Vefk ve Muska Nasıl Katlanır, Nasıl Taşınması Gerekir, Kullanımı Nasıl Yapılmalıdır?

Vefk ile muskalar nasıl katlanır? nasıl taşınması gerekir dikkat edilmesi gelenler yapıl

Vefk ile muskaların katlama şekli nedir, nasıl yapılır, bu noktalar merak edilir ve sıkça vefklerin ve muskaların desteklerinden yararlanmak isteriz. Bunun yanısıra, Vefk ile muskalar ne için yapılır, muhabbet için yapılabilir, iki insanın arasının iyi olması, samimiyetin artması için yapılabilir. Korunma amaçlı olarak, kısmet açma amaçlı olarak, sağlık bulma amaçlı olarak şifalanmak amaçlı olarak, yapılabilir. Vefk ile muskaların içinde, manevi güçlerin simgesel olarak belirlenmesi ile kuvvetli cisimlerin üzerinde yaradanın, Allah ın isimlerinin yazılması işlemi yapılır. Özel anlamı ve kuvveti olan vefk ile muskaların, taşınmasına, saklanmasına, kullanılmasına çok dikkat edilmesi gerekir. Yazımızda vefk ve muska nasıl katlanır, taşınır ve saklanır, bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Vefk ile Muska Nedir

Vefk ile muska nedir bu sorunun yanıtını halk arasında çok kişi merak eder. Muskalar kişileri hastalıklardan, kem gözlerden, nazardan, kişileri uzaklaştırmak için kullanılır. Bunlar muska yapılan kişi tarafından boyunda taşınır, üç köşeli şekilde katlanır ve kuvvetli bir manevi uygulamadır. Muska kelimesinin Arapça olarak anlamı nüsha olup, Türkçemizde yaygın olarak muska kelimesi kullanılmaktadır.

Muska ile vefkler, hastalıklardan korumak, güç ve şifa vermek, kısmet açmak, kem gözlerden korumak, gibi niyetlere yapılan uygulamalardır. Genellikle üçgen şeklinde, gümüş, meşin ya da teneke malzeme üzerinde kalıplar içine yerleştirilir ve boyuna asılarak kullanılır. Bazı muska ile vefklere sadece Allah ın adı, sure, ayetler ve hadisler yazılabilir ya da Allah ın melekleri ya da efsane ya da kutsal bazı kişilerin isimleri de yazılabilir. Manevi anlamda ilim sahibi, irfan sahibi medyumların, hocaların hazırladıkları muska ile vefklerde şu noktalar da bulunabilir,

Normal kişilerin anlaması mümkün olmayan tılsımlı kelimeler, sözler

simgeler

Yıldız işaretleri

numaralar,

ebced hesapları

rumuz ile işaretler

insan ile hayvan resimleri

garip  birtakım hayvan şekilleri

Muskalar içeriğinde yazılan, sureler, ayetler ve hadisler ya da dualar İslam dönemine ait olmakla birlikte, diğer bilgi detaylarının İslamiyet öncesi döneme ait olduğunu belirtmek gerekir.

Doğru Vefk Katlama Şekli

Muska ile vefkler kişinin üzerinde taşınması amacı ile yapılabilir. Bu durumda, uygun şekilde kişinin üzerinde taşınması lazımdır. Buna göre yazılma ve okunma işlemlerinin tamamlanmasının ardından uygun şekilde katlanarak, vefk ya da muskalar kişinin üzerinde taşınır. Katlanması ya da taşınma usullerine yüzde yüz uymamanın elbette etkisi açısından sakıncası olmamakla birlikte, elbette düzgün ve kaliteli bir iş olması noktasında mutlaka uygun şekilde katlanması lazım gelir.

Son yıllarda, kalitesiz ve işinde bilgisi olmayan hocayım diyenlerin elinde, maalesef, gelişigüzel hazırlanmış, asla nizami olmayan şekilde katlanmış, üçgen değil, gelişigüzel kare ya da dikdörtgen olarak katlanmış şekillerde muskalar, vefkler hazırlanmaktadır. Ardından, asla yukarıda malzemeler ile değil naylon poşet ile yapıştırılarak taşınması için verilmektedir. Bu şekilde bir muska katlamak ya da vefk öncelikle, içinde bulunan kutsal kelimeler ve maneviyatı açısından büyük saygısızlıktır. Bu nedenle, kağıt muska şeklinde nasıl katlanır, sorusunun cevabını aramak çok önemlidir.

Vefk ile muskaların manevi kuvvetini bilen ve hürmet eden kişiler katlanmasında kesinlikle doğru yöntemleri tercih ederler. Muskanın doğru katlanması şu şekilde olur,

-Kağıt kendi üzerinde iki defa, gerekli ise daha fazla sayıda katlanır ve bir şerit haline getirilir.

-Birinci katlama, kağıdın tam köşesinden değil de biraz daha iç kısımdan olmalıdır.

-Kağıt, sonrasında bir sonraki katlama yerinden, çapraz olarak katlanır, Alt kısımdan artan uç ise kağıdın uzunluğuna göre ya da ilk katlanan yerin köşeden uzaklığına göre, bir sonraki katlamada ortadan kaybolur.

-Ardından kağıdın üçgen şeklinde katlanmasına devam edilir

-Katlamanın en son aşamasına gelindiğinde, tekrar üçgen olarak yapılmayacak bir kısım kalmışsa, bu parça üçgenin üzerinde kıvrılır, kapatılmaz.

-Arta kalan bu kısım, katlama yerindeki aralıktan sıkıştırılarak yerleştirilir.

Muska katlamak, yukarıda seviye seviye anlatıldığı üzere, gerçekten özen isteyen ve deneyimle net olarak öğrenilen bir işlemdir. Elbette zamanla, muska ile vefklerin katlanmasına doğru seviyeye ulaşılır. Havas ilmi ile ilgilenmek isteyenlere hocaların tavsiyesi de budur. Kendinize ya da yardımcı olmak istediğiniz bir kişiye hazırlamadan önce, sayısız denemeler yaparak bu konuda el alışkanlığı edinmek yerinde olacaktır.

 

Muska Katlarken Yapılmaması Gerekenler

Muskaların katlanması sırasında birçok hata yapılmaktadır. Bu hataları yapanlardan biri olmamak için, muska katlama usullerini çok iyi incelemek ve in bilgi almak gerekmektedir. Tavsiyelere kulak vermek ve bunlara uymak da önem taşımaktadır. Tarih boyunca, geleneksel olarak muskaların yapılmasında, usulüne uygun katlanan muskalar, sonrasında mumlu bezler ile hazır hale getirilirdi. Mumlu beze ulaşmak geçmişe oranla, günümüzde çok kolay olmamakla birlikte, internet üzerinden temin edebileceğiniz adresler bulunmaktadır. Ayrıca mumlu bez benzeri bir bezle de usulüne uygun şekilde katlama yapabilirsiniz.

Havas ilimlerinde malzemeleri doğal malzemelerden seçmeniz çok önemlidir. Günümüzde maalesef bazıları sentetik malzemeler de muskaları hazırlamaktadır ancak bu doğru değildir. Mümkün olduğu kadar doğal malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Ayrıca muska nasıl katlanır bunu bilmeden, bu işe girişmek kesinlikle doğru değildir. Manevi yönden bu işte ileri gelen alimler de mutlaka muska katlamanın bilinmesini ve bundan sonra bu işe girişilmesini salık vermektedir.

– Kare şeklinde olan kağıdın, iki ya da gerekli olmaması durumunda daha fazla sayıda katlanması, bu şekilde uzun şerit hale getirilmesi,

-Katlamanın yapılacak kısmından, kıvrılan kağıdın üçgen şeklinde kıvrılırken, dikkatsizlik yapılarak normalin üzerinde büyük üçgen yapılması,

-Üçgenin üç kenarlarının birbirine kesinlikle eşit olmaması

-Kağıdın üçgen şeklinde kıvrılmak istenmesine rağmen, işlem sonucunda tam bir üçgenin olmaması

tüm bu noktalara dikkat edilmemesi ve muska katlarken yapılmaması gerekenler konusunda bilgi sahibi olmak ve bu şekilde dikkatli olup başarılı sonuçlara ulaşmak söz konusu olacaktır. Eşini kendine aşık etme bağlamak için dualara ve birçok duaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Katlanıp Sarılan Muskanın Taşınması

Muskanın hazırlanması ve katlanması gerçekten son derece önemlidir. Ancak usulüne uygun olarak hazırlana muskanın, doğru şekilde taşınması da büyük önem taşımaktadır. Muskanın kullanım alanları ise şunlardır,

-hastalıkların şifa bulması, iyileşme için,

-büyü bozma işlemlerinde,

-nazardan korunma amaçlı,

-cinlerden korunma amaçlı,

-insanlardan korunma amaçlı

Muska her şeyden önce Allah ile peygamber kelamıdır. Bu nedenle, muska taşıyan kişilerin üzerilerinde ne kadar anlamlı ve önemli bir unsuru taşıdıklarının bilincinde olmaları lazımdır. Manevi unsurları ile elbette muskaların kişilere yararı olur, zararı olmaz ancak usulüne uygun taşınmaması bazı zararlara neden olabilir.

Muska taşınmasında dikkat edilmesi gereken en temel kural, muska bezi sarılması olarak ortaya çıkmaktadır. Muska bezi sarılması ile dikilmesi sırasında, iğne kesinlikle kağıda temas etmemelidir. İğne kağıtla temas ederek delerse artık o vefk ya da muskanın işlevinden hayır gelmez. Usulüne uygun bir şekilde hazırlanan ve katlanan muskaların, balmumu ya da bir muşamba ile katlanması, deri kılıfa da bundan sonra geçirilmesi gerçekten çok yerinde olacaktır.

Vefk Kullanımı Nasıl Olmalıdır

Muska yada vefkleri kullanırken, banyoya girebilirsiniz, tuvalete ya da banyoya da girebilirsiniz. Ancak yine de muska üzerinizdeyken, banyoya girmeniz çok uygun olmayacaktır. Banyo yaparken çıkarmanız ve bu ihtiyacınızı giderdikten sonra tekrar muskanızı boynunuza takmanız çok daha yerinde olacaktır. Muska ya da vefk kesinlikle düşürülmemelidir, öylesine, dikkatsizce bir yere de atılmaması lazımdır. Muskanın sürekli olarak kişinin üzerinde gündüz gece taşınması gerekmektedir. Aksi durumunda, örneğin bir hocadan, medyumdan yardım alarak kendisi tarafından özenle hazırlana muskayı takmazsanız, alıp bir  yere atarsanız bunun asla bir faydası olmaz. Kazara, kastınız olmadan muskanızı düşürmeniz durumunda hemen alarak yeniden takmanız ve kullanmaya devam etmeniz gerekmektedir.

Muska ile vefkleri kişi şahsı için yaptırabilir. Elbette sevdiğiniz için, evlatlarınız, eşiniz, aile bireyleriniz, sevdiğiniz bir dostunuz için de bu şekilde destek almak mümkündür. Anneler askere giden evlatlarının kötülüklerden korunması için muska desteğine çokça başvurmaktadır. Bu durumda, muskanın manevi gücü ile kötülüklerden koruyacak ve askerliğin ferah geçmesi söz konusu olacaktır. Ayrıca kısmetlerinin açılması için de anne ve babalar, çocukları için muska desteği alabilirler. Muskanın manevi gücü olumlu enerjilerin kişiye yüklenmesine, yıldızı düşükse kısmetsizliğin artık giderilmesine olanak sağlar. Sağlık elbette hepimiz için en önemli konulardan biridir. Sağlığımızı korumak ya da sevdiklerimizin sağlığını korumak için manevi güçlerden yardım almak çok önemlidir. Bu nedenle muska ya da vefk yapılabilir. Öte yandan, çeşitli rahatsızlıklar yaşayan sevdiklerimizin korunması, şifa bulması için de muska desteği almak son derece yerinde olacaktır. İki sevenin birbirine muhabbetle bağlanması noktasında da muska desteği almak mümkündür. Özellikle eşinin ya da partnerinin kendisinden soğuduğunu düşünen çiftler için bu şekilde bir yardım yerinde olacaktır. Bu yardımı almak için de bilen bir hocadan ya da medyumdan yardım almak büyük önem taşımaktadır. Büyü bozma konusunda destek almak ve muskaların gücünden yararlanmak da gerçekten önemlidir. Büyüler psikolojimizin bozulmasına neden olur, irademizi sakatlar, istemediğimiz halde irademizin dışında bir niyetin gerçekleşmesi için harekete geçeriz. Fiziksel olarak da olumsuz etkileri vardır. Uykusuzluk, sinirlilik gibi durumlar söz konusu olmaya başlar. Kişi belki de kendisi büyü yapıldığını anlamaz ancak büyüklerinin nasihati olursa kesinlikle bunu dikkate alması lazımdır.

Vefk ya da muska desteği almak için mutlaka güvenilir hocalardan destek almaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Doğru hocanın ya da medyumun seçilmesi çok önemlidir. Hoca ilk aradığınız, ilk iletişim kurduğunuz andan itibaren, sizinle doğru iletişim kuran biri olmalıdır. Ona bir soru sormak için aradığınızda, sizi terslemeden sorularınıza yanıt vermelidir. Ayrıca verdiği cevaplar bilgili olduğunu gösteren şekilde, dolu içerikli olmalıdır. Yoksa size bu kişi yardımcı olamaz, ayrıca gerçek bir medyumdan ya da hocadan alacağınız desteği almanız noktasında zaman kaybı yaşamanıza neden olur. İşte bu nedenle dikkatli olmalı ve olumlu medyum yorumlarına sahip olan kişileri tercih etmelisiniz.

Bir de muska ile vefklerin hocanızın nasihatlerine uygun kullanılması da çok önemlidir. Nasıl taşınır ve hocanız size hangi duaları okumanız gerektiği konusunda bilgi verirse, buna göre siz de dualarınızı ihmal etmeden okumalısınız. Bu şekilde, niyetleriniz gerçekleşecektir ve hocanızın emekleri de boşuna gitmeyecektir.

maması gerekenler nelerdir. Yazımızda detaylı bilgileri bulacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Hocalar
Bu makale Medyum Hocalar tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 37371 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
23 Hayır

“Vefk ve Muska Nasıl Katlanır, Nasıl Taşınması Gerekir, Kullanımı Nasıl Yapılmalıdır?” için 16 yorum var.

 1. Âşık etme hamaylı araştırınca hemen medyum Burak hocamızın bilgilerini buldum. Yapım süresi 10 gün olduğunu söyledi beklemeye koyuldum sabırla karşılığını bulamadığım aşkımı bekledim. Tam 11. Gün onu karşımda gördüm bana açıldı ve aşkımız başladı doludizgin yaşıyor hocama hep minnet duyuyorum.

 2. Etkilerini ve kesin çözümünü araştırdığınız da kaynananızın hayatınızda sorun yaratmasına son verebilirsiniz. Benim evliliğimi bile bitirmek üzere olan bu kadına bağlama büyüsü yaptırdım medyum Burak hocamıza inandıktan sonra zamanla her şey yerine oturdu.

 3. İnternette tanıştığım birinin bana uygun olup olmadığını anlamam için medyum Burak hocamızın kapısını çaldım. Aramız da yaptığı aşık etme büyüsü ile doğru insan ise alışmamı sağlayacaktı ve dediği gibi oldu şuan düğün hazırlığındayız.

 4. Medyum Burak Bey ile medyumburak@gmail.com adresinden her an iletişim kurduk. Yaptırdığım ayırma büyüsü uygulamasında tek bir sıkıntı bile çekmedim. İstediğime ulaşmam çok kısa zamanda oluverdi. Burada medyum Burak sayesinde kendimi mutlu hissediyorum. Teşekkür ederim hocamıza.

 5. Hayattan kopmuş yaşamak istemeyecek kadar depresyonda olduğum bir süreçte tanıştım hocamızla. Eşim beni aldatıyordu. Evliliğim bitiyordu. Hocamız soğutma büyüsü yaptı ve kısa sürede karşı tarafla ilişkisi bitti eşim bana geri döndü. Böyle bir derdiniz varsa vakit kaybetmeyin 0553 371 89 94 nolu hattan hocamıza ulaşın.

 6. Yıllarca dini nikahla yaşadım. Kocamı resmi nikaha bir türlü ikna edemiyordum. Her an beni kapıya koyacak ortada kalacağım hissiyle yaşıyordum. Bu stres bu korku beni kemiriyordu. Bugün nikahım varsa, korkularım gittiyse, stres yaşamıyorsam medyum Burak sayesinde oldu. 0553 371 89 94 arayan herkes hocamızın yardımından faydalanabilir. Aşk büyüsü ve bunun gibi birçok alanda etkisi tartışılmaz.

 7. Doğru hocayı bulmak için çok araştırma yaptım ve sonunda umduğumu buldum. Burak hoca hakkında olumsuz hiçbir şey bulamıyorum çünkü her şeyiyle muazzam nitelikte biri. Ben kendisiyle medyumburak@gmail.com sayfasından iletişim kurdum. Aşık etme celbi işlemi yaptırdım. Bu işlemin tutması çok olası bu yüzden fiyatı da biraz yüksek.

 8. Annemin arkadaşının kızına yangınım. Kız çok utangaç. Aynı ortamda hiç durmuyor. Hal böyle olunca aşık etme celbi konusunda karar kıldım. Kıza olan sevgim ile ona ilgimin olduğunu belli etmemem imkansız. Medyum Burak aşık etme celbi ile de kısa sürede çok iyi iş çıkardı. İyi ki ondan yardım almışım. Teşekkürler Medyum Burak.

 9. Annem ikinci eşi ile problemli dönemlerden geçiyor. Psikolojisi iyice bozuldu ve eşi onu hiç anlamıyor. Üvey babanın bizden kopması için ayrılık celbi yaptırmaya karar verdim. Medyum Burak tavsiyesini veren arkadaşıma güvendim. Her şey teşekkürü borç bilirim. Artık ayrılmak üzereler.

 10. Eşim babamla konuşmuyor. Bir zamanlar yaşadığımız sorunlar buna sebep oldu diye düşünüyorum. Eşim hiç oralı değil. Ben de görüşmek istiyorum. Bağlılık büyüsü ile aralarını ısıtmaya ihtiyacım var. Medyum Burak bağlılık celbi ile işleme başladı. Babam kendiliğinden babamı aramaya eşim de yanıt vermeye başladı. Teşekkürler Medyum Burak.

 11. Evlenme ve nişanlımın bana gerçekten aşık olması için Burak Hoca ile aşık etme hamaylı çalışması yaptık. Bu şekilde kuvvetli bir aşık etme büyüsü yapmış olduk ve ben elbette hocanın dediklerini eksiksiz şekilde gerçekleştirdim. İnancımın ve çabalarımın karşılığını da aldım.

 12. Burak Hoca çok ısrar eden bir arkadaşım sayesinde destek aldığım bir medyum hoca. Özel bir insan olmasından, ilimlere olan eğitiminden ve yeteneklerinden çok etkilendim. Bana ailem için bağlama celbi hazırladı. Özenle birkaç günde hazırlayarak bana gönderdi. Bu işlemin doksan günlük süresi var, her zaman iletişimde kaldık. Bence bağlama büyüsü ya da diğer büyü işlemlerinde uzman bir insan.

 13. Medyum Burak Hoca ile Almanya da aşık etme celbi çalışması yaptık. 90 günde beklentilerimin üzerinde olumlu sonuçlar aldım. Kendisini sizlere de tavsiye ederim. Adım Füsun ve 29 yaşındayım, gerçekten hoca ile hayatım döndü. medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri. Kendisini arayabilirsiniz.

 14. Medyum Burak Hoca ile ne zamandır istediğim bağlama büyüsü çalışmasını yaptım ve hocam süper güçlü bağlama celbi işlemini yaptı. Herkes arayabilir ve medyumburak@gmail.com ve 0553 371 89 94 iletişim bilgileri efendim. Saygılar.

 15. Medyum Burak Hoca adlı zat gerçekten beklentilerimin üzerinde iyiliği ve özverisi ile benim hayatımı 360 derece değiştirdi. Kendisinden sevdiğim ancak yıllardır hayallerimde olan insan için aşık etme celbi hazırladı. Hayatım bir anda mükemmel şekilde değişti gerçekten Ben kendisine çok müteşekkirim ve tavsiye ederim herkese.

 16. Annem kardeşimle sorunlar yaşıyor. Kardeşim ona çok saygısız davranıyor. Ergenlikten ziyade yanlış arkadaş ortamının etkilediğini düşünüyorum. Bunun için bir tanıdığın yönlendirdiği Medyum Burak ile görüşme gerçekleştirdik. Bağlılık büyüsü ile annemle bağlarını kuvvetlendirmek için celb işlemine başladı. 3 ay boyunca görüşmeler sürdü ve erke kardeşim annemsiz bir karar alamaz oldu. Minnet duyuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlama Duası