Sirkeli Su İle Yıkanmak Nazara İyi Gelir mi? Nazara Karşı Korur mu?

Sirkeli su ile yıkanmak nazara iyi gelir mi? Sirkeli su ile banyo yapmak büyü bozar mı, sirkeyle yıkanmak hakkında bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Manevi özellikleri olan işlemler de sirkeli suyun her zaman çok farklı bir yeri olmuştur. Özellikle kötü enerjilerin yok olması veya kötü enerjilerden korunmak gibi amaçlar için sirkeli suların kullanıldığı bilinmektedir. Kendilerini veya sevdikleri kişileri nazardan korumak için ellerinden geleni yapan kişiler kimi zaman sürekli olarak kullandıkları eşyaları hatta yaşam alanlarını sirkeli su ile yıkamanın kendilerini korumak için yeterli olacağını düşünmüşlerdir. Aynı zamanda içine sirke katılıp özel tılsımlı sözlerin okunduğu suları içmekte çok yaygın olarak uygulanan bir işlemdir.

Sirkeli su ile yıkanmak gibi işlemlerin insanları gerçekten de kötü enerjilerin etkilerinden koruyup korumadığı her zaman için insanların yanıtlarını aradıkları sorulardan biri olmuştur. Her ne kadar bu uygulamalar toplum içinde çok yaygın olarak kullanılsa bile yine de insanlar bu işlemler hakkında araştırma yaptıkları zaman genellikle yeteri kadar bilgi bulamazlar. Ancak gerçek ve resmi medyumlar ile yapılacak görüşmelerden sonra aslında bu işlemlerin ne kadar yaygın ve ne kadar etkili olduğu hakkında gerekli bilgiler alınabilir.

Nazar her zaman insanların her zaman gözlerini korkutan ve aynı zamanda korunabilmek için ellerinden geleni yapmalarına neden olan bir kavramdır. Genellikle kötü enerjileri tarif etmek için kullanılan nazar kavramı insanları manevi sorunlar yaşamalarına veya kendilerini farklı şekilde kötü hissetmelerine neden olur. Toplum içinde bu kavrama nazar değdirme veya göz değmesi gibi isimler de verilir. Her ne kadar nazar etkilerinin çok güçlü olmadığına dair bir inanış olsa da bu durum kimi zaman insanların tahmin edilenden çok daha ciddi sorunlara neden olmasına neden olabilir. Bu sebeple insanların nazara karşı olan tavırları her zaman çok ciddi olmuştur.

Nazar İçin Sirkeli Su İle Yıkanmak

Çok eski zamanlardan bu yana insanların ilgilerini çeken ve aynı zamanda hakkında sürekli araştırmalar yaptıkları nazar kavramı insanların kendilerini koruyabilmek için ellerinden geleni yapmalarına neden olur. Özellikle nazardan korunmak denince insanların üzerlerinde muska taşımaları hatta nazar boncuğu olarak bilinen nesneleri yaşam alanların da bulundurmaları çok yaygın uygulamalardır. Bazı kişiler ise çok daha ileri gidip nazar için sirkeli su ile yıkanmak gibi işlemler de yaparlar.

Çünkü sirke suyu özellikle bedensel sağlık konusunda çok faydalıdır ve bunu artık tıp dünyası da kabul etmiştir. Ancak bundan yüzlerce yıl öncesinde de peygamber efendimiz (sav) tarafından da sirke suyunun ne kadar faydalı olduğuna dair bazı sözler söylenmiştir. Ancak manevi inançları olan kişiler sirke suyunun sadece bedensel değil aynı zamanda manevi anlamda da etkili olduğunu düşünmektedirler.

Bu sebeple insanlar o zamanlardan bu yana sürekli olarak kendilerini veya çevrelerinde ki kişileri nazar veya benzeri kötü enerjilerin etkilerinden korumak için sirke suyundan yardım almışlardır. Kimi zaman yaşam alanlarını kimi zaman ise bedenlerini sirkeli su ile yıkayan insanlar kendilerini manevi anlamda koruma altına aldıklarını düşünmüşlerdir. Eski zamanlardan kalmış olan sahih kaynaklarda da bu konuda birçok farklı bilgi yer alır ve bu bilgiler günümüzde de insanların kısa zaman içinde aradıkları bilgileri bulmalarını sağlar. Bu konu hakkında araştırma yapan kişiler mutlaka sirkeli su ile banyo yapmak nazar etkilerinden korunmak için yeterli mi veya bu uygulama gerçekten de istenen sonucu verir mi gibi soruların yanıtlarını bulmadan asla harekete geçmemelidirler.

Nazardan Nasıl Korunmalı?

Nazar etkilerini bilen ve bu etkilerden nasıl korunacaklarını bilmeyen insanlar kimi zaman kendilerini tedirgin hissedebilirler. Toplum içinde her zaman insanların ciddiye aldıkları bir kavram olan nazar genellikle insanlara verdiği sıkıntılar ile bilinir. Kötü manevi enerjilerin üzerlerinde birikmesi ve kendilerine sıkıntı vermesi durumunu genellikle nazar olarak açıklayan insanlar doğal olarak çok eski zamanlardan bu yana bu enerjilerden korunmak için ellerinden geleni yapmışlardır. Bugüne kadar araştırmaların da birçok farklı teknik ile kendilerini nazardan koruyabileceklerini öğrenen insanoğlu için özellike güçlü enerjilerin harekete geçmesini sağlayabilen dualara çok büyük önem vermişlerdir.

Nazarın güçlü ve kötü etkilerinden nasıl korunacaklarını araştıran insanlar zaman içinde ortaya kurşun döktürmek, nazar muskaları taşımak, özel duaları okumak veya sirkeli su ile duş almak gibi uygulamaların ortaya çıkmasını sağlamışlardır. Özellikle sirkeli su nazardan korunma konusunda her zaman farklı bir yere sahip olmuş ve insanlar sirkeli suları nazardan korunma uygulamaların da farklı şekiller de kullanmışlardır. Sirkeli suların ne kadar etkili ve ne kadar faziletli olduğunu araştıran kişiler farklı kaynaklar da insanların neden bu uygulamaları denediklerini öğrenebilirler.

İslam alimleri de nazara karşı birçok farklı uygulama hakkında bilgiler vermişler ve insanlara bu gibi durumlar da neler yapmaları gerektiği hakkında uyarılar da bulunmuşlardır. Özellikle nazara karşı rukye uygulaması yapmak, muska hazırlamak, vefk işlemlerini denemek veya nazar dualarını düzenli olarak okumak en önemli uygulamalardan biridir. Toplum içinde birçok kişi ise sirkeli su ile yıkanmanın da insanların nazardan korunabilmeleri için doğru bir uygulama olduğunu düşünmektedirler.

Sirkeyle Yıkanmanın Nazardan Korunmada Faydaları

Özellikle cilt bakımı konusunda her zaman en önemli ürünlerden biri olan sirke içerdiği vitamin ve minerallerden dolayı birçok üründe kullanılmaktadır. Özellikle tıp alanında kullanılan birçok bakım ve sağlık ürününde de insanların sürekli olarak sirkeli içeriklerden yardım almaları bu ürünün ne kadar önemli olduğunu anlamak için yeterlidir. Ancak sirke sadece fiziki değil aynı zamanda manevi alanlarda da çok yaygın olarak kullanılır. Özellikle eski zamanlardan kalmış olan sahih kaynaklar da sürekli olarak kötü enerjilerin etkilerinden korunmak veya bu enerjilerin etkilerini yok etmek gibi amaçlar ile sirkenin kullanılmasından bahsedilir.

Birçok kişi nazar etkilerinin kendilerini veya sevdikleri kişileri ciddi anlamda etkileyeceğini düşündükleri için bu etkilerden nasıl korunacaklarını araştırırlar. Bu konuda bilinen birçok uygulama olduğu gibi aynı zamanda birçok kişi az bilinen tekniklerden de yardım alırlar. Bunlardan biri de tüm bedenin sirkeli su ile yıkanmasıdır. Özellikle insanların cin musallatı gibi durumlara maruz kalmış olan kişiler bu olaydan dolayı çok ciddi sorunlar yaşayabilirler.

Zamanında tedbir alınmadığı takdirde insanların yaşadıkları sıkıntılar çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir hatta çevrelerinde ki kişileri dahi etkileyebilir. Bu sebeple bu kişilerin sirkelerin kullanıldığı uygulamaları denemeleri önerilir. Çünkü cinlerin sirke kokusunu sevmediklerine dair çok güçlü bir inanış vardır. Hatta birçok ilim sahibi medyum da bu durumu onaylar. Bu sebeple sirke ile yıkanmanın bu kadar yaygın olarak kullanılması çok normal bir durum olarak karşılanır. Özellikle bu konu hakkında bilgileri olmayan kişilere de medyumlar tarafından bu tarz işlemler hakkında bilgiler verilir.

Nazar İçin Sirkeli Su İçmek

Nazardan korunmak isteyen kişilerin sirke  ile yapılan uygulamalar arasında en çok ilgi gösterdikleri tekniklerden biri de nazar için sirkeli su içmektir. Her ne kadar sirkenin tadı çok iyi olmasa da yine de suya eklenerek içildiği zaman insanların kendilerini manevi anlamda çok daha güvenli ve çok daha huzurlu hissetmelerni sağladığı bilinen bir gerçektir.

Bu işleme başlamadan önce mutlaka insanların boy abdesti almaları ve hem bedenen hem de ruhen temiz oldukları sırada iki yudum sirkeli okunmuş su içmeleri gerekir. Aynı zamanda bu işlemler sırasında okunacak olan tılsımlı sözler ile de işlemlerin desteklenmesi gerekir. Bu sayede nazarın etkileri varsa yok olur yoksa da o işlemi yapan kişiler kendilerini nazarın kötü etkilerine karşı ciddi bir şekilde koruma altına almış olurlar.

Nazara Karşı Sirkeli Su Uygulaması

Nazarın kötü etkilerinden kendilerini kurtarmak veya kendilerini manevi anlamda koruma altına almak isteyen kişiler için sirkeli suların kullanıldğı uygulamalar her zaman için önemli olmuştur. Özellikle bu konuda neler yapabileceklerini araştıran insanlar farklı kaynaklar da mutlaka bu işlemler hakkında çok farklı bilgiler bulmuşlardır. İnsanların kendilerini her zaman kötü hissetmelerine, uykusuzluk çekmelerine, hayatlarının farklı alanların da şanssızlıklar yaşamalarını veya hayata her zaman negatif bakmalarını sağlayan nazar etkileri kimi zaman çok daha ileri gidip insanların fiziki anlamda da çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olmuştur.

Ancak nazara karşı sirkeli su uygulaması hakkında mutlaka doğru ritüellerin uygulanması ve bu uygulamaların aşama aşama doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Nazarın negatif enerjilerinin evlerden veya kişilerden uzak tutulması için hazırlanan sirkeli su için 1 bardak su, 1 tatlı kaşığı deniz tuzu ve 1 çay kaşığı sirke yeterlidir. Bu karışımı yaparak inanç ile içen kişiler veya bu suyu evlerinin farklı bölümlerine damlatan kişiler için nazardan korunmak çok daha kolay olacaktır.

Sirkeli Su İle Ev ve Vücut Temizliği

Bilindiği gibi nazardan korunma uygulamaların da sirkeli sular ile evlerin veya bedenlerin yıkanması her zaman yaygın olarak kullanılmıştır. Aşağıdaki tarif ile hazırlanan sirkeli sular ile evlerin temizlenmesi veya bu suların evlerin belli bölümlerine konulması o evin nazar etkilerinden korunması için yeterli olabilir. Bu tarif şu şekildedir;

 

 • Su bardağının 3’te 1’ini dolduracak şekilde tuz eklenir.
 • Ardından bardağın yarısına kadar su doldurulur.
 • Diğer kalan yarıya da bardağın ağzına kadar elma veya üzüm sirkesi eklenir.

Özel olarak hazırlanan bu karışım evlerin görünmeyen köşelerine, dolap içlerine komidin arkalarına veya kanepe altlarına konarak en az 1 gün bekletilir. Bu bir günlük süre içinde bardak yerinden hiç oynatılmaz. 1 gün sonra bardağa bakıldığı zaman eğer bardak içindeki su ilk anda ki gibiyse o zaman ev de kötü bir enerji yoktur. Ancak bu bardak içinde baloncuklar oluşmuşsa veya renginde ciddi bir değişim varsa o zaman o evin içinde kötü enerjiler olduğu anlamına gelir. Eğer böyle bir durum varsa karşım hiç bekletmeden duş alınan suya eklenir ve tüm beden bu su ile yıkanır. Bu sayede insanlar manevi anlamda kendilerini temizlemiş olurlar.

Çok eski zamanlardan bu yana nazar konusunda kendilerini koruma altına alabilmek için ellerinden geleni yapan ve özellikle sirkeli sular ile uygulanan tekniklere farklı bir önem vermiş olan insanlar bu suları nasıl kullanacaklarını da çok iyi bilmelidirler. Aynı zamanda bu tarz uygumalar da okunacak olan tılsımlı sözleri ezbere bilmek ve tüm ritüelleri de adım adım doğru bir şekilde uygulamak kısa zaman içinde sonuç alabilmek için çok önemlidir. Bu sebeple ne olursa olsun evi sirkeli su ile silmek işlemlerini kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile yapmamak ve mutlaka işinin ehli olan güvenilir medyumların verdikleri bilgiler ile hareket etmek gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 82058 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

39 Evet
24 Hayır

“Sirkeli Su İle Yıkanmak Nazara İyi Gelir mi? Nazara Karşı Korur mu?” için 15 yorum var.

 1. Eşim ile aramız da sorun yok gibiydi ama evde huzuru bir türlü yakalayamıyor olmadık şeylerden kavga ediyorduk. Aşk büyüsü bizim için yapılmalıydı medyum Burak hocamız detayları konuştu sabırla inanmamı istedi. Söylediklerini yaptığım da aşık etme celbi bizim için işe yaramış oldu.

 2. Eşimin kötü tavırlara bana evde şiddet uygulaması bunlardan sebep susturuluyor ancak durumun da değişmesini istiyordum. Medyum Burak hocamız beni anladı yapılacak tek işlem eşime bağlama büyüsüydü. Bunu uyguladıktan sonra artık mum gibi sözümden çıkmayan bir kocaya sahibim.

 3. Kuzenlerim ile aram hiçbir zaman iyi olmamıştı ama arkamdan konuştukları için onlardan nefret ediyordum. Benimle küsmelerini istiyordum yüzlerine söyleyemediğim için medyum Burak hoca ile görüşme yaptım soğutma büyüsü ile hepsinden ayrı ayrı kurtulmuştum.

 4. Medyum Burak Bey size buradan da teşekkür etmek isterim. Bir soğutma büyüsü ile kızımın hayatını kurtardınız. Onu o pislik insandan kurtardınız. Bir nevi kızımın hayatını kurtardınız. Bundan sonra büyü dendi mi koşarak size geleceğim ben.

 5. Büyü konularıyla yakından ilgili biri olarak celp işlemi hakkında gerçek bir medyuma danışmak istiyordum. Medyum Burak’ı internette buldum. 0553 371 89 94’ü aradım. Aşık etme celbi ile hocamızın şifasından yararlandım. Merak edenler için şunu belirtmeden geçemeyeceğim tutma olasılığı çok yüksek bir işlem olduğundan ücreti de biraz fazla fakat korkmadan arayın pişman olmazsınız.

 6. Medyum Burak yurt dışında da tanınan çok kişinin tercih ettiği bir hoca zira yurt dışında yaşadığım için biliyorum. Ben kendisini çok özel bir nedenden ötürü aradım. Aldığım sonuç mükemmel. Hatta istediğimden fazlası bile oldu. Şükran doluyum kendisine buradan minnetlerimi iletiyorum. Aşk büyüsü ilişkimi kurtardı.

 7. Sevdiğim bir erkek vardı ama sevgim karşılıksızdı. Aşk büyüsü için medyum arıyordum. Şans eseri Burak hocayı internette buldum. 0553 371 89 94 numarasını aradım. Sorunumu anlattım. Sohbet yönünden inanılmaz samimi. Bugün karşılıklı bir aşk yaşıyorsam hocam sayesinde Allah bin kez razı olsun.

 8. Üvey babamın kızına aşık oldum. Çok yanlış bir seçim biliyorum ama aşık oldum işte. Durumu aktardığım Medyum Burak bağlılık büyüsü ile bu işin en kestirme yoldan olacağını iletti. Bağlılık celbi için işleme başlayan Medyum Burak sayesinde 1 ay içinde ilişkimiz çok farklı noktada. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Teyzem ile annem senelerdir kırgın. Sebebini bir türlü çözemedik. Aralarını düzeltmek için Medyum Burak’tan yardım istedim. Methini arkadaşım üzerindeki başarılı işleri ile duymuştum. İyi ki yardım istemişim. Artık bağlılık ,celbi etkisi ile teyzem ve annem ortak planlar bile yapıyor. Minnet duyuyorum Medyum Burak.

 10. Kızım ve sevmediğim yalancı erkek arkadaşından ayrılması için ahbaplarımın ısrarı ile Burak Hoca dan destek aldım. İyi ki onların sözünü dinlemişim. Gerçekten çok özel ve dürüst, gerçek Hoca medyum Burak ayırma hamaylı ile kızımı bu insandan uzaklaştırdı. medyumburak@gmail.com mail adresi ve 0553 371 89 94 de kendisinin telefonu.

 11. Burak Hocamla tanışmamız kendisinden ayırma büyüsü yapması için başvurmamla olmuştu. Bana özel bir konuda ayırma celbi hazırlamıştı. Bundan sonra zaman zaman kendisinden destek almak nasip oldu. Her zaman yetkinliği ile bilgisi ile son derece memnun kaldım. Sizlere de tavsiye ederim.

 12. Medyum Burak Hoca sayesinde başka bir kadına kapılan eşimi, aslında ummadığım şekilde hocam sayesinde yeniden kazandım. Ben 10 senelik evliyim ve adım Ebru. Bir çocuğum var, eşim bir süredir bana çok soğuktu sonra bir kadınla mesajlarını yakaladım. Medyum Burak Hoca ile karşılaştım ve sağolsun ayırma celbi ve bağlama hamaylı ile bana çok destek oldu.

 13. Benim gibi aşk büyüsü ya da ayırma büyüsü, bağlama büyüsü ya da soğutma büyüsü gibi çalışmalarda destek almak isterseniz, doğru seçimi ben medyum Burak Hoca da buldum. Kendisinin bilgilerini paylaşıyorum ve sizlerin de aramasını öneriyorum. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 ulaşabilirsiniz kendisine.

 14. Medyum Burak Hoca ile siz de benim gibi gayet rahat şekilde çalışabilirsiniz. Kendisi özel bir insan, hemen iletişim bilgilerini vereyim. Mail ve cep telefonu olarak, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 numaralarından ben her zaman sorunsuz şekilde ulaştım diyebilirim. Ayrıca, benim gibi bağlama celbi ya da başka işlemlerle çalışabilirsiniz.

 15. sınava adapte olamayan kızım ayrılı kaçışı çekiyor. Sanırım sevdiği ile arası düzelmeyince bu iş sandığı kadar kolay olmayacak. Medyum ararken medyumburak@gmail.com mailini aldığım arkadaşım sayesinde durumu Medyum Burak’a aktardım. Bağlılık büyüsü ile onları yeniden bir araya getirdi. İyi ki ona güvenmişim. Her şey yoluna giriyor yavaş yavaş teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası