Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır? Büyü Yapmadan Aşık Etme

Aşk büyüsü yapmak günah mıdır, büyü yapmadan aşık etme yolları var mıdır, aşk büyüsü konusunda bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Aşk ve bağlama büyüsü yaptırmanın günah olduğu İslam dininde Müslümanların bilgisine açık bir şekilde sunulmuştur. Bu konuda gerçekleştiren aşk büyüleri geçmişten günümüze pek çok kişi tarafından icra edilmiştir. İnsanlar arasında gerçekleşen aşk sorunlarını ortadan kaldırmak için bu konuda yardımcı husus olarak değerlendirilmektedir. Kadim büyü kitaplarında aşk büyüsü olarak gerçekleştirilen ritüeller icra edilmiştir. Bu nedenle aşk büyüsü yaptırmak günah mıdır sorusu karşılığında milyonlarca kişinin bu soruyu merak ettiği açıkça bilinmektedir.

Büyü yapmadan aşık etme çalışmalarında merak konusu ortaya çıkmaktadır. bu tür etkinlikler içerisinde din konusunda sakıncalı durumlara girmeden manevi yönden istenen etkinliklere ulaşmak mümkündür. Aşk büyüsü yaptırmakla merak edilen tüm konular detaylı bir şekilde yazımızda yer almaktadır.

Ayrıca evde büyü nasıl yapılır? konusunu inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Genellikle kadim büyü kitaplarında geniş bir yer bulan aşk büyüsü bunun yanında bağlama büyüleri sıralamasında ve kıyaslamasında en çok tercih edilen büyü çeşidi olduğu açıkça görülmektedir. Günümüz şartlarında ve geçmişte yapılan büyü çalışmalarında üstatların uzun yıllar boyunca devam ettirdikleri çalışma neticesinde aşk büyüleri hala popüler olma özelliğini korumaktadır. Aşk büyüsü nedir konusunda cevap arayan manevi yönden bazı etkileri bir kenara bırakarak gönül ilişkilerini düzeltme konusunda cevap ortaya çıkarmak mümkündür. Birçok kişinin aşk büyüsü aracılığı ile farklı uygulamaları farklı çalışmalar sonucunda istediklerine kavuşmaları mümkündür.

Özellikle evli çiftlerin yaşadıkları bazı sorunları ortadan kaldırmak için aralarında oluşan duygusal aynı zamanda cinsel sorunları yeniden olumlu sonuca dönüştürebilmek için manevi yöntemler arasında aşk büyülerine başvurdukları görülmektedir. Yalnızca evli kişilerle sınırlı kalmayan bu sevgi bu oluşturma aşaması bekarlar içinde icra edildiği görülmektedir. Fakat aşk büyüsü konusunda Müslüman kişilerin dikkat etmesi gereken önemli hususlar vardır. Bu bilinç kapsamında inançlı kişiler İslam dinine bağlı oldukları için yanlış hareketleri yapmaktan kaçınmaktadırlar.

Aşk Büyüsü Günah mıdır?

İnsanlar sevdiği kişilere karşı manevi yönden etki sağlayabilecek bir takım çalışmalara başvurarak sahip olmak istedikleri aşkı tutkuyu ve kişiyi aşk büyüsü günah mı sorusuna rağmen bu sorunun cevabını aramaktadır. Kur’an-ı Kerim içerisinde açıkça belirtildiği gibi büyünün varlığı ve mahremiyeti uygulamaları sihrin kesinlikle yasak olduğu açık net bir şekilde bilinmektedir.

Genellikle büyünün hem kendisi hem de bu faaliyetleri gerçekleştiren kişiler İslam dininde yasaklanmış kişiler ve uygulamalardır. Kutsal kitap içerisinde büyülerin iflah olmayacağı belirtilmektedir. Aynı zamanda büyüleri yapan kişilerin de iflah olmayacağı açıkça belirtilmektedir. Bu konuda Hz Peygamber hadis-i şerifinde yedi şeyden sakınınız şeklinde buyurmuştur. Bunlardan ikinci sırada sihir yapmayı zikretmiş bulunmaktadır. Başka bir hadiste büyü yapmanın şirk olduğu küfür kategorisine girdiği belirtilmiştir.

Bu şekilde açıkça büyü hakkında verilen bilgileri incelediğinizde hadis-i şerifte büyücülere müneccimleri gaipten bilgiler verdiğini söyleyen kişilere inanan kişilerin inkar etmiş kişiler olduğu açıkça belirtilmektedir. Meşhur atasözünü dikkate aldığımızda denize düşen yılana sarılır sözü bu tür uygulamaların ne kadar önemli yer tuttuğunu açıkça göstermektedir. İnsanlar aşk ve sevgi konusunda çaresiz kaldıklarında büyülerden medet umdukları açıkça görülmektedir. Büyü ve sihir çalışmalarının yasak kılındığı kesinlikle unutulmamalıdır.

Aşk Büyüsüne Maruz Kalan Günaha Girer mi?

Genellikle aşk büyüsü yapan kişilerin günaha girdiği kesin bir bilgi olarak verilmektedir. Fakat aşk büyüsüne maruz kalan kişilerin de bu konuda günah işleyip işlemedikleri konusunda birçok araştırma yapılmaktadır. Hiç tanınmamış bir kişiye büyü yapan bir kişi icra ettiği durum karşılığında günahkar sayılır mı bu konuda cevap arayan kişilerin aşk büyüleri günah mı sorusunu gündeme getirdikleri de açıkça görülmektedir.

Doğruları gösteren İslam dinimizde büyü işlemini gerçekleştiren kişilerin büyük bir günah işlediği açıkça belirtilmiştir. Müslüman kişilerin büyü yapma ve büyü işlemlerinden uzak durması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu konuda farklı dinlere sahip olan kişilerin hayatlarında büyünün eksik olmadığı açıkça görülmektedir. Aslında bütün dinlerin kutsal kitaplarında İslam dininde olduğu gibi büyünün ne kadar yanlış bir uygulama olduğu günah olduğu açıkça emredilmektedir. Fakat buna rağmen büyü konularının ilgi çekici bir şekilde halen devam ettiği bilinmektedir.

Aşk büyüsü yaptırmak rahmani ya da kara büyü olarak öyle alınmış olsa da çıkar uğruna başkalarının fikirleri ve düşünceleri üzerine duygu yoğunluğu oluşturmak onların duygularını ele geçirmek için bir nevi kişinin rızası olmadan gerçekleştirilmiş faaliyet olarak bilinmektedir. Kişilere zorla sevgi aşılamak için gerçekleştirmiş oldukları bu çalışma sayesinde günah oluşturduklarının farkına varmalıdırlar. Bu nedenle büyü dışında manevi yöntemler tercih edilmesi daha doğru bir seçenek olacaktır.

Farklı zamanlarda büyü etkisinde kaldığınızı hissettiğinizde İslam açısından sıkıntı çekilmemesi için birçok dua ve rahatlama sağlayabileceğiniz birçok yol sunulmaktadır. İslam dininde amellere ve sevaplara önem verildiği kadar işlenilen günahlarında doğru yola sevk edilmesi için birçok çıkar yol sunulmaktadır. Bu uygulamalar yakından takip edilerek mümkün mertebe farklı uygulamalardan uzak kalınması gerekir.

İyi Niyetle Büyü Yaptırmak Günah mıdır?

Bu tür konularda kişiler aklında oluşan telepatik aşk büyüsü günah mı diye sorulduğunda buna yanıt arayan birçok kadın ve erkek olduğu açıkça görülmektedir. İyi niyetlere dayandırılmış olsa dahi dini alimleri ve manevi ilimlerin belirttiği şekilde büyü yapmanın günah olduğu açıkça bilinmektedir. Bu tür manevi destek arayan kişilerin dua kapısı her zaman açık olduğu bilinmelidir. Allah’ın meşhur yollar ile sunmuş olduğu çözüm yollarına odaklanmak daha doğru olacaktır. Dua ederek manevi yönden hediye edilebilecek güzel yollar gayri meşru yollara göre daha çok tercih edilmesi gereken doğru seçeneklerdir. Meşru olarak istediğiniz her türlü duyguyu dua ile almanız daha doğru bir seçenektir. Çünkü iyi niyetli bir şekilde yapılmış olsa dahi büyü kesinlikle doğru bir davranış biçimi veya çalışma olmayacağı için dinimiz tarafından tamamen yasaklanmış bir uygulamadır.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? bu yazımızda bakabilirsiniz.

Büyü Yapmadan Aşık Etmek Mümkün müdür?

Aşk büyüsü yapmak günah mı konusunda ortaya çıkan soruya yanıt arayan kişilerin manevi uygulamaları büyü olarak anlaması üzerine değişik yöntemlere yöneldikleri görülmüştür. Büyü yapmadan manevi uygulamalar gerçekleştirerek aşık etmek kesinlikle mümkündür. Bu nedenle geçmiş zamanlardan günümüze kadar gelmiş büyünün günahkar tesirinden uzak durmak manevi yönden sevdiğiniz kişileri kalp atışı ile aşk oluşturmak daha başarılı bir seçenek olacaktır.

Büyü yapmadan insanları birbirine aşık olması daha temiz duygularla birbirine bağlanması mümkündür. Büyü gerçekleştirmeden aşık etmenin en güzel kolay yöntemleri aşk duaları bilmek ve bunları en güzel şekilde kullanmak olacaktır. Aşk duası uygulamaları kişiler arasında sevginin daha kuvvetli oluşmasına neden olacaktır. Kadınlar ve erkekler merhametli bir şekilde sevgi pınarlarını birbirlerine açarak gönül bağlarını daha sağlam bir şekilde oluşturacaklardır. Bu şekilde kişiler sevdikleri kişilere sırılsıklam aşk duygusu içerisinde bir kavram oluşturacaktır.

Aşk Duası Etmek Günah mı?

İnternet ortamında genellikle yapılan araştırmalarda ve karşımıza çıkan sorulardan birisi de aşk duası etmek günah mı seçeneği olmaktadır. Dua etmeni hiçbir şekilde günah olmadığı herkes tarafından bilinmelidir. Bir şeyler isteyip dua ederek elde ettiğinizde daha sağlam, daha sağlıklı ve daha temiz bir şekilde karşımıza çıktığını görmektesiniz. Bu nedenle sevdiklerinizle aranızdaki aşkı karşılıklı daha sağlam bir şekilde oluşturabilmek için ilk gün karşılaştığınız gibi devam eden aşkınızı dualarla daha başarılı daha sevgi dolu bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Aşk Duası Uygulamaları Nelerdir?

Genellikle evliliklerin sağlam bir şekilde devam etmesi yıkılma noktasına gelmesine rağmen eşler arasında doğru duaların doğru aşk dualarının uygulaması sayesinde gönüllerin manevi bir şekilde birbirine bağlanması mümkündür. Derin duygular ve bilgi birikimi sayesinde icra edilen manevi yönden etkili aşk duaları kudreti ilgiyi ve aşk tutkusunu arttıracaktır. Özellikle bu konuda manevi yönden bilgi sahibi olan hocaların hazırlamış oldukları aşk vefkleri, tılsımlar, aşk duası uygulamalarının yazılı biçimine oluşturmaktadır. Bu dua çalışmalarını aşk vefklerini üzerinde taşıyan çiftler gönülden birbirlerine bağlanmakta kısa süre içerisinde ayrılmış olanlar tekrar kavuşacaklardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır? Büyü Yapmadan Aşık Etme Sıkça Sorulan Sorular

İslam dini açısından kutsal kitap Kur’an-ı Kerim’de büyü konusunda her şeyin yasaklandığı bu konuda yapılan her faaliyetin günah olduğu açık şekilde belirtilmiştir. Bu nedenle iyi niyetli olmanın yanında aşk duası yapılırken büyü icra edilmek daha fazla günah işlenmesine neden olacaktır.

Aşk duası yapmanın şekli, zamanı ve sınırı olmamaktadır. Çiftler veya sevgili olarak birbirine tutku ile bağlanan kişiler aralarında sorun oluşmaması için gönülden bağlı gösterdiklerinde aynı zamanda aşk duası yapmış sayılır. Böyle durumlar ortaya çıktığında sağlam bir yuva oluşacağı da kesindir.

Aşk büyüsünü yapmak, yaptırmak, düşünmek, niyet etmek kesinlikle günahtır. Bu nedenle çalışmaya katılmak veya çalışmaları yaptırmak uygulamaları gerçekleştirmek için başvuruda bulunmak dahi günah işlemeye yetecek bir maneviyat oluşturacaktır.

Üzerinde aşk büyüsü olduğunu hisseden kişiler bunu bozdurmak ve etkisinden kurtulmak için rastgele kişilere gitmemelidir. Aşk büyüsü olduğunu hisseden kişiler Bu konuda uzman profesyonel kişilere müracaat etmesi doğru hareket etmesine neden olacaktır.

İslam dinine inanan kişiler yaptıkları yanlıştan dönmek için tövbe ederler. Bu aşamada aşk büyüsü yaptırmak veya aşk büyüsü konusunda girişimde bulunmak günah olduğunun bilmesine rağmen yaptırması ve tövbe etmesi herhangi bir ifade etmeyecektir. Fakat gerçekte inanarak yanlış yaptığını fark ettikten sonra yanlıştan dönmek amacıyla tövbe etmek aşk duyusu konusunda işlenmiş günahı affettirecektir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 45323 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
22 Hayır

“Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır? Büyü Yapmadan Aşık Etme” için 16 yorum var.

 1. Basiretimin bağlandığını düşünüyor hep bir arkadaş bulduğum da belli bir süre sonra aramızda ki ilişkinin bittiğini gözlemliyordum. Artık evlenmek istiyordum bu yüzdende medyum Burak hocamızın kapısını çaldım. Benim için âşık etmek celbi ayarladı yapımını anlattı. Dediklerine harfiyen uydum ve hayatımın aşkını buldum.

 2. Soğutma büyüsü işlemini medyum Burak hocamızdan duyduğum da önce tedirgin oldum sonuca ulaşır mıyım diye düşündüm. Ancak daha işlem günü bitmeden sonuç almaya başlayınca inanın çok rahatladım.

 3. Herkese merhaba. Burada başımdan geçen hadiseyi kısaca anlatmak isterim. Eşimin beni aldatması sonucu ondan intikam almak istedim. Medyum Burak’a ulaştım. Kendisi ayırma büyüsü yaptı eşimle yeni sevgilisine. Neticesinde onların ayrıldığını gördüm ya, artık ölsem de gam yemem. Çok mutluyum artık.

 4. Benim derdime derman bulunduysa, bu hayatta herkesin derdine bir derman bulunur benden söylemesi. En çaresiz anımda bana celp uygulaması ile yardımcı olan medyum Burak oldu. Resmen hayatımı kurtardı. Kendisi ile hala iletişim halindeyiz. İşinde çok titiz ve usta birisi.

 5. Hamaylı ve celp şeklinde yapmış olduğu birçok çalışma ile hocamız benim güvenimi kazandı. Aşık etme hamaylı 10 günlük bir yapım süresi, herhangi bir yasağın bulunmamasıyla beraber son derece kolay aşamaları olan uygulama. Yaptırmak isteyenler 0553 371 89 94 arayarak medyum Burak’a alo diyebilirler.

 6. Nişanlım kafasına estikçe yüzük atıyordu. Vardı burada bir sorun bunu hissediyordum ama emin olamıyordum. Medyum Burak bakım yapınca her şey çıktı ortaya. Eski sevgilisi ayırma büyüsü yapmış sağ olsun hocam bozdu büyüyü kurtulduk tüm sorunlardan.

 7. Amca oğlum başkası ile evleniyor. Halbuki ben onu küçüklüğümden beri seviyorum. Bu bir kabus olsa gerek dedim ve Medyum Burak’ı aradım. Bana aşık etme celbi ile yardımda bulunabileceğinden bahsetti. İşlem için kişisel bilgilerimizi istedi. Kısa zamanda başladığı işlem ile hayatım değişiyor. Çok mutluyum. İyi ki seni aramışım Medyum Burak.

 8. Sevgilimin annesi ilişkimizi kontrol ediyor. Sevgilim annesine fazla düşkün. Bu sebepten aralarını açmak amacıyla soğutma işlemi yaptırmak istiyorum. Bir tanıdığın verdiği medyumburak@gmail.com adresi aracılığıyla iletişime geçtim. Soğutma hamaylı işlemi için başlangıçta bulunan Medyum Burak’a 1 ay sonrasında sevgilerimi iletmeyi borç bilirim.

 9. Lise hayatımda etrafımdaki sevgili çiftler hep evlendi. Biz ayrılınca çok üzüldüm. Durumu Medyum Burak’a anlatınca bizi bağlılık büyüsü ile bağlayacağını iletti. Bağlılık büyüsü ile her şeyin yoluna gireceğini söylediğinde dünyalar benim oldu. Eski partnerimle evlilik tarihi almak üzereyiz. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Dedemin tutumları anneannemi çok üzüyor. Çok kırıcı davranıyor. Sanki sevgi bitmiş gibi. Bundan dolayı aralarına bağlılık büyüsü yaptırıp ikinci bahar misali iyi anlaşmalarını istiyorduk. Komşumuzun sunduğu Medyum Burak seçeneğini iyi ki değerlendirmişiz. Medyum Burak bağlılık hamaylı işlemi için başlayalı henüz bir hafta olmadı ki dedem herkese daha ılımlı yaklaşıyor. Teşekkürler.

 11. Büyüler konusuna her zaman uzak bir insandım ancak medyum Burak Hoca ile bunu gerçekten aştım diyebilirim. Kendisi aşk büyüsü etkisini gösteren bir aşık etme celbi ile bana çok yardımcı oldu. Ben de onun gibi özel bir insanı tanıdığım için çok memnunum. Sizlere de tavsiye ederim.

 12. Medyum Burak Hoca dan aldığım soğutma hamaylı sayesinde sürekli işime karışan kaynanamın ayağını evimden kestim. Kendisi durmadan eşimin kanına giriyordu ve dedikodumu yapıyordu. Öneri ile hocama ulaştım bence soğutma büyüsü, hamaylı, celb işlemlerinde bir numara isim.

 13. Sevgilimin beni aldattığını fark ettim. Bunun ardından çok geçmeden ondan ayrılma planları yapmak istedim; çünkü iki tarafı da idare etmede çok yetenekliydi. Ona bir ders vermeliydim. İki görüştüğü insan üzerinde de soğutma büyüsünü hamaylı işlemi ile başlatmak için medyumburak@gmail.com adresine durumu aktardım. Hamaylı işlemine başlaması ile aramıza soğukluk girmesi uzun sürmedi. Sağol Medyum Burak.

 14. Burak Hoca ülkemizdeki birkaç gerçek medyumdan biri buna artık eminim. Artık her konuda kendisine danışmaya karar verdim. Ayırma büyüsü yardımı almak için danıştım mükemmel bir ayırma hamaylı çalışması yaptık. Harika neticeler aldık.

 15. Soğutma celbi konusunda destek aldığım medyum Burak Hoca sayesinde, sinir olduğum ve rakibim olan insanların birbirlerinden uzaklaşmalarını sağladım ve işyerinde yükselişim başladı. Hocam artık benim yaşam rehberim ve kendisine artık her konuda danışmaktayım.

 16. Görümcelerim hayatımız adına kararlar almaya başlayınca evliliğimizde sorunlar çoğaldı. Eşimden de fazlası ile soğudum. Ayrılığı kabul etmiyor. Medyum desteği ile bu işi çözebileceğimizi belirten arkadaşıma güvendim. Medyum Burak ile tanışıp ayrılık büyüsü için anlaştık. 3 ay içinde özgürdüm. Teşekkürler Medyum Burak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir