Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, Büyü Bozulduğunda Ne Olur?

Büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır, büyü bozulduğunda ne olur, büyü nasıl bozulur? Büyü bozma ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Sitemizde büyü ve dua çerçevesinde bulabileceğiniz her gerçekçi bilgiden faydalanarak ilim sahibi kişilerin gücüyle hareket edebilirsiniz. Sizlerin olumsuz durumlarla baş etmenizde kendisine inanıp tamamıyla ona bağlanabileceğinize olan inanç kazanımınızda rehberiniz olacak olan medyum isimleri yaptıkları işler oldukça güçlü şekilde sizlere aktarılmaya çalışılmaktadır. Araştırmalarınız ile geldiğiniz sitemizde şimdiye dek başvuruları ile gerçekleşen eylemlerde olumlu ya da olumsuz denebilecek her yoruma ulaşabileceksiniz. Hayatın rutinine kapılırken hiçbir durumun özel ya da sosyal hayatınızı zedelemesine izin vermemeli, medyum destekleri ile en az zarar ile durumlardan sıyrılabilmelisiniz. Sizleri zor durumda bırakan olaylar ya da büyüler artık hissetmeniz dahilinde kurtulabileceğiniz gerçekler olabilecektir.

Büyünün bozulup bozulmadığının anlaşılması büyü etkisinde olan kişice merak edilir. Etrafındaki yakın akraba ve bilen dostları da bunun etkisinden kurtulmasını son derece heyecanla beklemektedir. Büyünün kötü tılsımı ile hayat üzerinde farklı yola giden durumların değerlendirilmesi kişinin yaşamında son derece etkili durumlardandır. İnsanların manevi hayatında olumsuz durum oluşumları meydana getiren büyüler kötü niyetli olan kişilerin tercihleriyle hayatımıza mal edilmektedir. Büyü ve etkileri konusundaki araştırmalarınız ile kendinizde büyü yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bunun etkisinden kurtulmak adına da büyünün bozulduğu nasıl anlaşılır sorusu ile büyü tesirinden kurtulma fırsatını nasıl yakalayacağınızı öğrenebilirsiniz. Büyünün bozulması ile yaşayacaklarınızı eski kaynaklı kitaplardan okuyacaklarınız ile de takip edebilirsiniz. Bu takip yanında sitemizi inceleyerek büyü bozulduğunda ne olur sorusunun yanıtlarını bizzat okuyarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Ayrıca büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler ve yaşananlar nelerdir sorunuza da yeterli yanıtı bulabilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü etkisi altında olduğunu düşünen ya da bunun belirtilerini bizzat yaşadığını düşünenler arasında iseniz büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtını aramaya gidebilirsiniz. Gizli ilimlerin yazılı olduğu kaynaklarda büyüler ve yapılışlarıyla ilgili pek çok bilgi yazmaktadır. Kişiler üzerinde büyünün olumsuz etkileri düşünüldüğü zaman büyü yapmak ve tehlikeli sonuçlarla yüz yüze kalma durumunun ötesine geçebilmek için ilk yapılması gereken uzak kalmanın gerekliliğidir. Ama bazı durumlar bu büyü denen kötü illetin bize bulaşmasını engelleyememektedir. Kötü niyet ya da isteğine kavuşma arzusu ile tutuşan isimlerin bunu yaparak insanları etkisi altına alması kaçınılmazlaşabilmektedir. Büyü ile insanları yönetebilme gücüne erişme duygusu ise bunun hayatımızda daimi bir yer edinmesine sebep olabilmektedir. Siz de etkisinden kurtulmayı planladığınız bu gerçeğin yapımı kadar bozum aşamalarını da adım adım takip etme yolunu tercih etmelisiniz.

Büyü bozulması için gerekli olanlar ve nasıl ilerleme kaydedilmesi gerektiğinin bilincine varmayla atacağınız adımlarda tüm gerçekleri öğrenebilirsiniz. Büyü bozulması için ilim bilgisi derin birine olan ihtiyaç halinin varlığı da işte bu araştırmalarınızda karşınıza çıkacaktır. Medyum ile ilerleyeceğiniz yolda onun sizlere olan yakınlığı ve yol göstericiliği ile istediğiniz büyü bozma işlemlerini nasıl profesyonelce tamamladığına şahit olabilirsiniz. Özel işlemleri yaparak sizin hayatınız normale döndürecek olan medyuma ulaşabilmek için mail adresi aracılığıyla iletişime geçme seçimine bulunabilirsiniz. Büyü bozulurken dua ve tılsımların zamanında yapılması, büyü bozan vefk ve muska yapımının takibi, büyüyü bozacak okunmuş yiyecek ve içecek tüketimlerinin gerçekleştirilmesi, yapılan kötü niyetli büyüyü bozacak korunma büyüsünün yapımı, büyüden kurtulmaya yönelik sadaka verme gibi işlemlerin yapılması bir zorunluluk halini alır. Büyü bozulduğu nasıl anlaşılır konusuna manevi ihtiyacınızda size bilgili ve işini bilen medyum hocalarımızın tavsiyeleri doğrultusunda ilerlemeniz gerçeğini tavsiye ediyoruz. Gerçek medyum gibi bozma işleminde ilahi bilgilerini doğru şekilde ve zamanda kullanmayı bilenlerden alacağınız yardımlarla üzerinizdeki büyüden kurtulmanız mucize olmaktan çıkacaktır.

Büyü Bozulmasında Medyumların Faydaları Nelerdir?

Medyumların hayatımızdaki rolü ve bizlere faydası çoktur. Bir nevi kalp gözleri açık bizim göremediklerimizi görüp bizim yapamadıklarımızı bilerek en faydalı işleri bize mal edenler olarak da biliriz onları. Adeta diğer alemden haberdar olan bu insanlar bizler için oldukça faydalı işleri ile tanınan ve bilinen kişilerdir. Kutsal kitaplarda da isimleri anılan medyumlar çoğunlukla doğuştan yetenekli kişilerdir. Ayrıca yeteneği olan kişilerce ve medyumlarca eğitilerek özel yetenek elde ediminde öncü olanları da mevcuttur. El verme ya da el alma gibi deyimleri ile yeteneklerini de ilgisine ve gücüne inandığı kişilere devreden medyumlar da fazlasıyla vardır. Üç harfliler diye adlandırılan dünya dışlı varlıklarla iletişimi kuvvetli olan bu medyumlar büyü yapma ya da bozma gibi işlemlerde etkiyi elde etmede üzerine yok denebilecek kadar yeteneklerini konuşturabilecek kişilerdendir. Medyumluk işlerinizi teslim edeceğiniz güçlü isim konusunda sitemizdeki yorumlar ve bilgilendirici yazılar size ışık tutacaktır.

Büyü bozulması nasıl anlaşılır sorusuna yanıtı sitemizde bulabileceğiniz gibi medyumların yaptıkları işlerle fayda sağlayıcı boyutta ilerleme kaydedenler şu faydaları görebilmektedir.

*Ruh aleminde yardıma koşmak isteyenlerle iletişime geçme,

*Büyü varlığını fark edebilme,

*Büyünün bozulduğunu anlayabilme,

*Ruh aleminde büyü bozmada aktif olabilecekleri çağırabilme işlemlerini yapabilme medyumların elindedir. Bağlanma büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlılık büyüsü hakkındaki bilgileri içeren yazı takipleri ile dilediğiniz bilgi akışına ulaşmanız mümkün olabilecektir.

Büyü Bozan Dualar Nelerdir?

Büyü kişinin bilgisi dahilinde olduğu büyü konusunu ile kolaylıkla fark edilir. Kişi şüpheye düştüyse ya da bir zamanlar bu tarz şikayetler ile yakın çevresinden herhangi birinin büyü etkisi altında kaldığına şahit olduysa fark etmesi zaman almaz. Kendisinde beliren etkiler ve büyü tesirleri ile medyum desteği almayı düşünenler bu destek sayesinde içine düştükleri buhrandan sıyrılabilme ayrıcalığı yakalayabilirler. Hem medyum desteği hem de manevi adımları atan kişinin ehil bilgisiyle gelinecek nokta sayesinde kötü günleri kısa zamanda geride bırakmanız mümkün olabilmektedir. Büyünün varlığından emin olan medyumlar bozum işlem basamakları ile büyü bozan duaların gücünden faydalanırlar.

Pek çok büyü bozan dua mevcuttur. Geçmişten günümüze derin bilgi içeren kaynaklar aracılığıyla bu dualara ulaşmak oldukça kolaydır. Büyü ve sihir bozulmasında etkili dualardan bazıları şu şekildedir:

Öncelikle büyük bir sahan içine temiz bir mürekkep ile Yasin-i Şerif yazılır:

 • Mübin’den sonra Fatiha
 • Mübin’den sonra Ayet-el Kürsi
 • Mübin’den sonra Hüvellahüllezi la ilahe illahu, alimül gaybi veş-şehadeti
 • Mübin’den sonra İhlas suresi
 • Mübin’den sonra Kafurun Suresi
 • Mübin’den sonra Felak Suresi
 • Mübin’den sonra Nas Suresi

Yazıya eklenerek güzelce temizleme işlemi gerçekleştirilir. Temizlenen suyun içme suyu olması ehemmiyet gerektiren bir konudur. Kişinin 3 yudum ile bu sudan içmesi sonrasında kalan suyla banyo yapması gerekecektir. Bu şekilde üzerindeki o kötü büyü etkisini atanların sayısı oldukça fazladır.

Büyü ve Sihir Bozan Dua

Büyüleri yaparken üç harflilerden faydalanıldığı doğrudur. Bu demek oluyor ki bozma işlemi gerçekleştirilirken de kişi üzerinde manevi etki büyüklüğünün fazla olduğu bu cinlerin etkisini yok etmek gerekliliğidir. Manevi anlamda güçlü olacağınız bazı dua güçlerinden fayda alarak büyü tesirinden kurtulabileceğiniz gerçektir. Büyünün etkisinden kurtulacağınızı hayal etmekten öte gerçeğe dönüştürmede medyum desteği almak da yapılması adeta zorunlu durumlar arasındadır. Tabii her medyum ile işbirliğine girmek de doğru değildir. Kimi zaman bu konuda dahi sahtecilik ile karşılaştığınız çevrede kişiler ile karşılaşma durumlarınız olabilir. Bu durumu göz ardı etmemeli medyumluk işinizde olumlu durumlara zemin atabilirsiniz. Sizi güçlü kılacak büyü etkisini ortadan kaldıran dua ve anlamı da aşağıda belirtildiği şekildedir:

“ Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme aminün min külli şey’in hai’fün, fe biemnike min külli şey’in ve havfi külli şey’in minke amini mimma ve ahzeru inneke ala külli şey’in kadir. Ya satterü stürni. Ya settaru stürni. Bi setrikelllize seterte bili ala zalike fela aynün terake vela yedün, tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin, ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya errahmanirrahım.

Anlamı: “ Rahman olan Allah’ın adıyla başlarım ki Ya Rab sen ki her şeyden her zaman emin ve sağlamsın. Senden her şey korkar. Her şeyden salim olman vesilesi ile her şeyin senden korkması en güçlü olman vesilesi ile sen beni her şeyden emin ve salim kıl. Korktuğum ve çekindiğim her yerde beni emin ve salim kıl Allah’ım. Sen her şey üzerine kadirsin.”

Büyü Bozulduktan Sonra Ne Olur

Kişinin kendini çok iyi hissetmesi büyünün üzerinden kalkmasıyla göze çarpar. Üzerinden kalkan o yükü hisseden kişi kendini mutlu hisseder. Birbirinden farklı amaçlara hizmet eden büyüler ve etkileri söz konusu olunca kişilerde bıraktığı izlerde farklı hisler uyandırabilmektedir.

Büyüler bozulduktan sonra kişide aşağıdaki gibi değişimleri görmeniz olasıdır.

*psikolojik çöküntüye uğrayanlar büyü bozulduktan sonra sağlığına geri kavuşur.

*Kimi zaman ise fiziksel şiddete maruz kalanlar fiziksel ağrıları ile şikayetten bıkanlar olabilmektedir. Bu durumda da büyü bozulması ardından ağrılarından sonuna dek kurtulabilirler.

*Manevi yönden bir rahatlama elde edilen büyünün bozulması ile ferah günlerin bizi bulması çok da geç olmayacaktır.

*İş kapıları üzerinden büyüye maruz kalanların hayırlı iş kapıları ardına kadar açılmaya başlar.

*Bereketi yerinde olmayanlar kazançlı iş edinimleriyle sınanırlar.

*Sevdiğiniz üzerinden sizi etkileyen bir büyü ile sınandıysanız sevdikleriniz ile aranız düzelir. Bu bazen eş, çocuk, anne baba iken bazen çok yakın bir arkadaş ya da iş arkadaşı bile olabilmektedir.

Siz de yaşam sevincinizi yeniden kazanmak isteyeceğiniz bu büyü bozma işlemlerinde isim yapmış bir medyum olan biri ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Sizleri eski günlerin sevinciyle buluşturacak bu isim derin bilgisi ve tecrübeli başarılı işleri ile gözlerinize inanamayacağınız etkileri kısa sürede kazanmanız sağlayabilecektir. Hem etkisinden kurtulacağınız büyü işleri hem de diğer işlerinizde gerçek medyum ile irtibata geçme tercihinde bulunabilirsiniz. Her türlü olumlu işleriniz ve yoluna girmesi beklentisinde olduğunuz işlerinizde çekinmeden hoca ile irtibata seçeneğini de

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 78509 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

44 Evet
38 Hayır

“Büyünün Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, Büyü Bozulduğunda Ne Olur?” için 15 yorum var.

 1. Annem ile babam arasında soğuk rüzgârlar esiyordu bu beni mutsuz ediyordu. Ne yapabilirim diye düşünürken medyumburak@gmail.com hesabından medyum Burak hocamız ile görüştüm. Âşık etme celbi yaptığımız vakit gözlemlerim sonucunda bir ay sürmeden karşımda taze âşıklar gibiydiler.

 2. Kızım eşiyle anlaşamıyor sürekli adamın her şeyi ona batıyordu. Bana göre iyi bir damattı evliliklerini kurtarmak için medyum Burak hocadan yardım istedim. Âşık etme hamaylı sonrasın da artık kızım kocasına tapıyor ve çok iyi anlaşıyorlar.

 3. Gelinimden oğlumu kurtarmak istiyordum internette kısa bir gezinti sonrası en etkili ismin medyum Burak olduğunu gördüm. 0553 371 8994 numaralı telefondan yazdım ayırma celbi ile kesin sonuç alabileceğimizi söylediğinde korkmuştum ama 90 gün sonunda söylediği oldu.

 4. Aşk büyüsünün hayatımı bu kadar güzelleştireceği, mucizevi bir hale sokacağı gerçekten de aklıma bile gelmezdi. Bu büyü sayesinde sevdiğim adamlayım ve çok mutluyuz. Yakında evleneceğiz. Aşık olarak birisiyle beraberlik yaşamak dünyalara bedelmiş gerçekten de.

 5. Hocamdan Allah razı olsun karımla aramız çok bozuktu. Boşanma eşiğine gelmiştik. Âşık etme hamaylı çok işe yaradı. 10 Aralıklarla hocamız tarafından okunduk. Bütün talimatlarına uydum. Şimdi çok mutluyuz. Hocamızın gerçek bir şifacı olduğundan şüphem yok.

 6. Medyum Burak’a bakım yaptırdım ailemizin üzerinde kara büyüler varmış. Hocam ailemi büyülerin kötü etkisinden kurtarıp eşimle daha muhabbetli ve sıcak bir ilişkimiz olması adına aşk büyüsü takviyesinde bulundu. Sonuç mükemmel. Ben hocamıza medyumburak@gmail.com adresinden ulaştım. İyi ki de ulaşmışım diyorum.

 7. Burak hoca numarasını değiştirmiyor ben bildim bileli aynı numarayı kullanıyor. İnsanları mağdur etmek dolandırmak gibi bir niyeti yok. 0553 371 89 94 sürekli kullandığı numarası. Zamanında ayırma büyüsü için işlem yaptırmıştım. Bakım yaptırmak için de ara sıra aradığım oluyor. Bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

 8. Dayımın arkadaşına aşık oldum. Yaş farkımız yok; ama durumu dayıma açamıyorum. Tek çıkış yolunun aşkıma karşılık bulmak olduğuna inanmaya başladım. Medyum Burak ile görüşüp bu duruma bir çözüm bulmasını rica ettim. Aşık etme celbi ile durumu çözebileceğini iletti. Sevgime karşılık bulacağım bu yolda Medyum Burak’a minnet duyuyorum.

 9. Aşk acısı çektiğim bir dönemde aşk büyüsü yaptırmak için Medyum Burak ile görüştüm. Medyum Burak aşk celbinin daha etkili olduğunu söyledi. Hemen başlamasını söyledim. Ayrılmamızdan sonra 2 hafta içinde yeniden ilişkimiz başladı. Her şey için minnet duyuyorum.

 10. Değerli arkadaşlar, medyum Burak Hoca benim ve sevdiğim için aşık etme celbi hazırladı. Durumumuz için en uygun bu işlemdi ve gerçekten çok olumlu sonuçlar aldık. Hocam 90 gün sabırla dualarımızı da okudu. Son derece düzgün bir insan. medyumburak@gmail.com ve 0 553 371 89 94 iletişim bilgileri.

 11. Burak Hoca dan çok memnun kaldım dostlar, sizlere de hocayı tavsiye ediyorum. Beklentim bağlama büyüsü konusunda bir hocadan destek almak istiyordum. 0 553 371 89 94 numaralı telefon ile kendisiyle bağlantı kurdum. Durumuma uygun şekilde bağlama hamaylı desteğini benden esirgemedi.

 12. Selam, adım Tolga ve 35 yaşındayım. Eski eşimden kurtulmak, ayrılmak için annem sayesinde, ayırma celbi desteği aldım. Gerçekten hocam sayesinde bu inatçı kadın dize geldi. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler mutlaka kendisine danışsınlar.

 13. Medyum Burak Hoca ile çalışmamla, sarsıntılar olan ilişkimde mükemmel bağlılık ve sonuçlar aldım. Bağlama büyüsü yaptırma hevesim vardı, hocam bağlama celbi ile bana ömürlük bir çalışma sundu. Şu an erkek arkadaşımla evlilik planları yapıyoruz.

 14. Evlendiğim adam o bana aşık adam, inanamadığım şekilde benden uzaklaşmaya başlamıştı. Ben de ne yapacağım derken ablam imdadıma yetişti. Kendisi manevi ilimlere, aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi konulara son derece meraklıdır. Bana medyum Burak Hoca iletişim bilgilerini verdi, hoca ile bağlama celbi çalışması yaptık, olumlu sonuç aldık.

 15. Hanımım çalıştığı iş yerinde farklı beklentilerle karşılaşıyor. Cafe de getir götür işi yaparken paytonu müşteri ilişkilerinde fazla sıcaklık bekliyor, ona farklı gözle bakıyor. Çıkmak isteğine karşı çıkılınca patronu ile arasına soğukluk yaptırma düşüncesi taşımaya başladım. Arkadaşımın verdiği medyumburak@gmail.com maile yazdım. Soğukluk celbi başlangıcından sonra 8 gün içinde işten kovuldu çok şükür. İyi ki varsın Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası