Evlilik Büyüsü Nedir? Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüleri nasıl yapılır? Evlilik büyüsü etkileri nasıldır? Evlilik büyüsü ne işe yarar? Evlilik büyüsünü kimler yapabilir?

Büyü konusu ile ilgili bütün bilgiler ve detaylar ulaşmak istediğiniz bütün hususları yazımız içerisinde okuyabilirsiniz Evlilik büyüsü yapmak kişiler arasında sağlam bir bağ oluşturabilir. Evlilik büyüsü gerçekleştirildiği anda iki kişi evliliğe giden yolda bütün sorunları aşacaktır. Evlilik büyüsü genellikle olumlu sonuç oluşturmaktadır. Güçlü bir büyü olma özelliğinin yanında başarı oranı %99 9 olduğu bir gerçektir. Bu sebepten dolayı tercih edilen büyü türlerindendir. Kişiler evlenmek istedikleri kişinin aile yapısını inceledikten sonra evlilik için gerekli durumları oluşturmak maddi engelleri aşmak için evlilik büyüsü yaptırmaktadır. Evlilik büyüsü kişiler arasında sağlam bir bağ oluşturmaktadır. Evlilik büyüsü sayesinde kişi kaderi yazılan kişiyi daha erken bulabilir.

Evlilik Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır? 

Evlilik büyüsünün yaptırılması gereken kişi güvenli, tecrübeli, deneyim kazanmış, konu hakkında daha önce başarı elde etmiş medyum kişilerden oluşmalıdır. Bağlama büyüsü, evlilik büyüsü türünde sonucu mutluluk oluşturan birliktelik oluşturan yüksek kalitede medyumların gerçekleştirdiği bir büyü türüdür. Aksi takdirde mutluluk için gerçekleştirilen evlilik büyüsü ters tepki oluşturarak büyü yaptırmak isteyen kişinin hayatına sorunlar, olumsuzluklar ve istenmeyen durumlar yaratacaktır.

Ayrıca ifrit ve cin musallatı nasıl olur? bu konuda merak ettiklerinize yazımıza bakabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Evlilik büyüsünün yapılması için evlenme niyetinde olan kişilerin arasında manevi engellerin kaldırılmış olması gerekir. Evlilik büyüsü toplum içerisinde kabul edilen hayırlı rüya olarak değerlendirilir. Hem kadın, hem erkek tarafından evliliğe ikna edilme döneminde evlilik büyüsünün yapıldığı bir gerçektir. İslam alemi içerisinde evlilik yüce bir müessese olarak kabul edilir. Bu gerçekleştirilirken kişilerden destek alındığı bilinmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilen büyüler tamamen meşru olarak kabul edilir. Bu tür büyüler hazırlık aşamasında okunan dualar da kesinlikle esma-ül Hüsnalar bulunur. Dualar Kur’an-ı Kerim ayetleri ile etkili hale getirilmektedir. Evlilik büyüsü yanlış yapılırsa doğan çocuklar arasında mümkün olmayan, çözülmesi zor problemler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle alanında uzmanlaşmış tecrübe sahibi medyum hocalardan yardım alması gerekir.

Evlilik Büyüsünün Yapıldığını Nasıl Anlayabilirim?

Evlilik büyüsünün yapıldığını anlamak için büyü belirtilerinin bilinmesi gerekmektedir. Büyü altında kalan kişilerin aşağıdaki belirtileri göstermesi büyü yapıldığına işarettir.

 • Büyü tesirinde olduğunu hisseden kişi yumuşak başlı davranışlar göstermektedir.
 • Eşinden ayrılan kişi kendini sıkıntılı hissetmektedir.
 • Özellikle eşi geri döndürme büyüsü tesirinde olan kişi eş dönene kadar sıkıntıdan kurtulamaz.
 • Büyü tesiri altında olan kişi eşi olmadan yaptığı hiçbir faaliyetten zarar görmez.
 • Kişi büyü etkisinde olduğunda yaptığı işe ve eşine karşı odaklanamaz duruma gelecektir.
 • Haklı olması halinde dahi karşındaki kişiden özür dilediği görülecektir.
 • Sürekli alttan alan, kabullenen bir kişi yapısı oluşacaktır.
 • Evlilik büyüsü etkisi altında olan kişi sürekli eşini arayarak onunla konuşma arzusu içerisinde olduğunu belirtecektir.
 • Rüyasında eşini görmek de eşi hakkında kabuslar görecektir.
 • Büyü etkisinde olan kişiler eşine sürekli iltifatlar yağdıracak, abartılı bir sevgi gösterisi gerçekleştirecektir.

Belirtilen bu hususlardan etkilenen kişilerin evlilik büyüsü nasıl bozulur diye merak ettikleri bütün değişik yollar aradıkları görülecektir.

Evlilik Büyüsünün Bozulması İçin Ne Yapmak Gerekir? 

Evlilik büyüsünün bozulması için kesinlikle medyumlara başvurmak gerekmektedir. Evlilik büyüsü konusunda bozma işlemi gerçekleştiren kişi çeşitli dualar okumalı ve duruma el koymalıdır. Büyünün bozulmasını isteyen kişi belirli sureler okumalıdır. Bu sureler;

 • Felak suresi
 • Fatiha suresi,
 • Ankebut Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • İsra Suresi 43 111 110 ayetleri,
 • Nisa Suresi,
 • buruc suresi

Okunmalıdır.
Evliliğe ikna etme büyüsü yapmak için dua okunurken ortam çok önemlidir. Ortamın sessiz olması, karanlık olması kişilerin duayı yarıda kesecek etki altında olmaması önemlidir. Dua yarıda kesilirse en baştan başlanmalıdır. İçten gelerek, gönülden inanarak dualar okunmalıdır. Surelerin uygun bir şekilde okunmuş olması gerekmektedir. Aşk büyüsü bozmak isteyen kişiler düzenli dualar okumalıdır.

Evlilik Büyüsü Duasının Ne Zaman Ve Kaç Kere Okunması Gerekir? 

Evlilik büyüsü duasının okunacak zamanı ve okunma sayısı belirli kurallara bağlanmıştır. İslam alimleri bu konuda kesin hükümler verilmemiştir. Herkes için farklı dua okuma zamanı gerçekleşmektedir. Kimi zaman sabah saatlerinde, kimi zaman sabah ezanı vaktinde okunması uygundur. İslam alimleri yatsı namazı vaktinde okunmasının daha doğru olacağını belirtmektedir. Bazı İslam alimleri dua okuma konusunda hiçbir önem olmadığını asıl önemli olanın duanın huzur içinde okunması gerektiğini söylemektedir.
Evlilik büyüsü yapılırken okunan duaların gönülden okunması, inanarak okunması çok önemlidir. Zaman konusunda herhangi bir kısıtlamaya takılmadan büyü hakkında düşünerek dua okunması gerekmektedir. Büyülerden daha büyük etki elde etmek isteyen kişiler duaları daha sık okumalıdır. Özellikle evlilik duası yapılırken evlilik önündeki engeller açılması için duaların sıklıkla okunması ve buna zaman ayrılması her şeyden önemlidir.

Evlilik Büyüsü Yapılırken Söylenmesi Gerekenler Nelerdir?


Evlilik büyüsü sırasında söylenmesi gerekenler
 Yüce Allah’ın isimleridir. Genellikle şifa ayetleri okunduğu zamanlarda evlilik büyüsünün gücünün arttığı bilinmektedir. Manevi yardım oluşturmak için Allah’ın isimleri okunmalıdır. En hayırlı isimlerin Allah’ın isimleri olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Gerçek evlilik büyüsü yapılması için mutlaka Kur’an-ı Kerim’den ayetler Esma-ül Hüsna okunmalıdır. Bunun aksi gerçekleştirildiğinde büyüğünün hiçbir işe yaramadığı görülecektir. Bu konuda kullanılacak isimler

 • El aziz ismi,
 • El Kahhar ismi,
 • El Mümin ismi

Okunmalıdır. Bu isimler evlilik büyüsü için okunurken öncelikle abdestli olmak gerekir. Abdest alırken evlilik büyüsü yapılacak kişinin zihninin boş olması gerekmektedir. Sadece dualara odaklanmalı ve okunacak dualar düşünülmelidir.

Evlilik Büyüsü İle Birlikte Başka Hangi Büyü Çeşitleri Yapılabilir?

Evlilik büyüsü ile birlikte yapılabilecek diğer büyüler bulunmaktadır. Büyülerle birlikte bunlar yapıldığı takdirde daha etkili ve kuvvetli olacağı bilinmelidir. Evlilik büyüsü beraberinde etkileşime girecek diğer büyüler

 • Nohut büyüsü,
 • Çocuk yapma büyüsü,
 • Geri döndürme büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Zengin olma büyüsü,
 • Aşk büyüsü,
 • Adet kanı büyüsü,
 • Bağlama büyüsü

Olmaktadır. Bunlarla birlikte kara büyülerinde yapıldığı görülmektedir. Fakat burada unutulmaması gereken iyiniyetli olmayan hiçbir büyüden fayda sağlanamayacağı bilinmeli ve bunlardan uzak durulmalıdır.

Evlilik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Evlilik büyüsünün etkileri çok fazla olduğu bilinmektedir. Bu etkileri sayacak olursak

 • Boşanma aşamasında olan kişilerin boşanma işleminin gerçekleştirmesi,
 • Evlenmeye engel olan hususların aileler konusunda gerçekleşen olayların iyi sonuçlanması,
 • Farklı kişilerin birbirine aşık edilmesi, kişilerin birbirine bağlanması,
 • İki kişi arasında gerçekleşecek muhabbetin güzelleşmesi,
 • Evliliğe engel olabilecek maddi konuların çözüme kavuşturulması
 • Evlilik konusunda ortaya çıkan engellilerin kolay şekle dönüştürülmesi

Olarak bilinmektedir.

Evlilik büyüsü gerçekleştirmek isteyen kişiler geçmişte evli ve nişanlı olmaları herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır. Bu kişiler henüz evlilik aşamasında olabilirler. Boşanmış olan çiftlerin evlenmek için dua okumalarının nedeni aralarının bozuk olduğu halde yeniden birleşme isteğinin olmasıdır. Büyü yaptıran kişiler sadece kendileri için evlilik aşamasında olması gerekmemektedir. Kişi başkası içinde evlilik büyüsü yaparak bundan fayda sağlayabilir. Anne babası ayrı olan çocuklar evlilik büyüsü yaptırabilirler. İki kişinin arasını düzeltmek isteyen kişiler büyüden faydalanabilir. Tesir etkisinde olan kişiler en önemli belirti olarak ayrılmış oldukları eşlerine dönme isteğinde olduklarını açıkça belli edeceklerdir.
İfrit, cin Kabilesi ve musallat nedir? konusunda yazımızdan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü İçin Çizim Yöntemi 

Evlilik büyüsünü çizimle yapmak mümkün olmaktadır. Bu konuda evlilik büyüsünü çizimle yapmak isteyen kişi önüne beyaz renkli bir mendil alacaktır. Mendil çizimlere karşı dayanıklı olmalıdır. Bu bir beyaz bez parçası ile de yapılabilir. Kişinin eline safran mürekkebi alarak bezin üzerine çeşitli semboller çizmesi harfler yapması gerekir. Süryanice, Arapça alfabelerini kullanarak değişik şekiller çizilir. Alfabelerin kullanması ile evlenmek istediğiniz kişinin baş harflerini yazabilirsiniz. Bu çizim işlemi 7 gün boyunca devam ederek gerçekleşecektir.

Çizim sırasında Esmaların okunması manevi güç kazandıracaktır. Evlilik büyüsü çeşitleri arasındaki en güçlülerinden olan çizim büyüsü uzaktan yapılabilecek bir büyü olmaktadır. Kişi evlenmek istediği kişiyi uzaktan bu büyü sayesinde elde edebilir.

Evlilik büyüsü yapılacak kişinin yakında yaşaması gerekir. Fakat bu çizim büyüsün de böyle bir mesafe standardı bulunmamaktadır. Çizim yapıldıktan sonra mendil katlanır katlama işleminin ardından tılsım haline getirilmesi sağlanır. Bu şekilde kişi üzerinde yan etki oluşturmayacaktır.

Evlilik Büyüsü Aşk Büyüsü müdür?

Evlenme büyüsü aşk büyüdür. Bu sebepten dolayı büyü yapan kişi endişe yaşamaktadır. Kişi kısmetin açılması için sosyal anlamda gerçekleşecek olayların herhangi bir zararı olmayacaktır. Büyünün yapılması için niyetin kötü olmaması önemlidir. Kişiler büyü yapıldıktan sonra kötülük etmeyi düşünmemelidir. Bu sebepten büyüler hem basit olmakta hem de kıyaslandığında kısa süre içerisinde tuttuğu görülür.

Evlilik büyüsünün tam olarak tuttuğu görülecektir. Ortalama 40 gün içerisinde gerçekleşecek büyü etkisi büyü yaptırmak isteyen kişinin sabrı sayesinde olumlu sonuç ortaya çıkaracaktır. Büyü istenilen süre içerisinde gerçekleşmediğinde isyan edilmemeli sabırlı davranılmalıdır. Büyü gerçekleşmemesi durumunda dualar edilmeye devam edilmeli iyi niyetli tavır korunmalıdır. Evlilik büyüsü birçok kişide 3 gün içerisinde tesirini gösterirken birçok kişide 40 gün beklemek gerekmektedir.

Büyülerin zamanında etkisini gösterebilmesi için uzman medyumlara tarafından yapılması çok önemlidir. Yanlış bir uygulama yapılmaması için alanında uzmanlaşmış deneyimli medyum kişilerin büyü yapması daha uygundur. Her medyumun çalışma stili değişiktir. Fakat okunacak dualar, tılsımlar ve büyüler ortak bir konu oluşturmaktadır. Önemli olan büyü yaptırmak isteyen kişinin güvenilir ve tecrübeli kişiden oluşması önemlidir. Böyle medyumlar gerçek evlilik büyüsü yaparak insanlık için faydalı olmaktadır. Büyünün gerçekleştirildiği sırada dikkatli olmak ve büyünün etkisi sırasında kurallara uymak çok önemlidir.

Evlilik büyüsü ne amaçla yapılır?

Evlilik büyüsü evlilikte oluşacak sorunları ortadan kaldırmak evlenmek istenen kişiyi gönül bağı oluşturmak için yapılmaktadır. Bu konuda uzman medyumların çalışmaları daha kısa sürede sonuç oluşturmakta, etkisi daha uzun sürmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Evlilik Büyüsü Nedir? Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Evlilik büyüsü iyi niyetli bir şekilde yapıldığında sonucu mutlulukla biteceği için herhangi bir büyü bozma işlemine gerek yoktur. Çünkü tamamı mutluluğa odaklanarak gerçekleştirilen büyü çalışmaları sonucunda olumlu etkiler ortaya çıkacaktır.

Evlilik büyüsü evlenmek istenilen kişi veya evli olan kişiler arasında gerçekleşmektedir. Bu nedenle diğer büyüler de olduğu gibi farklı amaçlar ortaya çıkarmaktadır. Burada tek amaç evliliği korumak, evliliği gerçekleştirmek veya evliliği tamamen bitirmek amaçlı olduğu için tek kişi üzerinde etkili olmaktadır.

Evlilik büyüsü etki süresi kişiye göre değişmektedir. Kimi zaman 3 gün içerisinde etkisini gösterirken bazı kişilerde 40 güne kadar sürecek bir zaman dilimi oluşturmaktadır. Bu zaman zarfında sabırlı olunmalı etkisi olumlu veya olumsuz sonuçlanan büyülerde herhangi bir ters düşünce oluşmamalıdır.

Evlilik büyüsü yapılırken medyumlar tarafından belirtilen dualar okunmalıdır. Bunun dışında rastgele okunacak dualarla evlilik büyüsü yapmak mümkün değildir. Bu nedenle okunacak duaların inanılarak gönülden gelen bir anlayış biçimi içerisinde okunması önemlidir.

Evlilik büyüsü için niyet iyi olduğu takdirde anne baba için, çocuklar için, akrabalar için, arkadaş için gerçekleştirilebilecek bir husustur. Önemli olan işinin ehli medyumlardan yardım alınması, doğru duaların okunması, kurallara uyulması gerekmektedir.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 22990 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
12 Hayır

“Evlilik Büyüsü Nedir? Evlilik Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. Ailemle aramda hep soğuk rüzgârlar esiyordu bu durum canımı sıkıyordu eşime karşı geri planda durdukları için bana da uzaklardı. Medyum Burak hocamızın buna çare bulacağını biliyordum bağlama celbi ile çekirdek aileme olan bakış açıları değişti ve her şey kısa zaman da yoluna girdi.

 2. Kıskançlığımın evliliğime zarar verdiğini biliyordum değişmek istiyordum bunu medyum Burak hocamız sayesinde aşmış oldun. Benim bu duygularım için bağlama hamaylı yaptık artık nerede durmam gerektiğini biliyor konuları da gereksiz yere uzatmadığımdan kavga çıkarmıyordum.

 3. İyi bir insan olmak için hep çabalıyordum arkadaş ortamımda sorun yoktu ama bir türlü sevgili konusunda düzgün birini bulamıyordum. Medyumburak@gmail.com hesabından hocama durumumu anlattığım da aşk büyüsü ile hayatımın aşkını karşıma çıkarmış oldu.

 4. Medyum Burak’ı metheden kişilere inanmayı tercih ettim. Hemen kendisine mustarip olduğum aşk konusunda danışmanlık yaptım. Medyum Burak, tek bir aşk büyüsü ile hayatımı düzene koydu. Şimdi ise çok mutluyum. Teşekkür ederim hocam her şey sayenizde oldu. Bundan sonra en ufacık derdimde size müracaat edeceğim.

 5. Ailem yüzünden sevmediğim bir adamla evlendim. Benden tiksinsin nefret etsin beni bıraksın istiyordum ne yaptıysam başaramadım. Çok yorulmuştum çarelerim tükendi derken medyum Burak imdadıma yetişti. Ayırma büyüsü o kadar etkili oldu ki sorunsuz bir şekilde boşanıp kurtuldum.

 6. Boşandığım eşim bana defalarca büyü yapmış. Medyum Burak’ın bakımından sonra büyülerden kurtuldum. Üstümdeki kötü enerji yüzünden kendimi sürekli hasta gibi hissediyordum elim ayağım tutmuyordu. Çok şükür şimdi iyiyim. Hamaylı celp işlerindeki başarısını da söylemeden geçemeyeceğim.

 7. Ben değil ama bir arkadaşım Burak hocaya aşık etme hamaylı işlemi yaptırdı. 60 gün süreyle muskasını üstünde taşıyarak 10 günde bir hocanın verdiği duayı okudu. Sonuçtan memnun kaldı. Herhangi bir durumda mağdur edildiğine şahit olmadım.

 8. Kardeşim sevgilisine aşık ama tam anlamı ile bağlı değil. Sürekli arada kalıyor. Netlik yok kafasında. Onu bu dertten kurtarabilmek için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Kardeşimin haberi olmadan yaptırdığım bu işlem 3 haftada kendini belli etmeye başladı. Medyum Burak’a bu konuda güveneceğimi biliyordum. Teşekkürler Medyum Burak. İyi ki seni seçmişim.

 9. Aşık olduğum eşim beni başka kadınlarla aldatıyor. Bu durum kaldırılacak gibi değil. Birden fazla kadın ile görüşüp hiçbir şey yokmuş gibi davranmasına dayanamıyorum. Arkadaşımın verdiği 0553 371 89 94 numaralı telefon ile Medyum Burak’a ulaştım. Kendime aşık olması için işlem başlatmasını istedim. 2 haftada bana başka bakıyor. İyi ki Medyum Burak ile aşk hamaylı tercihinde bulunmuşum.

 10. Komşu kızının deli divane tavırlarına iflit oluyorum On bir türlü ısınamadım. O ise kırk yıllık sevgili gibi anlatıyor bizi. Kendimden soğuması için Medyum Burak ile görüştüm. O da kısa zamanda girişimde bulunarak soğutma büyüsü ile kızı benden uzaklaştırmayı başardı. İyi ki var.

 11. Aşık etme celbi desteği aldığım medyum Burak Hoca sayesinde şu anda sevdiğim kızla mutlulukları yaşamaktayız. Gerçekten samimi şekilde hocamı tavsiye ederim. 0 553 371 89 94 telefon ve medyumburak@gmail.com iletişim bilgilerinden siz de kendisine ulaşabilirsiniz.

 12. Almanya da yaşıyorum. Türkiye de olan medyum Burak Hoca ile aşık etme celbi çalışması yaptım. Uzakta olmam sorun olur mu diye endişe ettim ama bir yandan aşık etme büyüsü yapmak isteğim vardı. Hoca uzaktan bana eksiksiz şekilde destek oldu. Zaten yetenekleri ile uzağı yakın ediyor kendisi.

 13. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler, bence medyum Burak Hoca ile iletişime geçmelisiniz. Ben çok olumlu deneyim yaşadım kendisiyle. Bağlama hamaylı ile benden soğuyan ve başka kadınlara bakmaya başlayan kocamın bana gelmesini sağladım. Çok özel bir hoca.

 14. Bir medyumdan platonik aşkım için destek almak istiyordum yani aşk büyüsü şeklinde. Ancak dolandırıcı çıkar mı diye endişe ediyordum. Olumlu yorumları görünce medyum Burak Hoca dan yardım almaya karar verdim, iyi ki de vermişim. Aşık etme hamaylı ile hocamla olmaz dediğimizi oldurduk.

 15. Bir süredir annem ve üvey babanım evliliğinde son derece rahatsızlıklar duymaya başlamıştım. Bu adamdan ne yaşan söyleyeyim gerçekten nefret ediyordum. Ben de büyüklerimden birine danışarak medyum Burak Hoca dan soğutma ve ayırma büyüsü konusunda destek istedim. Hem soğutma hamaylı, hem de ayırma hamaylı işlemleri de gerçekten mükemmeli yakaladık.

 16. Kuzenimin eşi bana farklı bakmaya başladı. Bu durum beni fazla geriyor. Bu nedenle aramıza soğukluk büyüsü yaptırmaya niyetlendim. Soğukluk işlemi için Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirdim. Onu arkadaşım önermişti. Soğukluk celbine başladıktan sonra aynı ortamda bulunmayı dahi tercih etmeyecek hale geldi. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası