Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

Büyü bozulurken fiziksel ve ruhsal hissedilenler ve yaşananlar neler, büyü nasıl bozulur ve kişinin üzerinde büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Büyü Bozulurken Neler Hissedilir?

Bilindiği gibi medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biri de büyü bozma işlemleridir ve insanlar bu işlemleri yaptırmadan önce mutlaka büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler hakkında araştırmalar yaparlar. Kimi zaman kendilerini kimi zaman ise çevrelerinde ki kişileri etki altına alan büyülerin etkilerinden kurtulmak için ellerinden geleni yapan insanlar bu işlemler sırasında hissedilecek şeylerden korkabilirler.

Özellikle kara büyülerin etkilerinin ne kadar güçlü olduğunu herkes bilir ve bu sebeple bu tarz büyülerin bozulması sırasında gerçekten de ciddi sorunlar oluşabilir. Bu sebeple bu işlemler kesinlikle çok dikkatli yapılmalı ve istenen sonuç alınana kadar gerekli adımları atmaya devam edilmelidir. Büyü bozulurken yaşananlar hakkında bilgileri olmayan kişilerin çok dikkatli olmaları ve bu bilgileri her zaman için en doğru kaynaklardan aldıklarından emin olmaları gerekir.

Çok eski zamanlardan bu yana insanların farklı amaçlar ile yardım aldıkları özel manevi işlemler olan büyüler kimi zaman etki altında aldıkları kişilerin hayatlarını adeta cehenneme çevirmişlerdir. Kara büyülerin etkilerine giren kişilerin hem fiziki hem de psikolojik olarak çok ciddi sorunlar yaşadıklarını bilen insanlar kendilerini de bu işlemlerin etkilerinden koruyabilmek için manevi korunma işlemlerinden yardım almışlardır.

Bazı büyü işlemlerinden sonra insanlar o kadar ciddi sorunlar yaşarlar ki çevrelerinde ki kişilerin ellerinden bir şey gelmez ve bu kişileri kurtaramazlar. Bu durumda yapılması gereken tek şey en kısa zaman içinde gerçek ve güvenilir bir medyum bularak kendisinden büyü bozdurma işlemleri hakkında yardım almaktır. Bu işlemler de nasıl teknikler kullanmaları gerektiğini bilmeyen medyumlar kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket etmemeli ve hem kendilerini hem de yardımcı olmak istedikleri kişileri risk altına atmamalıdırlar.

Büyünün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Etkileri çok farklı şekiller de ortaya çıkabilen büyüler insanlara daha önce yaşamadıkları kadar ciddi sorunlar yaşatabilirler. Özellikle etkili ve güçlü medyumların yaptıkları işlemlerden sonra oluşan sorunların günlük yaşam da yapılacak fiziki çalışmalar ile kesinlikle yok edilemez. Bu tarz durumlar da kesinlikle güvenilir bir medyumdan yardım almak gerekir. Ancak öncelikle yaşanan sorunların gerçekten de bir büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmek gerekir. Bunu anlamak için ise mutlaka deneyimli medyumların yaptıkları bakım çalışmalarından yardım almak gerekir. Bu işlemler de insanların üzerlerinde dolaşan büyü etkilerini kısa zaman içinde anlayabilmek için çok önemlidir.

Bakım çalışmaları kesinlikle ilim irfan sahibi olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü büyü etkileri genellikle ruhsal hastalıklar ile benzerlik gösteren sonuçlara neden olur. Bugüne kadar bu işlemlerin etkilerine girmiş olan kişilerin yaşadıkları sorunlara bakıldığı zaman gerçekten de yaşadıkları sorunların nedenlerini anlamadan önce genellikle psikiyatri biliminden yardım almak istedikleri görülmektedir. Çünkü sıradan bir kişinin büyü etkisine girdiğini anlaması kesinlikle mümkün değildir. Bu sebeple bu gibi durumlar da mutlaka işinin ehli olan gerçek ve bilgili bir medyumdan bakım çalışmaları hakkında yardım almak gerekir.

Medyumların kapılarını çalarak kendilerine büyü yapıldığını nasıl anlarım veya yaşadığım sorunlar gerekten de büyülerden mi kaynaklanıyor gibi soruları sormak atılacak en doğru adım olacaktır. Etkileri her zaman çok farklı olan büyü işlemlerinden sonra insanlar çok farklı alanlar da farklı sorunlar yaşamaya başlarlar. Bu durum işlemleri yapan medyumların kullandıkları teknikler, nesneler veya işlemlerin amacına bağlı olarak değişebilir. Eğer insanların büyülerin etkilerinin nasıl ortaya çıkacağını bilirlerse o zaman kendileri veya çevrelerinde ki kişilerin de yaşadıkları sorunlar da çok daha doğru adımlar atabilirler. Şu belirtileri yaşayan kişilerin mutlaka üzerlerinde kötü niyetle yapılan bir büyünün etkisi olduğundan şüphe etmesi ve en kısa zaman içinde gerçek bir medyumdan bakım hizmetleri hakkında yardım alması gerekir;

 • Boşlukta kalma hissi
 • Her türlü durumda üzüntülü olma ve kendini üzgün hissetme
 • Sürekli olarak keder içinde olmak ve çevresinde ki kişilere de sıkıntı vermek
 • Her zaman biri tarafından izleniyormuş gibi hissetmek
 • Hiçbir ortama ayak uyduramamak ve insanlardan uzak durmak
 • Tıpta dahi çaresi olmayan fiziki hastalıklar yaşamak
 • Uzun süreli uykusuzluk veya uykular da sürekli kabuslar görmek
 • Hayatın farklı alanların da atılan adımlar da bir türlü istenen sonucu alamamak

Büyü Nasıl Bozulur?

Deneyimli ve güçlü meydumların yaptıkları kara büyülerin etkilerinden sonra insanlar çok ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalırlar. Özellikle insanların sıkıntı çekmelerini sağlamak için yapılan kara büyülerden sonra ilgili kişilerin hayatların da ne kadar ciddi sorunların oluşmaya başladığını gören kişiler kimi zaman dehşet içinde kalabilirler. Genellikle ruhsal bozukluklar veya fiziksel sıkıntılar şeklinde ortaya çıkabilen bu etkiler insanların dünya hayatın da cehennem azabı çekmelerine neden olabilir.

Tabi ki bu tarz sorunlar her zaman için büyülerden kaynaklanıyor olmayabilir. Ancak bundan emin olmak için kesinlikle zaman kaybetmeden gerçek medyumlardan bakım çalışmaları hakkında yardım almak gerekir. Bu işlemler de medyumlar genellikle ilgili kişiler ile aynı ortamda olmak hatta o kişiler ile birebir temas kurmak isterler. Eğer bu mümkün değilse o kişilerin resimleri veya kendilerine ait olan bir eşyaları dahi yeterli olabilir. Bu işlemlerden sonra insanların üzerinde bir büyü etkisi olduğu anlaşılırsa o zaman mutlaka en hızlı şekilde büyü bozma çalışması yapılmalıdır.

Bu konuda acele etmemek ve mutlaka büyü nasıl bozulur veya bu işlemler hakkında kimden yardım almak gerekir gibi soruların yanıtlarını bulmak gerekir. Çok ciddi ve önemli işlemler olmaları sebebi ile bu tarz işlemler de kesinlikle dikkatli olmak ve medyum seçimlerin de en doğru kararları vermek gerekir. Büyülerin bozulması için mutlaka çok güçlü tılsımların harekete geçmesini sağlayan ve aynı zamanda sadece bu işlemler de okunan sözler okunmalıdır. Ancak bu sözlerin kesinlikle doğru bir sistem ile ve sabırlı bir şekilde okunması gerekir. Aksi takdirde büyülerin etkilerinin yok olması kesinlikle mümkün olmayacaktır.

Büyü bozma işlemi yapacak olan medyumların nefesleri güçlü olmalı ve aynı zamanda bu kişiler tüm manevi ilimler hakkında kendilerini geliştirmelidirler. Çünkü bu tarz işlemleri ancak ilim irfan sahibi olan gerçek ve resmi medyumlar yapabilir. Bu medyumlar denenmiş büyü bozan duaların hangileri olduğunu çok iyi bildikleri gibi aynı zamanda güçlü manevi güçlü manevi özellikleri ile kısa zaman içinde sonuç almayı da bilirler. Bazı büyülerin etkilerini bozmak tahmin edilenden çok daha fazla zaman alabilir. Bu sebeple bu tarz durumlar da bu sözlerin vazgeçilmeden okunması ve sonuçların da her zaman yakından takip edilmesi gerekir

Büyü Bozan Dualar Hangileridir?

Büyülerin kötü etkilerinin en kısa zaman içinde yok olmasını sağlamak için okunması gereken duaların hangileri olduğunu bilmek gerekir. Aynı zamanda bu duaların mutlaka doğru bir sistem ile ve kesinlikle yürekten inanarak okunması önerilir. Bu işlemler de islam alimlerinin özellikle okunmasını önerdikleri çok özel dualar vardır. Bu duaların çok özel faziletlere sahip oldukları ancak istenen etkileri vermeleri için kesinlikle doğru kişiler tarafından okunmaları bilinen bir gerçektir. Bu dualar doğru bir şekilde okunduğu zaman mutlaka insanların üzerlerinde dolaşan tüm olumsuz enerjileri kısa zaman içinde yok eder ve o kişilerin eski mutlu günlerine dönmelerini sağlar. Büyülerin bozuması için okunması gereken sureler şunlardır;

 1. Felak Suresi

Bu sure yatsı namazından sonra veya Cuma günleri mübarek öğlen saatlerin de diğer dualar ile birlikte 3 defa okunmalıdır. Felak suresinin arapça okunuşu ve türkçe anlamı şu şekildedir;

 • Kul e’uzü birabbil felak
 • Min şerri mâ halak
 • Ve min şerri ğasikın izâ vekab
 • Ve min şerrinneffasati fil’ukad
 • Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak suresinin türkçe anlamı şu şekildedir; “De ki: Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlık çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden sabah aydınlığının rabbine sığınırım”

 1. Nas Suresi

Nas suresi mutlaka arapça ve aynı zamanda usülüne uygun olarak yürekten inanmış bir şekilde okunmalıdır. Bu surenin de mutlaka felak suresinin ardından 3’er kere okunması önerilir. Nas suresinin arapça okunuşu ve türkçe anlamı şu şekildedir;

 • Kul, euzu birabbin nâs
 • Melikin nâs
 • İlâhin nâs
 • Min şerril vasvasil hannas
 • Ellezi yuvesvisu fi sudûrin nas
 • Minel cinneti ven nas

Nas suresinin türkçe anlamı şu şekildedir; “Cinlerden ve insanlardan; insanların kaplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların rabbine, insanların Melik’ine, insanların ilah’ına sığınırım”

 1. İhlas Suresi

Büyü bozma veya korunma işlemlerin de okunması önerilen en güçlü surelerden biri de ihlas suresidir. Bu surenin fazileti çok güçlüdür ve doğru bir sistem ile okunduğu takdirde büyülerin olumsuz etkilerinin kısa zaman içinde zayıflaması veya yok olması sağlanabilir.

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Kul hüvallâhü ehad
 • Allâhüssamed
 • Lem yelid ve lemm yüled
 • Ve lem yekün lehû küfüven ehad

İhlas suresinin türkçe anlamı şu şekildedir; “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı”

Büyü Bozulurken Neler Hissedilir?
Büyü bozulması işlemlerin de işlemleri yapan medyum hocalar çok ciddi bir manevi emek vermek zorunda kalırlar. Özellikle papaz büyüsü veya diğer kara büyülerin etkilerini yok etmek isteyen medyumlar bunu yapabilmek için uzun zaman emek vermek hatta bu işlemleri seans seans yapmak zorunda kalabilirler. Çünkü bu tarz güçlü büyü enerjilerinin sadece bir kez yapılan işlemler ile yok edilmesi ciddi anlamda çok zordur. Üzerinde ki etkilerin yok olması için büyü bozma işlemleri yaptıran kişiler de genellikle içsel bir rahatlama ve ferahlık hissi görülür. Çünkü kendilerini etki altına alarak sıkıntı veren büyülerin etkileri yok oldukça o kişilerin yeniden eski mutlu ve sağlıklı hallerine dönmeleri sağlanır.

Bazı büyü bozma seansların da kişisel enerjileri düşük olan kişiler de bayılma va kısa süreli bilinç kaybı gibi durumlar görülebilir. Ancak bu korkulacak bir durum değildir. Çünkü yaşanan bu tarz durumlar son derece normaldir ve bu işlemler de çok sık görülebilen durumlardır. Büyü bozduran kişiler de görülen diğer etkiler arasında gözler de ağırlık hissi, dikkat dağınıklığı, sersemlik hissi, halsizlik, alın veya ense köküne yakın bölgeler de görülen şiddetli ağrılar yer almaktadır. Her ne kadar bu olumsuz durumlar yaşanabilse de büyü bozma işlemlerinin sonuna gelindiği zaman kişiler de müthiş bir rahatlama ve mutluluk hissi oluşacaktır. Bunun sebebi ise özellikle çok etkili ve tesiri kuvvetli büyülerin bozulmasının ciddi anlamda zor olmasıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 71678 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

50 Evet
38 Hayır

“Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar” için 16 yorum var.

 1. Gözüme kestirdiğim müdürümü elde etmek istiyordum bunun için medyum Burak hocamızla görüşme sağladım. Bana olan destekleri ve her şeyi açıkça anlatması sonucunda âşık etme celbi ile 14 gün sabırla bekledim. Şimdi birbirimizle çok mutlu ilişkimizi doruklar da yaşıyoruz.

 2. Eşimin ailesi ile görüşmüyordum bu yüzden onu hep doldurduklarını düşünüyordum. Bizden uzak durmaları için bir arkadaşımın tavsiyesi ile medyum Burak hocamızla görüştüm. Soğutma büyüsü ile artık karım ve ben kendi yaşantımız da onun anne ve babasının çok daha uzağında mutluyuz.

 3. Artık hayatınıza birini almak istiyor ve mutlu olacağınız bir evlilik hayatı yaşamak istiyorsanız aşk büyüsü yapması için medyum Burak hocamızla görüşmeye geçebilirsiniz. Medyumburak@gmail.com adresinden veya 0553 371 8994 numarasından ulaşım sağlayabilirsiniz.

 4. Bana çok büyük bir kötülüğü dokunan akrabamdan intikamımı almam lazımdı. Benim neredeyse ölümüme neden olacak o insanlardan intikamımı medyum Burak aldı. Onlara, hayattan soğumaları için soğutma büyüsü yapan medyumumuz sayesinde onların da kötü olduğunu gördüm.

 5. Doğum yaptıktan sonra eşimle birçok konuda problemlerimiz oldu sonucunda aldatıldığımı anladım. Kocamı eve bağlamak için hocamıza aşık etme celbi yaptırdım. Bu büyünün en büyük özelliği tutma şansının yüksek olması. Yaptırmayı düşünürseniz 0553 371 89 94 hocamızın numarası arayabilirsiniz.

 6. Evlendiğimiz günden beri eşimin ailesi tarafından yapılmayan büyü kalmadı. Çok hocanın kapısını çaldım hepsi birer hayal kırıklığı oldu. Ancak medyum Burak ezber bozan biri bunu tecrübe ettiğim için rahatlıkla söylüyorum. Bağlama büyüsü ile muhabbetli, hoşgörülü, birbirine bağlı ve saygılı iki insana dönüştürdü bizi. medyumburak@gmail.com adresini paylaşıyorum belki iletişim kurmak isteyen olur.

 7. Okuyan herkesin yararlanması için şahsi fikrimi ve deneyimimi paylaşıyorum. Burak hoca üzerine medyum tanımam. Ben birçok işlem yaptırdım. Hepsinden de olumlu sonuçlar aldım. En son yaptığı bağlama büyüsü idi. Yine şaşırtmadı. 0553 371 89 94 bu numaradan arayıp ulaşıyorum.

 8. Çok sevdiğim arkadaşım bana yaşadığımız olay yüzünden çok kırgın. Böyle olunca üzülüyorum. Kardeş gibiyiz. Medyum Burak ile 0553 371 89 94 numaralı telefon üzerinden görüştüm. Bağlama büyüsünde hamaylı işlemini tercih ettim. Kişisel bilgilerimizi isteyen Medyum Burak her gün görüşmelerle bağlılık işlemine başladı. 3 hafta sonrasında aramızdan su sızmıyordu. İyi ki seni aramışım Medyum Burak.

 9. Gelinimiz bir türlü bize ayak uyduramadı. Oğlum bu konuda o kadar uyarmasına rağmen beklediğimiz bağlılığı göremedik. Bundan sebep bağlılık işlemi yaptırmak için Medyum Burak ile görüştük. Bir akrabamızın güzel sonuç aldığı bağlılık celbi işleminde Medyum Burak bizde de başarı sağladı. Artık çok mutluyuz. Teşekkürler.

 10. Sevgilim ile daha güçlü bağlarım olsun istiyorum. Sıcak bir ilişki hayali uzun zamandır arzum. Bunun gerçekleştirebilme ihtimali olan bir medyum ararken tanıdığın tavsiye ettiği Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirdim. Bağlılık büyüsü ile bunu mümkün hale getirecek olan Medyum Burak kısa zamanda iyi yol kat etti. Bağlılık celbi ile artık daha kuvvetli bir ilişkimiz var. Her şey için teşekkürler.

 11. Oğluma musallat olan beğenmediğim sevgilisinin oğlumun yakasını bırakması için arkadaşlarımın önerisi ile Medyum Burak Hoca ya danıştım. 0 553 371 89 94 numarasından kolayca randevu aldım ve çalışmamız harika geçti. Ayırma büyüsü için ayırma celbi işlemi yaptık ve zorlanmadan sonuç aldık.

 12. Birçok medyum diyen kişi tarafından gerek ben, gerekse ailem dolandırıldık. Artık dersimi aldım dediğim anda Burak Hoca ile yollarım kesişti ve gerçek bir medyum nasıl olurmuş bunu anladım diyebilirim. Kendisi bana ayırma celbi desteğinde bulundu. Bir ayırma büyüsünden beklentilerimi hocam emeği ile karşıladı diyebilirim.

 13. Bence medyum Burak Hoca çok özel bir insan. Kendisinden ayırma büyüsü desteği almak istedim ve gerçekten beni ayrıntılı şekilde dinledi ve ayırma celbi hazırladı. Bu işlem 90 gün sürüyor ancak son derece etkili, hoca da bu işlemde çok başarılı. Bence kendisini bir deneyebilirsiniz.

 14. Soğutma büyüsü yaptırmak isteğim uzun süredir vardı. Bunu gelinim ve oğlum için istiyordum. Gelinim bir türlü oğlumdan ayrılmıyordu. En sonunda Rabbim karşıma Burak Hocayı çıkardı. Kendisi soğutma hamaylı ve ayırma hamaylı ile sonuca bizi ulaştırdı.

 15. Tüm medyumlara danışmak isteyen arkadaşlarıma gerçekten medyum Burak Hoca yı öneriyorum. Kendisinden son derece yararlandım ve hayatımda önemli ivemeler kazandım. Sayesinde çok sevdiğim eşimle olan ilişkimi kurtardım, bağlama celbi ile bana çok etkileri oldu. Tavsiye ederim. İletişim bilgileri ise medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 olarak siz de kaydedin.

 16. Amca oğlu hiç istemediğimiz bir yörenin kızına vuruldu. Ailemiz istemiyor. Bunun için ayırma büyüsü düşünüyoruz. Bir arkadaşın önerisiyle Medyum Burak’ı aradık. Ayırma büyüsü sayesinde Medyum Burak amca oğlum ile sevdiği kızın yollarını ayırmayı başardı. Ailece rahatladık. Seni seviyoruz Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası