile sınırlı olmayan soğutma büyülerinin çeşitleri bir hayli fazladır. Bunlar ise genel itibari ile tercih edilen soğutma büyüleri arasında yer almaktadır.

 

Kadından Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadından soğutma büyüsü yapmak isteyenler genel itibari ile yine kadın oluyor. Bunun nedeni de, o kadınların, yani bu büyüyü yaptırmak isteyen kadınların eşlerinin aşırı derecede çapkın olmasıdır. Bu büyü ile beraber, gece hayatından ya da eğlenceden soğutma büyüleri e yapılır. Yani bu büyünün sonunda, eşinizin tam anlamı ile sizin istediğiniz karakterde olduğunu görmeniz artık imkansız değil.

Soğutma büyüsü çok sıklık ile yapılmaktadır. Yapıldığı kadar, bu büyülerin bozulmak istenmesine de çok şahit olmaktayız. Soğutma büyüsü bozmak, yaptırmak kadar titizlik ister. Yani yine, başarılı bir medyum ile çalışmak sizin için en doğrusu olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Medyumluk mesleğini icra eden kimselerin, büyüler hakkında yetkili olduğu gerçektir. O nedenle, herkese kendi mesleğini yapmasını önerir, böyle oldukça sorunların da ortadan kalkacağına inanıyoruz. O nedenle, iyi bir büyüyü ancak iyi bir medyum yapabilir. Anlayacağınız, büyü yapmak her yiğidin harcı değildir. O nedenle de, başarılı bir medyum olmayan kimse, büyüyü başarı ile hayata koyamaz.

Soğutma büyüsü genel itibari ile aşk konularında çok rövanştadır. Sevdiğiniz insanın bir sevgilisi varsa, bu sizin için engel halinde olmaktan çıktı. Nasıl mı? Tabii ki de başarı ile hayata geçirilmiş bir soğutma büyüsü ile. Soğutma büyüsü yapılan kişiler, hayatlarındaki insanlardan soğurlar. Bu sayede de yaptıran kişiler amacına ulaşmış olur.

Gelinlerin, kaynanalarından kurtulma amacı ile yaptırdıkları bir büyü olan soğutma büyüsü ile koçanınızı annesinden kolaylık ile soğutabilirsiniz. Böylelikle hayalini kurduğunuz evlilik hayatına artık tam anlamı ile sahip olmaya da başlarsınız. Günümüzde kaynanası ile sorun yalayan gelinler bu büyüyü yaptırarak emellerine kısa bir sürede sahip olabildiler. O gelinler arasında siz de olabilirsiniz. Annesine en aşık olan erkeğin bile annesinden soğuduğunu bu büyü aracılığı ile gördük. Hatta öyle ki, bu büyüyü herkese öneren gelinler de oluştu.

Soğutma büyüsünün kaç günde etki ettiği de çok fazla sorulan sorular arasında yer alıyor. Bu büyü, başarılı medyum hocalar tarafından yapılıyor ise, kısa bir sürede etki eder. Gözle görülür sonuçlar ile bu büyüyü yaptıran kişiler tatmin olur. 2 hafta gibi kısacık bir sürede de bu büyünün etkilerini göreceksinizdir.

Büyüler, gerçek ve doğru olan medyumlar tarafından yapılırsa, herhangi bir tehlike arz etmez. O nedenle de, soğutma büyüsünün de herhangi bir tehlikesi yoktur.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 57215 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
16 Hayır

“Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 17 yorum var.

 1. Ev işlerinde kendimi çok yoruyor sürekli yorgunluk nedir bilmeden temizlik yapıyordum. Biraz bu konuyu aşmam gerekiyordu eşimle aram açılmıştı. Medyum Burak hocamız bana aşk büyüsü yaptı böylelikle artık temizliğe değil eşime yoğunlaştım kafamı aşkla doldurmuş oldum şuan fazlasıyla mutluyum

 2. Güvenilir bir hoca arıyorsanız etkili sonuçlar elde eden medyum Burak hocamızla görüşebilirsiniz. Dilerseniz mail isterseniz de telefon yoluyla durumu anlatabilirsiniz sizin için en etkin yöntemi bulacağından emin olabilirsiniz.

 3. Evleneli daha 1 yıl bile olmamıştı. Kaynanam bir kez bile bizden çıkmıyordu. Bu durum canıma tak etmişti. Sonra medyum Burak ile tanıştım. Kendisi soğutma büyüsü yaparak, kaynanamı bizim evimizden soğuttu. Artık gelmez oldu. Çok mutluyum. Eşimle, evimin keyfine varabiliyorum.

 4. Konu gönül işleri olunca herkes, elinden gelen her şeyi yapmak ister. Benim hikayem de böyle başladı. Medyum Burak ile kesişti sonra yollarımız. Aşk büyüsü ile benim hikayemi mutlu bitireceğini söyledi. Gerçekten de öyle de oldu. Medyum Burak benim aşkımın mimarıdır. Kendisine teşekkürlerimi sunarım. Var olun hocam.

 5. Başıma gelenleri burada paylaşamayacağım ancak sonuçtan bahsederek en azından benim gibi kötü duruma düşmüş çaresiz insanlara yardımcı olmak istiyorum. Medyum Burak’ı tavsiyeler üzerine arayıp hamaylı işleminden faydalandım. Sonuçtan memnun kalmasam buraya yazmam. Tavsiyeme kulak vermenizi istiyorum çünkü sonucundan memnun kalacağınız kesin.

 6. Burak hoca ile bir yakınım vesilesiyle yüz yüze görüşme şansım oldu. Melek gibi bir kalbi var iyi ve hayırlı biri olduğunu ilk başta hissettim. Ondan bana zarar gelmeyeceğine ikna oldum. Öyle de oldu. Bağlama büyüsü ile eşimin bana kör kütük aşık olmasını sağladı. 0553 371 89 94 üzerinden irtibat kurdum.

 7. Sevdiğimle aram açık. Bağlama büyüsü ile onu kendime bağlamak bir an önce evlenmek istiyorum. Sevgilimin düşünceleri çok karmaşık. Bu yönde Medyum Burak desteğini almaya niyetlendim. İyi ki onu tercih etmişim. Bağlama celbi konusunda son derece iyi iş çıkardı. Evlilik tarihi aldık bile. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Kısmetimin kapalı olduğunu düşündüğüm bir anda karşıma çıkan erkek ile çok özel duygular yaşamaya başladık. Konu bir türlü evliliğe gelmiyor. Bundan dolayı aşk celbi ile birbirimizle paylaşacağımız bir hayatımız olsun istiyorum. Medyum Burak 2 haftalık bir aşk celbi girişimiyle evlilik teklifi ile karşılaşmama vesile oldu. İyi ki var.

 9. İnatçı bir sevgilim var. Beni sevdiğine inanıyorum ama bir türlü dönmüyor. Bağlılık büyüsü ile onu kendime bağlamak istiyorum. medyumburak@gmail.com mailine yazarak fikir edindim. Medyum Burak durumu net bir şekilde aktarmamı istedi. Aşk hamaylı işlemi de yapabileceğini söyledi. Bu işlemde bir muska taşımam gerekliliğini ve sabırla tüm değişimlerden haberdar etmemi istedi. 1. 5 ay sonra sevgilimden mesaj var. Sevinçten delirebilirim. Teşekkürler Medyum Burak.

 10. Dayım işe bir türlü kabul edilmiyordu. Başarılı olduğu aşçılık sahasında artık sıkıldığımız bir dönem medyumluk hizmeti arayışına girmiştik. Anneannemin bir arkadaşı aracılığıyla medyumburak@gmail.com mail adresine durumu aktardık. Bağlılık büyüsü ile patron ile dayım arasında bağ kuruldu. 2 hafta içinde işe kabul çağrısı aldık. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Medyum Burak Hoca adını çok fazla duyduğumdan kendisinin özelliklerini merak etmeye başlamıştım. Oğlum ve sevmediğim kız arkadaşının ayrılması için destek almaya karar verdim. Bana kargo ile hazırladığı ayırma celbini yolladı ve ben de özenle taşıdım, dediklerini yaptım. 90 günde kesin bir ayrılış gerçekleşti.

 12. Medyum Burak Hoca ile ayırma celbi çalışması yaptık. 90 günde beklentilerimin de üzerinde hızlı şekilde sevdiğim adamı eşinden ayırdım. Harika bir insan ve gerçek medyum, paragöz değil, çok da dürüst. Kendisini tavsiye ederim, telefonu 0 553 371 89 94 ve maili ise medyumburak@gmail.com.

 13. Bana hayatımın aşkını kazandıran Medyum Burak Hoca ya gerçekten teşekkür borçluyum. İnanılmaz sevdiğim ancak bir türlü aşkıma karşılık alamadığım şu anda sevgilimle bir araya gelmeyi onunla yaptığım aşk celbi işlemine borçluyum. Aşk büyüsü yaptırmak niyetinde iken gerçekten mükemmel bir insan tanıma şansını elde ettim.

 14. Hayatımda tanıdığım en özel ve düzgün insanlardan biri medyum Burak Hoca. kendisinden sevdiğimle ilgili gerçekten önemli bir destek aldım. Özel bir konuda soğutma büyüsü yapılmasını isterken, son derece kuvvetli soğutma celbi çalışmasını özenle benim için hazırladı.

 15. Medyum Burak Hoca ile aşk büyüsü, bağlanma büyüsü, soğutma büyüsü gibi alanlarda çalışmalar yaptım. Ben kesinlikle aldığım bağlanma hamaylı işleminden çok memnunum. İletişim bilgileri medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 ve siz de değerlendirmelisiniz.

 16. Teyzem ile anneannemin arası çok iyi. Annem dışlanan oluyor. Bu durum beni üzüyor. Hepsi için bağlı bir aile tablosunu düşündükçe aklım medyum hizmeti fikrine gidiyor. Durumu açtığım arkadaşım Medyum Burak’ı önerdi. Görüş aldım kendisinden. Bağlılık celbi işlemi için başladı. 10 günde değişkenlikler başladı. Teşekkürler şimdiden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası