Ayırma Büyüsü Nedir Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüleri nelerdir? Ayırma büyüleri nasıl yapılır? Ayırma büyüsü ne işe yarar? Ayırma büyüsü etkisi süresi ne kadardır?

Ayırma büyüsü kimler tarafından yapılır? Ayırma büyüsü konusunda bütün detaylı bilgiler yazımızda bulunmaktadır. Ayırma büyüsü mutsuz bir şekilde devam eden evliliklerde beraberliğin sonlandırılması için yapılan büyü türdür. Ayırma büyüsü etkili bir şekilde gerçekleşebilmesi için medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldığında çiftler sorun yaşamadan doğrudan ayrılmak isteyeceklerdir. Bu şekilde gerçekleştirilen ayırma büyüsü sayesinde mutsuzluklar sona erdirilerek aşık olduğunuz kişilerle tekrar birlikte olma şansı elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kişinin zorla evlendirildiğini düşünerek gerçekleştirmiş olduğunuz ayırma büyüsü sayesinde kolaylıkla sevdiğinize kavuşma fırsatı bulacaksınız.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsünün yapılmasının amacı yapan kişinin düşüncesine göre ve niyetine göre farklılık gösterecektir. Sevilen ve aşık olunan bir kişinin sevmediği kişiyle evlendirildiğini düşündüğünüzde ayırma büyüsü yapabilirsiniz. Ayırma büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişinin mutsuz olmasını engelleyeceksiniz. Ayırma büyüsü yaparak sevdiğimiz kişinin sevmediği bir kişiyle beraber olmasını engelleyecek ve mutsuz kavramını tamamen ortadan kaldıracaksınız. Bunun yanında evliliklerde mutsuz olduğunu hisseden kişiler ayırma büyüsü yaptırabilirler. Bunun için medyum hocalara giderek kusursuz bir şekilde ayırma büyüsü yaptırılabilir. Bu konuda niyetin ve amacın önemi çok büyüktür. Eğer niyetler doğru kişi de doğru şekilde gerçekleşirse ayırma büyüsü anında etkisini gösterecektir.

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır? bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Yapılma Aşamaları Nelerdir? 

Ayırma büyüsü yapmak için öncelikle konusunda uzman, alanında deneyim kazanmış medyum hocalara giderek bu konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayırma büyüsünün yapılma aşamaları sırasıyla sunulmaktadır.

 • Ayırma büyüsü yaptırmak için medyum hocaya doğru ve net bilgiler vermelisiniz.
 • Özellikle büyünün yapılacak kişi üzerinde etki gösterebilmesi için kişinin adını, soyadını, doğum tarihini, anne adının doğru bilgilerle oluşturulmuş olması önemlidir.
 • Bununla birlikte kendi bilgilerinizi de medyum hocaya ileterek büyü yapımına geçebilirsiniz.
 • Bunun için doğru duaların ve doğru tılsımların hazırlanması çok önemlidir.
 • Ayırma büyüsü için hazırlanacak tılsımın büyü yapan kişi tarafından kimsenin ulaşamayacağı şekilde saklanması gerekir.
 • Bir hafta içerisinde tılsımın ve büyünün etkisi ortaya çıkacak, istediğiniz kişi evlendiği kişiden ayrılmış olacaktır.
 • Ayırma büyüsü yaptığınız kişiyle bir hafta sonrasında birliktelik oluşturmanız mümkündür.
 • Burada belirtilen ayırma büyüsü hususlarını özenle uygulamanız gerekmektedir.
 • Özellikle yanlış bilgi verilmemesi sabırlı bir şekilde doğru bilgiler eşliğinde büyünün doğru tılsımlar ve dualarla yapılması önemlidir.

Büyünün etkisinin kişi üzerinde görülmesi ile birlikte bazı  durumlarda aleyhinize sonuçlar ortaya çıkabilir. Böyle durumların ortaya çıkmaması için büyü yaptıracağınız kişiye ait bilgileri kullanmalısınız.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü

Karı kocayı ayırma büyüsü etkili olduğu kadar çabuk sonuçlanan büyü türlerindendir. Sevdiğimiz kişinin ailesi tarafından başkasıyla evlendirildiğini gördüğünüzde ayırma büyüsü yaparak evlendiği kişiden ayrılmasını sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yaptıracağınız kişi kararsız ve çekingen olduğu durumlarda duruma el atarak medyum hoca yardımıyla ayırma büyüsü gerçekleştirebilirsiniz. Böyle durumlarda kişi eşinden boşanarak sevdiği kişiyle birlikte olma şansı elde edecektir. Bunun yanında oluşan evliliklerde ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırmak için ayırma büyüsü medyum hocalar tarafından yapılarak sorunlu eşler birbirinden ayrılma fırsatı elde edecektir.

Ayırma Büyüsü Sonucunda Çiftler Nasıl Davranır?

Ayırma büyüsü yapılan çiftler arasında olağanüstü hareketler ortaya çıkacaktır. Bununla ilgili detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir.

 • Ayırma büyüsü yapılan çiftler büyünün etkisi ile duygu kaybına uğrayacaklardır.
 • Büyü yapılan kişiler 7 gün sonrasında bir odada kalmak istemeyeceklerdir.
 • Ayırma büyüsü yapılan çiftler 10 gün içerisinde birbirlerinden ayrılmak istediklerini açıkça beyan edeceklerdir.
 • 15 gün sonrasında ilişkilerinin hiçbir şekilde sürmeyeceğine karar vereceklerdir.
 • 3 hafta geçtikten sonra tamamen ayrılma işlemi için başvurular yapılacaktır.
 • 1 ay sonrasında tamamen ayrılmış ve mutsuz ve sorunlu ortam ortadan kalkmış olacaktır.

Bu şekilde çiftlerin birbirinden ayrılması büyünün etkisinde oluşabilmesi için kesinlikle medyum hocalar tarafından yapılması gerekir.

Aşık Olanları Ayırmak Mümkün mü? 

Aşık olanları ayırma büyüsü yaparak ayırmak mümkündür. Özellikle ayırma büyüsü çoğu zaman intikam almak için yapılan bir büyü türüdür. Genellikle  aşıkları ayırma büyüsünü yaparak hedefinize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bu konuda medyum hocalardan yardım alınması büyünün etkisini kesin olarak ortaya çıkması için medyum hocaların gerekli duaları okuyarak tılsımları yaparak gerekli hazırlıklar sonucunda yaklaşık bir hafta içerisinde büyünün etkisinin ortaya çıktığını görebilirsiniz. Kendisini terk etmiş olanı tekrar kazanmak isteyen kişiler sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini gördüğünde ayırma büyüsü yaparak hedefine ulaşacaktır. Ayırma büyüsünün etki süreleri farklılık gösterecektir. Kişilerin karakteristik yapısına göre bu fark açık bir şekilde kendini göstermektedir. Fakat her durumda en fazla 30 gün içerisinde büyü etkileri tamamen kendini göstermektedir.

Çiftleri Birbirinden Ayırmak İçin Yapılan Ayırma Büyüsü 

Çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan ayırma büyüsü vesilesiyle birçok husus yerine getirilmiş olur. Sevdiğiniz bir kişiyi kesinlikle başkasına yar etmek istemiyorsanız ayırma büyüsü yaparak bu konuda amacınıza ulaşabilirsiniz. Hem intikam almış, hem de sevdiğiniz kişinin başkasıyla mutsuz olmasını engellemiş olursunuz. Özellikle çok sevdiğiniz kişinin başka birisiyle evlenmesini kendinize yediremediğiniz de ayırma büyüsü yaparak bu konuda kesin sonuç alabilirsiniz. Fakat bütün bu intikam hırsına kesin sonuç elde edebileceğiniz şekilde ayırma büyüsü yapmanız için medyum hocalardan yardım almalısınız. En hızlı sonuç en güçlü etki ortaya çıkaran ayırma büyüsünü medyum hocalar yapmaktadır. Ayırma büyüsü sayesinde bir ay içerisinde sevdiğiniz kişiye ulaşma fırsatı birlikte olma şansı elde edebilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Vakti Var mı? 

Ayırma büyüsünün kesinlikle herhangi bir vakti yoktur. Büyü yaptırmak isteyen kişiler istedikleri zaman aralığında medyum hocalara giderek bu konuda gerekli yardımı alabilirler. Kesin sonuç hızlı etki yaratabilmek için alanında uzmanlaşmış medyum hocalara giderek bu konuda ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Ayırma büyüsünün etkisi bir ay içerisinde ortaya çıkacağından bu zaman zarfında sabırlı olmalısınız. Aşık olduğunuz kişinin sürekli olarak yanınızda olmasını istiyorsanız kişinin evlendiği kişiden ayrılmasını istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden medyuma giderek ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bunun için gerekli tılsımların, gerekli bilgilerin ve şartların yerine getirilmesi önemlidir. Ayırmak istediğiniz çiftlerin isimlerini ve gerekli bilgilerini hocaya ilettikten sonra tılsım oluşmasını sağlayabilirsiniz. Hazırlanan tılsımlar ve büyü sayesinde en erken 3 gün süre içerisinde ayırma büyüsü etkisi görülecektir. Bu sayede sevdiğiniz kişi evli olduğu kişiden ayrılacak ve size dönecektir.

Ayırma Büyüsü İçin Kimlere Gidilmeli?

Ayırma büyüsünü yapmak isteyenlerin evde kendi başlarına bu konuya herhangi bir girişimde bulunmamaları gerekir. Ayırma büyüsü etkisi çok kuvvetli olduğu için yanlış yapıldığı takdirde dönüş yapma ihtimali çok zor olacaktır. Böyle durumlarda ortaya çıkan hatalar nedeniyle ömür boyu mutsuz yaşamaya mecbur kalabilirsiniz. Bu nedenle alanında profesyonelleşmiş olan medyum hocalara müracaat edilmesi en doğru karar olmaktadır. Medyum hocalar içerisinde seçim yapılırken büyünün uygulamasını en etkili ortaya çıkaran kişilere gidilmelidir. Doğru ellere, doğru bilgiler verilerek bu büyünün sonucu olumlu olarak ortaya çıkarılabilir. Özellikle gerçekleştirilen ayırma büyüsü şeytani varlıklarla ruhen bir iletişim kurulacağı için güçlü hocaların bu işlemi gerçekleştirmesi gerekir. İşinin ehli olmayan kişilere büyü yaptırılması doğru olmayacaktır. Doğru literatürler gerçekleştirilerek geri dönüşler daha etkili bir şekilde ortaya çıkacaktır. Doğru zamanda, doğru kişilerle doğru bilgiler eşliğinde yapılan ayırma büyüsü sayesinde intikamın tadını yaşayabilirsiniz.

Domuz yağı büyüsü nedir? bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Fotoğraf İle İki Kişiyi Ayırma Büyüsü 

Fotoğraf ile iki kişiyi ayırma büyüsü gerçekleştirmek mümkündür. Fotoğraf ile gerçekleştirilen ayırma büyüsü sadece kendi sevdiğiniz kişiye yapılan bir büyü değildir. Akrabalarınızın, arkadaşlarınızın mutsuz giden evliliklerinde ayırma etkisi yaratabilecek bir büyü çeşidi olmaktadır. Fotoğraf ile yapılan ayırma büyüsü bütün şahıslara etkili olabilecek bir büyük türüdür. Bu konuda fotoğrafla medyuma gidildiğinde hangi kişiye yapılması isteniyorsa o kişi üzerinde etki sağlanacaktır. Anne-babalar çocuklarına, çocuklar anne- babalarına, arkadaşlarına ve yakınlarına fotoğraflarını kullanarak medyum hoca sayesinde ayırma büyüsü yaptırabilirler. Ayırma büyüsü yapılmak istenen kişinin fotoğrafını elde etmek medyum hocalara iletişime geçmek bu olay hakkında gerekli kesin sonuçları almaya yeterli olacaktır. Ayırma büyüsü ile yapılan etkinlik 3 gün içerisinde etkisini göstermekte, en fazla 30 gün içerisinde tamamen etkilerini açık bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

Ayırma Büyüsünün Bozulması 

Ayırma büyüsünü bozmak isteyenler alanında deneyim kazanmış tecrübeli medyum hocalara gerekli müracaatta bulunabilirler. Ayırma büyüsünün çeşitli etkileri olacağı için medyum hocalarla iletişim kurmak gerekir. Büyünün bozulabilmesi için yapan kişinin bozması daha doğru bir seçenektir. Ayırma büyüsünün bozulma işleminden öncesinde büyünün yapılmış ve yapılmamış olması konusunda net bilgi edinilmesi gerekir. Büyünün yapılmış olduğu ortaya çıkarsa medyum hocaya gerekli bilgiler verilerek büyü yapılan kişiye bilgi verilmesi sağlanır. Medyum hoca büyü yapılan kişiye kimin neden yaptığını, ne amaçla gerçekleştirdiği hakkında gerekli açıklamayı yapacaktır. Bunun üzerine uzman medyum hocalar gerekli tılsımları ve duaları okuyarak özel sözcükleri dile getirerek muska hazırlamaktadır. Hazırlanan muska sayesinde 3 saat geçmesinin ardından büyünün etkisi tamamen kaybolacaktır. Büyünün etkisinden kurtulan kişiler üzerinde görülen belli başlı hareketler sıralanacak olursa;

 • Büyü etkisinden kurtulan kişinin ruhi bir rahatlamaya kavuştuğu gözlemlenir.
 • Büyü etkisinden kurtulan kişi kendi iradesiyle hareket eder ve yaşantısını bu şekilde devam ettirir.
 • Büyü etkisinde neler yaptığını hatırladığında yaptıklarının şaşırtıcı olduğunu fark eder.
 • Ayırma büyüsünün etkisinden kurtulan kişiler sevdikleri kişiyle birlikte olmaya karar verirler.

Büyünün deneyimli ve tecrübeli medyum tarafından bozulmasının ardından çiftler ve ayrılan kişiler mutlu sorunsuz yaşantılarına döneceklerdir. Ayırma büyüsü bir kereye mahsus yapılan bir sistem olduğundan ayırma büyüsünden kurtulan kişilere tekrar aynı büyük etki etmeyecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Ayırma Büyüsü Nedir Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi evli çiftlerin ayrılması için kullanılır. Fakat kişiler sadece kendi sevdiği kişiler üzerinde etki göstermekle kalmayan ayırma büyüsünü arkadaşlarına, çocuklarına ve yakınlarına uygulayabilirler.

Ayırma büyüsü en az 3 gün içerisinde en fazla 30 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Ayırma büyüsü yapılan bir kişiye büyü bozulduktan sonra tekrar aynı işlem gerçekleştirilemez.

Ayırma büyüsü kuvvetli bir etki yaratan büyü çeşidi olduğu için medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Ev ortamında kişiler kendi imkanları ile ayırma büyüsü yapmaları imkânsızdır.

Ayırma büyüsü medyum hocalar tarafından fotoğraf kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Ayırma büyüsü yapılacak kişinin net görüntü sağlayan fotoğrafı medyumlara verilerek gerekli kişisel bilgiler aktarılarak ayırma büyüsü yapılmaktadır.

Ayırma büyüsü işlem gerçekleştirdikten sonra medyum hocalar tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Ayırma büyüsü yapılan kişiye büyünün neden yapıldığı, ne amaçla yapıldığı hakkında bilgi verilerek büyü ortadan kaldırılır.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 18615 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

14 Evet
18 Hayır

“Ayırma Büyüsü Nedir Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 16 yorum var.

 1. İşimi sevsem de patronumla anlaşamıyordum zıt karakterlerdik ama beni de bırakamıyordu. Soğutma hamaylı herhangi bir yasak olmayan büyü çeşidi olduğu için medyum Burak hocamızın uygun gördüğü şekilde yapıldı. Şimdi ben iş kurdum tek başıma çok daha huzurlu hayatımı sürdürmekteyim.

 2. Aynı iş yerinde evli olan iş arkadaşıma âşık olduğum da günlerce bunu kabullenmeye çalıştım. En sonunda dayanamayacağımı anladım ve medyum Burak hocamıza meydumburak@gmail.com hesabından yazdım. Ayırma celbi onlar için en ideali oldu ve uzun vadede kesin sonuç almış oldum.

 3. İstediğim tek şey onların ayrılmasıydı. Bunun bu kadar kolay olabileceği aklıma bile gelmezdi açıkçası. Medyum Burak hocamız o iki insana ayırma büyüsü yapacağını söyledi ve yaptı. Sonuç istediğim gibi oldu. Sağ olun hocam.

 4. İstediğim tek şey, sevgilimin bana eskisi gibi bağlı olması idi. Ayrılığımızdan sonra asla bana eskisi gibi değildi. Ama artık barışmıştık ve her şeyin düzelmesini çok istiyordum. Sonucunda öyle de oldu. Medyum Burak bağlama büyüsü yaptı sevgilime. Sonucunda birbirimize eskisinden daha bağlı bir hal aldık.

 5. Kocamın tarafı yuvamızı yıkmak için bize defalarca büyü yaptı. Medyum Burak sayesinde üstümüzdeki büyülerden kurtulup aşk ve bağlama büyüsü takviyeleri ile sorunsuz bir karı koca olduk. Yuvanızı kurtarmak istiyorsanız medyumburak@gmail.com adresinden hocamıza yazabilirsiniz.

 6. Medyum Burak’a bakım yaptırdıktan sonra işleme geçtik. Bakımdan ve ayırma büyüsü işleminden çok memnun kaldım. Asla aceleye getirmiyor her şeyi özenle düşünüp titizlikle uyguluyor. Ben en çok bu yönünü sevdim. İlk olarak medyumburak@gmail.com adresine yazıp temasa geçtim. İletişim açısından on numara bir hoca.

 7. Nişanlımı çok seviyorum ama onun farklı biri ile daha yazıştığını duyunca dünyam başıma yıkıldı. Ayırma büyüsü yaptırmalıyım düşüncesiyle kuzenimin tavsiyesi ile Medyum Burak’a başvurduk. Ayırma celbi tercihinde bulunarak daha net sonuç alma peşine gittik. İyi ki tercihimi Medyum Burak’tan yana kullanmışım. 1 ay içinde her şey yoluna girmeye başladı. İyi ki varsın Medyum Burak.

 8. Secdiğime evlenme teklif edeceğim; ama bazen çok kolay ayrılalım demesi beni korkutuyor. Öncesinde Medyum Burak ile görüşerek bağlılık celbi yaptırmak istiyordum. medyumburak@gmail.com mail adresine kısaca anlattım. Telefonla geri dönüş gerçekleştiren Medyum Burak bağlılık celbi için harekete geçti. Artık evlenme teklif edebilirim. Onun bana olan bağlılığını gözlerinde görüyorum. İyi ki varsın Medyum Burak.

 9. Çok ilgisiz bir babam var. Ailem ben küçük yaşta ayrıldığı için ikisinden de beklediğim yönde ilgi göremiyorum. Durum böyle olunca üzülüyordum. Bir tanıdık sayesinde Medyum Burak ile tanışıp bağlılık işlemi için görüştüm. İşlem tamamlanmadan da çok etkisini gördüğümü söyleyebilirim. İyi ki varsın Medyum Burak.

 10. Arkadaşımın çok yakın bir arkadaşına ilgi besliyorum. Fazla görüşmesek de her geçen gün daha çok bağlanıyorum. Aynı bağlılığı onda da görebilmek adına bağlılık büyüsü tercih ettim. Bu tercihimde Medyum Burak ile yola çıktım. Medyum Burak işlemin 20. Gününde güzel haberle karşılaştırdı beni. Artık görüşmeye başlıyoruz. Teşekkürler.

 11. Burak Hoca dan aldığım celp desteği 90 gün boyunca üzerimde taşıdım ve gerçekten hocam sayesinde soğutma büyüsü etkilerini gösterdi. Özel bir nedenle kendisinden soğutma büyüsü desteği aldım ve hocam benim için celp hazırladı. Siz de isteklerini için danışabilirsiniz. 0 555 371 89 94 telefonu.

 12. Arkadaş önerisi ile medyum Burak Hoca ile çalışmak nasip oldu. Kendisinin celb ve hamaylı işlemleri üzerinde uzman olduğunu duymuştum. Bağlama celbi ile eşimi bana yeniden kazandırdı. Bağlama büyüsü, ayırma büyüsü bu şekilde ve benzer konularda işlem yaptırmak isteyenlere öneririm.

 13. Bağlama büyüsü için benim gibi bir medyum hoca arıyorsanız, kesinlikle Medyum Burak Hoca yı denemelisiniz. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri.Ben şahsen kendisinden bağlama hamaylı çalışmasını aldım kendisinden, 60 günde olumlu sonuçları aldım.

 14. Eşimle altı senelik evliyiz ama bir süredir bana çok mesafeli idi, ayrıca evlendiğimiz tarihten beri çocuğumuz olmuyordu. Ben hem aramızın düzelmesi için, hem de çocuğumuzu olması için bağlama büyüsü yaptırmak istiyordum. Medyum Burak Hocanın itinalı bağlama celbi çalışması sayesinde hem eşim eskisinden de sıcak oldu hem de hamile kaldım.

 15. Medyum Burak Hoca ile soğutma celbi konusunda memnun kaldığım bir destek aldım. Bence yüzde yüz gerçek, yetenekleri ile mükemmel olan bir insan. Hemen size iletişim bilgilerini veriyorum. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü konularında destek almak için medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 siz de arayabilirsiniz. Her zaman ilgileniyor.

 16. Bir yakınımız aşk acısı nedeni ile çok kötü günler yaşıyordu. Ona yardım elini uzatmasak buhrana gireceğe benziyordu. Aşık olduğu kişinin kendisine hayat vereceğine inanarak biri aracılığıyla Medyum Burak’la iletişime geçtik. Medyum Burak aşk hamaylı işlemi için başlangıç gerçekleştireceğini iletti. Şimdi sevdiği adamla yeniden birlikteler. Her şey için teşekkürü borç biliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası