Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Birini aşık etmek için gerçekleştirilen bağlama büyüsü nasıl yapılır, yapılan bağlama büyüsü belirtileri nedir sayfamızdan öğrenin.

Bu tür soruların cevapları detaylı bir şekilde yazımızda yer alıyor. Bağlama büyüsü yapmak için pek çok kişi günümüzde farklı yöntemler uygulamaktadır. Bu arayış içerisinde özellikle evli çiftler arasında belirli bir nedene bağlı olarak ortaya çıkan soğukluk veya kopukluk nedenleri gerçek bağlama büyüleri yapılarak çözüme kavuşturulmalıdır. Eşler, sevgililer birbirinden uzaklaştığını hissettiğinde başka kadınlardan ve başka erkeklerden ilgi görmeye başladığında bağlama büyüleri eşlerin birbirine karşı ilgisini arttıracak çözümler olmaktadır. Bağlama büyüsü gerçek bağlılık büyüleri insanlar arasında ortaya çıkan ayrılıkların ortadan kaldırılması için yardımcı olabilecek manevi araçlardır.

Büyülerin tamamına yakın kısmı birçok ayetin farklı yöntemlerle okunması ve yazılması özel eşyaların yanında kişisel bilgilerin kullanılması ile gerçekleştirmektedir. Yapılan büyülerin dualarla tılsımlarla daha etkili hale getirilmesi, insanlar üzerine uygulanması, gerçek hayatta kısa süre içerisinde etki göstermesi günümüzde bunların gerçekleşmiş olması insanlar üzerinde farklı yapı oluşturmaktadır. Bağlama büyüsü gerçekleştirmek için ilk basamak büyü gerçekleştirecek kişinin güvenilir ve profesyonel bilgi sahibi, beceri sahibi, ilim sahibi olması gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir? Kimler Büyü Yapabilir?

Bağlama büyüsü tesiri sayesinde insanlar arasında gerçekleşmiş olan birçok ayrılık olaylarını çözüme kavuşturmaktadır. Gerçekleştirilen bağlama büyüsü 2 kişi arasında gerçekleşmiş olan iletişim bozukluğu, aldatma eğilimleri, soğukluk oluşumları için gerçekleştirmiş olabilir. Özellikle evli çiftlerin eşlerinden uzaklaşmış olmasına yönelik büyü tam bir sadakat oluşturmakta ve bağlılık olayı ortaya çıkarmaktadır. Aşk büyüsü nasıl yapılır gerçek aşk büyüleri konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Evli çiftler içerisinde ortaya çıkan bazı problemlerin en başında kadın ve erkeğin başka bir kişiye meyilli olması, soğukluk ortaya çıkması bağlama büyüsü yapılmasına neden olabilecek faktörleri oluşturmaktadır. Birçok İslami kaynakta bağlama büyüsüne ilişkin önemli dualar bulunmaktadır. Derin ilim kaynaklarına zengin bilgi birikimlerine ve tecrübelerine dayanarak bu tür bağlama büyüsü oluşumları medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gerçek Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Gerçek bağlama büyüsü çeşitleri sıralanacak olursa

 • Kendine bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama
 • Büyüsü sadakati arttırma büyüsü
 • Erkekliği bağlama büyüsü
 • İki kişiyi birbirine bağlama büyüsü

 

Şeklinde sıralanabilir

Söz konusu olan bütün büyü türlerinde yapım aşaması etkileri farklı yorumlar ortaya çıkarmaktadır. Göz bağlama büyüsü insanların birbirini şehvet ve istek duymaları açısından önemli yer tutmaktadır. Böyle yapıldığında bir kişi eşinden başkasını görmemek de ve aşırı bir bağlılık duymaktadır. Fakat bu büyü kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Kişiler için özel hazırlanan tılsımlar, vefk gibi materyaller ilişki bağlılığını ve sadakati arttıran hususlardır. Böylece özel enerji oluşumu sağlanacak kısa süre içerisinde eşler arasında yaşanan kopukluk ortadan kaldırılmış olacaktır. Hamass ve vefk türünde gizemli ilimlerin bilgi sahibi olabilecek seviyede araştırma yapılan kişilerin medyum hocaların bu tür bağlama büyüleri çok kısa süre içerisinde ortaya çıkardıkları görülmektedir.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde bağlama büyüsü tarifi uygulama şekli kişiler üzerindeki ortaya çıkacak sonuçlar farklı yöntemlerle gerçekleşmektedir. Bu tür büyüleri yapmak için derin ilim sahibi olmak önemlidir. Özellikle bağlama büyüsü yapılırken muhatap olunan varlıklar büyü yapan kişiden karşılanamayacak derecede büyük istek ve arzularda bulunabilir. Bu nedenle derin ilim sahibi, bilgi sahibi ve tüm hocaların bu konuda gerçekleştirmiş oldukları bağlama büyülerinden yararlanmak daha etkili olacaktır.

Evde kişiler tek başına bağlama büyüsü yapmak arzusunda olduklarını da değişik alternatifler ortaya çıkmaktadır. 7 gün süresince özel dualar, tılsımlar okuyarak bağlama büyüsü yapma yöntemleri kullanılabilir. Bağlama büyüsü ve gerçek bağlılık büyüleri alanında uzmanlaşmış insanlar bu konuda daha etkili ve tesirli büyüler yapmaktadır.

Bağlama Büyülerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bağlama büyüsü için malzemeleri planlanan ve uygulama aşaması bilinen tesir etme gücü belirlenebilen büyüler olduğu için burada bazı malzemeleri kullanması gerekmektedir. Farklı büyü çeşitleri alternatif malzemelerden oluştuğu için bağlama bölümlerinde de genellikle bazı malzemeler gerekir. Bu malzemeleri sayacak olursak

 • Büyü yapılacak kişinin fotoğrafının yanında,
  Tırnak
  Saç teli
  Mum
  Hayvansal yağlar
  Kıyafet parçaları
  İp
  Kişiye ait özel eşyalar

 

Bu materyaller arasında sayılabilir.
Farklı bireyler için farklı malzemeler kullanılarak büyü tesiri daha artırılmaktadır. sizden uzaklaşan veya sevdiğiniz kişiyi geri döndürmek istediğinizde güçlü bir bağ oluşturmak istediğinizde bu konuda istenen malzemeleri temin ederek büyü yapmak istediğiniz kişi üzerine medyum hocalar tarafından gerekli büyüler yapılmaktadır. Kendi başınıza yapmak istediğinizde bazı olumsuzluklar ortaya çıkacağını kesinlikle unutmamalısınız. Bu nedenle bu ürünün etkilerini sağlam bir şekilde almak istiyorsanız medyum hocalardan yardım almalısınız.

Büyü nasıl yapılır, gerçek büyü çeşitleri ve tarifleri konusunda detaylı açıklamaları yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?


Gerçek bağlama büyüsü
genellikle iyi niyetli kişilerin aile ortamını tekrar oluşturmak sevdiği kişiyi geri döndürmek için yapmasını istediği büyü çeşidi olmaktadır. Bunun üzerine büyüler yapılırken ayetler, hadisler birçok defa olumsuz durumların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bunu bilerek ve bilinçli bir şekilde bu işlere girişmek gerekmektedir. Birçok dini konularda olduğu gibi İslam dininde büyü yapmak ve yaptırmak yasaklanmıştır. Bazı durumlarda büyülerin bozulması dönüşü mümkün olmayan sonuçlar ortaya çıkardığı da görülmektedir. Bazı durumlarda da büyü yapılması ihtiyaç söz konusu olduğu için yapılması mümkün olduğu görülmektedir. Bu tür büyü çeşitleri

 • Eşine bağlılık büyüsü
  Ailesine ve evine bağlılık büyüsü
  Sadakat büyüsü
  Söz dinletme büyüsü
  Cinselliği bağlama büyüsü

 

Gibi türler değişik amaçlarla yapılmaktadır.
Bağlama büyüsü gerçekleştiren kişilerin genellikle kadınlardan oluştuğu gözlemlenmektedir. Evlerinden uzaklaşmış olan ve farklı kadınlarla ilişki içerisinde olan erkeklere karşı göz bağlama, dil bağlama, erkeklik bağlama büyüleri yaptırılarak evlilik hayatı kurtarılmaya çalışıldığı da açıkça görülmektedir.

Bağlama Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyü olup olmadığını anlamak gizemli ilimler konusunda uzman kişiler tarafından mümkün olmaktadır. Genellikle kişiler kendi üzerinde büyü olup olmadığını büyü yapılıp yapılmadığını anlamaları biraz zordur. Bağlama büyüsünün kişi üzerinde olup olmaması bazı yöntemlerle bulmak da mümkündür. Bağlama büyüleri yapılmasının sonrasında çok kısa süre içerisinde büyü yapılan kişi üzerinde hissedilebilir derecede farklılık ortaya çıkacaktır. Bazı ağır belirtilerin büyü konusunda farklı kişiler tarafından algılanabileceği bilinmektedir.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü belirtileri diğer büyülerde olduğu gibi birbirine benzerlik gösterdiği doğrudur. Başlıca etkileri arasında kişide yaşanan ruhsal değişimler, fiziksel farklılıklar bağlama büyüsünün belirtileri arasında yer almaktadır. Bu belirtilerin en belirgin olanları

 • Büyü yapılan kişinin manevi durumunda radikal değişimlerin ortaya çıkması
 • Büyü yapılan kişi üzerinde psikolojik rahatsızlıkların bir anda ortaya çıkmış olması
 • Büyü yapılan kişinin uykusuzluk çekmesi ve bunun yanında şiddetli baş ağrılarının ortaya çıkmış olması
 • Büyü yapılan kişinin sürekli uykuda olması
 • Büyü yapılan kişinin ilgi alanlarının bir anda değişmiş olması
 • Büyü yapılan kişinin fikirlerinde ve konuşma tarzında tutarsız hareketler ortaya çıkmış olması
 • Belirgin bağlama büyüsü belirtileri olarak sayılmaktadır.

Genellikle bu tip belirtiler bağlama büyüsünün belirtileri arasında yer aldığı söylenir. Bu nedenle konusunda uzmanlaşmış medyum hocaların kişileri gözlemleyerek ispatlamış oldukları büyü belirtilerine karşılık büyü bozma veya büyüden korunma yöntemlerinde en etkili şekilde ortaya çıkardıkları görülecektir. Bu sayede bağlama büyüsünün etkileri kolaylıkla ortadan kaldırmaktadır.

Bağlama Büyüleri Bozulabilir mi?

Bağlama büyüsü bozma işlemlerinin gerçekleştirilmesi için büyü yaparken gerçek malzemelere ihtiyaç duyulduğu gibi aynı şekilde bozarken de aynı yöntemler kullanılarak büyü bozma işlemi gerçekleştirilir. Fakat büyü bozma işlemi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü çok tehlikeli bir işlem olarak bilinmektedir.

Yanlış yapılacak herhangi bir adımda büyü bozma işlemi yapan kişiler karşılığında sorunlarla baş edemez duruma gelecek dönüşü olmayan istenmeyen durumların ortaya çıktığı açıkça görülecektir. Bağlama büyülerinde bozulma işlemi gerçekleştirirken öncelikle kişinin büyü etkisinde olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Hangi tür büyüğünün kimler tarafından yapıldığı bilgisinin oluşması şarttır.

Bağlama büyüsü ve gerçek bağlılık büyüleri gerçekleştirildikten sonra kısa süre içerisinde tesirini gösterecektir. Bu bilgilerden kurtulmak için uzmanlaşmış kişilerden yardım almak ve bozma büyülerinin hassas bir şekilde yapılması önem arz etmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 32497 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
33 Hayır

“Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri” için 16 yorum var.

 1. Kimsenin beni bir şey için suçlamasını istemiyor ama ailemi de bir arada tutmaya özen gösteriyordum. Eşimin aldatmasını öğrendiğim de bana karşı sinsice devam eden çok seviyor hareketlerini âşık etme büyüsü ile bozdum gerçekten kölem oldu bunu medyum Burak hocamız sayesinde yaptım çok da mutluyum.

 2. Derslerimin iyi olmasını istiyor hocalarım ile diyalogumu bir türlü oturtamıyordum. Benim için bir çıkar yol bulan annem medyum Burak hoca ile görüşmemi sağladı kendisi bağlama hamaylı sonrasında beni dersten geçirmeyen hocalarımı etkili bir hale getirmiş oldu.

 3. Medyum Burak’a 0553 371 89 94 numaralı telefondan ulaştım. Kendisine sorunlarımı anlattım ve benim için celp uygulamasının çok etkili olabileceğini söyledi hocamız. Tapımı 14 gün süren bu uygulama sayesinde dertlerimden kurtuldum.

 4. Medyum Burak, medyumlar aleminin en iyisi. Onunla çalışmak kişiye güven veriyor ve inanç veriyor. E tabii bu güven ve inançla da büyü daha çabuk etki ediyor. Bana bağlama büyüsü yapmıştı hocamız sonucundan çok memnun kaldım herkese de öneririm.

 5. Bende Medyum Burak için yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Samimiyetine ve içtenliğine hayran bırakan gerçekten şifacı olduğunu yapmış olduğu çalışmaları ile ortaya koyan biri. 0553 371 89 94 hocamızın gerçek numarası. Soğutma, ayırma, bağlama, celp, hamaylı aşk büyüsü ve benzeri işlemler için tereddüt etmeden güvenebilirsiniz.

 6. Okuduğum bütün olumlu yorumlara katılıyorum çünkü ben de olumlu tecrübeler yaşayan biriyim. Pozitiflik, içtenlik, samimiyet, anlayış adına karşınıza gelebilecek en cazip kişi. Ayırma büyüsü harika sonuçlara vesile oldu. 0553 371 89 94 görüşme yaptığım numara bilginiz olsun.

 7. Kardeşimin eşi ile sorunları bizim hanemizde de sorunlara yol açtı. Kardeşim artık eşini sevmediğini açık bir dil ile söylüyor. Hal böyle olunca ayrılık hamaylı işlemi için Medyum Burak’tan medyumburak@gmail.com mail adresine yazarak bilgi aldım. Kısa zamanda aralarına soğuk rüzgarlar girmeye başladı. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Halam ile annemin arası çok açık. Bu açıklığa bir son vermek istiyorum ama bir türlü ikna olmuyorlar. Medyum Burak’a durumu aktarmamla birlikte sıcaklık amacıyla bağlama büyüsü yapabileceğini iletti. Durum böyle olunca her şey yoluna girecek gibi duruyor. Medyum Burak başladığı hamaylı işlemi ile çok yol kat etti. İyi ki onu aramışım.

 9. Eşim eve çok geç saatlerde gelmeye başlayınca aldatıldığıma inancım büyüdü. Bunu kaldıramıyordum. Eşimin eve bağlanması için medyuma başvuracaktım. Arayışıma arkadaşım 0553 371 89 94 numaralı telefonu vererek yanıt oldu. Görüşmem sonrasında Medyum Burak hoca haneye bağlılık hamaylı işlemine başladı. İşleme başlamayla on gün içinde eşim artık daha erken eve gelir oldu ve bana çok farklı davranıyor.

 10. Arkadaşım iş ortamında dışlanıyor. Arkadaş çevresi yok. Bu durum onu yıpratıyor. İş ortamındakilerle arasına bağlılık büyüsü arıyordum. Bir tanıdık medyumburak@gmail.com mail adresi aracılığıyla Medyum Burak’tan fikir almamı önerdi. İyi ki onu dinlemişim. Teşekkürler Medyum Burak. İş arkadaşları ile çok samimi olan arkadaşıma artık seviniyorum.

 11. Medyum Burak Hoca ile ayırma celbi üzerine bir çalışma yapıyoruz. Benim amacım aşık olduğum erkeğin kız arkadaşından ayrılması ve beni sevmesi. Bir ayırma büyüsü desteği almak istedim yani. İyi ki gerçek bir hocayı, Burak Hoca yı bulmuşum. Size de kendisini öneririm, paranızı dolandırıcılara kaptırmayın.

 12. Yurtdışından yazıyorum. Medyum Burak Hoca ile iletişim kurmak ve çalışma yapmak istedim. Bu seçimim onu tanıyınca çok doğru çıktı. Sevgilim için evlenme konusunda, işim kolay olsun diye aşık etme hamaylı ile bağlama hamaylı işlemlerini yaptık. Her seferinde kendisinden çok memnun kaldım.

 13. Selam, ben Burak ve İzmir de yazıyorum. 32 yaşındayım, eşimle çok sorunlarım vardı, bir türlü kendisinden kurtulamıyordum. Burak Hoca ile annemin ısrarı ile ayırma hamaylı çalışması yaptık. Belki sizi de ayırma büyüsü çalışması yapmak isteği vardır, medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 kendisinin iletişim bilgileri.

 14. Uzun süredir, ta üniversite yıllarından beri platonik olarak aşık olduğum çocukla nihayet ve medyum Burak Hoca sayesinde aşk yaşamaya başladım. Kendisinden aşk büyüsü yapması için 0 553 371 89 94 numaralı telefondan iletişime geçtim ve bizim için aşık etme celbi hazırladı. 90 günde hayallerime ulaştım.

 15. Medyum Burak Hoca bugüne kadar danıştığım hocalardan gerçekten çok farklı. Bir kere son derece dürüst ve yetenekleri mükemmel olan bir insan. Kendisinden aşık etme hamaylı desteği aldım ve o kadar güvenli şekilde işlemleri anlattı ki, gerçekten beni çok mutlu etti.

 16. Erkek kardeşim annemin gözünde çok iyi konuma sahip. Ben hep kötü çocuk modelini sergileyen kişi oldum. Annemle arama bağlılık büyüsü yaptırma tercihinde bulunarak ben de onun sevilen çocuğu olma hayaline bir adım daha yaklaşmak istedim. Bunun için arkadaşımın yönlendirdiği Medyum Burak’la görüşüp bağlılık hamaylı işlemini yaptırdık. Yirmi gün sonrası her şey daha güzeldi. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası